• Ново
100 uh индуктивност 9 * 12 h индукторы напълно нови автентични.

100 uh индуктивност 9 * 12 h индукторы напълно нови автентични.

BGN 23.73

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме имајте предвид дека 'наслов' на оваа листа содржи различни модели е да се понуди што повеќе избори. Ве молиме изберете пожелно еден & остави порака кога ќе проверите за да одредите која modle што би сакале!!!!
Како чесен продавачот ние се посвети на себе си да нуди најдобри производи и услуги. Ние разбираме понекогаш може да имате проблем со купувањето но, што и да е, ве молам, верувај дека ќе се обиде најдобро да се направи сте задоволни. Фер & Цел повратни информации е многу ВАЖНА за нашата репутација и ќе ни биде многу благодарен ако може да ни се јавите пред да замине Негативни/Неутрален повратни информации. Ајде да работат заедно за да се реши проблемот, во најраната погодност.
Гаранција
1.- Една година гаранција .
2.- Ако објектот е неисправен по приемот тоа треба да биде во рамките на 7days од денот на приемот за размена на нова (Купувачот треба да се вратат сите оригинални и неоштетени предмети под ре-saleable состојба).
3.- Ние ги доставуваме бесплатна поправка на услугата во рок од една година од купувањето. За прв 1 месец ние ќе плати еден начин превозот цена( од нас до вашата локација); По 1 месец на купување, купувачот треба да плати два начини на превозот цена.
4.- Еден ние се вратени предмети, ние ќе испратиме замени оние назад колку што е можно поскоро.
5.- Нашата гаранција не се применува на сите производи кои се физички оштетени или под он-нормални работни услови како резултат на злоупотреба или неправилна инсталација на делови.
Плаќање
1.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата исплата сметка е достапна пред да конкурираат на објектот.
2.- Сите плаќања што треба да се расчисти во 7days откако ќе ја прими стварта. Ако навистина имаат потешкотии во плаќањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас прво ние ќе ви помогнат да се реши тоа.
3.- Ако имате било какви посебни барање за деталите на објектот, ве молиме оставете белешка во својата цел.
Испорака
1.- Ние можеме да брод на сите производи во светот.
2.- DHL Fed Ex ТНТ ПРОЗОРЦИ ЕМС Кина Пост Хонгконг Пост се сите достапни.
3.- Објектот ќе бидат испратени со 3 дневна по добивањето на плаќање.
4.- Ве молиме бидете сигурни дека вашата испорака, адреса и контакт телефонски број се точни кога ќе понудата на објектот.
5.- Можете да ги пратите на состојбата на вашиот производ на веб-сајт, откако тие се испраќаат надвор.
Увозните Даноци или Давачки
1.- Увозните даноци и други давачки што се случи во вашата страна не се вклучени во цената на објектот. Овие надоместоци се обезбедени од страна на купувачот.
2.- Ве молиме проверете со вас земја?s Царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред да купите.
3.- Ве молиме потврди детални информации за достава на фактурата. На пример колку цената што треба да се напише на товарен лист, фактура, или како да се опише објект итн..
Повратни информации
1.- Како вашите повратни информации е многу важен за нашиот развој срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Всичко за продукта

Номер На Модела:
Стандарт
is_customized:
Yes
търговска марка:
ОКВК

Подобни продукти в категория

3KW 3000W 24V към 230V/240V 50Hz чисто синусоидальная вълна с инвертор решетки за слънчева система за домашно

Бесплатен Превозот 3000 W 24 V да 230 V 50 Hz Чиста синусен обликИсклучување Мрежа Инверторот соларни за домаПроизводи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез waveform; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска надструја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција детали : Модел TEP3000121 TEP3000241 TEP3000122 TEP3000242 Номинална Моќ 3000 W 3000 W 3000 W 3000 W Max...

