• Ново
GREENHOW гел писалка Kawaii канцеларски материали корейски цвете Canetas Эсколар Papelaria подарък на офис материали, ученически пособия 0277

GREENHOW гел писалка Kawaii канцеларски материали корейски цвете Canetas Эсколар Papelaria подарък на офис материали, ученически пособия 0277

BGN 5.55
BGN 4.00 -28 %

Сума
Налично за поръчка

Состојба : Brand New + Висок Квалитет ! Материјал : Пластични Мастило Боја : црна.сина Големина : 14cm Пакување Листа : 4 * Гел Пенкало Забелешка : Фото боја може да биде малку различен од вистинскиот производ поради боја приказ на различни монитори. Топло совети, Бидете сигурни дека сте ги заврши сите детални информации, како лице за контакт, адреса, пост код и телефонски број кога пополнување на вашиот купувачот информации. Нашата цел е да ги подобриме нашите услуги постојано! Доколку ви се допаѓа нашата продавница,Добредојдени да Додадете и Собрани нашата продавница, ние ќе ги Ажурира нови производи од време на време ,Со нетрпение очекуваме да вашата следна посета. Ако сте продавачот, сакате да бараат соработка, ве молиме контактирајте со нас. Ви посакувам среќен живот!

Всичко за продукта

Цвят На Мастилото:
Черен, Син
Тип:
гел химикалка
Номер На Модела:
А0277
Точка Запис:
0,5 мм
Воспользуйся:
В Офис И Училищни Дръжка
Характеристика на мастило гелевой дръжки:
Нормален
Тип на мастилото гелевой дръжки:
Гел-Мастило
Намалява Или Не:
No
Материал:
Пластмаса
търговска марка:
GREENHOW
Размер:
14cm

Подобни продукти в категория

Въртяща се химикалка писалка и подаръци рекламни метални химикалки офис химикалки дела луксозен метал

Големина : 134*12mmТопло совети : Ве молиме оставете порака во вашата нарачка која боја не ви се допаѓа,ако не изберете боја на кожата, ние ќе ги испрати црна како на првата слика.

BGN 9.00 11.17

100 бр. / опаковане. 0.38 мм дръжка за презареждане на сини / черни / червени мастила училище офис Начало english аксесоари преносим замени бензиностанция материал Эсколар

100pcs / пакет Неутрален мастило гел пенкало рефил неутрален пенкало Висок квалитетцрна, сина, црвена 0.38 mm Замени рефил канцеларија училиште материјалиФункција : Тип : пенкало refillsУпотреба : Office & Училиште Пенкала / Студент мода награда Подарок / Business / празник , роденден , награди одбележат саемиПишување Точка : 0.38 mmТело Материјал : ПластикаПишување Боја : 3 бои (Црна / Црвена / Сина)должина : 13cmПакет Се Вклучени : 1 пакет пенкало refills (100 парчиња / pack)

BGN 15.00 29.70

JINHAO 250 Golden M абстрактен модел на писалка фонтан

Секој пенкало дизајн на уметнички дела, на темата Комбинација на уметност и производот, да се постигне "индивидуални дизајн, боја сорта, производ на уметноста, уметноста на живот"...

BGN 4.00 4.78

SOSW-2 елемента двойна глава с молив удължител удължител на притежателя

Метални и пластични молив extender носителотСтандардна големина се вклопат за повеќето моливиДобра алатка за да се одржи вашата кратка молив stubsМатеријал : Метал и пластикаБоја : Ние ќе испрати еден по случаен избор...

BGN 1.74

10 бр новост пластмасова гривна гривна Гривна пръстен химикалка химикалка

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Боја случаен испораката, доколку купите повеќе од еден производи, кои бои може да биде различен или ист Забава за училиште или канцеларија Креативни и уникатни нов стил Создавање на шарени дисплејот, за да го зачувате како нараквица и го користат како пенкало...

BGN 3.00 4.48

10 бр./компл. прекрасен 0.38 мм нов творчески офис канцеларски материали сладки моделиране растения, цветя гел химикалки Мек силикон гел писалка

792747883851187 Жешка Точка парче парче парче парче парче парче Големина : 18.5 cmМатеријал : ПластикаПакет Листи и тоа : 10pcs / set(испрати по случаен избор)

BGN 5.00 5.18

Нов Герой 329 От Неръждаема Капачката На Писалката Черен

100% сосема нов и висок квалитет Бренд : Херој, кој е еден од најстарите и најпочитуваните брендови во Кина фонтаната пенкало изгледа недооценено елеганција, седи убаво во рака фонтаната пенкало исто така, има лесен за користење завртка врвот вшмукување систем да се земе мастило од шише, не кертриџ треба Најдобар подарок за вашите Пријатели или вашето семејство! Одлично за собирањеСпецификација : Тип : Фонтана pen Пенкало : Црна барел Капа : Snap на типот на ззп Главната Боја : Црна+ Сребро Должина : 12.6 cm / 4.96"(приближно) Материјал : метални + пластика Дијаметар : околу 1.1 cm / 0.43"(приближно) Количина : 1 компјутер Имајте на ум : Нема мастило Забелешка : Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 см грешка, припаѓа на нормален феномен...

