• Ново
Жените сауна хапче за отслабване arm shaper fat burn calories off пот supportor warmer arms body beauty belt 2 бр./чифт ръце wrap shapewear

Жените сауна хапче за отслабване arm shaper fat burn calories off пот supportor warmer arms body beauty belt 2 бр./чифт ръце wrap shapewear

BGN 22.21
BGN 18.00 -19 %

Сума
Налично за поръчка

Предмет : Жените е жешко тело слабеење рака shapers Боја : црна, црвена Пакет : 1 lot=2 парчиња=1pair

Всичко за продукта

Размер:
One Size
Тип Елемент:
Формообразователи
Пол:
Жени
Коригиращо бельо:
Надмощие
Дебелина на:
Стандарт
Материал:
Ликра, Полиамид, Памук
Тип Тъкани:
Сукно
Украса:
Няма
Показател Ниво:
Среден
Номер На Модела:
Намаляване на форми 1701 тялото ръкохватка сауни

Подобни продукти в категория

Продажбата на разположение на Blue Sky Demin корсет сладко секси корсет плътна чрез шнурове корсет бельо талия отслабване контрол на коригиращото бельо

Blue Sky Demin Корсет busty секси корсет тесни алкохол корсет жените долна облека половината слабеење контрола shapewearПроизводот Се Покаже1...

BGN 21.65

SJASTME хапче за отслабване Underwear Body Shaper Women Waist trainer Belt Корема High Waist Hips Lift Up Корема Control Shapewear гащи

ГОЛЕМИНАПоловината(CM )Половината (Инчи)S XS566622.126.0M L677726.430.3XL XXL788830.734.73 XL899535.137.41 CM=0.394 ИнченНејзината големина од половината големина (една педа над папокот ).Ако вашиот половината големина е помеѓу две димензии,plz изберете поголема големина.(1) За избега предмети, Ние ќе се потрудиме да услуга за вас!(2) ве молиме контактирајте со нас со реден број, име и дефект опис рок од 7 дена по датумот на пакет пристигнувањето.(3) ќе се обезбедат позитивни повратни информации за купувачот штом купувачот плаќа за објектот.(4) Фидбек е нашиот углед на...

BGN 14.00 22.13

Burvogue Hot Women Shapers Хапче За Отслабване Body Shaper Чорапогащи, Бельо Butt Hip Подобрител Мек Shaper Бикини Butt Lifter Shaper Панталони

Големина На ТабелатаПроизвод ЕкранотДобредојдовте на нашата продавница!Со цел да се направи да се има среќен шопинг патување во нашата продавница и да се избегне било непријатни aftersale прашања, ве молиме љубезно ве молиме да потрае неколку минути за да го прочитате someshopping совети.Вие сте добредојдени да не контактирате преку порака или email! 1 ДВОЈНО ПОТВРДУВА ЦЕЛДа! Ние ќе двојно се потврди со вас адреса и цел информации, ве молиме да соработува со нас.Клиентот треба да ги преземат одговорностите за погрешна адреса е предвидено и во ред стил, големина избрани.2 SHPPINGВе молиме имајте во предвид ги имаме време разлика, нашиот работен ден од понеделник до сабота и од 9 часот до 7pm.За подготвени акции наредби, тоа ќе бидат испорачани во 48 часа.За било назад наредби, ние ќе ве контактираме веднаш за одложување известување.Не пратката во недела и Празници.Ние не може да се контролира на транспорт, како што е последен од кој 3 партија.Ние ќе има за цел да ја добиете вашата нарачка до вас во времето, но не се загрижени ако тоа се врти подоцна од ова, ние ќе контактирајте со шпедиција да бидете информирани.3 DESCRIP ЦИИНие во моментов има над 300 објекти во парк...

BGN 15.00 20.54

Жените Висока Талия Треньор Body Shaper Control Бикини Хип Задника Lifter Хапче За Отслабване Underwear Shapewear Колан

Жени со Висок Појас Тренер Тело Shaper Контрола Гаќи Хип Задник Lifter Слабеење долна облека Shapewear Girdle 100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : како се покажеМатеријали : најлон Тоа ќе се направи да изгледа многу убава и секси...

