• Ново
CHPDIY, колела, диамантена живопис кръст Бод, домашни любимци, карикатура Лъв и мозайка ръчно изработени, кристали и живопис, направи си Сам, Диамантена бродерия

CHPDIY, колела, диамантена живопис кръст Бод, домашни любимци, карикатура Лъв и мозайка ръчно изработени, кристали и живопис, направи си Сам, Диамантена бродерия

BGN 41.20
BGN 25.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка

Платно Големина (слика + празно) : за 40x60 CM,50x70cm, 60x80cm (можеби 1-3 CM грешка) Големина на Слика : Околу 30 x50cm,40x60cm,50x70cm (можеби 1-2 CM грешка)
Ставете дијамант позиција : Целосна
Ова е целосна Рубикова коцка дијамант сликарство
Пакување : Кутија
Пакет содржина : Платно Дијамант Алатка за полнење
Алатки : пинцети, Молив; Пластични Плочи; глина
Она што е магијата коцка дијаманти? 2.5 mm кружни смола дијамант нови, боја е богата, има 16 делови, одлична glossiness! Комбинација на кружни дијамант плоштадот дијамант форма и текстура. Работат повеќе шарени и живописни! Богати бои : усвојување на меѓународните стандарди за полна боја 447 боја, да се биде совршен сечење, мулти дел на рефракција на светлината, за да се постигне шарени, блескави ефект. Нагласи силна стерео чувство. Парична казна : во споредба со транспарентни круг со дијаметар од дијамант, има променето од 2.8 MM до 2,5 MM, еквивалент на единица пиксели зголемува, тогаш јазот помеѓу помали дијамант. Направи производ повеќе реални ефекти!
Купувачот Совети :
1.Сите наши производи се полу-готови DIY Дијамант сликарство kit ( ниту еден момент дијамант, не врамени )
2.Не комбинирајте го ова платно укината избегне набори
3.транспарентен филм екран-за време Chequ немојте, ве молиме повторно да се раскинат дел од дел, така што нема да се изгуби на платно прилог на странски органи и прашина леплива tidiness.
4.Не вежба лесен дофат на мали деца, за да избегнете голтање опасно!
5.По целата работа е завршена, точка на вежба, кои се соочува надвор тома.
6.Нашата големина е платно големина, не големина на слика
7.Тарифни платени од страна на купувачот (ако е потребно)
8.Ако имате потреба од големи количини на купување, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ви даде многу поволна цена
Дијамант сликарство , исто така познат како DIY дијамант слики, дизајнери стави вештачки кристал рамен деликатна пенливи круг дијаманти ( некои несакани вежба ) и добро дизајниран од комбинација на органски модели , столари, само треба да се укаже на вежба за дупчење алатка за да се извлече се држиме до соодветниот симбол на платно , на тој начин пополнување дијамант паста , официјално започна на неколку минути , а потоа полека се населени региони кои одговараат на секој симбол , дијамант нерешено 40 CM * 40 CM долги како два часа може да се направи во врска со тоа.
DIY дијамант сликарство носи заедно концептот на современата популарна DIY концепт и повеќето модерни флеш вежба , тоа може да предизвика голема доза на внимание во краток период на време , и преплави Глобалната
DIY сликарство е длабочина каде дијамант , повеќе точни државата DIY засилување, доби поголемиот дел од лицето идентитет . Креативна технологија, но исто така и поради моделот на видови разновидност, како и секој има некоја потсвесна желба и способност се креативни . ПОПУСТ US$ 16.5 Наредби( 198) ПОПУСТ US$ 21.64 Наредби( 4846) ПОПУСТ US$ 19.98 Наредби( 58) ПОПУСТ US$ 17.38 Наредби( 118) ПОПУСТ US$ 31.99 Наредби( 158) ПОПУСТ US$ 26.39 Наредби( 828) ПОПУСТ US$ 17.11 Наредби( 8262) ПОПУСТ US$ 18.5 Наредби( 2181)

