• Ново
Бърза доставка на автомобил с ADC225S-24 24V аксесоари за двигателя ADC225

Бърза доставка на автомобил с ADC225S-24 24V аксесоари за двигателя ADC225

BGN 796.80
BGN 701.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Брза Испорака ACTUATOR ADC225 S-24 24 V Мотор додатоци

Всичко за продукта

търговска марка:
силата на обяд
is_customized:
Yes
Номер На Модела:
АЦП225С-24 24V

Подобни продукти в категория

Нова Готварска Печка Модулирующей Лампи Инжектор За Инжектор 095000-5550 33800-45700

Нови Инјектор Контрола Вентил Плоча За Инјектор 0950005550 3380045700Whatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис : Бренд : НоваТип : Инјектор Контрола Вентил ПлочаДел NO : 0950005550 3380045700Примена : за ИнјекторПлаќањеКредитна картичка на линија е достапна.Ние, исто така, ја прифати плаќање преку Pay Pal,T / T и Western Union.Овој објект имаат акции,па може испорака за вас во рок од 3 работни дена по yourpayment ceared.Ако постои било увозни давачки или даноци,тоа е на купувачот одговорност.ГаранцијаНие нудиме 1 година гаранција за овој производ...

BGN 88.00

AVR EA06 съвместими замяна за Mecclte Spa AVR UVR6+евтина бърза доставка

AVR EA06,соодветна замена за Mecclte Спа AVR UVR6EA06Само Возбуден Половина Бран бидат исправени Тип AVR 6 AmpEA06 само возбуден brushless тип на Генератор Автоматско Напонски Регулатор е соодветна замена за Mecc Alte Спа AVR модел UVR6.КарактеристикиНапонот ПрописСпецификацииМодел БР...

BGN 184.00

Модул слънчеви панели монокристални силициеви 10W 18V монокристален със сертификати CE, TUV, RoHS,UL

10 W 18 V Моно Кристален Силициум PV Соларен Панел со CE,TUV,Ro HS,УЛ СертификатиПараметриЕлектрични карактеристики Соларна Ќелија >18%, А одделение, 125x125mm Monocrystalline Силикон Соларни Ќелии Големина 280*300*17mm Соларни Ќелии аранжман 36pcs (2*18) Моќност 10 W Одделение Боја Убаво униформа темно сина Модул Структура Алуминиум Рамка / Калено Стакло / ЕВА / Соларни Ќелии / ЕВА / Backsheet / Делница Кутија Калено Стакло Дебелина 3.2 mm Електрични Класификација Апликација Класа Раскрсницата Кутија IP65 Кабли 4mm2 Конектор MC4 компатибилен Рамка Изградба Елоксирани Алуминиумски Легури, Сребро 45mm Операција Температура 40°C до +85°C Толеранција од + / 3% Гаранцијаизлезна гаранција : 90% in12 години; 80% во 25years.Производ Вовед3, Функција : 1.Оценка На соларни ќелии.2.Сина нитрид антиодраз слој на клетки ја зголемите светлината апсорпција.3.Странично монтиран водадоказ врска кутија (Делница Кутија).4.Стандард на машки и женски MC Конектори и кабли.5...

BGN 138.06

897329-5680 897329-5688 соленоид прекъсване на горивото 12v MV1-81 за багер Isuzu 3LD1 3LD2 4LE1 4LE2 3LB1 4LB1 Hitachi

Deacription Информации : Електромагнетниот ВентилДел No : 8973295680 / 8973295680Напон : 12 VУп Нема : 8973295688 / 8973295688, MV181Примена : Isuzu 3 LD1 3 LD2 4 LE1 3 LB1 4 LB1, Hitachi EX50 U EX55 ZX55 UR EX27 U EX35 Мини БагерГаранција : 1 ГодинаИМАЈТЕ на ум : Тоа е за замена, а не оригиналниот дел...

