• Ново
Япония аниме фигура дата жив Йошино фигурка Brinquedos PVC фигурка Juguetes са подбрани модел детски играчки кукла 18 см

Япония аниме фигура дата жив Йошино фигурка Brinquedos PVC фигурка Juguetes са подбрани модел детски играчки кукла 18 см

BGN 49.58
BGN 45.00 -9 %

Сума
Налично за поръчка

Јапонија Аниме Слика Датум Живо Yoshino Figurine Brinquedos ПВЦ Акција Фигура Juguetes Колекционерски Модел Играчки Детска Кукла 18cm
ОПИС
Име : Датум На Живи Личности
Стоковните материјал : ПВЦ
Состојба : 100% НОВИ
Големина : за 18cm
Ако изберете No продаваат на мало поле,нема оригинална кутија,но ние ќе пакет со картонска кутија.
ПЛАЌАЊЕ
1.ние го прифатат плаќање преку Visa,Master Card,QIWI и Банкарски Трансфер.
Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ние НЕ бродот до исплата е расчисти.
3.Вкупниот Износ Должи вклучува конечната цена плус S&H (Превозот и Ракувањето).
4.S&H ќе биде определена врз основа на БРОД ДА се ОБРАТИ.
5.Ве молиме наведете ги вашите посебни барања(боја,пакети,итн.)во ЦЕЛ БЕЛЕШКИ ДЕЛ, кога ќе се направи исплата.
ПРЕВОЗОТ
1.Ние брод во СВЕТОТ.
2.Нарачки обработени во рок од 48 часа на плаќање проверка.
3.Ние брод на адреси ќе лево,pls бидете сигурни дека вашиот Превозот адреса, кога ќе плаќање.
4.На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5.УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците.Транзит пати може да се разликуваат,особено за време на сезона.
6.ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.Поради акции статус и временски разлики,ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв availabale складиште за брза испорака.
Време На Испорака
1.Превозот време : Брод на Светот потребни се околу 10-35 работни дена преку Кина Пост Воздухопловната
2.2 видови на испораки се предвидени : 1,Internationa Воздухопловната;2,Курир Услуги(EMS,DHL,UPS-от,ТНТ)
3.Ако ви треба предмети итно,Курир Услуги, ЕМС или DHL ќе бидат обезбедени и следење на број поврзани со понудени.(околу 4-7 работни дена да стигнат до вашата страна)
4.Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Постојат пријави се на купувачот одговорност.
5.За воздухопловната,ние нудиме онлајн trackable превозот услуга, спонзорирана од страна на Кина Пост/HK Пост/Сингапур Пост.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања/грижи,ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк,ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден или помалку.
Ние се забранува неутрален или негативен фидбек оценка.Ова е затоа што :
1.ние probide 60-дневниот гаранција за парите назад.(ако не сте 100% задоволни со купувањето)
2.можете да се вратите и замена или враќање на средствата.(Објект не се оштетени и треба да ги сноси се врати превозот)
3.сите проблеми може да се решат.(Ве молиме не двоумете се да Контактирате со нас)
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Всичко за продукта

Пол:
Унисекс
Възрастова Група:
8-11 години,> 8 години,12-15 години, 5-7 години,> > 6 години,> > > 14 години, възрастни
Тип Елемент:
Модел
Според Източника Анимация:
Япония
Солдатские Аксесоари:
Войници На Крайния Продукт
Състояние:
Стоки На Склад
Вид Версия:
Първо Издание
търговска марка:
АННА РУСЕ
Номер На Серия Mfg:
Модел
дистанционно управление:
No
Степента На Завършване:
Готова Продукция
Размер:
18cm
Материал:
PVC
Размери:
18 см
Предупреждение:
не е за деца под 3 години
Номер На Модела:
СРЕЩА НА ЖИВО
Мащаб:
1/12
Тема:
Кино и телевизия
Тип Кукли:
Модел
Търговска Атрибут:
Периферни устройства
детски играчки:
детски играчки
бринкедос:
бринкедос
Играчки:
Играчки
бринкедо:
бринкедо
аниме фигурка:
аниме фигурка
Нендороид:
Нендороид
японски аниме фигурки:
японски аниме фигурки
статуетка:
статуетка
секси фигура:
секси фигура

