• Ново
2 бр. / лот CCFL подсветка лампа + колан, кабели за Dell Inspiron 15.4 WXGA E1505 FD163 D800 6400 без заваряване

2 бр. / лот CCFL подсветка лампа + колан, кабели за Dell Inspiron 15.4 WXGA E1505 FD163 D800 6400 без заваряване

BGN 15.84
BGN 14.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка

2 парчиња/многу CCFL Светлото Сијалицата + Жица Темперамент за Dell Inspiron 15.4" WXGA E1505 FD163 D800 6400 без заварување
100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
A=336mm B=2.0 mm
ние може да се направи различни големини според вашето барање. Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .

Всичко за продукта

търговска марка:
RZCONNE
Номер На Модела:
020
Пакет:
No
Тип:
Индустриален Монитор

Подобни продукти в категория

15 инча резистивен сензорен екран, всичко в един КОМПЮТЪР мини безвентиляторный промишлен панелен КОМПЮТЪР, за вградена система за

15 Инчен Со Resistive екран на Допир за Сите Во Една мини Fanless индустриски Панел КОМПЈУТЕР за Вграден системПредност : 1...

BGN 732.80

17 инча 1280*1024 метален корпус HD индустриален монитор/17 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ, дистанционно управление с LCD монитори крайно устройство с BNC

Информации За ПроизводотСпецификациите на 17 Инчен 4 : 3 Отворете Рамка LCD Монитор Број на Модел на KF17 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1280*1024 Разлика од 400 : 1 Светлината 500cd / м2 Време на Одговор од 8ms Агол на Гледање Хоризонтална(лево / десно) : 160°(80° / 80°)Вертикална(до / надолу) : 160°(80° / 80°) Фреквенција(H / V) 30~80 KHz, 6075 Hz Осветлување LED светлото ЈазикКинески, Англиски, Francais, Италијански, Германски, Свет,Руски итн...

BGN 336.00

Най-доброто надувательство 10.1-инчов с висока производителност промишлен tablet PC IP65 fanless design support windows xp/7 / 8 с WI-FI и 3G wireless

Advanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Intel Atom D2550 процесор 1.86 GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжична LAN+ Сини Заб4...

BGN 608.00

Alibaba price 2718.5-инчов all in one panel pc true flat desktop computer

Опис На ПроизводотЗа образование 18.5 инчен допир Сите во еден десктоп компјутер оперативен СИСТЕМ Windows7SpeicificationsСистемот Модел QW185 ПРОЦЕСОРОТ C1037 Intel(J1900 изборен) RAM / SSD 4 GB / 32 GB(128 GB / 500 GB опција) Систем Windows 7 / X86 / 10 Dispaly Екран 18.5 инчен екран на допир со Резолуција 1366*768 Контраст Од 1000 : 1 Светлината 450cdm2 Екран размер / Display област 16 : 9 Network Wi Fi 802.11 b / g / n Ethernet Поддршка Bluetooth Факултативна 3 G Поддршка надворешен 3 G USB dongle Inteface HDMI 1 VGA 1 USB Домаќин x 4 4 RJ45 1 DCDC влез RS232 1 Мултимедијални Видео MPEG1,MPEG2,MPEG4,Н...

BGN 720.00

23 VGA/HDMI/AV/TV / USB интерфейс промишлен контролен монитор / дисплей 1920*1080 метална обвивка закачалка инсталиране на безконтактен екран

параметар 23" НеЕкран на допир за индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка на Аниво LCD монитор Големина 23 Inch Размер 16 : 9 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс...

BGN 384.00

Всичко в един КОМПЮТЪР индустриален компютър с 12.1-инчов сензорен екран промишлен панелен КОМПЮТЪР на ниска цена с работна температура от -40/+80 за павилион

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел...