BGN 67.01

OPP-2000 service тест + безплатна бърза доставка по dhl tnt

OPP2000 услуга тест алатка,лифт алатка Опис на Производот1 услуга тест алатка2 Дел број OPP20003 Со висок квалитет и пониска цена4 Извоз на многу земја5 Добредојде на испитување .ние може да обезбеди различни бренд лифт делови како по ваше барање

BGN 750.40

Поликристаллическая на слънчеви панели PV 7W 18V с рамка от алуминиева сплав, 36 клетки, закалено стъкло 3,2 mm, приятен външен вид,добра производителност

7 W 18 V Поликристални PV Соларен Панел со Алуминиум Рамка, 36 Клетки, 3.2 mm Калено Стакло, Убав Изглед, Добри ПерформансиМАРС РОК СОЛАРНИ е светски лидер во фотоволтаични индустрија и има повеќе од 30 години искуство во развојот и производството на компоненти на соларни апликации.МАРС РОК соларни поликристални модули се специјално дизајнирани за bothe покриви земјатамонтирани апликации...

BGN 324.80

24V 125-5772 горивния стопорный електромагнитен клапан 155-4652 8C-3663 изключване заключване на соленоид

24 V 1255772 Гориво Запре Електромагнетниот Вентил 1554652 8 C3663 Исклучување Shutoff ЕлектромагнетниотВовед : Бренд : ОЕМ / ЗаменаРеферентен Модел : 1554652 / 8 C3663Напон : 24 VПримена : Напомена : Тоа е за замена,а не оригиналниот дел.Но,Тоа може да работи добро за вас.Меѓународни Купувачи Забелешка : Политика На Враќање·Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да се вратите / размена во 14 денови со полно пари за наплата (со исклучок на превозот), се додека производи се во оригиналната форма...

BGN 94.40

Чунцинское Качество! Комплект бутала и пръстени (ВКЛ. болт и скоба) за 2-тактного бензинов двигател с въздушно охлаждане 1E43F

Чонгкинг Квалитет! Клипот и Прстени за Полнење(вкл pin и клип) за 1 E43 F 2 Удар Воздух за Ладење Бензински МоторПогоден Генератор / Моторот Модел : 1 E43 F 02 УДАР ВОЗДУХ за ЛАДЕЊЕ ДИЗЕЛ МОТОР1 E43 F МОТОР ЗА REFENCEСобранието Линија&ИнспекцијаМагацин&Акции

BGN 34.40

За зададено измерване боя QNix 4500 цифров дебелометрия покритие Fe / NFe 200/120 mil

За Боја Метар QNix 4500 Дигитални Слој Дебелина Мерач Fe / NFe 200 / 120 милиWhatsapp : +86 18768415518 skype : guanelianОпис QNix® 4500 беше развиена особено за мерење на задачи во автомобилската индустрија...

BGN 1360.00

Сензор За Честотата На Въртене На Двигателя Магнитоэлектрический Сензор Генератор На Скоростта M18

Моторот брзина сензор magneto електрични брзина генератор сензор M18Овој производ е magnetoelectric брзински сензор , кој е инсталиран на страната на летаатволанот на моторот , кога моторот работи , брзината на сензорот предизвикува наизменични тековната сигнал , неговата фреквенција и моторот брзината е пропорционална на ...

BGN 23.00 25.60

Лявата Бележка дубликат част за малък бензинов генератор LT950 TG950 ET950 Powervalue ETS950 650 рамка отзад

На резервни делови се вклопуваат за bleow генератор : ТИГАР TG950 TG650 ГенераторЈАМАХА ET950 ET650 ГенераторMOTOYAMA ETS950 ETS650 ГенераторЈапонска Технологија,Производство КинаПовеќе Цел Количина,Повеќе Попуст.Левиот Крај Резервен Дел рамка задни за Мали Генератор НОВИОва е нова левиот крај резервен дел за многу мали генератори вклучувајќи the ET950 Мунро...

