• Ново
AMW 3D анимационен филм Сова във формата на неръждаема стомана бисквитки нож бисквитки мухъл бисквитки инструменти

AMW 3D анимационен филм Сова във формата на неръждаема стомана бисквитки нож бисквитки мухъл бисквитки инструменти

BGN 4.78
BGN 4.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


5799
AMW 3 D Цртан филм Був во Облик на Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Бисквит Мувла Колачиња Алатки
материјал : нерѓосувачки челик
тип : колаче машина
големина;9*8.8*2.5 cm

Всичко за продукта

търговска марка:
AMW
Характеристика:
Съхраняват, Екологично Чист
Тип Инструменти За Файлове Cookie:
Кутии За Бисквити
Материал:
неръждаема стомана
документ:
CIQ
Номер На Модела:
машина за бисквити от неръждаема стомана
Тип:
Инструменти За Файлове Cookie
Функция 1:
бисквити фабрика.в форма
Функция 2:
cartoony машина за бисквити
функция 3:
инструменти cookies

Подобни продукти в категория

3D китайско зеле листа, листа от цветя силиконови форми за кухня печене аксесоари фондан торта декорация инструменти H469

Големина на : 9*5.9*2.1 cmМатеријал : храна одделение силиконскиБоја : испрати по случаен изборКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

BGN 4.99

6 клетки ледена топка форма за торта мухъл силикон 27*17*4 см коктейл Напитка, кухня шоколад сладолед печене на околната среда мухъл инструменти

6 Клетки Мраз Топката Форма Торта Силиконски Калап 27*17*4cm Коктел Пијат Кујнски Алатки Чоколадо сладолед Печење на Животната средина МувлаБоја : Црвена / Црна / СинаПредмет : МувлаМатеријал : СиликонПроизвод Тежина : 0.18 kgГолемина : 18*12.5*5cmСиликонски Температура Отпор : ФДУ 4 целзиусови степени +230 целзиусови степениОблик : ТопкаУпотреба : Чоколадо Мувла / Торта Мувла / Сладолед МувлаUse2 : Коктел / ПијалакСертификација : ФДУКарактеристики : Животната СрединаМувла Количина : 6 Компјутери

BGN 19.70

Каменните листа ръчно изработени сапуни мека силиконова форма шоколад, захарен пудинг мухъл

Камен Остава рачно изработени Сапун Меки Силиконски Калап Чоколадо Шеќер Пудинг МУВЛА Опис Item Име Остава рачно изработени Сапун Меки Силиконски Калап Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY мувла големина / cm7.2 CM*7.0 CM*3.5 СМмувла тежина / g170 G Место на Потекло Пекинг, кина Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

BGN 17.41

Сладък овце САМ сапун мухъл 3D животински силиконови форми шоколад захар занаят форма

Спецификација : Материјал : екопријателски течни силиконска гума.Тежина на сапун мувла : 120 грамаГолемина на готови сапун : 75*56*34mmБоја : розева

BGN 18.56

Горещи продажба на 3D красива Коледна снежинка с форма на силикон торта мухъл / фондан торта декорация инструменти

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Биде безбедно да се користи во печки,микробрановите,машина за перење и фрижидер.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Спецификација : Материјал : Храна одделение силиконскиГолемина : како се покаже сликаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeОбјектот боја автоматски ќе испратиПакет Се Вклучени : 1pc Торта Мувла

BGN 2.00 2.56

Едро и дребно, безплатна доставка, 9 дупки влак силикон торта мухъл сапун мухъл дупка: 8*5*3 см

Совети : O ur производи се направени од НАС ФДУ храна степен на суровини ,доколку не е мирис само затоа што калапи беа направени неодамна,ве молиме обидете се стави на празни калапи во печка за некое време и потоа мирисот ќе бидат отстранети.Торта, леб, овошје желе, приготвена храна, чоколадо, мразУпотреба : рерна, микробранови печки, фрижидери и другибоја : испорачуваат по случаен избор.големина : 34*22*3cm*За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