Подобни продукти в категория

Аниме One Piece Monkey D Luffy Gear fourth PVC фигурка колекция модел играчки One Piece Аниме Luffy Кукла подаръци за Chirstmas

Аниме Едно Парче Мајмун D Luffy Опрема четвртиот ПВЦ Акција Фигура Колекција Модел Играчка Едно Парче Аниме Luffy Кукла Подароци За Chirstmas

BGN 45.00 52.61

Аниме One Piece Thousand Sunny Going Весела Pirate Ship Pirate Лодка PVC фигурки са подбрани модел детски играчки кукла 7 см 6 бр.

Предупредување Совет : 1.Оваа Ставка Во Парк Сега И Го Испрати Со Нова Состојба 2 "0% Купувачи Уживате во Овој Производ" Е Систем Грешка, Што Значи дека Нема Повратни информации...

BGN 26.00 28.78

BEIERYOU САМ Coloring Живопис Animal Динозавър Model Рисуване Графити Тиранозавър Рекс Pterosauria Kids детски играчки -45

Постојат многу други видови, можеби ќе ви се допадне : Кликнете на Следнава сликаBEIERYOU DIY Боја Сликарство Животинско Диносаурус Модел Цртање Графити TyrannosaurRex Деца Деца ИграчкиSKU: OAA00424 A / СПакетот вклучува : 1 Buc x Диносаурус модел 1 Buc x Четка Сет 1 x Бои(6 видови бои)Карактеристики : Шест видови на диносауруси, се добри за децата да знаат за Доаѓа со четка ans бои, DIY вашиот диносаурусите како ви се допаѓа Погоден за сите видови на диносаурус активности, подароци, ученикот во училница наставата, училиштето подароци најдобар подарок за деца,пријатели Спецификации : Тип : Tyrannosaurrex ; Pterosauria Боја : Шарени Материјал : Proсредина ПВЦ Големина : Tyrannosaurrex 16.5x8cm Pterosauria 22 x9cmAnswer : ___________________________ Note : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 13.00 23.25

22 бр./компл. Fairy Tail Lucy Cosplay Ключодържател Key Figure The Zodiac Gold Key Pendants Action Toy

22pcs / set Самовила Опашка Луси Cosplay Копче Keychain Слика Хороскопски Злато Копче за Приврзоци Акција ИграчкаСостојба : 100% сосема новГолемина : 6cmпакет : со кутија

BGN 29.00 33.87

Военен модел 14 см пластмасови войници пет движими съвместни рожден ден момчета любим модел Коледен подарък 3 бр. / лот Безплатна доставка

Бесплатен превозот воена модел 14cm пластични војници пет подвижен заеднички роденден момчиња омилен модел Божиќ подарок 3 компјутери / многуОПИСИме : ПластикаСтоковните материјал : Состојба : 100% НОВИГолемина : Прибл 14cmИспрати по случаен избор...

BGN 11.00 18.54

Mnotht 1/6 скала висока яка стегнат кожен комплект дамско бельо, женски войници облекло ZY16-15 за 12in на PH на тялото фигурки играчки

1 / 6 Скала Висока Јака Тесна Кожа долна Облека Поставите Женски Војник Облека ZY1615 За 12in PH Тело Акција Фигури Играчки Информации : Директор,Стојат& тело не е вклучен Пакет Листата : Chaparajos Кожа Ткаенината Кожна долна ОблекаПлаќање : Ние добиете само за плаќање преку alipay...

BGN 41.00 44.78

PVC фигура моделиране на митове и легенди животно модел на животното играчка с дължина 5 см Грифин Grifon

Димензии : ca 13cm долго ,9cm висока Материјал : ПВЦ солидна нетоксични еколошки материјалипакет : opp вреќаможе да имаат малку недостаток.

BGN 38.00 39.84

4 бр. / лот Хаяо Миядзаки карикатура KiKis услугата доставка на Porco Rosso Лапута замък в небето PVC фигурки играчки

Драги Клиентот,Ве молиме обрнете внимание на ова : Сите нешта во нашата продавница, ако тоа доаѓа со големини, ве молиме оставете дека не може да биде од 2 до 5см разлика поради разни мерења...

BGN 40.00