• Ново
Любим красота боди жени латекс талията треньор cinta modeladora Shapewear фирма контрол Body Shaper загуба на тегло колан kopcet-A

Любим красота боди жени латекс талията треньор cinta modeladora Shapewear фирма контрол Body Shaper загуба на тегло колан kopcet-A

BGN 73.54
BGN 37.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Размер:
XS, S, M, L, XL, XXL, XXXL
Тип Елемент:
Формообразователи
Пол:
Жени
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Найлон, Ликра
Коригиращо бельо:
Боди
търговска марка:
Любовник-Красавица
Украса:
Няма
Показател Ниво:
Твърд
Номер На Модела:
60561
Тип Тъкани:
Атлас
Място на произход на стоките:
Fujian, Китай (Континентален)
Размер на боди:
XS-3XL
Цвят формирователей на тялото:
Черен
Материал:
Латекс
След продажбата:
Трассируйте за вас стоките през цялото време
Доставка:
С На 3 Работни Дни
горещ колан is_customized:
ДА
is_customized:
Yes
Цвят Стил:
Естествен Цвят
Функция:
Оформяне На Тялото

Подобни продукти в категория

Мода Solid Body Shaper Удобни Дишащи Висока Талия Треньор Панталони Коригиращо Бельо Тънък Секси Гащи Боди Бельо

Моден Цврсто Тело Shaper Удобно Дише Висока Половината Тренер Панталони Shapewear Тенок Секси Гаќи Bodysuit Долна Облека

BGN 13.00 20.27

Жените Талия Треньор Корсет Корема Колан Body Shaper Талия Underbust Control Дышащее Коригиращо Бельо Fajas Hot Shapers На Боди

Жените Половината Тренер Корсет Стомак Girdle Тело Shaper Половината Underbust Контрола Дише Shapewear Fajas Топла Shapers Bodysuits

BGN 14.00 20.43

Burvogue Hot Women Shapers Хапче За Отслабване Body Shaper Чорапогащи, Бельо Butt Hip Подобрител Мек Shaper Бикини Butt Lifter Shaper Панталони

Големина На ТабелатаПроизвод ЕкранотДобредојдовте на нашата продавница!Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни aftersale прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате someshopping совети.Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или email! 1 ДВОЈНО ПОТВРДУВА ЦЕЛДа! Ние ќе двојно се потврди со вас адреса и цел информации, ве молиме да соработува со нас.Клиентот треба да ги преземат одговорностите за погрешна адреса е предвидено и во ред стил, големина избрани.2 SHPPINGВе молиме имајте во предвид ги имаме време разлика, нашиот работен ден од понеделник до сабота и од 9 часот до 7pm.За подготвени акции наредби, тоа ќе бидат испорачани во 48 часа.За било назад наредби, ние ќе ве контактираме веднаш за одложување известување.Не пратката во недела и Празници.Ние не може да се контролира на транспорт, како што е последен од кој 3 партија.Ние ќе има за цел да ја добиете вашата нарачка до вас во времето, но не се загрижени ако тоа се врти подоцна од ова, ние ќе контактирајте со шпедиција да бидете информирани.3 DESCRIP ЦИИНие во моментов има над 300 објекти во парк...

BGN 15.00 20.54

GZXISI Women ' S Корема Control Underbust хапче за отслабване Underwear Shapewear Body Shaper Control Waist Cincher Фирма Секси Bodysuits

Добредојдовте во мојата продавница, Ние ќе бидеме најдобра услуга и најдобрите производи, Ако сакате да знаете повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот продавачGZXISI Жените Стомак Контрола Underbust Слабеење долна облека Shapewear Тело Shaper Контрола Половината Cincher Фирма Секси BodysuitsПоловината Cinchers Shapers Топла лесна Тело Shaper Плус Големина Секси Жени Слабеење Bodysuits Магија Прилагодливи Ремени Стомак Корсет

BGN 16.00 27.73

Жена full Body Shaper дишаща корсет Underbust боди Shapewear Body Shaper бедрото редуктор фирма корсет корема контрол

веледрогеријатаЗа веледрогерија, Ние нудиме попуст или слободни изразат испорака за повеќето земја страна на курирската служба DHL / ARAMEX ако вашата цел е повеќе од 200 ние навистина го цениме да се направи бизнис со било веледрогеријата од која било земја, ве молиме контактирајте со нас за најдобри попуст со изразат испорака на вашата земја.ПрепродавачЗа препродавач, можеме да ви понудиме КАПКА ПРЕВОЗОТ на вашиот клиент директно, без било какви нашата продавница информации, и ние може да ви понуди без жиг слики да се препродава онлајн...

