• Ново
Sedrinuo петно от две части, Комбинезони женски гащеризон без ръкав V образно деколте розов секси Bodycon дантела на една жена е кратък гащеризон тела

Sedrinuo петно от две части, Комбинезони женски гащеризон без ръкав V образно деколте розов секси Bodycon дантела на една жена е кратък гащеризон тела

BGN 33.57
BGN 20.00 -40 %

Сума
Налично за поръчка


единица : cm Големина Биста Половината Хип Должина S 72-78 58-64 92-98 27+32 М 76-82 62-68 96-102 27-32 L 80-86 66-72 100-106 28+33
Answer : ___________________________ Note : 1 Бидејќи на локацијата и мерење на вистинската големина во различна големина,табела 1-3 см грешка е нормално
2 ве Молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина
3 Ако имате голема глупак,ви препорачуваме да изберете една поголема големина
1. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . и 5 ѕвезди за
детална оценка на вашата нарачка.
2. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . Ние
гаранција ќе се 100% slove било проблем за вас.
1. Подготовка на Време : ние треба 1-2 работни дена за да се подготват вашата нарачка според нашите бројни наредби секој ден.
2. Брза испорака/Expacket/КАМП Превозот
Брза испорака изразат обично трае 3-5 дена ,доколку купите повеќе од 100 долари,јас ќе ви даде бесплатно Брза испорака express.следење на Веб е www.dhl.com
на Expacket изразат обично трае 7-15 дена .следење на веб е www.usps.com
КАМПОТ превозот обично се потребни 30-60 дена .следење на веб е www.17track.com
Answer : ___________________________ Note :
1)Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или ќе ги испратите на вашиот локален post office
потоа треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела
биле испратени надвор.
2)Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака.
а. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија . Овие трошоци се на купувачот. б. Ве молиме проверете со вашиот земји царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување. Сите предмети ќе биде предаден на купувачот адреса. Пред да платите, ве молиме да се направи сте ја вашата адреса во се поклопува со адресата што би сакале ни да брод. Брод во рок од 3 работни ден откако плаќање завршен. Ние не бродот на викенд или државни празници. в. ве молиме да забележите големината детали за производот детали пред цел. г. одобрението за промет на големо се прифати,можете да додадете оние ви се допаѓа во вашиот количка и го стави на ред,levae порака до нас,ние ќе ви даде најдобра цена. Ако плаќаат Единствена цел над $100.Може да се добијат бесплатно Брза испорака. e. ОЕМ : Ние сме една фабрика : производство на плетење, ткаење, печатење и други популарни стилови. Етикета прилагодување . Ако имате потреба да контактирате со нас!

Всичко за продукта

Размер:
S, M, L
Тип Елемент:
Тела И Тела
Пол:
Жени
Вид На Модела:
Твърд
търговска марка:
СЕДРИНУО
Стил:
Ежедневни обувки
Тип:
Игрални костюми
Вид На Монтаж:
Кльощава
Материал:
Памук, Полиестер
Украса:
Няма
Номер На Модела:
7709
Тип Тъкани:
Атлас
Пол:
Жени
Цвят Стил:
Натурални
Сезон:
Лято
Брой:
От Две Части
Размер:
S,M,L
Цвят:
Розов

Подобни продукти в категория

Модерен женски секси тънък casual на анцуг, къси панталони с колан нов плътно монтиране яка-часова без ръкави на анцуг, къси панталони

Производ параметри : Категорија : Сијамски панталониМатеријал : Полиестер, spandex, rayonМодел : Солидна бојаСтил : Европа и сад / модаПопуларната елементи : појасПанталони тип : тесни типПанталони долго : шорцевиВерзија : ТеноктипГолемина : S, M, L, XL, XXL Како Да се ИзмериЗабелешка : прирачник за мерења на локации, може да биде 03cm грешка, големина е за повикување само, во вид преовладуваат!Големина на Табелата (cm) Големина Панталони долго Биста Половината Хип S 79 78 62 86 М 80 82 66 90 L 81 86 70 94 XL 82 90 74 98 XXL 83 94 78 102 Производ Екранот

BGN 21.00 21.73

Дантела Мозайка Секси Летни Женски Тела На Анцуг, Къси Панталони Боди, Гащеризон За Жени Плюс Размера На Черен Елегантен Дамски Гащеризон