BGN 49.00 51.20

Китай гореща вана спа вана генератор на озон блок AMP plug fit Балбоа controller pack 120V или 220V

Топла Када Озонската generateur работа со Балбоа топлинска пумпа ozonizer &озонската единици за Кинески и Amercian спа Оваа Балбоа Озонската систем доаѓа со инсталирате комплет кој вклучува : Пластични Цевки, Проверете Вентил и 3Pin Amp Конектор.Тоа ги има следниве агенција одобренија : CUR / UR, CE, Ro HSОзон (mg / hr @ 2 IPM) 75Озон (ppm) 390Димензии 5" x 6.375" x 2.67"Макс Спа Големина (gal) 700Засилувачи (типична) 0.5 AmpПотрошувачка на струја (w) 8.5 WДомување ПластикаНапојување (120 V 60 HZ или 220 V 50 HZ ) Точно Напојување ќе се обезбеди повеќето работни ефикасностСега Бродови со 4Пински Amp Конекторспа озонската функција : 1, единица прави озонската, и озонската убива лоши бактерии во водата, ние го нарекуваме овој озонската вода.2, Озонската вода може да убие acarотстрани останатите козметички, да ги задржи на кожата чиста и здрава.Спецификации : 3, имаме во изобилство искуство на СПА озонската единица,ние може да се направи ОЕМ&ODM СПА единица според клиенти барања...

BGN 99.00 110.40

Автоматичен регулатор на напрежение модул за управление на генератора нова серия AVR R726

Автоматски Регулатор на Напон AVR R726R726 МОДУЛ ЗА ГЕНЕРАТОРИAEM100 RE001На R726 модул има 4 главни користи : 1) Помага во регулирање на напонот.2) Фактор на Моќ Регулатива функција3) Изедначување на дојдовен напони4) Овозможува ефикасна паралелни операции.Овој регулатор е компатибилен со R438, R448, R129 / R128 A, R129 напонски регулатори.Политика За ИспоракаВреме на испорака : САД, Канада ,Австралија, Западна и Северна Европа 47 Дена, Друга земја 58 ДенаПревозот адреса : ве Молам, бидете сигурни да ни дадете точни, прецизни и детални превозот Адреса.Испрати Време : Предмети ќе биде предаден во рок од 1 до 3 работни дена по плаќање примени или да се расчисти.Забелешка : Ако не се прими предмети со над 30 дена , ве молиме да не известите.Политика На ВраќањеНие го цениме вашиот бизнис и да понудат на инстант 7 дена политика на враќање.( 7 дена по примање на објектот).Врати објектот треба да биде во неговата оригинална состојба.Ние сме во состојба да рефундирање на вашите пари, без превозот цена.Контактирајте со насЗа ништо во врска со производ, цена, испорака или цел статус, ве молиме падна слободно да контактирате со нас.

BGN 1166.40

Чунцинское Качество! Горивната един пулверизатор възли за дизелов двигател с въздушно охлаждане 186F L100 9HP, генератори с мощност 5~5,5 кВт

Чонгкинг Квалитет! Гориво Инјектор assy за 186 F L100 9 HP Воздух за Ладење Дизел Мотор,5~5.5 KW ГенераториПогоден Модел : 186 F(ФА) L100 9 HP Воздух за Ладење Дизел МоторИмајте на ум; Ние ги доставуваме сите видови на модели за гориво инјектори, ве молиме изберете вистинскиот модел за вашиот мотор.186 F Мотор За Референца​Нашите собранието&Инспекција ЛинијаНашиот Магацин&АкцииНие сме обезбедување на целосна палета на резервни делови за 186 F(ФА) L100 Мал Дизел Мотори, вклучувајќи стартер првенство, одвратна стартер assy, вратило, camshaft, започнете со мотор, на резервоар за гориво, crankcase, филтер за воздух assy, резервоарот за гориво, капа, регулатор, лого, дизел филтер, цилиндар на главата, вбризгување на пумпа, инјектор за гориво, клипот, прстени, pin, вентили, пригушувач, рокер рака assy, се префрлат стартер, притисни род итн.се чувствуваат слободни да не контактирате за вашиот делови барање.

BGN 50.40