• Ново
Най-новият снимка фон сватба открит пейзаж тема заснемане на фото студио фонове estudio fotografico

Най-новият снимка фон сватба открит пейзаж тема заснемане на фото студио фонове estudio fotografico

BGN 23.98
BGN 19.00 -21 %

Сума
Налично за поръчка

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен. Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму. Може да биде обвиткан или обесени лесно, мала тежина и лесен за ракување. Совршен за студио, клуб, настан или насловна фотографија. Одлична боја третман и реални детали. Сосема нов, разновиден позадина и е дело на уметноста. Answer : ___________________________ Note : Оваа ставка е сценско сосема нов компјутер печатени позадина. Светлината е доволно да не биде кавга, но сепак доволно издржливи за да трае и одам на работа, право! Тоа може да биде обвиткан или обесени директно лесно! Тоа е одлична за сите видови на фотографијата : семејство, деца, средношколци, bridals, модели, или дури и комерцијални работи. 1pc позадина
Внимание : имаме 10x16ft,10x20ft,13x20ft,10x13ft, 10x10ft,8x8ft, 5x7ft,5x5ft и други големини за овој стил, Ако ти треба тоа, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали.
Повеќе Серија & Стилови Кликнете Тука За Да Ја Посетите Нашата Продавница >>>

Всичко за продукта

Размер (мм):
100x150cm, 150x150cm, 150x200cm, 150x220cm, 300x300cm, 200x300cm, 180x300cm, 300x600cm, 250x250cm, 300x500cm
Пакет:
ДА
Тип:
Спрей За Боядисана
търговска марка:
KIFIERG
Номер На Модела:
МР-0044
Стил:
Етап
Материал:
Винил
Размер:
Different sizes to choose
детайл:
Съдържанието на снимки фон(И)
да се прилага:
Фотографско Студио,Снимки, Фонове, За Снимки
Съдържанието На Изображението :
Всяко Съдържание, Снимки
Характер:
Новородено Бебе, Детски Снимки, Сватбена Фотография, Фотограф
Тема:
Сватбени / Бебешки Снимки
Отпечатани Път :
Дигитален Печат, Ръчно Рисувани Фон
Дума 1:
сватбена фон
KEYWORD2:
Произход
УВЕДОМЛЕНИЕ:
Продукт без скоба или подпорок

Подобни продукти в категория

Allenjoy photography background бели точки на сини мехурчета жълти патица baby shower theme background photo studio camera fotografica

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 16.00 22.22

Allenjoy photography background тъмни пейзажи на старите руини розови лозя, гора фон фотографско студио, новият дизайн на камерата fotografica

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22

Кейт Свети Валентин декори снимки на фона на розово цвете дървени стени декори Бял любовно писмо фон за студио

За нашиот бренд КЕЈТ Ние сме професионални фотографија позадина производителот Нашите производи се главно насочени на доенчињата,децата, свадби,празници,родендени и сите незаборавни моменти од вашиот живот...

BGN 47.98

GODOX XPro-N i-TTL 2.4 G безжична задейства светкавицата + приемник за Nikon SB910 SB800 SB5000 V860N D5 D4 D60 D70s D90 D100 D200 D300s

GODOX XProN iTTL 2.4 G Безжична Флеш Активирањето + Приемник За Nikon SB910 SB800 SB5000 V860 N D4 D5 D60 D70s D90 D100 D200 D300sGodox Xpron Предавателот опис на Производот Модел : XproN Компатибилни апарати : Nikon dslr фото Камера(iTTL II autoflash)Поддршка за камери кои имаат PC sync штекер...

BGN 318.40

Allenjoy Rugged square brick background vintage photo booth party photo background for photography средства фото студио

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22

LIFE, MAGIC BOX Photography Background Wedding 300Cm Pink Flowers Three Windows Photo Background Cm-5526

НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 13.00 15.98

Компютър-живопис цветен фон за винил снимки 200x300 см подови настилки студия, декори telones de fondo fotografia tela

Објектот карактеристики : Компјутерот печатен за реализам, повеќе вечен Фотографиите изгледаат како модел е всушност таму...

BGN 19.00 23.98

Laeacco Карикатура Дъга Облак Звезда Бебе Дете Фотографски Фонове Индивидуални Снимки, Фонове За Фото Студио

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

BGN 6.00 6.38

Кейт Розово сърце Свети Валентин снимка фон за снимка фон листенце сватбен фон снимка фон микрофибър

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

BGN 33.00 36.32

Картинки-фон за снимки на футболно игрище ленти, светло зелено движение детски фотоапарат фон винил

За нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 15.00 22.22

Allenjoy photo background балон цирк ленти ленти щастлив детски фона на снимка на тъканите снимка винил

уЗа нашиот бренд Allenjoy Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим...

BGN 26.00 38.38

Laeacco Стари Антични Дървени Плоскости, Дъски Текстура Снимки, Фонове Индивидуални Фотографски Фонове За Фото Студио

Молиме забележете : Повеќето големини позадина е во 1 парче , САМО големини дека и ширина & висина се над 10ft / 3М ќе бидат поврзувани заедно со 2 или повеќе делови...

BGN 6.00 6.38

Кейт вила тухлена стена снимки декори топъл огън на екрана Снимка фон Photographie Fond Pour Photo foto фон

Бренд КејтСо цел подобро да ги задоволат потребите на пазарот, Кејт компанија се најде на микрофибер материјал(памук).Ние постојано ќе се разбере потребите на клиентите и да го направите најдобриот позадина крпа.Ние сме професионални фотографија позадина производителот,Ние имаме сопствено фотостудио и нашиот стручен тим.Нашите производи се главно насочени на новороденчињата,деца, возрасни,празници,родендени,свадби итн.Ние може да се според желбите на побарувачката за да се дизајнира уникатен производ позадинаАко ви треба custom background ве молиме слободно контактирајте со нас.Можете да не контактирате преку aliexpress цел порака или email.Молиме забележете : Материјал : микрофибер (дебела крпа,памучна крпа)1 .Секое парче од позадина ќе имаат џеб, pocket е бесплатен,тоа е лесно да се откажам,може да advoid набори.2.Максимална лесна ширина на 300cm;3.Ќе добиете само во позадина без да застане.4.Сите backdrops ќе бидат испратени од страна на укината,бидејќи со подебел материјал без длабоки брчки проблем.Ако ви треба други големина,се чувствуваат слободни да контакт со мене.1...

BGN 27.00 29.92

MEHOFOTO Light Tree New Fabric Flannel Photography Background Весела Коледа background винил за семейна фото студио ST443

Топло Совет : Стандардно имаат и подот,Ако сакате не кат ве Молиме оставете порака за да ни даде Бесплатен превозот е најекономичната express,но ова малку подолго време за транспорт,Ако ум за ова,ве молиме внимателен избор или контактирајте со нас да се повикаат беше оставено express...

BGN 27.00 33.60

Животът е вълшебна кутия фон 300см*200 сантиметра, Бяла выцветший голям железен палата снимка фон Cm-3826

НАЈАВА ПРЕД да ја КУПИТЕ Ако не можете да најдете на фотографија во позадина што ја сакате на мојата продавница, само се чувствуваат слободни да контакт со мене...

BGN 13.00 15.98