• Ново
Mato 1/16 Тигър Tank метални буксирные окови с винтове MT072

Mato 1/16 Тигър Tank метални буксирные окови с винтове MT072

BGN 17.58

Сума
Налично за поръчка

Mato 1/16 Тигар Резервоар Метал Забавува Окови Со Завртки MT072
Мојот драг пријател , имам сите додатоци на Mato резервоарот, ако сакате ништо за тоа, контактирајте со мене, ве молам.

Всичко за продукта

търговска марка:
МАТО ИГРАЧКИ
Материал:
Метални
Воспользуйся:
Превозни Средства Са И Играчки С Дистанционно Управление
MPN:
не се прилага
Мащаб:
1/16
Държава / регион на производство:
Китай
Източник На Гориво:
Електрически
UPC:
не се прилага

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка!R/C racing car CNC Two Speed Gear set -- Baja 5B Parts!(85179)за радиоуправляемого кола

Детален Опис На ПроизводотCNC Две Брзина Опрема за Полнење II или 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилиCNC Две Брзина Опрема за Полнење II За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријал : ПластикаКарактеристики : CNC Две Брзина Опрема за Полнење II За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 223.68

Безплатна доставка!R / C racing car Nylon Steering Parts Set-- Baja 5B Parts!(85163) за радиоуправляемого кола

Детален Опис На ПроизводотНајлон Волан Делови Сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилиНајлон Волан Делови Сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријал : ПластикаКарактеристики : Најлон Волан Делови Сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 18.00 18.88

Superior Hobby Jx PDI-6221MG-180 градуса 20 кг 180 ъгъл на висока инжекция метална скоростна цифров стандарт серво робот

Вовед Тип : PDI6221 MG180°ФУНКЦИЈА : 180 Агол 20 кг дигитални серво Високи перформанси дигитални стандард серво Со висока прецизност Тајван изработени од алуминиум брзини со тешко anodizing CNC алуминиум средината Shel Двојна топката лежиштаСПЕЦИФИКАЦИИ : Макс Агол : 180°Пулс ширина : 5002500µs=180°Мртвите бенд : 2µs 1520µs / 330hzОперативен Брзина (4.8 V) : 0.18 дик / 60°Оперативен Брзина (6 V) : 0.16 дик / 60°Кабина вртежен момент (4.8 V) : 17.25 кг.см (239.55 мл / во)Кабина вртежен момент (6 V) : 20.32 кг.см (281.89 мл / во)Димензии : 40.5 X20.2 X38mm / 1.59 X0.80 X49 воТежина : 62 g (2.18 мл)Конектор Жица Должина : JR 265 mm (10.43 во)Имајќи : 2 BB

BGN 24.00 25.58

Jx Серво/PDI-HV6214MG / 15 кг въртящ момент метална волана механизъм цифров стандарт

Карактеристики : висока сексуална голем вртежен момент дигитални стандард за управување опрема висока прецизност опрема, изработени во Тајван CNC алуминиум школка двојно топката имајќиДетални спецификации : Мртви зони : 2 mu sМаксималниот пулс ширина : 9002100 ни (погоден за далечинска контрола)Максималниот Агол : 120 °Работен напон : DC4.8 V до 8.4 VМотор : coreБрзината (v) : 0.18 ДИК / 60 °Брзината (V) 7.4 : 0.16 ДИК / 60 °Torsion (6 v) : 12.8 кг...

BGN 43.17

EBOYU (TM) Syma X8HW + 2 елемента 2000mAh батерия 4-канален 6-ос жироскоп 360-градусова 3D, Wifi FPV RC Drone RTF Quadcopter

EBOYU(TM) Syma X8 HW + 2 парчиња 2000m Ah Батеријата 4 Канал 6 Оската Жиро 360Степен 3 D Wifi FPV РК Летало RTF QuadcopterОбјектот Модел : X8 HWИме на производ : Реално време антенски QuadcopterВреме на полнење : За 180mins (зелено светло ќе светлината на полнењето, и откако целосно наполнета, зелено светло исклучи.)Летање време : Повеќе од 7 минутиЛетање растојание : Повеќе од 50 метри X8 HW димензии : 50 x 50 x 19cm (L*W*H)Пакет големина : 74 x 35 x 12.2 cm(L*W*H)X8 HW батерија : 7.4 V / 2000m AhКамера : 0.2 ПРАТЕНИК (Фотографија : 640*480p, Видео : 640*480p .Снимање на видео течно рок од 30 метри, синхронизирани на екранот на телефонот )Функции : Напред / назад, Свртете лево / десно, Sideward лет, 360Степен Ротирачкото, Камера, Горе / долу, Видео / ФотографијаФункција : Високи се Одржи на владата може да се постави на висина...