BGN 668.80

20pcs AC 100V-240V adattatore convertitore DC 9 V, 1A захранване EU Plug DC 5.5 mm x 2.1 mm 1000mA

AC 100 V240 V adattatore convertitore DC 9 V 1А Напојување ЕУ Приклучок за DC 5.5 мм x2.1 mm 1000m AЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : Европската регулатива 9 V1 A / adapter / DC полнењеВлезен напон AC : 110240 VИзлезен напон DC : 9 VИзлезна струја MA : 1000maДимензии : 74 * 30 * 46mmИзлезна линија : линија должина 0.9 метриПоларитетот : од Внатре и од надвор е негативноОблик : Plugin напојувањеDC приклучок : 2.5x2.1 (со лента пролет, може да се користи 2.1x2.5)Единечна нето тежина : 65gПакување големина (20 PCS) : 30 * 20 * 20 CMТежина : 1.3 КГНапојување посветен на : следење опрема, LED светла, мали светилки, прекинувачи, ТВ кутии, полнење опрема, телефони и други апарати за домаќинство / пренослива опрема треба DC 9 V1 A електрични употреба!

BGN 45.00 47.14

Чиста синусоидална инвертор 6000 Вата за домашна употреба dc 12v/24v към ac 110v/220v

6000 W чиста синусен облик инверторот за домашна употреба dc 12v / 24vПроизводи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез waveform; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска надструја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција детали : Модел TE6000 P121 TE6000 P241 TE6000 P122 TE6000 P242 Номинална Моќност 6000 W 6000 W 6000 W 6000 W Max...

BGN 1028.00 1142.40

Истински Meanwell Led driver PWM-60-12 60W 5A 12V PWM output IP67 ПФК dimmable Power Supply

Вистински Meanwell Led драјвер PWM6012 60 W 12 V 5 A PWM излез IP67 ПРЕСТАПНА dimmable НапојувањеПрименаPWM серија LED напојување е погоден за работа за сува, влажни или мокри локации, тоа е опремен со diming функција која варира должност циклус на производството, обезбедување на голема флексибилност за LED ленти, декоративни LED светлина, LED архитектура светлина, Внатрешна LED осветлување, итн.Нашата КомпанијаНие нудиме на големо на Напојување избор од индустријата напојување од водечките производителотMeanwell бренд...

BGN 46.00 53.60

S-145-48 LED импулсен трансформатор за захранване 220v вход 145 W 48 v DC 3a изход

S14548 LED Префрлување Напојување 145 W 48 V 3А ИзлезM odel : S14548Влезна Моќност поени : AC 110 V и 220 V AC ( Одберете Switch )Излезен Напон : 48 V DCИзлезна Струја : 0~3АИзлезна Моќност : 145 WМодел Излез Толеранција Напонски Бран И бучава Ефикасност S1455 V 5 V,025 A ±2% 100mvpстр 78% S1457.5 V 7.5 V,018 A ±1% 100mvpстр 80.5% S14512 V 12 V,012 A ±1% 100mvpстр 80.5% S14548 V 48 V,03А ±1% 100mvpстр 80.5%Влезниот напон спектар : 85132 VAC / 170264 VACОдберете од префрлување напојување 4763 Hz 240370 VDCВнесување на струјата : 3.2 A / 115 V 1.6 A / 230 VInrush Тековни : Ладно започнете 35 A / 115 V 60 A / 230 V тековнатаИстекување На Струјата : : 125165% заштита од преоптоварување тип : намалување излез, ресетирање, автоматско обновување.Температурата Коефициент : ± 0.03% / °C (050 °C )Започнете, пораст, држете време : 100ms, 50ms, 20msЗемјотрес отпор : 10500 Hz, 2 G 10min, / 1 циклус, вкупно 60 минути, секоја оскаПритисок отпорност : помеѓу влез и излез : 15 KVAC текст и школка : 1.5 KVACИзлез и школка : 0.5 KVACИзолација отпор : влез и излез, влез и Waikou,излез и школка : 500 VDC / 100 MΩТемпература, влажност : 10 °C +60 °C , 20% 90% RHСкладирање температура и влажност : 20 °C +85 °C , 10% 95% RHДимензии : (L × W × H) 199 mm × 98 × 38mmПакет содржи : 1x S14548 (145 W, 48 V) Префрлување напојувањеЗабелешка : овој линк за 145 W,48 V напојување ...

