• Ново
Сладък Главата на мечка с глава на зайче 3D Силиконова форма за торта сапун, свещи форми кухня печене фондан торта декорация инструменти SQ1773

Сладък Главата на мечка с глава на зайче 3D Силиконова форма за торта сапун, свещи форми кухня печене фондан торта декорация инструменти SQ1773

BGN 6.38
BGN 5.00 -22 %

Сума
Налично за поръчка


Совети : боја е испратена по случаен избор
Име : силикони торта мувла
Големина : 80*80*15mm
Употреба : правење колачи, чоколадо, леб ..
Сертификација : ФДУ, LFGB SGS
Карактеристики : лесен, не-токсични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е -40-230 степени!
Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.
Совети :
1. Нашето заедничко меѓународно изразат курир за слободни, пристигнување време е за 15-39 дена!
2. под еден плаќање кога се надевам дека ќе може да се удвои, проверете дали адресата е точно себе, или ако треба да се менува на друга адреса, ве молиме запомнете да контактирате со нас!
3. Ако вие само купи еден вкупен износ од повеќе од 399 долари, ние ќе го замени побрз начин на логистика, транспорт, но исто така и според вашата потреба логистика испорака!
4. Ако мислите дека нашите производи имаат проблеми, ве молиме контактирајте со нас! Ние ќе се мерењето на нови производи за вас, или враќање на куповната цена за вас!
SQX Добредојдени!

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
CIQ, ЕИО, FDA, LFGB, SGS
търговска марка:
SQX
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Материал:
Силикон
Номер На Модела:
SQ1773
Секси Суггестивный:
No
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Непристойная Снимка:
No
Цвят:
Случаен
Производител :
Гуандун
Текстура:
Мек

Подобни продукти в категория

1бр дантела силиконови фондан полагане на мухъл торта дъвка паста декорации DIY мухъл популярни нови горещи нови

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Флексибилни за лесно отстранување, иновативен дизајн, мекаПерат (Рака мие само), лесен за чистење, нестап завршиЛесен за користење и брзо да се исчисти.Погоден за џвакање паста, фондан, чоколадо, торта, занаети, итн.Спецификации : Модел : А, БМатеријал : СиликонБоја : РозеваГолемина : прибл...

BGN 3.00 3.44

100 Бр Сладкарски Чанта, Тръбопроводи Мухъл Sugarcraft Торти Декор На Инструменти За Еднократна Употреба

Карактеристики : Состојба : Brand New Големина : Како слики во Боја : Како на сликите Направени од расположливиот plasti...

BGN 5.00 5.87

2 Устната Поликарбонат Великденски Яйца С Шоколадова Форма Страусиное Яйце Форма На Бонбони Мухъл

2 Шуплини Поликарбонат На Велигденски Јајца Од Чоколадо Мувла Ној Јајце Форма Бонбони Мувла Карактеристики : Големина на МУВЛА : 27.5x13.5х5.6cmГолемина на Чоколадо : 140*92*50mmТежина на МУВЛА : 320gТежина на Чоколадо : g5...

BGN 27.00 31.98

Нова Айфеловата кула 3D форма силиконови форми бисквити фондан торта формата на шоколадов пудинг мухъл направи си САМ шоколадови бонбони, сладкарски изделия кухне?

опис на производотТежина : 100 gМатеријал : силиконПакување : opp вреќабоја : РозеваQuanity : 2 парчиња Ајфеловата Кула 3 D Форма Торта КалапиЗабелешка : големината на производот не е голем како вашите замисли...

BGN 5.00 6.19

1бр Антипригарный силиконов тампон за фурната торта руло подложка за печене подложка за печене на Торта Pad Roll Pad форма за печене инструменти за печене, кухненски при

Материјал : силика гелТежина : Околу 136 gДолжина Ширина : за 31cm / 12.2"X 26cm / 10.24"Добра флексибилност, лесно да се направи торта ролна, или да искриват или се водат нема да добие надвор од форма.Се тркалаат директно по пече...