1.100% Сосема нов.2 .Достапни боја : црна3.Големина : S M L XL 2 XL 3 XLВе молиме овозможи 13cm разлики поради прирачник за мерење, бидете сигурни да проверите вашето тело мерење навистина натпревари на оваа група (Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчен) Големина / cm Биста Половината Хип Должина S 88 64 100 77 М 90 72 104 78 L 92 78 79 106 XL 96 80 108 80 2 XL 100 82 110 81 3 XL 104 84 112 82ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!!Поради светлината влијание.таму ќе биде малку боја разлика.се надевам дека се разбираме.ви благодаримеБило кој квалитет и големина на проблемот,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!1*Жените jumpsuitВниманието : За безбедноста причина, ние ќе repack на стоки во уште една кеса или кутија за да се спречи оштетување за време на превозот, па таму не е оригинална кутија вклучени.Ние прифаќаме alipay тука.1.Во моментов,што може да се плати со Moneybookers,Виза,Мастеркард,Western Union,Qiwi и банкарски трансфер.2.Можете да aslo Плаќаат со изберете дебитна картичка, вклучувајќи Маестро ,самостојна,Carte Bleue,Poste Pay,Cartasi,4 B и Euro6000.3.Повеќе е опцијата за плаќање ќе биде достапна на Aliexpress во иднина.Онолку колку што ќе направи плаќање преку Aliexpress,Вашите пари ќе бидат protectd од Зачувам автоматски.

BGN 22.00 30.77

hirigin Дамско боди с открити рамене къдри от дантела V-образно деколте гащеризон Гащеризон бански

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Квалитетот е на прво со најдобра услуга клиенти сите се наши пријатели.Главната Боја : КАКО На Сликата шоуНово во Мода,Жените мода romperСтил : женска долг ракав romper Материјал : RibсплетамПакет се вклучени : 1x romperГолемина на Табела : Ознака Големина велика БРИТАНИЈА Големина НАС Големина Биста(cm) Половината (cm) Должина(cm) S 68 46 74 74 69 M 810 68 79 79 70 L 1012 810 84 84 71 XL 1214 1012 89 91 72Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Преглед : Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 9.00 9.76

Lady Fashion Regular Casual Fashion V-образно деколте Sexy Summer Rompers Women Stand-Up гащеризон за жени къс гащеризон StreeWear каишка

1.Име На ПроизводДама Мода Редовни Неформални Мода V Деколте, Секси Лето Rompers Жените СтендАп Jumpsuit за Женски Краток Playsuit Stree Wear Појас2.Општи Информации на Висок Квалитет Секси ноќта на Вештерките Костим Жените Rompers 3 D Женска Jumpsuit Мода Тесни Скелет Bodysuits1...

BGN 22.06

Нов Всекидневни Женски Годишният Тънък Гащеризон Bohomian Beach Fashion Гащеризон Leaf Print Halter Leaf Rompers Секси Off Shoulder Тела

Тежина : S за 185g210gГолемина на Табелата > Големина / cm S M L XL Висина / Тежина Половината 70 74 78 82 Биста 6686 7091 7496 78100 Должина 57 58 59 60 Забелешка : Единица : cm (1cm=0.394 инчи)13cm е нормален опсег како различни мерка методи.Можеби мало боја разлика како светлината / екранот.Големина на Табелата > Големина / cm S M L XL Висина / Тежина Половината 70 74 78 82 Биста 6686 6990 7294 7598 Должина 54 55 56 57Големина на Табелата > Големина / cm S M L XL Висина / Тежина Половината / / / / Биста 7486 7891 8296 86101 Должина 63 64 65 66

BGN 15.00 19.68

Безплатна доставка мода Нова Европа лято печатни секси с дълъг ръкав, гащеризон выдалбливают гащеризон мода шорти стил

Име на производ Бесплатен Превозот 2016 година мода Нови Европа лето печатени секси долг ракав catsuit шупливи надвор jumpsuit мода панталони стилОпшти Информации 1.Објектот Бесплатен Превозот 2016 година мода Нови Европа лето печатени секси долг ракав catsuit шупливи надвор jumpsuit мода панталони стил 2.Материјал Полиестер / Најлон 3.Бои Како што е прикажано 4.Пакет Секој објект се стави во 1opp кеса, потоа го ставаат во тетрапак 5.Попуст OK 6.ЛоготоODM стилови не лого.ОЕМ стилови може да биде приспособен...

BGN 22.75

Тела И Тела Голям Размер Боди Късо Секси Тяло На Жената Плъзгачи Тела Гащеризон Combishort Catsuit Dentelle Един Tute Donna

Rompers Женска Jumpsuit Шорцеви Чипка Bodysuit Комбинезони За Жените Romper Тело Одговараат на Целокупната Одговара на Повик Kombinezon Damski Домот Чиста Bodysuit Roupa Feminina Бела Завој Едно Парче Жените Џемпери И Rompers Секси Клуб Носат Лето Црна Тексас Исклучување Рамо Плус Големина Флорални Romper Backless Мрежа Bodysuit Долг Ракав Jumpsuit Краток Дами Jumpsuits Жените Фитнес Catsuit Леотар Tuta Дона Сомот Bodycon Тело Mujer Телото Playsuit Жените Combishort Femme Ete Кристал Spandex Playsuits И Jumpsuits Dames Jumpsuit Zomer

BGN 29.00 32.51