BGN 33.00 35.50

Мощност 1000 w 60V 16A Single Output Switching power supply for LED Strip light AC-DC S-1000-60

SCN1000 W серија еден префрлување напојувањеКарактеристики : Конвертирате AC влез избрани од страна на префрлувањеНиска цена,висока ефикасностЗаштита : краток спој / текот вчитај / над напон / над tempВграден систем за ладење DC фанМоже да се користи за паралелна врскаLED индикатор за напојување на100% полно оптоварување горатво тестВграден далечински ом / исклучување на напојувањето и напонските надомест сигнал интерфејсМоделS100012S100015S100024S100027S100036S100060излезDC напон12 V15 V24 V27 V36 V60 VНапон толеранција±1%±1%±1%±1%±1%±1%Номинална струја80 A66 A40 A35 A27 A16 AСегашниот опсег0~80 A0~66 A0~40 A0~35 A0~27 A0~16 AНоминална моќност960 W990 W960 W945 W972 W960 WБран&бучава150mvpp150mvpp240mvpp240mvpp240mvpp480mvppDCvoltage ADJ.опсег9%~+10%±10%±10%±10%±10%±10%на текстНапон спектар90~132 VAC / 180~264 VAC(избрани од страна switch),255~373 VDCфреквенција47~63 HZAC струја10 A / 230 VACефикасност80%81%86%86%86%87%Inrush тековнатаЛадно започнете тековната 75 A / 230 VACСтруја на истекувањезаштитапреоптоварувањеНоминална излезна power105%~150% започне во текот вчитај заштитазаштита тип : исклучување излез,опоравување после рестарт моќВо текот напон15.6~V 17.818.6~V 20.830.6~V 33.233.2~V 35.642.6~V 44.254.8~V 56.6заштита тип : исклучување излез,опоравување после рестарт моќВо текот температураоткривање на heatsink на моќ транзистори≥100 да почне во текот температура заштитаProtection mode : исклучување излез,автообнова по температура стане нормалнаживотна срединаРабота темп,влажност10~+60,20%~90%RHStoragetemp,влажност20~+85,10%~95%RH некондензирањеГо издржат вибрации10~500 HZ,2 G 10min / 1cycle,период за 60 минути,секоја оскибезбедностГо издржат напонотI / PО / П : 1.5 KVAC I / PFG : 1.5 KVAC O / PFG : 0.5 KVACОтпорност на изолацијаI / PО / P,I / PFG,O / PFG : 100 Mohms / 500 VDCдругиДимензија291*132*68mm(L*W*H)Тежина / пакување3kgзабелешка1...

BGN 113.07

19V DC DC конвертор 24V to 19V 10A 190W dc-to-dc конвертор, модул безплатна доставка

19 V DCDC Конвертор 24 V да 19 V 10 A 190 W dc да dc конвертор модул бесплатен превозот Карактеристики на Сите епоксидни запечатени контејнери со Водоотпорен УмреФрлија Алуминиумски Домување; Светлина компактен, лесен за употреба и транспорт; Неизолирани Висока ефикасност : поголема од 90%; Сигурен, добри топлина дисипација преку алуминиумски домување Max...