BGN 5.00 7.06

Body Shaper Близки Full Body Waist Shapers Корсет Бельо Талия Корсети Боди Дамски Колан Контрол Бикини Коригиращото Бельо

Телото Shaper Intimates Со Полно Тело, Половината Shapers Корсет Долна Облека Половината Корсети Bodysuit Жените Girdles Контрола Гаќи ShapewearБелешки1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од слики се прикажани навебсајт предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење на податоциПлаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Унија,ТТ и така натаму...

BGN 7.00 7.74

PRAYGER жени вдигат сутиени Body Shaper Кука Control корема бельо Butt lifter Shaper хапче за отслабване Thigh Slimmer боди

7032Мерење Во CM Големина Половината Должина на Телесната Тежина(kg) M 37.5 45 L 5667 40 52.5 XL 6073 52.5 62.5 XXL 7083 62.5 72.5 XXXL 8090 72.5 82.57032

BGN 30.00 40.42

Дамски Корсети Талията Треньор 2015 Латекс Цип Underbust Корсети За Отслабване 9 Стомана Кости На Тялото Шейпър Колан

Жените Корсети Половината Тренер 2015 Латекс Патент Underbust Обука Корсети Слабеење 9 Челик Boned Тело Shaper Girdle ПојасУслови за користење на услугите Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот начин и да платат за цел вклучувајќи го и превозот цена...

BGN 32.00 63.97

Жена full Body Shaper дишаща корсет Underbust боди Shapewear Body Shaper бедрото редуктор фирма корсет корема контрол

веледрогеријатаЗа веледрогерија, Ние нудиме попуст или слободни изразат испорака за повеќето земја страна на курирската служба DHL / ARAMEX ако вашата цел е повеќе од 200 ние навистина го цениме да се направи бизнис со било веледрогеријата од која било земја, ве молиме контактирајте со нас за најдобри попуст со изразат испорака на вашата земја.ПрепродавачЗа препродавач, можеме да ви понудиме КАПКА ПРЕВОЗОТ на вашиот клиент директно, без било какви нашата продавница информации, и ние може да ви понуди без жиг слики да се препродава онлајн...

BGN 22.00 25.58

NINGMI Rubber Body shaper for women секси дама на Shapewear Waist Trainer Cincher loseweight Shaper Burning Slim Belt корсет, бюстие

нашата продавница поддржува трговија на ГОЛЕМО и D ROPSHIPPING ,добредојдени да се купи !NINGMI Гума Тело shaper за жени секси дама Shapewear Половината Тренер Cincher loseweight Shaper Горење Тенок Појас Корсет Bustie рКарактеристики : 1...

BGN 19.00 19.60

Мода Solid Body Shaper Удобни Дишащи Висока Талия Треньор Панталони Коригиращо Бельо Тънък Секси Гащи Боди Бельо

Моден Цврсто Тело Shaper Удобно Дише Висока Половината Тренер Панталони Shapewear Тенок Секси Гаќи Bodysuit Долна Облека

BGN 13.00 20.27

FeelinGirl New Waist Trainer Hot Shapers Жени Талия Треньор Корсет, Колан Body Shaper Моделиране На Предпазен Колан За Отслабване Корсет-E

Feelin Girl Нови Половината Тренер Топла Shapers Жените Половината Тренер Корсет Појас Тело Shaper Моделирање На Рака Појас Слабеење КорсетEСпецификации Големина Една Големина Боја Мешавина Боја Категорија Upload Date 20180319 ДеталиТенок вашата половината и чувајте го намали со оваа Карактеристична Со 5 Реда Патентите Масти Режач дека е уникатно дизајниран да се носат за подобрување на тренингот резултати...

BGN 37.14

Нов Горещ Пот Корема Ман Отслабване Жилетка Body Shaper Неопрен Корема Термо Изгаряне На Мазнини Shaperwear Талия Пот Корсет Загуба На Тегло

Жешка Пот Стомак Ман Слабеење Вест Тело Shaper Neoprene Стомакот Термо Масти Горење Shaperwear Корсет Губење на Тежината Материјал : 100% полиестер,надеж : 100% Neoprene Пред Дизајн : Кука&ЈАМКА Страни Дизајн : Никој Назад Дизајн : Коски Дебели Тенка Фитинг Дебели МалоДебел Еластичен Inelastic Добра еластична Мало еластична Голема еластична Тенок Затворифитинг Тенокфитинг за Врзување Лабава Стил Overbust Underbust Средендолг Долг ...

