• Ново
Голф Като Зелено Регулиране Купа Дупка Флаг Закрит Домашен Двор, Открит Практика На Обучение Треньор На Обезщетения

Голф Като Зелено Регулиране Купа Дупка Флаг Закрит Домашен Двор, Открит Практика На Обучение Треньор На Обезщетения

BGN 4.64
BGN 4.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Карактеристики :
Претвори секоја соба, канцеларија, гаража, двор или дури и скалила во вашите лични ставање зелена
Пракса вашите ставање вештина речиси насекаде
Помогне да се подобри вашиот ставање точноста
Тешко тешки пластична база
Материјал : Пластични Големина : 13.5*18.5 CM Тежина : 75g
Пакетот Вклучува :
1 x Голф Ставање Зелена Чаша со Знаме

Всичко за продукта

Тип:
Като Зелено
търговска марка:
Dbaihuk
Номер На Модела:
PT054
Производни Серия:
голф като Зелено

Подобни продукти в категория

CRESTGOLF Golf Shirt жени открит UV защита Слънцезащитен крем риза лед спортни тениски с дълъг ръкав облекло

CRESTGOLF Голф Кошула Жените на Отворено УВ Заштита Сончање Кошула Ice T кошули Спорт Долг Ракав Облека Облекаспецификација : Име : Голф кошула / сончање облекаМатеријал : Високо квалитетен Мраз ПамукОблечен сезона : сите сезониГолемина : S, M, L, XL, XXLБоја : розова,сина,бела,сива,виолетова за вашиот изборТежина : 0.25 kg / парчеПакет : 1pcs во тетрапакВе молиме изберете големина според следната шема : Карактеристики : 1.направени од Високо квалитетен Мраз Памук,мека,висока еластичност,удобно,дише,антитриење и suncreen.2.УВ заштита,да ви донесе нова лето3.погодна за отворен спортски тренинг4.моден дизајн,StangЈака,блискуфитинг,слободно да се движат.тоа е многу удобно

BGN 16.00 17.58

1PC Golf Stroke Пат Топка Beads Score Точкуване Counter Chain Club нови аксесоари за голф уроци черен найлон пластмасов бакърджиев

НОВИ 1 PC Голф Удар Постава Топката Монистра Постигне Гол Контра Синџир Клуб НОВИОТ Голф Додатоци Обука Сида Црна Најлон Пластични играч на голфКарактеристики : Најлон плетенка контра удар со пластични топче за голф и монистра.Едноставен и многу ефикасен начин да се задржи вашата оценка за голфСлајд а мушка надолу по секој удар, тогаш се брои бисери на крајот на дупката за вкупен резултат.Доаѓа со трајни клип за лесно прилог...

BGN 2.00 3.66

Продажба на 3 in1 ръчен преносим голф клуб четка за преносим Голф стика Клин топката канавка пречистване комплект за почистване инструмент за черно дърво/желязо

торба торбаПродажба 3 in1 Џебот Носат Голф Клуб Четка Преносни Голф Putter Оптоварување Топката Ритам Почиста Комплет за Чистење Алатката Црна За Дрво / Железо Карактеристики : Мило Четка чува сите ваши Клубови чист и слободен од нечистотија...

BGN 1.00 1.17

CRESTGOLF Magnetic Levitating / Floating Wireless Portable USB golf ball-shaped Bluetooth Speaker Boombox

CRESTGOLF Магнетни Levitating / Варијабилна Безжична Преносни USB топче за голф во облик на Bluetooth Звучник Boomboxговорник : 3 W x 1 Безжичен опсег од 10 метри Безжичен опсег : 393.7 инчи Фреквентен опсег : 50 Hz ~ 60 Hz Вграденна полнење на батеријата Спикерот orb полнење текст : 3.7 V, 800 mah Bluetooth верзија : 4.2 Траен час : 34 h Магнетна база на моќ влез : 15 V, 1.0 A,15 w Магнетна база USB порта излез : DC 5 V, 1 A База Димензии : 135mm дијаметар, 23mm Висина Спикерот orb Димензии : 75mm дијаметар, 95mm висина USB порта во базата за полнење на слушалката orb или паметен телефон Тежина : Слободанка 158g База Тежина : 358gПакет Содржина : 1x Преносни топче за голф во облик на Говорникот 1x Магнетен систем(geen,ID кутија,голф flagstick)...