BGN 1.00 1.78

Промоция plastic pen18055/подарък / офис/ученически пособия/ бизнес / рекламни дръжка / лого/химикалка химикалка

Почитувани,Добредојдовте на нашата продавница!Кина пост пошта е најевтиниот тип.но, треба 35 дена.ако треба ние имаме повеќе брзо превозот видови како DHL,Fedex, UPSот,имаат многу добра стапка.ние може да печатење клиент 's логото на пен.АКО треба вашето лого / слика ,тел., вебстраница за печатење на пенкало ,ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас и да ни ги испратите вашите логото на датотеката на pdf,пи,cdr форма.1.Discription : Боја : како на сликиMOQ : 100pcsРефил : 1.0 мм црно мастило (нормално) За поголема количина, за 0,7 mm / 1.0 mm сино / црно мастило достапниЛогото полнење : печатење plateза 1 боја 1 локацијапостави американски долари 28печатење трошоци *количина.Пакување : 1pc / polybag, 50pcs / внатрешен кутијаВреме на испорака : испраќање од нашата компанија во рок од 7 работни дена (ако сте треба логото печати на пен)испраќање од нашата компанија во рок од 3 работни дена (празно пен)2.Превозот : Ние превезува стоката како што следи можете да изберете : 1.Ние обично испратите преку ТНТ / HK DHL од нашата сметка во добар попуст.2.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови, губење на време во царинската царинење...

BGN 25.60

Пикасо перьевая дръжка с подарък кутия, подарък, за мъже, жени офис студент подарък красотата калиграфия калиграфия дръжка истински Пикасо дръжка

4 Тежина : мојот епошта е 247532776atqq.com мојот whatsapp е 008615618797675 можете да ме викаат било време ако парцела има проблем, ве молиме да веруваат во нас, и ние може да ви даде добро решение, ви благодаримеЗа клиенти од Русија / USA / Велика Британија / Канада / Франција / Израел / Саудиска Арабија во австралија / Австралија / Норвешка, можеме да испратите Epacket(ако пратката тежина е во рамките на 2kg), тоа е брзо, редовна испорака време е за 15 дена, но некогаш и не се контролира, па ако не ја прими пратката во рок од 15 дена, ве молиме да бидете трпеливи, ви благодариме за вашето вниманиеПовеќе производи, ве молиме проверете ја нашата веб страница на aliexpress1...

BGN 36.00 38.24

24 цвят на цвят гел химикалки набор от 0.4 мм рисуване писалка скица маркер оцветяване писане Бележник календар Stylo Kawaii ученически пособия

Почитувани купувачот,ве Молиме имајте во предвид : ако цел да купите надминува наведени тежина(3kg или повеќе), Ние ќе ве информира однапред, ќе бидат поделени 2 пати да ја испратам до тебе...

BGN 14.00 20.05

Жило на патрона на DL-S759 неутрално жило молив 0,5 мм, за неутрална дръжки s80 s81

100% Сосема Нов.Боја : СлучајниПакет се вклучени : 1pcs × гел пенкало coreAnswer : ___________________________ Note : комбинации на бои се повеќе или помалку исто како и сликите, но понекогаш може да се разликува малку од група на група.Превозот : Внимание За Руски Пријатели : 1...

BGN 0.22

6шт цвете гел писалка скъпа писалка стационарни Kawai ученически пособия гел мастило, писалка училище стационарни офис доставчици дръжка за подарък офис

[xlmodel][производи][41051] ПРЕПОРАЧУВАМ[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа[xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537][xlmodel][производи][28537] најпопуларниот ПОВРАТНИ информации1...

BGN 3.00 3.18

1 бр. 4 в 1 Цветен новост химикалка писалка флорални дръжки канцеларски Canetas материал Эсколар офис ученически пособия

Опис : Материјал : Пластични Димензии : Должина 14.6 cm боја на каросеријата : 3 бои(пратени по случаен избор) Мастило боја : 4 бои Пишување точка : 0.5 mm Пакетот вклучува : 1* Обоени Ballpoint Пенкало Пријателски Потсетување : 1...

BGN 1.00 1.04