• Ново
Япония Pentel LRN5 гел писалка Зареждане Bright Quick Dry за BLN75 10шт

Япония Pentel LRN5 гел писалка Зареждане Bright Quick Dry за BLN75 10шт

BGN 23.20
BGN 22.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Потекло : ЈАПОНИЈА
Големина : 0.5 mm
Тежина : 4 g / 1 PCS
Количина : 10 КОМПЈУТЕРИ
Боја : црна, сина, црвена
Материјал : Пластика

СРЕЌА ЧАРШИЈА ТРГОВИЈА НА ГОЛЕМО
Избор На Боја :
Ако Сакате Да Ја Одберете Бојата На Кожата, Ве Молиме Оставете Порака По Ред.
Ако Не Ви Остави Порака, Ќе Случајно Да Се Избере Боја За Вашата Пратка.
Испорака :
Кога Ќе Нарачате, Ве Молиме Изберете Превозот Метод И Да Платат За Цел Вклучувајќи Го И Превозот Надомест. Ние Ќе Ја Испрати На Предмети Во Рок Од 7 Работни Дена Откако Вашата Уплата Е Завршен.
Сите Пратки Ќе Се Обезбеди Следење На Број, Можете Да Проверите Досие Во Веб-Сајт
Време на испорака :
Ако не ја прими стоката на овие датуми, ве молиме контактирајте со нас
Цел > US$ 200 Можете да комуницираат со мене повеќе економски превозот . може да се ослободи дел на превозот. Ние сме Посветени Линија на Русија, Европа, Западна Азија, Северна Америка, Австралија...
*Ние ќе брод да ја стандардната адреса во ако не информира нас,и телефонски број е важно кога ќе го напуштите вашиот адреса
*Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања за време на превозот,Тоа е одговорност на изразат компанија
*Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.

Всичко за продукта

Оловен Цвят:
Черен, Син
търговска марка:
Магазин за деликатеси
Номер На Модела:
537417357656
Стил:
попълване
Вид Зареждане:
Бензиностанция Гелевой Дръжки

Подобни продукти в категория

SOSW-2 елемента двойна глава с молив удължител удължител на притежателя

Метални и пластични молив extender носителотСтандардна големина се вклопат за повеќето моливиДобра алатка за да се одржи вашата кратка молив stubsМатеријал : Метал и пластикаБоја : Ние ќе испрати еден по случаен избор...

BGN 1.74

DL-A706 Pen core/full sprise neutral Pen core / write smooth and clear студентски stationery

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs × гел пенкало coreAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

BGN 0.16

GREENHOW гел писалка Kawaii канцеларски материали корейски цвете Canetas Эсколар Papelaria подарък на офис материали, ученически пособия 0277

Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Пластични Мастило Боја : црна.сина Големина : 14cm Пакување Листа : 4 * Гел Пенкало Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори...

BGN 4.00 5.55

Безплатна доставка херцог на да Винчи синя смола писалка без оригиналната кутия на едро

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

BGN 54.00 64.00

JINHAO 250 Golden M абстрактен модел на писалка фонтан

Секој пенкало дизајн на уметнички дела, на темата Комбинација на уметност и производот, да се постигне "индивидуални дизајн, боја сорта, производ на уметноста, уметноста на живот"...

BGN 4.00 4.78

10 бр./компл. прекрасен 0.38 мм нов творчески офис канцеларски материали сладки моделиране растения, цветя гел химикалки Мек силикон гел писалка

792747883851187 Жешка Точка парче парче парче парче парче парче Големина : 18.5 cmМатеријал : ПластикаПакет Листи и тоа : 10pcs / set(испрати по случаен избор)

BGN 5.00 5.18

1000 бр. / лот най-добрият пластичен обичай химикалка писалка гравиране на лого дръжка stylo

Пенкало Детали : Име : Рекламирање Пенкало Предмет Бр : OSF201 црн Материјал : Пластични (ABS) Machanism : Пресврт акција Големина : 14 cm Тежина : 10.7 g Кол...

BGN 243.20

Търговия на едро с Джин Хао heavy feeling blue and white pattern medium nib roller pen Безплатна доставка

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

BGN 41.00 48.00

Промоция Пластмасова Дръжка, Подходящ За Корпоративен Подарък, Бизнес Подарък, Изключителни Химикалки PenvPromotion Activity

