• Ново
Monte Mount 0.38 мм герой писалка високо качество на мъже, жени писалки бизнес подарък училище офис консумативи изпрати на приятел 006

Monte Mount 0.38 мм герой писалка високо качество на мъже, жени писалки бизнес подарък училище офис консумативи изпрати на приятел 006

BGN 9.60
BGN 8.00 -17 %

Сума
Налично за поръчка


Всичко за продукта

Тип:
писалка
Материал Пера:
неръждаема стомана
Точка Запис:
0,38 мм
Опаковка:
Комплект
Вида На Върха:
Стандартен Тип
Материал на върха на писалка:
Други Метали
Материал:
Метални
Номер На Модела:
0705
Специално Прилагането:
пиша
търговска марка:
MONTE MOUNT

Подобни продукти в категория

100 бр. / опаковане. 0.38 мм дръжка за презареждане на сини / черни / червени мастила училище офис Начало english аксесоари преносим замени бензиностанция материал Эсколар

100pcs / пакет Неутрален мастило гел пенкало рефил неутрален пенкало Висок квалитетцрна, сина, црвена 0.38 mm Замени рефил канцеларија училиште материјалиФункција : Тип : пенкало refillsУпотреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Business / празник , роденден , награди одбележат саемиПишување Точка : 0.38 mmТело Материјал : ПластикаПишување Боја : 3 бои (Црна / Црвена / Сина)должина : 13cmПакет Се Вклучени : 1 пакет пенкало refills (100 парчиња / pack)

BGN 15.00 29.70

JINHAO 250 Golden M абстрактен модел на писалка фонтан

Секој пенкало дизајн на уметнички дела, на темата Комбинација на уметност и производот, да се постигне "индивидуални дизајн, боја сорта, производ на уметноста, уметноста на живот"...

BGN 4.00 4.78

Търговия на едро с Джин Хао heavy feeling blue and white pattern medium nib roller pen Безплатна доставка

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

BGN 41.00 48.00

4 бр. / лот карикатура израз облак сладък гел химикалка черна дръжка бензиностанция дръжка ултра-дръжка творческа дръжка трябва да отворите творчески подарък

започнетекрајот Совети : 1, За наредби ≥ $5 , Ние нудиме цел следење на број, можете да ги пратите сите на траекторијата!2, За наредби ≥ $ 20, системот автоматски го намалува $ 1За нарачки ≥ $ 59, системот автоматски го намалува $ 3За нарачки ≥ $ 98, системот автоматски го намалува $ 53, Ако сакате да купите повеќе од еден производ, ве молиме додадете сè да Количката прво...

BGN 4.00 5.68

1000 бр. / лот Kawai дизайн, бяла рекламна химикалка писалка с логото на canetas

За Раш Промотивни Пена) Сите налози се испорачани директно од нашите Кина фабрика.б) Нарачки без печатење на логото треба да биде предаден во рок од 24 часа по приемот на плаќање.c)...

BGN 245.60

2 броя нови сладки прости фенове на гел писалка за писане на канцеларски материали, ученически пособия-евтини стоки Kawai дръжка канцеларски материали

Опис 2 ПАРЧИЊА Нови Симпатична Едноставна Љубители Гел Пенкало за Пишување За на Училиште, Канцелариски Материјали Евтини Предмети Kawaii Пенкало Канцелариски Забелешка : C olor се испраќаат од страна на случаен избор!!! , Овој производ не вклучува пластична обвивкаСостојба : Brand New + Висок Квалитет !Материјал : ПластикаТежина : Околу : 14gГолемина : За Должина 17.4 cmПакување Листа : 2 * Гел ПенкалоПоради различни следи и светлината, вистинската боја на објект кој ќе го добие можеби малку поинаква од слики...

BGN 2.00 2.56

1 бр. 4 в 1 Цветен новост химикалка писалка флорални дръжки канцеларски Canetas материал Эсколар офис ученически пособия

Опис : Материјал : Пластични Димензии : Должина 14.6 cm боја на каросеријата : 3 бои(пратени по случаен избор) Мастило боја : 4 бои Пишување точка : 0.5 mm Пакетот вклучува : 1* Обоени Ballpoint Пенкало Пријателски Потсетување : 1...

