• Ново
19-21 см Наруто нинджа Хатаке Какаши Стоката аниме фигурка PVC колекция от играчки за коледа подарък безплатна доставка

19-21 см Наруто нинджа Хатаке Какаши Стоката аниме фигурка PVC колекция от играчки за коледа подарък безплатна доставка

BGN 71.98
BGN 52.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка


Големина Максимална : Прибл 19-21cm
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% Нови
Совет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму
1-2cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМ
С Е П
Како да се цел
Како да се плати
http : //help..com/pay_order.html
Достапните методи за плаќање
http : //help..com/categories_Payment.html

Всичко за продукта

Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
> 3 години,8-11 години,>> на 8 години,12-15 години, 5-7 години,>> > 6 години,> > > > 14 години, възрастни
търговска марка:
LHLXFLYHIGH
Тип Елемент:
Модел
Според Източника Анимация:
Япония
Предупреждение:
моля, не позволявайте на деца на възраст под 3 години да играят
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Състояние:
Стоки На Склад
Вид Версия:
Първо Издание
Номер На Серия Mfg:
Модел
дистанционно управление:
No
Номер На Модела:
ToyO001025AF
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Материал:
PVC
Тема:
Кино и телевизия
Размери:
19-21см
Тип Кукли:
Модел
Търговска Атрибут:
Периферни устройства
Размер:
19-21cm

Подобни продукти в категория

4 бр. / лот Хаяо Миядзаки карикатура KiKis услугата доставка на Porco Rosso Лапута замък в небето PVC фигурки играчки

Драги Клиентот,Ве молиме обрнете внимание на ова : Сите нешта во нашата продавница, ако тоа доаѓа со големини, ве молиме оставете дека не може да биде од 2 до 5см разлика поради разни мерења...

BGN 40.00

Япония аниме фигура дата жив Йошино фигурка Brinquedos PVC фигурка Juguetes са подбрани модел детски играчки кукла 18 см

Јапонија Аниме Слика Датум Живо Yoshino Figurine Brinquedos ПВЦ Акција Фигура Juguetes Колекционерски Модел Играчки Детска Кукла 18cmОПИСИме : Датум На Живи ЛичностиСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НОВИГолемина : за 18cmАко изберете No продаваат на мало поле,нема оригинална кутија,но ние ќе пакет со картонска кутија.ПЛАЌАЊЕ1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер.Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.ПРЕВОЗОТ1.Ние брод во СВЕТОТ.2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.Време На Испорака1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 1035 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPSот,ТНТ)3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 47 работни дена да стигнат до вашата страна)4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост / HK Пост / Сингапур Пост.Политика На ВраќањеАко сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка...

BGN 45.00 49.58

Гореща Разпродажба Tokisaki Kurumi Nightmare School Облечи Аниме Комикси Date A Live 7 Figure Toys New Box

Во вашата услуга !Предмет : Топла Продажба Tokisaki Kurumi Кошмар Училиште се Облекуваат Аниме Стрип Датум Живо 7" Фигура Играчки Нова Кутија Големина : 20cm / 8inchСостојба : 100% нови

BGN 42.00 46.38

11 cm PVC японски аниме фигура ONE PIECE Usopp в луксозна синя кърпа фигурки са подбрани модел на играчки за момчето

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$12011 CM пвц Јапонски аниме слика ЕДНО ПАРЧЕ Usopp во луксузни сино платно за акција фигура изборот на модел на играчки за момчеМатеријал : пвцПакет : 1pcs

BGN 23.47

1/6 мащаба на мъжка глава скулптура Viking Травис spit древен Solider главата резба модел за 12 инча фигурата на тялото

1 / 6 Скала Машки Главата Sculpt Викинг Тревис Плетенка Античките Solider Главата Резба Модел За 12 инчи Тело ФигуриСостојба : Нова 1 / 6 Акција Фигура Главата Sculpt,само главата е вклучена...