BGN 22.00 25.58

PRAYGER Women Easy Up Фирма Control Thigh Slimmer Smoothers gril shortsy Shapewear, безшевни комфорт висока талия body shaper

6766 големина на табелата : Lwaist : 5569 CM колковите 8090cmXL половината : 7079 CM колковите 9197cmXXL половината : 8089 CM колковите 98105cm 1 cm=0.39 инчен;1 инч=2.54 см

BGN 22.00 30.38

Неопренови WomenWaist корсет коригиращо бельо силна талия отслабване горещи шейперы бельо изпотяване faja reductora mujer корсет minceur-C

љубезно ве молиме да напомена : имаме Фабрика за Продажба Директно !!! Значи ние се гарантира највисок квалитет и најниска цена меѓу сите продавачи.И ние може да се испрати на e Packet во многу земји, времето за испорака е 1025 дена обичноако сте intered во dropshipping,можете да го направите или кој било друг проблем,pls се чувствуваат слободни да ми кажеЗа ПроизводотКарактеристики•Neoprene корсети за да направи да се шармантни и згодна•Висок квалитет на долна облека ќе направи да се чувствувате меки и удобни за носење•Лесно да се стави на и полетување со кука & око затворање•6 Челик коска донесување нуди голема поддршка и подигнетеГолемина : S4 XL слабеење корсети / половината тренер со патентБоја : Црна, Беж половината обучувачи / жени слабеење на телото shaperСтил : Куки И патент на предната страна ,underbust corseleteПакет содржи : 1 Парче Корсет (патент половината тренер)Материјали : 3 слоја : надворешноста : латекс&гума; средно : spandex; внатрешни работи : памукСтил : патентите тело shaper, половината тренер со патент и кукиNeoprene со патент.Neoprene половината cincher.underbust секси половината тренер.половината обука корсети за продажбаИме на производ : Neoprene Women Waist Корсет Shapewear Силна Половината Слабеење Топла Shaper S долна облека Потење faja reductora mujer корсет minceurВЗа ГолеминаЉубезно ве молиме да Напомена : Доколку не сте сигурни за големина за да се изберат ,ќе може да ни се јавите пред да се направи редЗа ИспоракаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 30.00 41.58

Жена контрол на корема Underbust Shapewear Body Shaper Control Waist Trainer Cincher боди за отслабване бельо корсет шейперы

Жените Стомак Контрола Underbust Shapewear Тело Shaper Контрола Половината Тренер Cincher Bodysuits Слабеење долна облека Shapers КорсетФункција : 100% нов бренд и висок квалитетприлично моден дизајн,може да привлече многу жени, девојки дамиМоже да се изгради тело слика топла, топла, топлаДобро слабеење bodysuit долна облека за жените да се задржи добра фигураПакет се Вклучени : 1 Pcs x Тело Shaper Underwears (не мало пакет)Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.Бидејќи ова е мултинационална трговија, транспорт предизвика непријатности е надвор од нашата контрола, ние ве уверам нема да сноси било каква загуба на.Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи...

BGN 17.00 23.81

Продажбата на разположение на Blue Sky Demin корсет сладко секси корсет плътна чрез шнурове корсет бельо талия отслабване контрол на коригиращото бельо

Blue Sky Demin Корсет busty секси корсет тесни алкохол корсет жените долна облека половината слабеење контрола shapewearПроизводот Се Покаже1...

BGN 21.65

Body Shaper Близки Full Body Waist Shapers Корсет Бельо Талия Корсети Боди Дамски Колан Контрол Бикини Коригиращото Бельо

Телото Shaper Intimates Со Полно Тело, Половината Shapers Корсет Долна Облека Половината Корсети Bodysuit Жените Girdles Контрола Гаќи ShapewearБелешки1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од слики се прикажани навебсајт предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење на податоциПлаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму...