Всичко за продукта

Размер:
40x60cm, 50x70cm, 60x80cm
Вид На Модела:
Карикатура
Стил:
Европа
Брой цветове:
1-30
Форма На Диаманта:
Кръг
Външната Опаковка:
Цветна Кутия
Материал:
Смола
Начин На Опаковане На Платното:
Сгънати В Една Тръба
Рамка:
No
Форма:
Единична стая
Област Оклейки:
Пълен
Воспользуйся:
Направи си сам диамантена живопис със собствените си ръце
Тип:
Направи Си Сам Диамантена Бродерия / Diamond Живопис
Начин На Бродиране:
диамантена мозайка
Тип На Набиране:
Диамантена Живопис Кръст Бод
Инструменти:
Молив; пластмасови плочи; глина
Воспользуйся:
Предмети От Първа Необходимост За Дома / Декорация
Функция:
Начало Декор; Подарък; Декорация На Сватбени Услуги
Размерът На Диаманта:
2,8 мм

Подобни продукти в категория

5D Сам Диамант живопис кръстат бод Диамант бродерия животни мозайка занаяти шаблон на изкуството на Ван Гог етикети домашен интериор

Добредојдовте на led светлоЗа Дијамант СликарствоДијамант сликарство е нов популарни производи тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни...

BGN 8.00 12.02

5d САМ диамантена живопис кръст Бод синьото небе, езеро, планина, ръкоделие 5D диамантена мозайка Диамантена бродерия живопис кристали

5d DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод сино небо,Езеро,планина,Везана 5 D Дијамант Мозаик Дијамант Везови Сликарство Rhinestones Големина : 20x25cm 25x30cm 30x40cm 40x50 cm 45 x60cm 50x65cm 55x70cm 60x80cmИмеDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

BGN 9.00 15.42

Диамант живопис кръстат бод сам 5d Диамант бродерия снимки на красивата жена на очите Диамант смола, Кристали, бродерии HL139

дијамант сликарство крстот бод diy 5d дијамант извезени слики Убава жена очи Дијамант смола кристали везови HL139 Опис на Производот Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Навива пакување за сите големини;) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди ...

BGN 7.00 8.00

Нов 5d сам Диамант живопис пълен бормашина смола огън или вода Диамант живопис кръстат бод комплекти кристал мозайка на изкуството за домашен декор

Нови 5d diy дијамант сликарство целосна вежба смола оган или вода дијамант сликарство Крстот Бод колекции Кристал мозаик уметност дома декор Почитувани DIY ентузијасти! Дијамант сликарство производи има декоративен, забавни, колективно и добри образовни значење, не само што може да се забавуваат исто така, може да биде претставен како подарок за другите,тоа е еден вид на популарна уметност, култура, Ние ви нудиме целосно нов вид на "Дијамант вез" или како што е наречена "Дијамант мозаик" и " Дијамант сликарство ".За да се создаде слика, вие не треба да се биде уметник! Само изберете го поставите на нашиот производ и да се создаде тоа! Изработка на дијаманти сликарство ви помага да го намалите стресот, развивање на активна размислување, па затоа е препорачливо да се вклучи и создавање на ремекдела и вашите деца! Ова е многу возбудлив и интересен процесотАко се прашувате како да го направите тоа, можете да прочитате повеќе детали и знаат како да ја завршат дијамант слика од себе си.●Име на производ : DIY дијамант сликарство●Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши, тоа е полна дијамант везови●Материјал : Круг Смола Дијамант●Дијамант тип : Рубикова Коцка Круг Дијамант●Пакување : Боја Кутија / Торба●Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба , Dinning Соба , Бања , Бања , Кујна , Студија , Дом , Канцеларија , Хотел , Ресторан и Бар●Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант .За Фото ОбичајТоа е навистина популарни и модерен да се обичај без оглед на фотографијата што сакате да се направи дијамант сликарство, како што се вашата фамилија или свој портрет, свадба слики, фотографии на патување, домашни миленици, и убава глетка и др...