BGN 229.00 251.66

Cooyute New мъжки Golf Driver ' S-03 3 Star Golf clubs 9.5 10.5 or loft Графит Golf shaft ХО.НМА Голф прическа Безплатна доставка

Cooyute Нови S03 3 Ѕвезда Голф возачотКлуб Тип : Голф возачотЛофт : 9.5 или 10.5Голф Окно : Графит окноГолф Зафат : Голф headcoverнашата специјална понуда ја определите Должината на Клубови како Клиент s барање на овојДолжина на продолжена : +1.5,+1,+0.5(инчи)Го скрати Должина : 2,1.5,1,0.5(инчи)Ако имате посебни барање на окно ,ве молиме контактирајте со нас или ни остави порака ,ви благодариме

BGN 240.00

Безплатна доставка на 3 бр. В комплект вълна зелено-черен вязаный пискюл Голф шапки шапки, определени за водача Голф-Клуб 1 3 и 5

3pcs / set Голф Клуб Возачот 1# 3# 5# Пом Пом Волна, Плетени Глава ги Опфаќа Зелена Црна Headcover СетЗелено и Црна Шарени памукгодина sock headcoversИзгледаат и се чувствуваат одлично!!!3 Парче сет вклучува : #1 Возач Headcover (Вклопува до 440 / 460cc)#3 Fairway Дрво Headcover#5 Fairway Дрво Headcover

BGN 27.02

14шт Голф Шипове, игли 1/4 оборот бърз обрат на обувки Шипове смяна на инструмента аксесоари

Опис : Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Лесен и convenietn да ја користите Еколошки дизајн минимизира марки на зелена...

BGN 6.00 8.30

Голф принадлежности мини голф топката линия линеен маркер шаблон за рисуване подравняване на текста на етикета сложи инструмент

Голф материјали Мини Голф Топка Линија Лагер Маркер Образец Цртање Усогласување Одбележува Ставајќи АлаткаОпис : 100% сосема нов и висок квалитет на топче за Голф Лагер машаформа која го прави полесно да ги собереш топката Putter squareness линија Лесно се подготви прави и Уредни линии на топче за голф ви Помогнат да го направите вашиот сопствен mark за да го идентификуваат вашиот голф топче маркери, исто така, да ви помогнат да најдете подобар агол и да се постигне своите цели Лесен начин да се подготви линии за да се провери вашиот усогласување на замав или ставање Дијаметар : Прибл...

BGN 1.00 1.74

2018 Дрехи-високо качество на тънки панталони за мъже тънък Пролет XXS-XXXL Лято Есен открит спортен панталон Quick Dry Candy панталони

Активност : Цел До 35 долари и повеќе ќе бидат испратени до чорапи Но, боја слобода Активност време : април 12 Мај 12 сметка испратите парЗа УслугатаСовети : За БојаЗа ГолеминаЗаCid)За ПлаќањеЗа ИспоракаЗа Време ОнлајнПродавница Домен

BGN 51.00 62.78

Голф-клубове Iron прическа комплект 10шт неопреновый камуфляжный модел шапки един размер подходящ за всички ютии открит Голф аксесоари

започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90крајот Функција : 1.Совршен за чување на вашиот песна од тоа да биде изгребани и оштетени за време на отворено патување2.Заштитна маска со броеви за идентификација3.Совршен подарок за голфериСпецификација : Боја : Маскирна шемаМатеријал : NeopreneЕдна големина одговара на сите во песна(4.5,6,7,8,9,ЛЕЛЕ,SW,сериозни проблеми,)Пакет се вклучени : 10 x Железо Поклопец

BGN 23.00 45.76

PGM Голф стандартна чанта с високо качество PU кожа водоустойчив Голф чанта с 3 цветя Bolsa de Golf

CRESTGOLF Голф Стандард Торба Висок Квалитет на СТП Водоотпорен Торби за Голф со 3 БоиСпецификација : материјал : висок квалитет на СТПголемина : 130x26x46cmтежина : 3.75 kgпакет : 1 компјутер во кутијаКарактеристики : 1.единствени двојно дизајн, тоа е личен се стави на горна облека ,ракавици,капи,пониски сам се стави на чевли, и топката, топката tee, избегне чевли валкана облека2.високо квалитетен водоотпорен СТП материјал,издржлив.3.стабилна база,mutil функција,задебелување на ремени

BGN 138.00 151.47

CRESTGOLF Golf Gifts Pen Holder with 3 Pens Bag Holder Golf Decorations Desk Gifts, Golf Souvenirs Novelty Gift

CRESTGOLF Голф Подароци Пен Носителот со 3 Пенкала Торба Носителот на Голф Украси Биро Подароци,Голф Сувенири Новина ПодарокМатеријал : Цинк легура и стп кожа Боја : црвено, бело, зелено, бела,сина, бела,жолта бела,кафена и бела,црна, бела,sliver црна...

