• Ново
10 от неръждаема стомана брой кутии за бисквити фондан торта декорация захар занаят плунжерный нож цвете мухъл бисквити торта

10 от неръждаема стомана брой кутии за бисквити фондан торта декорация захар занаят плунжерный нож цвете мухъл бисквити торта

BGN 8.00

Сума
Налично за поръчка


Опис :
100% Нови и добар квалитет
Материјал : нерѓосувачки челик
Боја : Бела
Дијаметар за :
Пакет во : 10 Компјутери Различни Големина Украсување Машина Tools /set
Ве молиме Забелешка : сликата е само да се користат за јасен преглед на мувла ,
тоа не ја одразува вистинската големина на мувла
големина на мувла е : 5x1.8,3x1.8 см
ВНИМАНИЕ :
1.Ние ќе брод парцела иако Кина Пост воздух mail/e Пакет ако бесплатен превозот.
2.Ако нарачате повеќе различни видови иако изразат компанија како DHL, Fedex, превозот цена нема да биде точно(доколку се поевтини).Можете да не контактирате за да се поправи на финалниот превозот цена пред исплата.
3.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.

Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Файлове Cookie
документ:
ЕИО, FDA, LFGB, CE / EU, SGS
Тип Инструменти За Файлове Cookie:
Кутии За Бисквити
Характеристика:
Еко-Содружественный
Материал:
неръждаема стомана

Подобни продукти в категория

3шт печене на сладкиши мистрия, шпатула за торта стъргало крем крем гладък гребен, цветя, торта декор стъргало печене инструмент

3 Pcs Печење Тесто Шпатула Торта Шпатула Scraper Путер Крем Неспокојот Чешел Цвеќиња Торта Оркестарот Scraper Печење Алатка Опис : Карактеристики : Оваа торта чешел е погодна алатка за да додадете торта декорација за вашиот вкусна торта...

BGN 12.00 16.51

сладкиши sugarcraft силиконови форми фондан за декорация инструмент дъвка psate сватбен стол торта мухъл d353

Големина : 6.5 см*5.5 cm*5.5 cmМувла тежина : 137gКарактеристики на производот : 1 : 100% за Храна одделение силиконски, FDA / LFGB стандард на безбедност2 : Нестап , лесно да се одделат, чиста, екопријателски, низок јаглерод, може да се рециклира3 : едноставни и корисни, Healthfulness, природни antibackerial, Висока јачина мекост, отпорен на корозија и Адаптибилност4 : Не е лесно да се оштети, Не попуштат, Отпорност на екстремни температура , 40°C 230 °C,( 40°F446°F)5 : s afety , Нетоксични , Без мирис , Загрева рамномерноБоја : испрати по случаен изборПревозот И ПредавањеНие ќе брод објектот во рок од 1 работен ден по добивате вашата исплата...

BGN 7.92

Различни 3D кръгли мъниста форма на Силикон торта, торта, фондан, бисквити, бонбони, шоколад мухъл Перлата на торта де печене инструмент

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Биде безбедно да се користи во печки,микробрановите,машина за перење и фрижидер.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Спецификација : Материјал : Храна одделение силиконскиГолемина : како се покаже сликаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeОбјектот боја автоматски ќе испратиПакет Се Вклучени : 1pc Торта Мувла

BGN 4.00 5.17

Има папка форма на силиконовата форма, скърпвам торта де инструменти, силикон сапун мухъл, Силикон торта мухъл

11Материјал : силиконТип : торта алаткаКоличина : 2 парчињаБоја : автоматскиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење!!!ако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

BGN 2.00 2.16

Luyou Бухал протеин жираф животни торта силиконови форми Лисица фондан торта декорация инструменти шоколад Gumpaste бонбони форма FM1426

Був Верверица Жирафа Животни Торта Силиконски Калапи Фокс Фондан Торта Декорирање Алатки Чоколадо Gumpaste Бонбони Габи FM1426Силиконски Модел : FM1426Силиконски Големина : 13.3*11.7 cmСиликонски Тежина : 200 gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Употреба на висококвалитетна силиконски материјал и усвои ФДУ и SGS сертификацијаТоа можат да го издржат минус 30 до плус 230 целзиусови степениИздржлив и лесен за чистење, без мирис WuduМоже да се користи во микробранова печка фрижидерЛесно да се справи соЗошто Купи Од нас??Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 7.98

37 бр. / компл. метален азбука писмо Номер Декоративни инструменти за печене, плодова торта декорация фондан черешката нож мухъл набор от бисквитки

1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.2.Ако по 60 дена ( Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање.3.Ве молиме не го направи спорови во рамките на 60days (Бразил 90 дена), ова е несакана.Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.4.Поради нашите повеќето од производот е свадба / партија производи , испорака датум е многу важно за сите, па ве молиме да ја потврдите вашата свадба / партија датум внимателно, ако не повеќе време, ние би сакале да ве советуваме изберете го изразат наместо на кина пост , можете да ја примите пакет во рамките на 510 дена ако изберете express, ние ќе го избере поевтини изразат за вас.5...