BGN 7.00 7.74

Дамски Корсети Талията Треньор 2015 Латекс Цип Underbust Корсети За Отслабване 9 Стомана Кости На Тялото Шейпър Колан

Жените Корсети Половината Тренер 2015 Латекс Патент Underbust Обука Корсети Слабеење 9 Челик Boned Тело Shaper Girdle ПојасУслови за користење на услугите Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот начин и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена...

BGN 32.00 63.97

Добро качество, нов дизайн на талията cincher корсети жени отслабване Body shaper бельо корсет за отслабване топлинна Body shapers

Добредојдовте во мојата продавница, Ние ќе бидеме најдобра услуга и најдобрите производи, Ако сакате да знаете повеќе информации, ве молиме контактирајте го нашиот продавачвисок половината shapers стомак Слабеење на жените од не ' рѓосувачки челик корсет чипка долна облека за жени лизга краток корсети и bustiers ladie

BGN 14.00 22.32

къде да купя талия треньори секси green Пънк dress талия треньори за продажба в цветен дизайн s-2xl W3494

секси девојки носат корсет фустан1.и трговија на големо и на мало2.добра вредност за парите3.оем достапни4,да го прифати мали цел5...

BGN 54.11

Нов Горещ Пот Корема Ман Отслабване Жилетка Body Shaper Неопрен Корема Термо Изгаряне На Мазнини Shaperwear Талия Пот Корсет Загуба На Тегло

Жешка Пот Стомак Ман Слабеење Вест Тело Shaper Neoprene Стомакот Термо Масти Горење Shaperwear Корсет Губење на Тежината Материјал : 100% полиестер,надеж : 100% Neoprene Пред Дизајн : Кука&ЈАМКА Страни Дизајн : Никој Назад Дизајн : Коски Дебели Тенка Фитинг Дебели МалоДебел Еластичен Inelastic Добра еластична Мало еластична Голема еластична Тенок Затворифитинг Тенокфитинг за Врзување Лабава Стил Overbust Underbust Средендолг Долг ...

BGN 26.00 43.50

Горещи продажба на жените сексуалното черно пънк-рокля предимства на талията corest с цветен дизайн s-2xl W3491

секси девојки носат корсет фустан1.и трговија на големо и на мало2.добра вредност за парите3.оем достапни4,да го прифати мали цел5...

BGN 54.11

Неопренови Body shaper за отслабване на талията треньор боди горещи фрези талията треньор корсет за отслабване коригиращо бельо бельо жилетка

Neoprene тело shaper слабеење половината тренер bodysuit топла shapers половината тренер корсет Слабеење Shapewear долна облека вест

BGN 32.00 62.62

NINGMI Rubber Body shaper for women секси дама на Shapewear Waist Trainer Cincher loseweight Shaper Burning Slim Belt корсет, бюстие

нашата продавница поддржува трговија на ГОЛЕМО и D ROPSHIPPING ,добредојдени да се купи !NINGMI Гума Тело shaper за жени секси дама Shapewear Половината Тренер Cincher loseweight Shaper Горење Тенок Појас Корсет Bustie рКарактеристики : 1...

BGN 19.00 19.60

Жените Висока Талия Треньор Корсет, Бикини Секси Бельо Красотата Тънка Талия Cincher Панталони Дантела Задника Атлет Отслабване Коригиращото Бельо

Жени Со Висок Појас Обука Корсет Гаќи Секси Долна Облека За Убавина Тенок Појас Cincher Панталони Чипка Задник Lifter Слабеење ShapewearДобредојдовте на

BGN 14.00 28.06

4 цвят колан коригиращо бельо талия треньор Body Shaper горещ колан POWER Belt еластичен колан за мъже, жени Hot Shapers Korset Тиня

Добредојдовте во мојата продавница! * Големина може да бидат различни од вашата земја, ве молиме контактирајте ме за големината, ако не сте сигурни дека вашата големина!Детали За Производот : Материјал : полиестер spandexБоја : сина, жолта, rosey Големина : S, M, L, XL, XXL Големина : S 83×22 см М 88×22 см, L 93×22 cm XL 98×22 см XXL 103×22 смНекои објекти може да имаат мали несовршености на стил и боја, може да не биде 100% натпревар., измените кои сте ги видите тука, како што се компјутерски екран...