BGN 17.00 22.08

Luyou Бухал протеин жираф животни торта силиконови форми Лисица фондан торта декорация инструменти шоколад Gumpaste бонбони форма FM1426

Був Верверица Жирафа Животни Торта Силиконски Калапи Фокс Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Бонбони Габи FM1426Силиконски Модел : FM1426Силиконски Големина : 13.3*11.7 cmСиликонски Тежина : 200 gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Употреба на висококвалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификацијаТоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степениИздржлив и лесен за чистење, без мирис WuduМоже да се користи во микробранова печка фрижидерЛесно да се справи соЗошто Купи Од нас??Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 7.98

Мечка лъв на хипопотам силиконови moldes де шоколад сам ръчни инструменти прекрасна карикатура на животните мухъл

Мечка Лав hippo силикони чоколадо мувла DIY рака алатки прекрасна цртан филм Животинско мувлаСиликонски калапи се едноставни за работа со, лесно да се излезе и да се чисти, тие се нераскинливо, и кога правилно се грижи за, ќе трае цел живот...

BGN 4.58

Квадратна ръчно мивка мухъл баня гърне форми на бетонова мивка занаят форми мивка силиконова форма с рамка катран

Детали за производот : Ние продаваме силиконски калапи не се конкретни предмети Ние ќе ја испрати преку express (Fedex ,UPSот,DHL .итн) мувла тежина е за 15kg дијаметар на дупка (Потоне drainer (дренажа дупка ))е 4,5 см другите дизајн на Превозот : Ние брод објектот преку Кина, Воздухот Mail пораки Или да се Изразат во 13 работни дена, ако се сретна со викенд, ние ќе го организира превозот прв и испрати веднаш на работа на време...

BGN 712.00 1003.20

100 Бр Сладкарски Чанта, Тръбопроводи Мухъл Sugarcraft Торти Декор На Инструменти За Еднократна Употреба

Карактеристики : Состојба : Brand New Големина : Како слики во Боја : Како на сликите Направени од расположливиот plasti...

BGN 5.00 5.87

3шт печене на сладкиши мистрия, шпатула за торта стъргало крем крем гладък гребен, цветя, торта декор стъргало печене инструмент

3 Pcs Печење Тесто Шпатула Торта Шпатула Scraper Путер Крем Неспокојот Чешел Цвеќиња Торта Оркестарот Scraper Печење Алатка Опис : Карактеристики : Оваа торта чешел е погодна алатка за да додадете торта декорација за вашиот вкусна торта...

BGN 12.00 16.51

Нова Айфеловата кула 3D форма силиконови форми бисквити фондан торта формата на шоколадов пудинг мухъл направи си САМ шоколадови бонбони, сладкарски изделия кухне?

опис на производотТежина : 100 gМатеријал : силиконПакување : opp вреќабоја : РозеваQuanity : 2 парчиња Ајфеловата Кула 3 D Форма Торта КалапиЗабелешка : големината на производот не е голем како вашите замисли...

BGN 5.00 6.19

сладкиши sugarcraft силиконови форми фондан за декорация инструмент дъвка psate сватбен стол торта мухъл d353

Големина : 6.5 см*5.5 cm*5.5 cmМувла тежина : 137gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

BGN 7.92

2017 нова коледна звезда лист полагане на мухъл листа силиконови форми на захар цвете текстура мухъл скърпвам торта модел на мухъл

2017 нови poinsettia лист втиснување мувла остава силиконски калап шеќер цвет текстура мувла fudge торта шема мувла Опис Item Име poinsettia лист втиснување мувла Материјал 100% храна одделение силиконски Бренд Име LXYY големина / cm 9.9 cm*5.8 cm во калап тежина / g185 G Место на Потекло Пекинг, Сертификат LFGB / ФДУ / CE / ЕУ / SGS Употреба може да се користи за да се направи fandont торта декорација, ледени скулптури, заболување на паста, тврд карамел е, nougat, овошје желе, варени шеќер, и 3 D чоколадо...