BGN 240.00 272.30

HSP Buggy Parts 06022 предна/задна куче кост 86 мм*2P за 1/10 RC Car Baja Off Road Hobby Buggy WARHEAD XSTR STORMER

Карактеристики : 100% Сосема НовДел No : 06022Дел Име : Предна / Задна DogboneСодржи : 2Ве молиме обратете се до вашиот настава за дел број и сликаКоличина : исто како Слика.Се применуваат за : ЕЛЕКТРИЧЕН ПОГОН VIHICLES(94107 / 94107 про),НИТРО НАПОЈУВА VIHICLES(94105 / 94106),и така натаму.

BGN 7.97

Baja metal parts, CNC-детайлите на двигателя-метална турбина-черен, син, сребрист(TS-H95153)+Безплатна доставка!!!

Детален Опис На ПроизводотCNC Мотор делови, метал турбина За 1 / 5 HPI Baja 5 SC ДеловиОдговара за 1 / 5 рк автомобилиCNC Мотор делови, метал турбина За 1 / 5 HPI Baja 5 SC ДеловиМатеријали : НајлонКарактеристики : CNC Мотор делови, метал турбина за 1 / 5 HPI Baja 5 SC ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!боја 1 : Сребро.боја 2 : Синабоја 3 : Црна

BGN 19.04

Горещо Нов 2 двойки 2030 1.5 мм Дупка 2 инча 3 диска витлото Triblade Bullnose Предложение за двигателя 1102 1104 1105

Ние прифаќаме OEM наредби, ако имате посебни барање за објектот или други предмети што треба да се произведе,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде најдобра понуда, а служи~~~Топла Нови 2 Пар 2030 1.5 mm Дупка 2 Инчен 3Ножеви Пропелер Triblade Bullnose Реквизит За 1102 1104 1105 МоторПакет се Вклучени : 2 x Г.С...

BGN 2.00

Безплатна доставка!R / C коли найлон Airfilter Set -- Baja 5b части!(85164) за кола rc

Детален Опис На ПроизводотНајлон Airfilter Сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилиНајлон Airfilter Сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријал : ПластикаКарактеристики : Најлон Airfilter Сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 24.16

iSDT BG-8S цветен дисплей двойна подкрепа BattGO Smart Battery Проверка за LiHv LiPo LiFe NiMH NiCd Pb Battery RC Battery Tool

i SDT BG8 S Боја на Дисплејот Двојно Поддршка Batt GO Smart Батеријата Тајна за Li Hv Li Po Живот Ni MH Ni Cd Pb Батеријата РК Батеријата Алатка260.000 лица боја покажува видливи под силна сончева светлина...

BGN 51.25

5T Highway-road Wheel Set For 1/5 HPI Baja 5T Parts(TS-H85096), търговия на Едро и дребно+Безплатна доставка!

Детален Опис На Производот5 T Автопатпатот Тркала Поставени За 1 / 5 HPI Baja 5 T Деловиза 1 / 5 рк автомобили5 T Автопатпатот Тркала Поставени За 1 / 5 HPI Baja 5 T ДеловиМатеријал : Гума&НајлонКарактеристики : 5 T Автопатпатот Тркала Поставени За 1 / 5 HPI Baja 5 T ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 296.00 311.82

Baja метални части, нов-6 мм амортисьор-преден-оранжево, сребро, Титан(TS-H95145)+Безплатна доставка!!!

Детален Опис На Производот6mm Шок Апсорбер За 1 / 5 HPI Baja 5 SC ДеловиОдговара за 1 / 5 рк автомобили6mm Шок Апсорбер За 1 / 5 HPI Baja 5 SC ДеловиМатеријали : НајлонКарактеристики : 6mm Шок Апсорбер за 1 / 5 HPI Baja 5 SC ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!боја 1 : титаниумбоја 2 : сребро.боја 3 : Портокал

BGN 57.00 60.00

Безплатна доставка! начало на тръбата е настроен сплав за части Baja 5B (TS-H65112)на едро и в търговията на дребно

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот! главната легура tuned цевка За Baja 5 B Делови(ТH65112)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили главната легура tuned цевка 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиКарактеристики : главни легура tuned цевка За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 184.00 194.13

5B front super star wheel for front knobby tire For 1/5 Baja 5B (TS-H66179) на едро и в търговията на дребно

Детален Опис На Производот5 B пред супер ѕвезда тркала за нова пред трнлив гуми За 1 / 5 Baja 5 B (ТH66179) трговија на големо и на мало за 1 / 5 рк автомобили5 B пред супер ѕвезда тркала за нова пред трнлив гуми За 1 / 5 Baja 5 B ДеловиМатеријали : НајлонКарактеристики : 5 B пред супер ѕвезда тркала за нова пред трнлив гуми За 1 / 5 Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 40.00 42.48

Детайли въздушен филтър за 1/5 HPI Baja 5B Parts(TS-H66082)+Безплатна доставка!!!