BGN 16.00 17.58

Расчалка китките на ръцете си голф тренировъчно обезщетения за голф за начинаещи голф, тренировка на голф суинг

Голф Обука за Помош на Голф на Зглобот се Подготвуваат за Голф Почетници за заштита на рачниот зглоб од страна на Олеснување на Влијанието на сила и олеснување на болката .

BGN 11.20

Нови накрайници за голф, за дърво спецификация: вътрешен * над* външен размер 8.4*16*12.8 мм безплатна доставка

започнете Цена : $299.00 Цена : $125.40 Цена : $13.75 Цена : $29.00 Цена : $72.90 Цена : $59.90крајот НОВИОТ ГОЛФ ferrules за дрво спец : внатрешна * високо* надворешниот големина 8.4*16*12.8 мм бесплатен превозот

BGN 25.00 25.44

Печат на персонализирани лого 100шт на двуслойни топка за Голф тренировъчен полигон Бял двойно парче практика на топка за Голф

ОЕМ Две Слој Голф Обука Топката Две Парче Пракса Топче за ГолфPls Забелешка : tprice е EXW цената не вклучува превозот цена, доколку сте заинтересирани,ве молиме контактирајте со нас директно и кажете ни ја вашата адреса, тогаш ние ќе се пресмета превозот цена за вас.Објектот Спецификации : Материјал : C преку е Dupont SurlynНајинтимното слој е SynthetiБоја : БелаКористење на логото : една боја една позиција логото е прифатливо да се отпечатат на топкатаДијаметар : 42.8 mmТежина : 45gDimple БР : 392pcsЕластичност : над 70%Цврстина : над 80%Пакет : 100pcs во тетрапакОбјектот Карактеристики : > Еластичноста е голем, и ќе биде во можност да издржи hiting,дури и на далечина е далеку, во основа е точна, силен ритам, ја направи штета да го оценувате најниска.тоа костим за возење опсег и внатрешниот пракса земјата>Можете да печатите било ЛОГОТО на топче за голф, MOQ е 100pcs.>Должи да се прилагодите на логото треба производство на времето, па генерално времето за испорака е 1520 дена.>Ако сакате да се купи повеќе, цената ќе биде поевтина, било прашање добредојдовте да контактирате со мене директно за помош.Нашата предност : > Голем број на инвентар и одличен квалитет>Напредна технологија, фабрика директни, разумна цена.>Стручен тим и пријателска услуга, било прашање ние ќе се справи со веднаш.Објектот Слики : 1...

BGN 141.00 154.94

CRESTGOLF 6 бр. В опаковка от 70 мм пяна гъба Голф практика топки практика на обучение топки Balle de golf Golf Pelotas Golf Ballen

CRESTGOLF 6pcs По Пакет 70mm Пена Сунѓерот Голф вежбање Пракса Обука Топки Balle де голфГолф Pelotas Голф BallenСпецификација : Материјал : сунѓеротБоја : жолта и белаДијаметар : 70mmТежина : околу 10g / еезПакет : 6pcs во тетрапакКарактеристики : > Материјал е квалитативно со напредни увезени животната средина СТП како главен материјал> Боја е јасно, шарени, убави моделирање, трајни, добра еластичност и се користи на безбеден, мека удобно производи, мажи и жени, стари и млади сите соодветни, s uitable за употреба во голф замав.>може да се користи за внатрешна голф пракса, и се исто така се користи како детски играчки

BGN 12.00 12.78

CRESTGOLF Golf Standard Bag ПУ водоустойчива чанта за голф многофункционални пакети за голф с голям капацитет чанти за голф

CRESTGOLF Голф Стандард Торба СТП Водоотпорен Торби за Голф Мултифункционален Голф Пакети Голем Капацитет Торби за ГолфСпецификација : Име : Стандард Торба пакетМатеријал : висок квалитет на СТПБоја : белаГолемина : 88*40*25cmТежина : околу 4.3 kg / парчеПакет : 1pc стандард торба во кутија (облека торба не се вклучуваат)Карактеристики : 1.Тоа го направи на hight квалитет водоотпорен СТП.супер голем капацитет, тешко,издржлив и Отпор да се валкани.2.преносни не се лизга силна рака на рака,дизајн со чадор држач и додатоци џеб.3.mutil функција, Со неколку патент џебови за чување и класификација на вашиот голф додатоци и предмети.

BGN 209.00 229.86

Удобен Практичен Открит Спорт Голф Практика Топката Окото На Открито, Спорт И Фитнес, Голф Уроци Обзавеждане Шок Окото

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во Листата на Желби,Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете во вашата Желба Продавница.Ви благодарам многу!!! ^^100% сосема нов и висок квалитет63cm во дијаметар, направени од полиестер ткаенини + рамен челик жица + влакна род, за сите нивоа на голфери, да се подобрат вашите Вештини

BGN 59.00 67.04