• Ново
MONTE MOUNT ballpoint Pen send a зареждане School Office supplies roller ball pens high quality send boy girl gift 017

MONTE MOUNT ballpoint Pen send a зареждане School Office supplies roller ball pens high quality send boy girl gift 017

BGN 11.20
BGN 9.00 -20 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Цвят На Мастилото:
Черен, Син
Тип:
Химикалка Химикалка
Иновация:
No
Точка Запис:
0,7 мм
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Номер На Модела:
007
Материал:
Метални
Намалява Или Не:
No
търговска марка:
MONTE MOUNT

Подобни продукти в категория

Въртяща се химикалка писалка и подаръци рекламни метални химикалки офис химикалки дела луксозен метал

Големина : 134*12mmТопло совети : Ве молиме оставете порака во вашата нарачка која боја не ви се допаѓа,ако не изберете боја на кожата, ние ќе ги испрати црна како на првата слика.

BGN 9.00 11.17

4 бр. / лот карикатура израз облак сладък гел химикалка черна дръжка бензиностанция дръжка ултра-дръжка творческа дръжка трябва да отворите творчески подарък

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

BGN 4.00 5.68

1 бр 0,7 мм бяло мастило фотоалбум гел писалка канцеларски материали, офис обучение сладък унисекс дръжка сватбена дръжка за подарък за деца пишещи средства

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитет.Пишување Точка : 0.7 mmБела Пенкало Тип : Гел ПенкалоБела Пенкало големина : 15.2 cmМастило Боја : БелаПакет вклучувајќи ед : 1 * Бело Мастило Гел Пенкало (Нема мало кутија)Ве молиме имајте на ум : Овој Гел Пенкало мастило е бела,Пишување мазна,и Пишување на бела хартија не е видливо,Тоа е погоден за темно хартија и црна книга.Напомена : 1...

BGN 1.00 1.97

1бр творчески мръсно лице, гел химикалки смешно израз черно мастило 0.05 мм стираемые пишещи средства и рекламни ученически офис консумативи

1pc Креативни Валкани Лице Гел Пенкала Смешно Изразување Црно мастило од 0,05 мм Erasable Пишување Промотивни Материјали Училиште Канцелариски Материјали

BGN 2.00 3.18

1 бр. 4 в 1 Цветен новост химикалка писалка флорални дръжки канцеларски Canetas материал Эсколар офис ученически пособия

Опис : Материјал : Пластични Димензии : Должина 14.6 cm боја на каросеријата : 3 бои(пратени по случаен избор) Мастило боја : 4 бои Пишување точка : 0.5 mm Пакетот вклучува : 1* Обоени Ballpoint Пенкало Пријателски Потсетување : 1...

BGN 1.00 1.04

Jinhao древен сив китайски ориенталски дракон писалка с оригиналната кутия Безплатна доставка

Jinhao Античките Сива Кинески Ориентални Змеј Фонтана Пенкало со Оригинална Кутија Бесплатен ПревозотТип : Фонтана пенкало(Доколку ви треба ballpoint пенкало,можете да оставите порака да ни каже)Бренд Име : Jinhao змеј (направени во Кина)Состојба : 100% Сосема НовДолжина : Околу 140mmДијаметар : Max 15mmКапа : Push ТипКасети : меѓународни стојатКонвертор : Отстранлив мастило конвертор( може да се замени со меѓународната стандардна големина мастило кертриџ...

BGN 34.00 40.00

24 цвят на цвят гел химикалки набор от 0.4 мм рисуване писалка скица маркер оцветяване писане Бележник календар Stylo Kawaii ученически пособия

Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе...

BGN 14.00 20.05

2015 нова химикалка писалка за сладолед с Магнит на хладилника подарък, нестандартен чудесна химикалка писалка сладолед / Роликовая дръжка корейски стационарен

10pcs / многу Големина : 14.5 X 3.5 см Мастило боја : Црна (0.5 mm) Секое пенкало е магнет за телото ќе испрати мешана боја за секоја целЗа Превозот : Вашата цел ќе бидат обработени во 48 часа по уплатата.Никаква царина или увоз даночни се купувачот одговорност.Доколку имате посебни барања за да се изјасни по обичај, ве молиме кажете ни за однапред.Секоја цел е следење на број , ако не можете да ги пратите тоа , ве молиме контактирајте со нас.Ние нема да бидат одговорни за било каква dely на налози по превозот надвор.Но, ние ќе ви помогнат да ги следите најновите информации и да ви помогне на сите на пат.Ако рокот за испорака е доаѓање,ве молиме да ни побара да се прошири датумот на породување, ако уште не ја добиете вашата цел.За Повратни Информации : Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас...