BGN 5.00 7.97

Pen Серията Custom Made 3D Printed Cookie Cutter Set кухненски прибори, инструменти за украса на тортата

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Пенкало, Молив Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

BGN 8.00 8.80

3d 6 дупки кръгли понички торта мухъл силиконови понички мухъл печене желе фондан мухъл чаша торта, шоколад за декорация за печене инструмент

6 Дупки Крофни Силиконски Калап Тркалезна Форма Doughnuts Калап За Печење Желе Фондан Мувла Торта Чоколадна Мувла Декорација За Печење Тесто АлаткаКарактеристики На Производот : 1.Материјал : Силикон2.Големина : за 24.3 * 16.5 * 2.5 cm / 9.57 * 6.50 * 0.98 во3.Спецификација за производ : 6линк дупка4.Температурата опсег : 40 ~ 230 ℃Карактеристики На Производот : 1.без мирис, нетоксичен, прашинаотвратителен, трајни, impermeable, лесно да се чисти, се безбедни за употреба во печки, микробрановите, dishwashers и фрижидери.2.Се применуваат за : правење колачи, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо и така натамуУпатство за употреба : Силиконски нови мувла може да имаат мирис во неколку раните денови откако ќе ги примите објект, но овој мирис ќе исчезнат по неколку пати употреба...

BGN 6.00 7.15

6 бр. / компл. торта мухъл Спорт Футболни обувки торта нож мухъл фондан бисквити занаят

11М јаделе р ial : пластикаТип : торта алаткаКоличина : 1setБоја : автоматскиако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

BGN 4.00 4.30

c399 3 дупки ледена кожа кантонски стил пяна Луната торта мухъл силиконови soapmold печене инструменти

Мувла тежина : 288 грама, Сапун тежина 40 g (еден сапун) Сапун мувла материјал : специјален меки силиконски сапун големина : 6.5*6.5*34*4*2.8 СМ (прирачник за грешка при мерење) тежина околу 40 G (рачно изработени сапун) месечината торта е за 50 GОпис : топлинаотпорни на температура од 40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење *За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

BGN 20.00 25.76

50 бр / пакет безплатна доставка на 2 нива мини-пръстен за торта стойка рамка се използва за сватба, парти торта домашен интериор

производ icom : НОВ СТИЛ МИНИ ПРСТЕНКарактеристики : · 100% Сосема Нов · Боја : злато.сребро.црна.бела.mattsilver.бронза · Материјал : Метал · Метал миење : 1.4(OD) x 0.6(ID) x 0.05 cm · Пена за миење : 1.6(OD) x 0.6(ID) x 0.1 cm · Завртки : 1 x 1.6 см · Тие се убави и елегантен дизајн и, исто така, се многу практични...

BGN 120.00

AMW 3D анимационен филм Сова във формата на неръждаема стомана бисквитки нож бисквитки мухъл бисквитки инструменти

5799AMW 3 D Цртан филм Був во Облик на Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Бисквит Мувла Колачиња Алаткиматеријал : нерѓосувачки челиктип : колаче машинаголемина;9*8.8*2.5 cm

BGN 4.00 4.78

Цвете фея Силиконова форма шоколад скърпвам Baby Angel Soap Cake Decorate Кухня Bakeware 3d Reverse Sugar Molding

Цвет Самовила Силиконски Калап Чоколадо Fudge Бебе Ангел Сапун Торта Декорација Кујна Bakeware 3d Обратна Шеќер ЛиењеОписВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење и тоа е мека и лесна за употреба.Производ тежина : 90gМатеријал : Храна Одделение СиликонскиРејтинг на температура : 40 centigrade на+230 centigradeБоја : РозеваОблик : ОградаS i ze : 9.2*6.4*2.7 cm / Конверзија : 1cm=0.39 инчен / 1 инч=2.54 смКоличина : 1pc / многуСе користи за : DIY, Торта декорација, Фондан, Чоколадо, Бонбони, итн.

BGN 4.45

Luyou Бухал протеин жираф животни торта силиконови форми Лисица фондан торта декорация инструменти шоколад Gumpaste бонбони форма FM1426

Був Верверица Жирафа Животни Торта Силиконски Калапи Фокс Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Бонбони Габи FM1426Силиконски Модел : FM1426Силиконски Големина : 13.3*11.7 cmСиликонски Тежина : 200 gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Употреба на висококвалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификацијаТоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степениИздржлив и лесен за чистење, без мирис WuduМоже да се користи во микробранова печка фрижидерЛесно да се справи соЗошто Купи Од нас??Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 7.98

Newcomdigi 3D Fish Shape Bakeware Aluminum Fondant Cake Baking Мухъл инструменти за готвене[5]

[Спецификација]Голем Крап : Надвор големина приближно 27.7 cm * 15.5 cm * 6.5 смМедиум Крап : надворешниот големина од околу 25см * 13.8 cm * 6cmМали Крап : димензии приближно 19.5 cm * 11.5 cm * 5cmПакување : 1 x Риба МувлаПлаќање1...

BGN 4.98