BGN 26.00 43.50

Жените Талия Треньор Корсет Корема Колан Body Shaper Талия Underbust Control Дышащее Коригиращо Бельо Fajas Hot Shapers На Боди

Жените Половината Тренер Корсет Стомак Girdle Тело Shaper Половината Underbust Контрола Дише Shapewear Fajas Топла Shapers Bodysuits

BGN 14.00 20.43

Жена Горещи Шейперы Панталони Контрол Бикини Коригиращото Бельо За Отслабване Форма На Краката Стройни Крака В Задника На Атлет Панталони, Панталони С Гамаши

Предмет : жените топла shapers слабеење панталони Големина на : M тежина 4055kg, w aist 5576cm;L тежина 5570kg, половината 7791cm.Должина : деветтата Тема : нога форма убавина слаби,слабеење на нозе,задник lifter,еластична,согорувањето на мастите,хулахопкиПромоција : Купи 2 парчиња или повеќе, секој компјутер ќе добие 2% попуст...

BGN 15.00 16.96

Нов Body Shaper След Раждането Контрол Бикини Моделиране Колан На Талията Треньор Корсет, Колан За Отслабване Боди Жени Коригиращото Бельо

Сосема нов и висок квалитет.Направени од високо квалитетни материјали.Дами висока половината слабеење shapers стомак сокол лифт контрола кратко knickers панталони.Оваа затворена абдоминална блиску кожата дише слободно, супер еластичен панталони ткаенина стомакот во тесни, не се специјално додадена за да се спречи меморија метал работ, ефект е добро!Да се спречи паѓање на премногу Домот поставен чипка Стомакот во продолжување дизајн.Едно време се реши многу тело проблеми, ултратенки дише ткаенина.Носат buttock, тонирање, обликување, заостри стомакот, еден темпо reachs одредена позиција.Ергономски прачки која ви помага да го поправи вашиот држење на телото.Идеален за postpartum.Големина : L Половината 6776cm,Одговара тежина 4550kgXL Половината 7683cm,која Одговара на тежина 5060kg2 XL Половината 8391cm,Одговара тежина 6070kg3 XL Половината 9198cm,Одговара тежина 7085kgПакетот Вклучува : 1 X Голема Половината Knicker Панталона

BGN 6.00 6.22

Горещи продажба на жените сексуалното черно пънк-рокля предимства на талията corest с цветен дизайн s-2xl W3491

секси девојки носат корсет фустан1.и трговија на големо и на мало2.добра вредност за парите3.оем достапни4,да го прифати мали цел5...

BGN 54.11

Неопренови WomenWaist корсет коригиращо бельо силна талия отслабване горещи шейперы бельо изпотяване faja reductora mujer корсет minceur-C

љубезно ве молиме да напомена : имаме Фабрика за Продажба Директно !!! Значи ние се гарантира највисок квалитет и најниска цена меѓу сите продавачи.И ние може да се испрати на e Packet во многу земји, времето за испорака е 1025 дена обичноако сте intered во dropshipping,можете да го направите или кој било друг проблем,pls се чувствуваат слободни да ми кажеЗа ПроизводотКарактеристики•Neoprene корсети за да направи да се шармантни и згодна•Висок квалитет на долна облека ќе направи да се чувствувате меки и удобни за носење•Лесно да се стави на и полетување со кука & око затворање•6 Челик коска донесување нуди голема поддршка и подигнетеГолемина : S4 XL слабеење корсети / половината тренер со патентБоја : Црна, Беж половината обучувачи / жени слабеење на телото shaperСтил : Куки И патент на предната страна ,underbust corseleteПакет содржи : 1 Парче Корсет (патент половината тренер)Материјали : 3 слоја : надворешноста : латекс&гума; средно : spandex; внатрешни работи : памукСтил : патентите тело shaper, половината тренер со патент и кукиNeoprene со патент.Neoprene половината cincher.underbust секси половината тренер.половината обука корсети за продажбаИме на производ : Neoprene Women Waist Корсет Shapewear Силна Половината Слабеење Топла Shaper S долна облека Потење faja reductora mujer корсет minceurВЗа ГолеминаЉубезно ве молиме да Напомена : Доколку не сте сигурни за големина за да се изберат ,ќе може да ни се јавите пред да се направи редЗа ИспоракаКога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 30.00 41.58