BGN 51.17

14 см секси hentai принц и каменна котка аниме фигурка PVC колекция от играчки за коледен подарък

Големина Максимална : Прибл 14cmСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиСовет Забелешка : Големината на Табелата За повикување само поради различни мерни методи, таму12cm Отстапување / 1 INCH=2.54 СМС Е ПКако да се целКако да се платиhttp : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlДостапните методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / categories_Payment.html

BGN 39.00 54.38

PVC фигура моделиране на митове и легенди животно модел на животното играчка с дължина 5 см Грифин Grifon

Димензии : ca 13cm долго ,9cm висока Материјал : ПВЦ солидна нетоксични еколошки материјалипакет : opp вреќаможе да имаат малку недостаток.

BGN 38.00 39.84

мини PVC фигура имитация на изчезване животни, животни от водорасли селекционерът стрелка жаба чанта вълк 5 бр./компл.

големина : ca3cm висока, дијаметар на основата е са 5cmпакет : opp вреќаматеријал : пвцможе да имаат малку недостаток.

BGN 53.00 55.84

KUMIK 1/6 Head Извайвам Carving KM15-6 Female Момиче Кукла Fit 12 Inch Phicen/Jodoll фигурка на тялото играчки на Мила Йовович

dianxiaobao_1dianxiaobao_21 / 6 Headplay Слика Главата Модел Акција Фигура Главата Sculpt Главата Резба Кукла Колекција Играчки Додатоци KUMIK 156 главата модел (овој објект е само во главата,не се вклучуваат на Слика) Состојба : Нова 1 / 6(12") Kumik Акција Фигура Додаток 100% Сосема Нов , Никогаш не Е пуштана Сите Капацитети се 1 / 6 Скала Сите производи имаат следење на бројdianxiaobao_3dianxiaobao_4

BGN 68.77

Модел 1/35 съвременната американска армия от командоси артилерист модел смола войник Най-07

Модерниот Американски станете ловец смола војник модел автора продолжува да работи07Реден Број : автора продолжува да работи07Размер : 1 : 35Материјал : ployresinПакување листа : 1pcs soliderГолемина : 56cmЗабелешка : Овој производ треба да сликам со себе

BGN 14.00 15.84

2018 Big Hero 6 Baymax аниме PVC фигурка карикатура сладък робот треперене Baymax кукли автомобилен интериор детски играчки, подарък за Рожден Ден

СИСИ ИГРАЧКИ МАГАЗИН 100% Нови висококвалитетАко добиете предмети во прашање,ние поддршка гаранција,или 100% наплата по враќањето на објектот...

BGN 1.58

2017 външна търговия на нов слон 3D лампа седем цвята сензорен led визуален лампа, подарък за коледни подаръци за деца

Производ моќ : 0.5 W Производ напон : 5 V Префрлете го режимот : допир switch Производ тежина : 0.4 КГ Производ големина : 185x211x4mm База : 87x87x43mm Еден бенд кутија големина : 25*17*5.5 CM Додатоци : Yake *1 ABS *1 USB база на податоци во *1 линија англиски јазик прирачник *1 Производ во боја : седум бои : црвена, зелена, сина, жолта, виолетова, бела, celadon, прилагодлив полна боја или шарени тебе Забелешка : акрилик плоча има заштитна фолија од двете страни...

BGN 26.43

5 бр./компл. Dragon Ball Z Beerus борба зеленчуци Goku аниме фигурка PVC новата колекция фигурки, играчки колекция за коледен подарък

Производ Висина : Околу 7 CMСтоковните материјал : ПВЦСостојба : 100% НовиС Е ПКако да се целКако да се платиhttp : / / help.aliexpress.com / pay_order.htmlДостапните методи за плаќањеhttp : / / help.aliexpress.com / categories_Payment.html

BGN 18.00 25.58

2017 нов apple 3D LED small colorful acrylic stereoscopic light touch switch illusion lamp

Производ моќ : 0.5 W Производ напон : 5 V Производ тежина : 0.4 KG Префрлете го режимот : допир switch Производ големина : 232x158x87mm База : 87x87x43mm Големина на еден појас пакување кутија : 25*17*5.5 CM Додатоци : Yake *1 ABS *1 USB база на податоци во *1 линија англиски јазик прирачник *1 Производ во боја : седум бои : црвена, зелена, сина, жолта, виолетова, бела, celadon, прилагодлив полна боја или шарени тебе Имајте на ум : постои некоја заштитна фолија од двете страни на акрилик плоча...

BGN 22.00 26.45