• Ново
силиконови миди 6 дупки сапун мухъл вогнутый стил красива форма на мивки сапун торта декорация на свещи форми

силиконови миди 6 дупки сапун мухъл вогнутый стил красива форма на мивки сапун торта декорация на свещи форми

BGN 67.18

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Тип:
Инструменти За Торта
документ:
ЕИО, FDA, LFGB, CE / EU, SGS
Материал:
Силиконов Каучук
Номер На Модела:
000001
Секси Суггестивный:
No
търговска марка:
PRZY
Характеристика:
Еко-Содружественный
Тип Инструменти За Торта:
Леярни форма
Непристойная Снимка:
No

Подобни продукти в категория

Кристално Прозрачен Торта Диск Сладкарски Изделия Захар Следобеден Чай Закуска Грам Сила Десерт

2 парчиња бела 3 слоја свадба плоча партија резерви 11 парчиња торта стои бела свадба торта алатки cupcake декорација послужавник за партиски настан десерт бонбони плоча bakeware екранот 9 компјутери злато партија торта стојат поставени cupcake стојат украсување готвење торта алатки bakeware поставите партија dinnerware Сет од 12 парчиња злато торта стојат свадба cupcake стојат поставена стаклена купола кристал чоколадо торта декорација алатки bakeware поставите 15pcs Злато Свадба Десерт Фах Торта Стојат Cupcake Пан торта се прикаже табела декорација Партија Снабдување злато свадба торта стојат поставени 12 парчиња cupcake стојат barware украсување готвење торта алатки bakeware поставите партија dinnerware 12 Gold Свадба Десерт Фах Торта Стојат Cupcake Пан Партија Снабдување 12 PCS / Set ,торта табела бесплатен превозот Гроздобер декорација торта фах злато огледало стакло cupcake колектор парфем носителот огледува шминка фах свадба партија дом занает

BGN 65.00 72.00

Pen Серията Custom Made 3D Printed Cookie Cutter Set кухненски прибори, инструменти за украса на тортата

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Пенкало, Молив Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

BGN 8.00 8.80

Различни 3D кръгли мъниста форма на Силикон торта, торта, фондан, бисквити, бонбони, шоколад мухъл Перлата на торта де печене инструмент

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти.Биде безбедно да се користи во печки,микробрановите,машина за перење и фрижидер.Флексибилни,еднократно,не се лепливи,лесно да се demould,формирање ефект е добра,кои се користат за декорација вкусна торта.Погоден за правење на колачи,пица,фондан торта,мус торта,пудинг,чоколадо,желе пудинг,овошна пита,и др.Спецификација : Материјал : Храна одделение силиконскиГолемина : како се покаже сликаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeОбјектот боја автоматски ќе испратиПакет Се Вклучени : 1pc Торта Мувла

BGN 4.00 5.17

Мечка лъв на хипопотам силиконови moldes де шоколад сам ръчни инструменти прекрасна карикатура на животните мухъл

Мечка Лав hippo силикони чоколадо мувла DIY рака алатки прекрасна цртан филм Животинско мувлаСиликонски калапи се едноставни за работа со, лесно да се излезе и да се чисти, тие се нераскинливо, и кога правилно се грижи за, ќе трае цел живот...

BGN 4.58

AMW 3D анимационен филм Сова във формата на неръждаема стомана бисквитки нож бисквитки мухъл бисквитки инструменти

5799AMW 3 D Цртан филм Був во Облик на Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Бисквит Мувла Колачиња Алаткиматеријал : нерѓосувачки челиктип : колаче машинаголемина;9*8.8*2.5 cm

BGN 4.00 4.78

2 Устната Поликарбонат Великденски Яйца С Шоколадова Форма Страусиное Яйце Форма На Бонбони Мухъл

2 Шуплини Поликарбонат На Велигденски Јајца Од Чоколадо Мувла Ној Јајце Форма Бонбони Мувла Карактеристики : Големина на МУВЛА : 27.5x13.5х5.6cmГолемина на Чоколадо : 140*92*50mmТежина на МУВЛА : 320gТежина на Чоколадо : g5...

BGN 27.00 31.98

Правоъгълник Силиконова печка сладолед решетки торта печене бонбони като форма на торта тигани ръчно изработени сапун DIY Самун хляб тост мухъл

Опис Храна Одделение Силиконски Топлина Отпорни на Температура 40 до +230 Centigrade (40 да 446 F) Заврши Големина(cm) : 16.5 * 8.5 * 4.7 см, за 6.5 * 3.36 * 1.85 инчи Добар квалитет и лесен за употреба и чисти Садови, фрижидер, замрзнувач и микробрановаsafeНие брод на сите стоки во рамките 72hours по приемот на плаќање (освен за одмор и за викенд).ЗемјаДојде времеПревозот МетодПревозот Надоместсветот2045 денаМеѓународниот Воздушен MailБесплатен Превозот во светотНие брод од страна на Меѓународниот Воздушен mail од Кина од страна на Кина пост, Обично можете да добиете пакет брзо во рок од 25 дена, но понекогаш тоа може да трае околу 45 дена да пристигнат...