BGN 15.00 15.68

CHPDIY, колела, диамантена живопис, Бродерия Бод, домашни любимци, ръчно рисувани лосове, кристали плочки, декоративна живопис, направи си Сам, Диамантена бродерия

Платно Големина (слика + празно) : за 90x40 CM,120x55cm, 150x70cm (можеби 13 CM грешка) Големина на Слика : За 20x30cm x3,30x45cm x3,40x60cm x3 (можеби 12 CM грешка)Ставете дијамант позиција : ЦелоснаОва е целосна Рубикова коцка дијамант сликарствоПакување : Торба или Кутија ( Различни големини, кутија ќе бидат различни)Пакет содржина : Платно,Дијамант,Алатка за полнењеАлатки : пинцети, Молив; Пластични Плочи; глинаЗА ПАКУВАЊЕОпис ГолеминаОна што е магијата коцка дијаманти? 2.5 mm кружни смола дијамант нови, боја е богата, има 16 делови, одлична glossiness! Комбинација на кружни дијамант плоштадот дијамант форма и текстура...

BGN 28.00 46.72

DPF САМ 5d diamond живопис Mosaic Cross Stitch Невероятния Egypt Picture Full Diamond бродерия квадратни сверлами home decor

Добредојдовте на Слика рачно изработени ПродавницаДобр о пожаловать в Живопись Магазин ручной работыСОПИРАЧКИ има способност да произведува и дизајнУживајте во вашиот среќен шопинг Бренд име : СОПИРАЧКИ Апликација : home / хотел / канцеларија декорација & подарок Дијамант тип : Плоштад полн Дијамант За дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволно дијаметар на дијамант : 2,5 mm Ние се продаваат на добри производи,квалитет, преку строга проверка,ние секогаш го избере најдобриот вежба и платно за најдобрите клиенти,ние знаеме дека клиентите заврши на фина работа е многу тешко,СОПИРАЧКИ волја за вашиот работи изберете парична Казна материјал, ќе биде вашиот совршен работи на партнери, ви Благодариме за вашата поддршка за СОПИРАЧКИДијамант сликарство објект s вклучуваат : Пакување кутија, вежба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба...

BGN 7.00 10.46

Направи си сам 5d Диамант живопис китара подарък кръстат бод Диамант бродерия кристали мозайка ръчно изработени стикери стена Начало стикер

Diy 5d Дијамант Сликарство Гитара Подарок Крстот Бод Дијамант Везови rhinestones Мозаик рачно изработени Ѕид Налепници Дома decal sГолемина на Слика : 20x20,25x25,30x30,40x40,50x50,60x60cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

BGN 11.00 19.76

Религия 5D САМ диамантена живопис кръст Бод религия вградени декоративна живопис ръчна бродерия ръкоделие кръст бод

Религии 5 D DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Религија Инкрустирани Декоративни Сликарство рачно изработени Везови Везана крстбод Големина на Слика : 20x25,25x30,30x40,40x50,50x60,60x75cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујната, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

BGN 11.00 20.24

Ново Ръкоделие Диамантена Живопис Красив Сняг Зимен Пейзаж Диамантена Бродерия Всичко Е Квадратно Тренировка Планински Кристал, Мозайка Панел

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

BGN 6.00 9.81

Диамантена бродерия мозайка катедралата декорация на дома си Сам диамантена живопис вградени живопис кръст бод декорация на стени

1 : Поради ограничувањето на мерење, вистинската големина сигурно ќе имате некои мали грешки (помалку од 2cm) 2 : Сите големина во нашата продавница обично значи Големина на Слика.База на HD платноПредметите вклучуваат : Вежба,Платно,Фах,Точка Дијамант Вежба Пенкало,Лепак,А4,Кутија / Хартија Пакет...

BGN 8.00 9.50

Нов 5D САМ Диамант живопис Бялата сова животно бродерия пълен квадратен Диамант кръст Бод планински кристал, мозайка, живопис декор подарък

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

BGN 6.00 7.20

Направи си сам Диамант живопис кръстат бод хол Диамант бродерия плодове 5D пълен квадратен Диамант ръкоделие Masic живопис Капитали гърне

Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Livingroom Дијамант Везови Овошје 5 D Полн Плоштад Дијамант Везана Masic Сликарство Zijin тенџереБренд : Петар ренКрстот бод држава : Недовршени,ќе Треба рачно изработениИме : Полн плоштад дијамант мозаик сликарствоПакување метод : навивамДијамант Боја : 3045 БоиДали рамка : Не ,n o имаат рамка во собатаПогоден за : за автомобил,дом,троседот,кревет,стол,канцеларија.Материјали на дијамант : смола плоштадот дијамантПодарок За : Пријателите,семејството,роденден,празник,се пресели во нов домМозаик ефект на сликавнатрешните деталиСе препорачува причинаЗа ДијамантиСе препорачува причина : 1.100% сосема нов2.Ефтин (извор фабрика)3.Реална слика (задоволат побарувачката)4.Разни модели (заокружување)5.Време на испорака (57 дена)За ПакувањеA : меур торба за пакување ефект show (Големина≤30x40cm) Б : Боја кутија за пакување ефект show (Szie>30x40cm)Опис : Различни големини за секоја слика, така што на различни кутии или торби меур.Постојат два вида на дијаманти : 1 , точка 9 ; 2 , дел 13 .Постојат 447 бои ...

BGN 8.00 9.23

Търговия на едро с горещо червено вино Купа 5D диамантена бродерия сам диамантена мозайка кръстат бод смола пасти за боядисване на декоративни

детали за производот Трговија на големо Топла чаша Црвено вино 5 D дијамант везови diy дијамант Мозаик крстот бод смола ставете слика декоративни2017 Топла продажбаГолемина : 20x20cmx2pcs 30x30cmx2pcs 40*40cmx2pcs 50x50cmx2pcsВе молиме кликнете на повеќе за производот sГолемини на располагање : ве Молиме изберете Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови слика; Ставки вклучени : 1...

BGN 31.00 56.88

ZOOYA 5D САМ Диамант бродерия романтична дама Диамант живопис кръстат бод пълен с квадратен кристал плочки за декорация на дома подарък

добредојдовте на нашата продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас да Изберете шаблон Тип: / / / / / За слика Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

BGN 7.00 11.20

Направи си САМ 5D Диамант бродерия, кристали диамантена мозайка картината воал жена Диамант живопис портрет на кръстат бод комплекти декор

За Дијамант СликарствоДијамант сликарство е нов популарни производи тоа се повеќе убави она што ќе го видите на сликата, многу светол и неверојатни...

BGN 8.00 11.63

Ръкоделие пълен бормашина Диамант Бродерия с мъниста Еднорог кръстат бод САМ диамантена мозайка животни Crystal кубче на Рубик кристали