BGN 14.00 15.98

Жените Гъба Меки Къси Гащи, Бельо Дама Push Up Средна Талия Гащи

Specifictions : Главната Боја : Црна,какиМатеријали : SpandexПовод : ЅвезденотоМодел : ЦврстиТежина : 0.11 KGПакетот Вклучува : 1 x Жените КраткоОзнака Големина : S M L XL , за следниве оглас, ве молиме овозможи 12cm се разликува поради прирачник за мерење, благодарение (ве Молиме имајте на ум 1 инч = 2.54 см, 1 cm=0.39")S половината : 5669cm / 22.0527.17" хип : 7285cm / 28.3533.46"М половината : 5976cm / 23.2329.92" хип : 7588cm / 29.5334.65"L половината : 6282cm / 24.4132.28" хип : 8092cm / 31.536.22"XL половината : 6586cm / 25.5933.86" хип : 8496cm / 33.0737.8"Различни Големини Споредба : Азија големина : S M L XL XXLНИ големина : (XS)2 (S)46 (M)810 (L)1214 (XL)16Велика БРИТАНИЈА големина : 4 68 1012 1416 18АУ големина : 6 810 1214 1618 20ЕУ големина : 32 3436 3840 4244 46Answer : ___________________________ Note : Ве молиме да се споредат детали големини со себе пред да го купат.Вистински ткаенина бои може да се разликува малку од онлајн бои поради варијации во екран во боја поставката.Азија големина е помала од ЕУ / САД / велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување...

BGN 6.00 7.86

Мода 2015 нов отслабване жена висока талия, тънки бикини управление на бикини Body shaping висока талия Панталони черен, бежов плюс размер xxxl

Добредојдовте во мојата продавница,Ние ќе бидеме најдобра услуга и најдобрите производи,Фирма со вашиот половината(челик коска)Висок Половината СтилСекси со Stell Коска Shaper Гаќи,Задник LifterОбликот и Цврста Контрола Проблем ОбластиСе погледне Потенок и Skinnier ВеднашИзгледа Мазна под било кој Тип на ОблекаИзрамните Стомакот, Контрола На ПоловинатаКонтакт со нас на : Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот)...

BGN 7.98

Жените Висока Талия Треньор Body Shaper Control Бикини Хип Задника Lifter Хапче За Отслабване Underwear Shapewear Колан

Жени со Висок Појас Тренер Тело Shaper Контрола Гаќи Хип Задник Lifter Слабеење долна облека Shapewear Girdle 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : како се покажеМатеријали : најлон Тоа ќе се направи да изгледа многу убава и секси...

BGN 5.00 7.06

Жена Горещи Шейперы Панталони Контрол Бикини Коригиращото Бельо За Отслабване Форма На Краката Стройни Крака В Задника На Атлет Панталони, Панталони С Гамаши

Предмет : жените топла shapers слабеење панталони Големина на : M тежина 4055kg, w aist 5576cm;L тежина 5570kg, половината 7791cm.Должина : деветтата Тема : нога форма убавина слаби,слабеење на нозе,задник lifter,еластична,согорувањето на мастите,хулахопкиПромоција : Купи 2 парчиња или повеќе, секој компјутер ќе добие 2% попуст...

BGN 15.00 16.96

SJASTME хапче за отслабване Underwear Body Shaper Women Waist trainer Belt Корема High Waist Hips Lift Up Корема Control Shapewear гащи

ГОЛЕМИНАПоловината(CM )Половината (Инчи)S XS566622.126.0M L677726.430.3XL XXL788830.734.73 XL899535.137.41 CM=0.394 ИнченНејзината големина од половината големина (една педа над папокот ).Ако вашиот половината големина е помеѓу две димензии,plz изберете поголема големина.(1) За избега предмети, Ние ќе се потрудиме да услуга за вас!(2) ве молиме контактирајте со нас со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигнувањето.(3) ќе се обезбедат позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот.(4) Фидбек е нашиот углед на...

BGN 14.00 22.13

Добро качество на талията подкрепа за лумбалните протектор фитнес колани на талията, корема шейпър колан колан за отслабване отслабване корсет

Ние гарантираме100% СОСЕМА НОВ И ВИСОК КВАЛИТЕТКонкурентна цена,крајната најдобрите квалитет,брза испорака1 00% Задоволството На Клиентот ГаранцијаКонтакт со нас на : Ако ви треба во комбинација превозот од Express (EMS, Fed Ex, UPSот)...

BGN 25.00 39.95