BGN 5.15

Newcomdigi 3D Fish Shape Bakeware Aluminum Fondant Cake Baking Мухъл инструменти за готвене[5]

[Спецификација]Голем Крап : Надвор големина приближно 27.7 cm * 15.5 cm * 6.5 смМедиум Крап : надворешниот големина од околу 25см * 13.8 cm * 6cmМали Крап : димензии приближно 19.5 cm * 11.5 cm * 5cmПакување : 1 x Риба МувлаПлаќање1...

BGN 4.98

Сладък овце САМ сапун мухъл 3D животински силиконови форми шоколад захар занаят форма

Спецификација : Материјал : екопријателски течни силиконска гума.Тежина на сапун мувла : 120 грамаГолемина на готови сапун : 75*56*34mmБоја : розева

BGN 18.56

3d 6 дупки кръгли понички торта мухъл силиконови понички мухъл печене желе фондан мухъл чаша торта, шоколад за декорация за печене инструмент

6 Дупки Крофни Силиконски Калап Тркалезна Форма Doughnuts Калап За Печење Желе Фондан Мувла Торта Чоколадна Мувла Декорација За Печење Тесто АлаткаКарактеристики На Производот : 1.Материјал : Силикон2.Големина : за 24.3 * 16.5 * 2.5 cm / 9.57 * 6.50 * 0.98 во3.Спецификација за производ : 6линк дупка4.Температурата опсег : 40 ~ 230 ℃Карактеристики На Производот : 1.без мирис, нетоксичен, прашинаотвратителен, трајни, impermeable, лесно да се чисти, се безбедни за употреба во печки, микробрановите, dishwashers и фрижидери.2.Се применуваат за : правење колачи, леб, косата, желе, климатизација храна, чоколадо и така натамуУпатство за употреба : Силиконски нови мувла може да имаат мирис во неколку раните денови откако ќе ги примите објект, но овој мирис ќе исчезнат по неколку пати употреба...

BGN 6.00 7.15

2 елемента тип пеперуда силиконов каучук топлоизолация пот ястие купа клипове скоба Магнит микровълнова печка защита на ръцете нарукавник

Име : Силикони плоча се земе сендвичКатегорија : Топлина клип ракаБоја : Случајни ИспратиМатеријал : СиликонЗдраво драги пријатели,Добредојдовте на нашиот Благослови Среќа Store(Чување ID 1179200), за вашите добри купување искуство тука,ве молиме да ги забележите следните совети.Ние може да им понуди на Двете трговија на Големо и Мало услуга , ако имате голема цел,Само да не контактирате за добар попуст.Ние не ќе се стави било која фактура или промоција на хартија во парцела за вашите клиенти.Кога ќе треба да се Ревидира вкупниот износ , ве Молиме контактирајте со нас да си ги проверат вкупниот износ за вас, По ред е ставен пред да плаќаат .Ви благодариме!На олово време е за 17 дена...

BGN 2.00 3.18

3D Angel girl торта де инструменти сапун мухъл шоколад десерт украса Fimo силиконови форми на свещ форма си САМ T0968

Ставка Описголемина : 7 CM*3.7 CM weigt : 144gПакување : opp вреќа Производ во Боја : Розова Материјал : 100% Храна Одделение Силиконски Невкусна, нетоксични, отпорни на прашина, трајни, не се продре и лесно да се чисти...

BGN 11.00 12.80

1бр Антипригарный силиконов тампон за фурната торта руло подложка за печене подложка за печене на Торта Pad Roll Pad форма за печене инструменти за печене, кухненски при

Материјал : силика гелТежина : Околу 136 gДолжина Ширина : за 31cm / 12.2"X 26cm / 10.24"Добра флексибилност, лесно да се направи торта ролна, или да искриват или се водат нема да добие надвор од форма.Се тркалаат директно по пече...

BGN 5.00 7.97

15-Кухина Силикон Цвете Роза Шоколадова Торта Сапун Мухъл Печене Тава За Лед Мухъл 3.1

15Шуплина Силикони Цвет Роза Чоколадна Торта Сапун Калап За Печење Мраз Фах МувлаСпецификација : Бренд новиМатеријал : силикон Големина : прибл...

BGN 6.00 6.93