Божиќ подарок diy дијамант сликарство Крстот Бод Кристал Дијамант везови целосна вежба Дијамант сликарство снег Куќа пејзаж Име : Полн круг / плоштад rhinestones портрет / сценски / animal / цвет / цртан / растениеГолемина на слика за : 20x20cm / 20x25cm / 20x30cm / 30x40cm / 40x50cm / 60x50cm / 70x55cmКористете клучни зборови : diy број дијамант сликарство цвеќиња|185 diy дијамант сликарство цвеќиња слика|280 5d дијамант сликарство цвеќиња 2015 година нови|348 5d круг дијамант сликарство цвет и роуз|543 дијамант сликарство цвеќиња и овошје|1264 diy дијамант сликарство цвеќиња butterflys|1739 5d diy дијамант сликарство цветови, везови home|3020 круг дијамант сликарство цвет|5357 5d diy дијамант сликарство цвеќиња|6914 5d дијамант сликарство цвеќиња|8060 3d diy дијамант сликарство цвеќиња|12680 3d дијамант сликарство цвеќиња|13305 везана diy дијамант сликарство цвет|18807 дијамант сликарство цвет 9ct|21274 крстот бод diy дијамант сликарство цвеќиња|42348 diy дијамант сликарство цвеќиња|56500 дијамант сликарство цвеќиња|62201 2015 diy дијамант везови цвеќиња дијамант сликарство јоргованот|238 5d diy дијамант сликарство лили|278 5d дијамант сликарство лили|361 дијамант сликарство лили цвет|1395 diy дијамант сликарство лили|2324 дијамант сликарство лили|2450 дијамант цвеќиња бикини поставите push|83 дијамант цвеќиња чај|154 дијамант цвеќиња везени 5d|1032 дијамант цвеќиња вазна слики везови|1989 дијамант букети цвеќиња|2375 5d diy дијамант цвет|6777 5d дијамант flowers|7938 diy дијамант цвет слика|11778 мозаик дијамант цвеќиња|14982 слика дијамант цвеќиња|17034 везови дијамант цвеќиња|60388 diy дијамант цвеќиња|61699 дијамант сликарство виолетови цвеќиња поставите дијамант везови лили дијамант везови лили magnolia сликарство magnolia дијамант сликарство magnolia дијамант : СликиСтил клучни зборови : дијамант мозаик дијамант сликарство дијамант везови дијамант сликарство rhinestones diy дијамант сликарство дијамант везови цвеќиња дијамант везени мозаик дијамант дијамантски везови 5d везана дијамант везови дијамант везови икони 5d дијамант сликарство diy сликарство дијамант везови фото : тркалезна / плоштад ЕвропаВид : КолекцииМатеријал : ПамукАлатки Тип клучни зборови : крстот бод дијамант мозаик 3d дијамант сликарство Кинески слики на rhinestones брод дијамант мозаикот на слики од rhinestones слика на rhinestones да се направи 2015 година нови полн плоштад дијамант везана rhinestones diy 3d дијамант сликарство крстот бод дијамант сликарство овошје 5d дијамант сликарство diy цртан филм дијамант мозаик мачка дијамант сликарство плоштадот вежба дијамант русија во собата за везана 3d дијамант везови мозаици мозаик слика животинско дијамант кристал везови плоштадот икони дијамант сликарство дом градина Везана Дијамант Сликарство плоштадот дијамант сликарство мачка кристал пејст сликарство плоштадот вежба везана дома убавина полн плоштад вежба дијамант сликарство нови крстот бод монистра комплет дијамант слика еднорози декоративни слика везови дијамант мозаик дијамант везови пејзаж дијамант везови цвеќиња везана дијамант везови дијамант везови икони дијамант везови мачка дијамант везови дијамант везови паун дијамант везови 5d везови Дијамант дијамантски везови дијамант везови везови игла монистра везови везови крстот везана везови везови слободен крст бод везови везана везови крстот бод во собата за везови бод везана везови крстот бод dmc колекции за везови дијамант слика дијамант моделот на дијамант сликарство дијамант мозаик 5d дијамант кристал дијамант дијамантски сликарство цвеќиња 3d diy дијамант сликарство 3d дијамант сликарство кошница цвеќиња дијамант поставите слика дијамант сликарство кошница со цвеќиња diy дијамант сликарство везови лили цвеќиња кошница со цвеќиња дијамант сликарство комплет сликарство дијамант дијамантски сликарство дијамант сликарство круг дијамант peony цвеќиња платно сликарство сини цвеќиња сликарство дијамант сликарство круг дијамант свадба везови дијамант цвеќиња diy дијамант сликарство плоштадот дијаманти 5d diy дијамант сликарство кристал diy дијамант сликарство 3d diy дијамант сликарство дијамант сликарство крстот бод дијамант сликарство дијамант везови цвеќиња дијамант сликарство diy 5d diy дијамант сликарство 5d дијамант сликарство монистра везови дијамант цвеќиња вазна слики везови Дијамант цвет Вазна дијамант везови дијамант везови религија дијамант мозаик слика на rhinestones Дијамант сликарство крстот бод Сликарство rhinestones дневна соба ѕидното сликарство Дијамант везови цвеќиња Дијамант извезена Дијамант везови животни целосна вежба 5d смола плоштадот дијамант слика мозаик дијамант слика мозаик занаети монистра вез во крстот бод дијамант везови крстот бод кристал 5d diy дијамант сликарство тигар бела|417 дијамант сликарство тигар семејството|446 5d дијамант сликарство тигар|756 3d diy дијамант сликарство тигар|1204 diy дијамант сликарство тигар|5646 дијамант сликарство тигар|6058 : 100% точни печатени крпа.

BGN 6.00 8.00

ZOOYA Диамант бродерия 5D САМ Диамант живопис Коледа дете мечка Диамант живопис кръстат бод планински кристал, бижута CJ731

Внимание : Нашата Дијамант Сликарство Е Без Рамка,И Тоа Не Е Готов Слика, Што Треба Да Заврши Себе.Име на производ : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Крстот БодБренд : ZOOYA Дијамант ВезовиБоја Количина : 1045 Бои.Функција : Круг дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е 100% фу ќе дијамант везовиМатеријал : Нова генерација Круг Смола Дупчење со 477 DMC БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алатки.ЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со нас.

BGN 8.00 12.16