BGN 19.00 22.40

1000 бр. / лот най-добрият пластичен обичай химикалка писалка гравиране на лого дръжка stylo

Пенкало Детали : Име : Рекламирање Пенкало Предмет Бр : OSF201 црн Материјал : Пластични (ABS) Machanism : Пресврт акција Големина : 14 cm Тежина : 10.7 g Кол...

BGN 243.20

Жило на патрона на DL-S759 неутрално жило молив 0,5 мм, за неутрална дръжки s80 s81

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs × гел пенкало coreAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

BGN 0.22

GREENHOW гел писалка Kawaii канцеларски материали корейски цвете Canetas Эсколар Papelaria подарък на офис материали, ученически пособия 0277

Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Пластични Мастило Боја : црна.сина Големина : 14cm Пакување Листа : 4 * Гел Пенкало Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори...

BGN 4.00 5.55

1000 броя Роликовая химикалка дръжка 2 в 1 тънка точка капацитивен сензорен микрофибър стилус тъч за ipad, iphone бял черен златна най-новият

Ако сакате да се купи пенкало refills, ве молиме кликнете на следнава сликаАко треба истиот дизајн на тешка категорија(за 11g),ве молиме кликнете на следната слика,Ако треба пенкало со влакна совет, ве молиме кликнете на следнава слика​Карактеристики : 2in1 Капацитивни Екран на Допир Пенкало со Топката Точка Пенкало за i Pad за i Phone за i PodСосема нов и висок квалитет.Нерѓосувачки челик тело.Работи како нормален црно мастило топкаточка пенкало.Вграденво врвот на главата работи со било кој уред со допир капацитивни екран, како за i Phone, за i Pad итн.Вграденво клипот за лесно носење.Должина : околу 13.5 цм, Тежина : 6gБоја : обично се меша на различни бои еднакво, ако било која боја не е во акции,а потоа случајносо логото на плаќање, може да се врежани со вашето лого,име,може да биде како подарок или промоција пенкалаПакетот вклучува : 1000 парчиња х Специјалното Пенкало со Топкаточка Пенкало Забелешка : тоа доаѓа со OPP пакет...

BGN 243.20

4X Сладък Kawaii Black Cat Gel Pen Writing Signing Tool School Office Supply Студентски Stationery Kids Gift 0.5 мм черно мастило

За нарачки Без Следење на Информации, Освен ако не Изберете Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.За нарачки > $6,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail со Валиден Следење на Број.За нарачки >300,Слободни Изразат Испорака преку EMS / DHL / Aramex итн.(Освен Некои Далечна Земја)Состојба Сосема Нов + Висок Квалитет ! Материјал Пластика ...

BGN 3.12

6шт цвете гел писалка скъпа писалка стационарни Kawai ученически пособия гел мастило, писалка училище стационарни офис доставчици дръжка за подарък офис

[xlmodel][производи][41051] ПРЕПОРАЧУВАМ[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот ПОВРАТНИ информации1...

BGN 3.00 3.18

2 броя нови сладки прости фенове на гел писалка за писане на канцеларски материали, ученически пособия-евтини стоки Kawai дръжка канцеларски материали

Опис 2 ПАРЧИЊА Нови Симпатична Едноставна Љубители Гел Пенкало за Пишување За на Училиште, Канцелариски Материјали Евтини Предмети Kawaii Пенкало Канцелариски Забелешка : C olor се испраќаат од страна на случаен избор!!! , Овој производ не вклучува пластична обвивкаСостојба : Brand New + Висок Квалитет !Материјал : ПластикаТежина : Околу : 14gГолемина : За Должина 17.4 cmПакување Листа : 2 * Гел ПенкалоПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

BGN 2.00 2.56

500 бр. / лот 1.0 мм черен пълнеж от високо качество на химикалки за писане

За Раш Промотивни Пена) Сите налози се испорачани директно од нашите Кина фабрика.б) Нарачки без печатење на логото треба да биде предаден во рок од 24 часа по приемот на плаќање.c)...

BGN 151.20