Детален Опис На ПроизводотФилтер за воздух Делови За 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилиФилтер за воздух Делови За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиМатеријали : НајлонКарактеристики : Филтер за воздух Делови За 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиЗа насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 11.00 11.76

Безплатна доставка! задни балансир за Baja 5b части (TS-H65102)на едро и в търговията на дребно

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот!задните рамнотежа бар За Baja 5 B Делови(ТH65102)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили задните рамнотежа бар 1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиКарактеристики : задните рамнотежа бар За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 14.22

Метален държач ръкохватка остриета кормилно витло Gartt 500 за хеликоптер Align Trex 500

CNC Метална Опашка Роторот Зафат во Собата За Trex 500 ХеликоптерСпецификација 100% Сосема Нов! Материјал : CNC Метална Боја : Црна Користат За Трекс 500 RC Хеликоптер Пакет Содржина 1 x 500 Метална Опашка Роторот Зафат Сет

BGN 17.00 17.57

Резервоар за гориво комплект за 1/5 HPI Baja 5B части (TS-H66115)+Безплатна доставка!!!

Детален Опис На ПроизводотРезервоар за гориво Сет За 1 / 5 HPI Baja 5 B Деловиза 1 / 5 рк автомобилиПлаќање : 1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 36.00 37.47

ДРЕБОЛИЯ Bluetooth/WiFi Control Smart Робот Tank Car е съвместим с Arduino UNO Motor Drive САМ RC Toy Metal Caterpillar шаси

Службен вики : вики.doit.сумUNODoit Bluetooth Wi Fi Автомобил, е дизајниран врз основа на Arduino УНО Р3 развој одбор, и го користите паметна резервоарот автомобил развиена од страна на Arduino IDE...

BGN 147.30

Електрически колектор пълзяща пръстен 2/4/6 канал 2A дупка пълзяща пръстен с диаметър на отвора. 5 mm диаметър 22 мм завъртане / карданные плъзгащи се халки

Електрични Колекционер се Лизга Прстен 2 / 4 / 6 Канал 2 A Дупка Slipring со Дупка Кол 5мм Од Дијаметар 22mm Turnable / Gimbal Лизга прстени Карактеристики : Модел : SRT0052206 A / 12 A Out Кол...

BGN 17.00 17.04

30.5 CC 4 дупки детайли на двигателя комплект за 1/5 FG baja hpi 5t, 5b, ss (TS-H85161) на едро и в търговията на дребно

Детален Опис На Производот30.5 CC 4 дупка делови на мотор поставен за 1 / 5 fg baja hpi 5t,5b,скопје1.Одговара за 1 / 5 fg baja автомобили30.5 CC 4 дупка делови на мотор поставен за 1 / 5 fg baja hpi 5t,5b,скопје1 : 5 Т Baja 30.5 cc Мотор За РК Делови.за FG 1 : 5 или 1 : 6 автомобили1 : 5 или 1 : 6 РК автомобили.Спецификација : 30.5 CC 4 дупка делови на мотор поставен за 1 / 5 fg baja hpi 5t,5b,скопјеЗа нас : Нашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 117.00 122.77

Безплатна доставка!Вал 6x80 mm за подробности Baja 5B (TS-H65063) на едро и в търговията на дребно

Детален Опис На ПроизводотБесплатен превозот!6x80mm Окното За Baja 5 B Делови(ТH65063)трговија на големо и мало Одговара за 1 / 5 рк автомобили 6x80mm Shaft1 / 5 HPI Baja 5 B ДеловиКарактеристики : 6x80mm Окното За 1 / 5 HPI Baja 5 B Делови За насНашата компанија е специјализирана во производство на 1 / 5 РК автомобили & додатоци коисе широко поздравено од страна на клиенти од целиот свет.Ние ги повеќето од нашите калапи за РК додатоци како што се тркала и да се исцрпицевки, и имаат работилници да се соберат нашите автомобили.Ние имаме богато искуство во нудиме OEM услуги.Ние си имаме свој агент и изложбен салон во Германија.Се надевам дека се повеќе и повеќе пријатели да се приклучат на нашата Топ Брзина РК Светот и да уживате во сите!

BGN 15.00 15.70