BGN 43.18

25W 5V 5A Single Output Switching power supply for LED Strip light AC-DC S-25-5

S25 W серија нормално еден префрлување напојувањеКарактеристики : AC влезен напон спектар, избрани од страна префрлатеМал волумен , мала тежина , висока ефикасностЗаштита : краток спој / текот вчитајладење страна на слободен воздух конвекцијаLED индикатор за напојување на100% полно оптоварување горатво тест1 Години гаранцијаМоделS255S2515S2524излезDC напон5 V15 V24 VНапон толеранција± 1%± 1%± 1%Номинална струја5 A1.6 На1АСегашниот опсег0~5 A0~1.6 На0~1АНоминална моќност25 W24 W24 WБран&бучава100mvpp100mvpp120mvppDCvoltage ADJ.опсег± 10%± 10%± 10%на текстНапон спектар90~132 VAC / 180~264 VAC( избрани од страна switch ) , 255~373 VDCфреквенција47~63 HZAC струја0.65 A / 115 VAC , 0.35 A / 230 VACефикасност70%71%74%Inrush тековнатаЛадно започнете current15 A / 115 VAC , 30 A / 230 VACСтруја на истекувањезаштитапреоптоварувањеНоминална излезна моќност 105%~135% започне во текот вчитај заштитазаштита тип : дел слој тип на тековната ограничување , автообнова по грешка состојба е отстранетаживотна срединаРабота темп,влажност10 ~+60 , 20%~90%RHStoragetemp,влажност20 ~+85 , 10%~95%RH некондензирањеГо издржат вибрации10~500 HZ , 2 G 10min / 1cycle , период за 60 минути , секоја оскибезбедностГо издржат напонотI / PО / П : 1.5 KVAC I / PFG : 1.5 KVAC O / PFG : 0.5 KVACОтпорност на изолацијаI / PО / P,I / PFG,O / PFG : 100 Mohms / 500 VDCFitstandardБезбедност стандардСогласност to UL1012EMC стандардСогласност to EN55022 , CLASSAдругиДимензија99*97*35mm(L*W*H)Тежина / пакување0.3 kg / 60pcs / 19kg / 0.034 м ⊃3; / 1.2 CUFTзабелешка1...

BGN 7.52

48VDC до 120VAC 6000watts чисто инвертор сила на вълната на синусите

48 VDC да 120 VAC 6000watts Чиста синусен облик Моќ Инвертер Спецификација : Спецификација за 6000w чиста синусен облик моќ инвертер 48v да 120v Производи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез waveform; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска надструја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција Детали : Модел TE6000 P481 TE6000 P482 Номинална Моќност 6000 W 6000 W Max...

BGN 1030.00 1144.00

Sunfar E550 series 3HP 2.2 KW VFD AC220V 0-1000HZ Frequency Inverter E550-2S0022

Sunfar E550 серија 3 HP 2.2 KW VFD AC220 V 01000 HZ Фреквенција Инвертер E5502 S0022E550 серија инвертери се ниска моќност универзална инвертери развиена врз основа на новиот хардвер платформа, која сесе карактеризира со извонредни перформанси, комплетна заштита функција, мала структура, елеганција и издржливост.Факултативна контрола на тастатура може да биде флексибилно користи од страна на корисниците согласно барањата, и на инверторот е особеноконфигурира со статус индикатор, кој може да овозможи лесно следење на тастатуратабез операција и основниработа статус.Конфигурација : Бренд Име : Sunfar Големина : 270*160*215mm Влезен Напон : 170270 V Излезна Струја : 10 A Излезен Напон : 0220 V(ние, исто така, имаат 380v во акции,ако треба,ве молиме да ни кажете) Фрекфенција : 01000 HZ Излезна Моќност : 2.2 KW Контрола на владата : V / F контрола Работи : ниско ниво на бучава работи VVVF простор напонски векторски алгоритам. Високо адаптивни во мрежен напон, и може да застане за ±20% флуктуација. Посебни самоприлагодување контрола на технологијата, може автоматски да се ограничи на сегашните и напон иоднесување undervoltage инхибиција за време на работата. Особено автоадаптивни контрола технологија, овозможувајќи за автоматско на сегашните и напон ограничување и undervoltageзабрана за време на работата. Фрекфенција до 1000 Hz, можат да се применат во различни променлива фреквенција брзина на прилагодување прилики нависокобрзински мотори како што е мелење машини, гравирање машини и центрифугални машини. Конфигурација на RS485 комуникациски интерфејс, факултативна MODBпротокол и SUNFAR самодефиниран протокол; со врски синхрони контролна функција, овозможувајќи за лесно комуникација инвертери со САЛАДИН,индустриски персонални компјутери и други индустриски лична опрема. Панел поддржува биче приклучок, што се применува за системска интеграција за различни апликации. Живописни реално време следење, овозможувајќи за следење на влез и излез на струја, напон и така натаму во реално време. 4канал мултифункционален на текст терминал, со 29 видови на терминал функција дефиниции, 16 видови на програмабилнистатус излези, односно овозможување на флексибилна контрола над параметри. Има вграденво контра, може да се спроведе со едноставно пребројување на гласовите со натпреварот на функционална терминали. Внатрешно интегриран и оптимизиран за ПИД контролер, олеснување на корисниците да се спроведе затворенијамка контрола над температурата, итн...