BGN 1.00 1.04

12 бр. / лот мода сладко желе серията цвят гел мастило на писалката, неутрална писалка, мастило химикалки зареждане (SS-5333)

Карактеристики : Сосема Нов и добар квалитет креативни гел пенкалоСпецификации : Големина : околу 15.5 cmИспрати меша бои, ви благодариме!Ние нема да бидат одговорни за вашиот локален обичај полнење.Но ние ќе се обидеме да се стави ниска цена на фактурата да ја намали вашата локална сопствени трошоци.Напомена : (1) по Случаен избор испорака.Ако имате други Барања(вклучувајќи го и Превозот на трошоците итн.),pls ни кажете наскоро.(2) Ако сакате да се направи голема мешавина на налози(на пример повеќе од 68 многу),Pls контактирајте со нас прво.ние ќе го проверите тековниот акции,и да ви даде разумно понуда, со можни попуст,ви Благодариме!Ние поддршка МИКС РЕДОСЛЕД : минимум за сума е чекор 1) додадете секој објект во количката.чекор 2) место на редот и марк количина за секој објект.чекор 3) одржување на редот воопшто не плати и контактирајте со нас.чекор 4) ние се прилагоди на вкупната цена,тогаш ќе се направи исплата.Напомена : 1...

BGN 9.00 9.92

Промоция Пластмасова Дръжка, Подходящ За Корпоративен Подарък, Бизнес Подарък, Изключителни Химикалки PenvPromotion Activity

Добредојдовте на нашата продавница!Ве молиме љубезно ве молиме оставете порака : она што боите не ти е потребно ?ние пакување од 50 парчиња пенкала во белата кутија, ако 100 компјутери ќе coud изберете 2 бои .Ние би можеле да печатење клиент 's логото ,слика, тел,или вебсајт на пен.ако ви треба ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас ,и да ни ги испратите вашите дизајн на датотеката на pdf,cdr,или пи форма.ние ќе ви испратиме предлогдизајн на пен по пошта.1.Discription : Сребрена боја спреј пенкало тело со метален клип,хром nozzel,прстен &клипот.6 бои : како сликиРефил : 1.0 мм црно мастило паркер рефил.(1.5 години guarrantee за refills)ние може да се печати на клиентот лого.Печатење плоча задолжен : за секоја боја по локацијаПечатење цена : PC / COLOR / ЛОКАЦИЈА *количинапоставување за 1 боја 1 локацијаза 2 боиза 3 боиза 4 боиМаксималната големина е 50*8мм на логото на ова пенкало.Пакување : 1pc / 1 голема polybag, 50pcs / внатрешен кутија.1000ctns / картон.2.Превозот : Ние превезува стоката како што следи можете да изберете : 1.Ние обично испратите преку EMS / DHL од нашата сметка во добар попуст.2.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

BGN 28.80

Метален Английски Каллиграфический Съвет Медна Плоча Италия Готически Шрифт Права На Притежателя Най-Добрият Подарък Античен Перьевая Дръжка

Метал Англиски Calligraphy Nib Copperplate Италија Готски Скрипта Директно Носителот Најдобар Подарок Антички Фонтана Натопи ПенПроизвод ПрегледПредмет : Метал Англиски Calligraphy Nib Copperplate Италија Готски Скрипта Директно Носителот Најдобар Подарок Антички Фонтана Натопи ПенДимензии : 21 CM долгиМатеријал : металЉубезно потсетник : Ова пен носителот не се вклучени nibs.

BGN 25.00 28.00

2 елемента търговия на Едро с високо качество, изискан корпус среден съвет Ким Хо роликовая дръжка +писалка Безплатна доставка

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

BGN 82.00 96.00

6шт цвете гел писалка скъпа писалка стационарни Kawai ученически пособия гел мастило, писалка училище стационарни офис доставчици дръжка за подарък офис

[xlmodel][производи][41051] ПРЕПОРАЧУВАМ[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот ПОВРАТНИ информации1...

BGN 3.00 3.18

Кенгуру стил на целулоид топ DUOFOLD уникален дизайн акрилна роликовая дръжка Безплатна доставка

Пакетот вклучува : 1 Xpen1 X кутијаНашата цел : Да се обезбеди 100% задоволство!Ве молиме испратете email на нас ако имате било какви загриженост за пред продажба и по продажба, нашата служба за корисници се секогаш тука да ви даде задоволувачки одговор.Плаќање : Ние ги прифати сите методи за плаќање на availabel Aliexpress.com...

BGN 61.00 72.00

Безплатна доставка херцог на да Винчи синя смола писалка без оригиналната кутия на едро

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

BGN 54.00 64.00

1бр творчески мръсно лице, гел химикалки смешно израз черно мастило 0.05 мм стираемые пишещи средства и рекламни ученически офис консумативи

1pc Креативни Валкани Лице Гел Пенкала Смешно Изразување Црно мастило од 0,05 мм Erasable Пишување Промотивни Материјали Училиште Канцелариски Материјали

BGN 2.00 3.18

2 бр. високо качество на Едро Джин Хао златни ленти валяк с дръжка Безплатна доставка

Опис На ПроизводотКарактеристики изработка на таписерии, достоинствен стил, мазна и удобно пишување, извонреден дизајн направи Пенкало во исклучителна работа на уметноста.Суптилноста се одразува на дизајн кој според теоријата на човештвото, тоа ви овозможува да пишувате со aplomb...

BGN 38.00 44.80