BGN 23.28

Pen Серията Custom Made 3D Printed Cookie Cutter Set кухненски прибори, инструменти за украса на тортата

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Пенкало, Молив Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

BGN 8.00 8.80

Прекрасно бебе момче и момиче фондан cupcake топ на поръчка 3D печатни кутии, кухненски принадлежности

Информации За Производот[ Дизајн ] : Бебе Девојка Момче 3 D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

BGN 7.00 7.20

Newcomdigi 3D Fish Shape Bakeware Aluminum Fondant Cake Baking Мухъл инструменти за готвене[5]

[Спецификација]Голем Крап : Надвор големина приближно 27.7 cm * 15.5 cm * 6.5 смМедиум Крап : надворешниот големина од околу 25см * 13.8 cm * 6cmМали Крап : димензии приближно 19.5 cm * 11.5 cm * 5cmПакување : 1 x Риба МувлаПлаќање1...

BGN 4.98

c399 3 дупки ледена кожа кантонски стил пяна Луната торта мухъл силиконови soapmold печене инструменти

Мувла тежина : 288 грама, Сапун тежина 40 g (еден сапун) Сапун мувла материјал : специјален меки силиконски сапун големина : 6.5*6.5*34*4*2.8 СМ (прирачник за грешка при мерење) тежина околу 40 G (рачно изработени сапун) месечината торта е за 50 GОпис : топлинаотпорни на температура од 40 ℃ на +230 ℃, може да се користи, моделирање роман, мека текстура, промена на стилови, лесно потреба од брзо ослободување, лесен за чистење *За попуст : ако цел повеќе од 6pcs, pls pontact нас пред плати, ние ќе ви ги даде попуст!!! Ние обезбедуваме бесплатен превозот само со кина пост, не ЕМС или DHL, ви благодариме ! Во Aliexpress систем, постојат onnot сите земји достапни за Кина пост воздух mail, но всушност, тоа може да достигне повеќе од 100 земји, па затоа додадете ЕМС превозот линк за купувачи чии земји не се достапни за Кина пост воздух пошта во Aliexpress систем...

BGN 20.00 25.76

Различни 3D кръгли мъниста форма на Силикон торта, торта, фондан, бисквити, бонбони, шоколад мухъл Перлата на торта де печене инструмент

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Биде безбедно да се користи во печки,микробрановите,машина за перење и фрижидер.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Спецификација : Материјал : Храна одделение силиконскиГолемина : како се покаже сликаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeОбјектот боја автоматски ќе испратиПакет Се Вклучени : 1pc Торта Мувла

BGN 4.00 5.17

добър живот сапун мухъл ръчно изработени силиконови форми за декорация шоколад торта мухъл плесен

Функција : 1,Екопријателски течни силикони2,Долг животен век (500 пати повеќе)3, висока температура отпор (40~240 centigrade)4,помек,лесно да се demould&операција5,Разни апликацијаСпецификација : Материјал : течни силиконска гума.Тежина : 150gГолемина на : 5.8*7*3.1 cmБоја : автоматскиПримена : Тоа може да се користи за да се направи рачно изработени сапун , свеќа,чоколадо ,колачи,бонбони,фондан scraft,и смола занаети,и така натаму.

BGN 18.56

50 бр / пакет безплатна доставка на 2 нива мини-пръстен за торта стойка рамка се използва за сватба, парти торта домашен интериор

производ icom : НОВ СТИЛ МИНИ ПРСТЕНКарактеристики : · 100% Сосема Нов · Боја : злато.сребро.црна.бела.mattsilver.бронза · Материјал : Метал · Метал миење : 1.4(OD) x 0.6(ID) x 0.05 cm · Пена за миење : 1.6(OD) x 0.6(ID) x 0.1 cm · Завртки : 1 x 1.6 см · Тие се убави и елегантен дизајн и, исто така, се многу практични...

BGN 120.00

15-Кухина Силикон Цвете Роза Шоколадова Торта Сапун Мухъл Печене Тава За Лед Мухъл 3.1

15Шуплина Силикони Цвет Роза Чоколадна Торта Сапун Калап За Печење Мраз Фах МувлаСпецификација : Бренд новиМатеријал : силикон Големина : прибл...

BGN 6.00 6.93