BGN 288.00

US type DC 48v to AC 110V/120V Off Grid Pure Sine wave Solar Inverter 2500watts

НИ тип 48v DC да AC 110 V / 120 VИсклучување Мрежа Чиста Синусна бран Соларни Инверторот 2500wattsПроизводи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез waveform; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска надструја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција детали : Модел TEP2500481 TEP2500482 Номинална Моќност 2500 W 2500 W Max...

BGN 547.20

DC 12v към AC 230v soalr home Power инвертор 2KW за система за домашно 2000w

DC 12v ДА 230v AC soalr дома моќ инвертер за дома 2000wСпецификација за 2000 W чиста синусен облик моќ инвертер Производи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска заштита и обновување; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција детали : Модел TEP2000121 TEP2000241 TEP2000122 TEP2000242 Номинална Моќност 2000 W 2000 W 2000 W 2000 W Max...

BGN 413.00 459.20

1000 W Инвертор 48 220 На 1 кВт инвертор мощност 48/220 1000 W чиста синусоидална инвертор

1000 w инверторот 48v 220v 1kw моќ инвертер 48v / 220v 1000w чиста синусен облик инвертер1000w чиста синусен облик моќ инвертер 48v да 220vПроизводи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот;Чиста синусен облик излез waveform;Softstart функција;Силна адаптибилност и стабилност;Со автоматско надструја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата;Безбеден и сигурен, со изграден во осигурач;Функција Детали : МоделTE1000 P481TE1000 P482Номинална Моќност1000 W1000 WMax...

BGN 229.00 254.40

Чиста синусоидална инвертор на постоянен ток в променлив от 600 Вата за домашна употреба

Чиста синусна бран dc да ac инвертор 600 W за домашна употребаПроизводи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез waveform; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска надструја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција детали : Модел TEP600121 TEP600241 TEP600122 TEP600242 Номинална Моќност 600 W 600 W 600 W 600 W Инстант Врв Моќност 1200 W 1200 W 1200 W 1200 W DC влезниот напон 12 V 24 V 12 V 24 V AC излезен напон 100 V / 110 V / 120 V НАИЗМЕНИЧЕН напон 220 V / 230 V / 240 V AC Неоптоварување тековната 0.6 0.3 А 0.6 0.3 AC излезна фреквенција 50 Hz / 60 HZ AC излез waveform Чиста синусен облик Waveform Изобличување THD Ефикасност >88% >90% >88% >90% DC влезниот напон спектар 10.515 V 2130 V 10.515 V 2130 V Низок Напон Аларм 10.5+ / 0.3 V 21+ / 0.3 10.5 V+ / 0.3 V 21+ / 0.3 V Нисконапонски Исклучување 10+ / 0.3 V 20+ / 0.3 V 10+ / 0.3 V 20+ / 0.3 V Текот Напон Заштита 15.5+ / 0.5 31 V+ / 1 V 15.5+ / 0.5 31 V+ / 1 V Низок Напон за Обновување на 12+ / 0.5 24 V+ / 1 V 12+ / 0.5 24 V+ / 1 V Над Напон Обновување 14.8 V 29.5 V 14.8 29.5 V VЗаштитна Функција Ниска / Над напон : LED Црвено светло, автоматско обновување во Текот вчитај : LED Црвено светло, автоматско обновување во Текот температура : LED Црвено светло, автоматско обновување Краток спој : LED Црвено светло, автоматско обновување на Текст обратна врска : Осигурач изгори надвор Работа Темп...

