• Ново
RUIZU X02 MP3 плейър 8GB Sport hifi lossless и mp3 музикален плейър, FM-радио Photo Viewer Touch Tone mp3/wma/ape поддръжка на SD-карти

RUIZU X02 MP3 плейър 8GB Sport hifi lossless и mp3 музикален плейър, FM-радио Photo Viewer Touch Tone mp3/wma/ape поддръжка на SD-карти

BGN 42.32
BGN 34.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка

Модел : RUIZU X02 големина на Екран : 1.8 инчен,128 * 160px TFT Екран во Боја класификација : Blue/Црна/Црвена/Зелена Мемориски капацитет : 8 GB Меморија тип : Флеш Меморија Enxpension картичка : Поддршка за Micro SD(ТФ) - картичка до 64 GB Звучни ефекти : 7 видови на Јазик : Поддршка 24 јазик,англиски јазик, француски јазик, руски јазик, италијански,чешки,шпански...... Батеријата спецификација : Литиум Батерија,може да се игра 100 часа, кога ќе го слушнете музиката. Функција : E-Книга,Музика Игра,Снимање, Фотографирање на Слики, FM Радио,Игра. Снимач : Поддршка WAV Аудио екранот : Поддршка за MP3 WMA WAV МАЈМУН FLAC.. E-Книга : Поддршка TXT FM : Поддршка 87.5 MHZ~108 MHZ Големина : x 90mm 39mm x 7.8 mm Пакет се вклучуваат : 1*Слушалка 1* 8 GB MP3 плеер 1*USB кабелот 1*Упатство

Всичко за продукта

Размер На Паметта:
8 GB
Размер На Екрана:
1.8 инча
търговска марка:
Руизу
Функция:
Гледане на снимки, FM радио,четене на електронни книги,диктофон
Поддръжка На Аудиоформатов:
MP3, WMA, ASF, WAV
Номер На Модела:
ruizu x02
Материал На Корпуса:
Пластмаса
Балансиран Изход:
ДА
Блютус:
No
Пакет:
ДА
Спецификация На Батерията:
Литиева Батерия
Поддръжка На Функцията За Запис:
ДА
Тип На Съхранение:
Флаш Памет
Екран:
ДА
Живот На Батерията:
> 20 часа
Поддръжка на FM радио:
ДА
Стил:
Mp3
Съотношение Сигнал Шум:
≥89дб
Поддържа Четене На Електронни Книги:
ДА
Режим На Работа:
Сензорен Тон
Външна Памет:
ДА
Има високоговорители или не:
No
Поддръжка На Аудиоформатов:
MP3, WMA, APE, FLAC
Дата На Стартиране:
2014

Подобни продукти в категория

Цена по цена на производителя RUIZU X06 MP3 плейър 8GB Bluetooth Sports MP3 music Player 1.8 Inch 100hours highquality Lossless Рекордер FM

бесплатна музика преземања медиуми Bluetooth MP3 плеер за музика 0f 8gb Може да Play100 часа,Оригинални RUIZU X06 Со FM,Часовникот поддршка 64gb ТФкартичка Ние и ветуваме на сите клиенти во нашата продавница се вистинската работа ,Ако некој се најде тоа е лажноста,ние ќе се вратат сите наплата! RUIZU X06 Bluetooth MP3 музички плеер кој поддржува Bluetooth слушалки, Bluetooth звучници, автомобил Bluetooth звучник опрема, итн., Име на производ : mp3 Bluetooth Модел : RUIZU X06 Друга функција : Bluetooth големина на Екран : 1.8 инчен,128 * 160px TFT Екран во Боја класификација : ЗеленаСинаЦрвено Чување тип : Флеш Меморија Enxpension картичка : Поддршка за Micro SD(ТФ) картичка до 64 GB Звучни ефекти : 7 видови на Јазик : Поддршка 24 јазик ,англиски јазик, француски јазик, руски јазик, италијански,чешки,шпански........

BGN 35.89