Добредојдовте на нашата продавница!Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака : она што боите не ти е потребно ?ние пакување од 50 парчиња пенкала во белата кутија, ако 100 компјутери ќе coud изберете 2 бои .Ние би можеле да печатење клиент 's логото ,слика, тел,или вебсајт на пен.ако ви треба ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас ,и да ни ги испратите вашите дизајн на датотеката на pdf,cdr,или пи форма.ние ќе ви испратиме предлогдизајн на пен по пошта.1.Discription : Сребрена боја спреј пенкало тело со метален клип,хром nozzel,прстен &клипот.6 бои : како сликиРефил : 1.0 мм црно мастило паркер рефил.(1.5 години guarrantee за refills)ние може да се печати на клиентот лого.Печатење плоча задолжен : за секоја боја по локацијаПечатење цена : PC / COLOR / ЛОКАЦИЈА *количинапоставување за 1 боја 1 локацијаза 2 боиза 3 боиза 4 боиМаксималната големина е 50*8мм на логото на ова пенкало.Пакување : 1pc / 1 голема polybag, 50pcs / внатрешен кутија.1000ctns / картон.2.Превозот : Ние превезува стоката како што следи можете да изберете : 1.Ние обично испратите преку EMS / DHL од нашата сметка во добар попуст.2.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

BGN 28.80

Кенгуру стил на целулоид топ DUOFOLD уникален дизайн акрилна роликовая дръжка Безплатна доставка

Пакетот вклучува : 1 Xpen1 X кутијаНашата цел : Да се обезбеди 100% задоволство!Ве молиме испратете email на нас ако имате било какви загриженост за пред продажба и по продажба, нашата служба за корисници се секогаш тука да ви даде задоволувачки одговор.Плаќање : Ние ги прифати сите методи за плаќање на availabel Aliexpress.com...

BGN 61.00 72.00

2015 нова химикалка писалка за сладолед с Магнит на хладилника подарък, нестандартен чудесна химикалка писалка сладолед / Роликовая дръжка корейски стационарен

10pcs / многу Големина : 14.5 X 3.5 см Мастило боја : Црна (0.5 mm) Секое пенкало е магнет за телото ќе испрати мешана боја за секоја целЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

BGN 19.00 22.40

100 бр. / опаковане. 0.38 мм дръжка за презареждане на сини / черни / червени мастила училище офис Начало english аксесоари преносим замени бензиностанция материал Эсколар

100pcs / пакет Неутрален мастило гел пенкало рефил неутрален пенкало Висок квалитетцрна, сина, црвена 0.38 mm Замени рефил канцеларија училиште материјалиФункција : Тип : пенкало refillsУпотреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Business / празник , роденден , награди одбележат саемиПишување Точка : 0.38 mmТело Материјал : ПластикаПишување Боја : 3 бои (Црна / Црвена / Сина)должина : 13cmПакет Се Вклучени : 1 пакет пенкало refills (100 парчиња / pack)

BGN 15.00 29.70

Въртяща се химикалка писалка и подаръци рекламни метални химикалки офис химикалки дела луксозен метал

Големина : 134*12mmТопло совети : Ве молиме оставете порака во вашата нарачка која боја не ви се допаѓа,ако не изберете боја на кожата, ние ќе ги испрати црна како на првата слика.

BGN 9.00 11.17

1 бр. 4 в 1 Цветен новост химикалка писалка флорални дръжки канцеларски Canetas материал Эсколар офис ученически пособия

Опис : Материјал : Пластични Димензии : Должина 14.6 cm боја на каросеријата : 3 бои(пратени по случаен избор) Мастило боја : 4 бои Пишување точка : 0.5 mm Пакетот вклучува : 1* Обоени Ballpoint Пенкало Пријателски Потсетување : 1...

BGN 1.00 1.04

Жило на патрона на DL-S759 неутрално жило молив 0,5 мм, за неутрална дръжки s80 s81

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs × гел пенкало coreAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

BGN 0.22

1000 бр. / лот Kawai дизайн, бяла рекламна химикалка писалка с логото на canetas

За Раш Промотивни Пена) Сите налози се испорачани директно од нашите Кина фабрика.б) Нарачки без печатење на логото треба да биде предаден во рок од 24 часа по приемот на плаќање.c)...

BGN 245.60

24 цвят на цвят гел химикалки набор от 0.4 мм рисуване писалка скица маркер оцветяване писане Бележник календар Stylo Kawaii ученически пособия

Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе...

BGN 14.00 20.05

1 бр 0,7 мм бяло мастило фотоалбум гел писалка канцеларски материали, офис обучение сладък унисекс дръжка сватбена дръжка за подарък за деца пишещи средства

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Пишување Точка : 0.7 mmБела Пенкало Тип : Гел ПенкалоБела Пенкало големина : 15.2 cmМастило Боја : БелаПакет вклучувајќи ед : 1 * Бело Мастило Гел Пенкало (Нема мало кутија)Ве молиме имајте на ум : Овој Гел Пенкало мастило е бела,Пишување мазна,и Пишување на бела хартија не е видливо,Тоа е погоден за темно хартија и црна книга.Напомена : 1...

BGN 1.00 1.97