BGN 14.00 15.20

Сладък Главата на мечка с глава на зайче 3D Силиконова форма за торта сапун, свещи форми кухня печене фондан торта декорация инструменти SQ1773

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 80*80*15mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

BGN 5.00 6.38

Правоъгълник Силиконова печка сладолед решетки торта печене бонбони като форма на торта тигани ръчно изработени сапун DIY Самун хляб тост мухъл

Опис Храна Одделение Силиконски Топлина Отпорни на Температура 40 до +230 Centigrade (40 да 446 F) Заврши Големина(cm) : 16.5 * 8.5 * 4.7 см, за 6.5 * 3.36 * 1.85 инчи Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Садови, фрижидер, замрзнувач и микробрановаsafeНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 5.15

1бр Антипригарный силиконов тампон за фурната торта руло подложка за печене подложка за печене на Торта Pad Roll Pad форма за печене инструменти за печене, кухненски при

Материјал : силика гелТежина : Околу 136 gДолжина Ширина : за 31cm / 12.2"X 26cm / 10.24"Добра флексибилност, лесно да се направи торта ролна, или да искриват или се водат нема да добие надвор од форма.Се тркалаат директно по пече...

BGN 5.00 7.97

26*20.5*5 вижте САМ кръгла форма 3D Силикон торта мухъл печене инструменти, форми за печене чайник мухъл тава за печене на хляб шоколад като мухъл

26*20.5*5cm DIY Тркалезна Форма 3 D Силикони Торта Калап за Печење Алатки Bakeware Создателот Мувла Садот за Печење Леб Чоколадо Одлуки МувлаОпис : Боја : Случајни Материјал : храна одделение силиконски Големина : прибл 20.5 cm x 26cm Тежина : 156g Пакетот Вклучува : 1 x Силикони Торта Фондан МувлаФункција : Температура опсег : 40 ° C до 230 ° C Материјал : ЕкоПријателски Силиконски, може да помине LFGB и ФДУ Тест Големина : 22 * 22 * 6cm 150 G Пакет : polybag Производ завршувањето на : Надвор и внатре се мат завршна обработка, тоа е лесно да се чисти и одделни со торта.Answer : ___________________________ Note : оваа мувла може да не биде како голем како на вашите замисли, ве молиме да обрнете внимание на големината информации пред да се направи купување.>> Превозот И Ракувањето Со1...

BGN 8.00 9.78

Мечка лъв на хипопотам силиконови moldes де шоколад сам ръчни инструменти прекрасна карикатура на животните мухъл

Мечка Лав hippo силикони чоколадо мувла DIY рака алатки прекрасна цртан филм Животинско мувлаСиликонски калапи се едноставни за работа со, лесно да се излезе и да се чисти, тие се нераскинливо, и кога правилно се грижи за, ќе трае цел живот...

BGN 4.58

2 елемента тип пеперуда силиконов каучук топлоизолация пот ястие купа клипове скоба Магнит микровълнова печка защита на ръцете нарукавник

Име : Силикони плоча се земе сендвичКатегорија : Топлина клип ракаБоја : Случајни ИспратиМатеријал : СиликонЗдраво драги пријатели,Добредојдовте на нашиот Благослови Среќа Store(Чување ID 1179200), за вашите добри купување искуство тука,ве молиме да ги забележите следните совети.Ние може да им понуди на Двете трговија на Големо и Мало услуга , ако имате голема цел,Само да не контактирате за добар попуст.Ние не ќе се стави било која фактура или промоција на хартија во парцела за вашите клиенти.Кога ќе треба да се Ревидира вкупниот износ , ве Молиме контактирајте со нас да си ги проверат вкупниот износ за вас, По ред е ставен пред да плаќаат .Ви благодариме!На олово време е за 17 дена...

BGN 2.00 3.18

6 бр. / компл. торта мухъл Спорт Футболни обувки торта нож мухъл фондан бисквити занаят

11М јаделе р ial : пластикаТип : торта алаткаКоличина : 1setБоја : автоматскиако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

BGN 4.00 4.30