BGN 188.80

инвертор 24v 220v 50hz 4000w(чиста синусоидална инвертор)

инверторот 24v 220v 50 hz 4000w(чиста синусен облик инверторот)Производи Функција : Висок Трансформира ефикасност, брзо на проектот; Чиста синусен облик излез waveform; Softstart функција; Силна адаптибилност и стабилност; Со автоматска надструја и излез краток спој заштита за да се избегне оштетување на опремата; Безбедна и сигурна со изграден во осигурач; Функција детали : Модел TEP4000121 TEP4000241 TEP4000122 TEP4000242 Номинална Моќност 4000 W 4000 W 4000 W 4000 W Max...

BGN 832.00

Мощност 1000 w 110V 9A Single Output Switching power supply for LED Strip light AC-DC S-1000-110

SCN1000 W серија еден префрлување напојувањеКарактеристики : Конвертирате AC влез избрани од страна на префрлувањеНиска цена,висока ефикасностЗаштита : краток спој / текот вчитај / над напон / над tempВграден систем за ладење DC фанМоже да се користи за паралелна врскаLED индикатор за напојување на100% полно оптоварување горатво тестВграден далечински ом / исклучување на напојувањето и напонските надомест сигнал интерфејсМоделS100012S100015S100024S100027S100036S1000110излезDC напон12 V15 V24 V27 V36 V110 VНапон толеранција±1%±1%±1%±1%±1%±1%Номинална струја80 A66 A40 A35 A27 A9 AСегашниот опсег0~80 A0~66 A0~40 A0~35 A0~27 A0~9 AНоминална моќност960 W990 W960 W945 W972 W990 WБран&бучава150mvpp150mvpp240mvpp240mvpp240mvpp480mvppDCvoltage ADJ.опсег9%~+10%±10%±10%±10%±10%±10%на текстНапон спектар90~132 VAC / 180~264 VAC,255~373 VDCфреквенција47~63 HZAC струја10 A / 230 VACефикасност80%81%86%86%86%87%Inrush тековнатаЛадно започнете тековната 75 A / 230 VACСтруја на истекувањезаштитапреоптоварувањеНоминална излезна power105%~150% започне во текот вчитај заштитазаштита тип : исклучување излез,опоравување после рестарт моќВо текот напон15.6~V 17.818.6~V 20.830.6~V 33.233.2~V 35.642.6~V 44.254.8~V 56.6заштита тип : исклучување излез,опоравување после рестарт моќВо текот температураоткривање на heatsink на моќ транзистори≥100 да почне во текот температура заштитаProtection mode : исклучување излез,автообнова по температура стане нормалнаживотна срединаРабота темп,влажност10~+60,20%~90%RHStoragetemp,влажност20~+85,10%~95%RH некондензирањеГо издржат вибрации10~500 HZ,2 G 10min / 1cycle,период за 60 минути,секоја оскибезбедностГо издржат напонотI / PО / П : 1.5 KVAC I / PFG : 1.5 KVAC O / PFG : 0.5 KVACОтпорност на изолацијаI / PО / P,I / PFG,O / PFG : 100 Mohms / 500 VDCдругиДимензија291*132*68mm(L*W*H)Тежина / пакување3kgзабелешка1...

BGN 113.07