BGN 891.82

Най-ниската цена 10,1 инчов вграден компютър тип на 3G модем промишлен панелен КОМПЮТЪР

Ниски трошоци за 10.1 инчен вградливи Тип 3 G модем индустриски компјутер панелИндустриски Панел PC 10.1 Инчен екран на ДопирНа Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 537.60

Самостоятелни програмисти ch SPI FLASH programmer+5X6mm QFN8+qfn8 test socket Production 1 drag 2 programmer

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

BGN 244.80

2018 нов пристигане 10.1 инча с висока яркост вградени индустриална PC панел с fanless всичко в едно PC поддръжка на wifi & 3G радиотелеграф

2018 нови пристигнување 10.1 Инчен Висока Осветленост Вградени Индустриски Панел КОМПЈУТЕР со fanless Сите во еден поддршка за wifi & 3 G безжичниИндустриски Панел PC 10.1 Инчен екран на ДопирНа Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 545.60

Ниска цена промишлена дънната платка CS5530A

Ниска цена CS5530 A индустриски плочаСпецификација на производот : 3.5 инчен индустриски матична плоча : PC1045530 Процесор : CPU Серија GX ПРОЦЕСОРОТ 300 MHZ Чипсет : GX1300 B + НС CS5530 A Меморија : капацитетот на меморијата интегрирани 64 M Графичка картичка : CS5530 A чипсет 1.5 ~ 4 MB заедничка меморија Звучна картичка : AC'97 звучна картичка, Мрежна : Gigabit Ethernet LAN (WakeнаLAN) Интерфејс : 1x RJ45 biosот : biosот SST MPF39 S020 A Екранот интерфејс : VGA 1 x VGA Проширување порта : Сериски порт 4 x COM (3 x RS232 & 1 x RS232 / 422 / 485) USB : 2 x USB 2.0 PS2 : 1 x PS2 Складирање : Хард Диск Интерфејс 1 x IDE, 1 x СП Систем : Поддршка на систем Windows софтвер 1998 / 2000 Моќ : Вид НА / ATX Напојување : еден 5 V напојување Моќ : Стандард 10 W Спецификации Големина : 146 x 102 (mm) Опкружување : Оперативни температура 20 ~ 75 ° C, температура на Чување : 20 ~ 80 ° C Влажност : 95% @, 40 ° C (некондензирање) Сертификација : CE / FCC / RHOS Превозот и ракувањето со политика : 1...

BGN 264.00

Висок клас дънна платка i7-3517U 1.9 GHz & 4G Ram memory промишлена серия дънни платки на дънната платка Mini-ITX

Висок квалитет i73517 U 1.9 GHz & 4 G Ram меморија индустриски плоча серија опсег од МиниITX ПлочаПовеќе Информации : ПРОЦЕСОРОТ : Intel i73517 U 1.9 GHz ,Подршка за I3 / I5 / I7 Процесор / Штекер BGA1023Chipest : Intel QM77Меморија : Одборот 4 Gb Ram меморија +1x DDRIII Слот (1066 / 1333 Mhz)Lan : 2 XRJ45, gigabit ethernetBiosот : AMI Вер 2.15.1227Дисплеј : Integrated HD 4000.Поддршка LVDS / ДП / HDMI / VGA.Потрошувачка на енергија : 17 W.Напојување : DC 925 V Текст.индустриски плоча детали : ПроцесорIntel i73517 U 1.9 GHz факултативна I3 / I5 / I7 Процесор PGA 1023BiosотAMI EFI 64 M малкуСистем ЧипсетIntel QM77Системската Меморија2x DDR3 1066 / 1333 MHz SDRAM SocketГрафички Интерфејс18 / 24 Bit LVDS,HDMI VGA HD4000Ethernet КонтролерIntel 82574 L / 82579 LM 10 / 100 / 1000 MbpsI / O ЧипсетИТЕ 8718 F / HXLСериски Порти6x COM(1x Rs232 / 422 / 485) 5x Rs232 / Rs485АудиоALC892 1x Mic во / 1x Line надвор 2x2 WUSB4 x USB порти, 2.0 / 2x USB 3.0LVDS18 / 24 малку LVDSПроширување2x PCIE / 1xpcie(MSata),1x PCI (16 X)Чувар Тајмер1~256 нивоаКлучни КарактеристикиПоддршка за dualcore v Itel Core 2x Gb E, 6x COM, 6x USBI / O КонекториF ront Страна I / O2 x RJ45(10 / 100 / 1000 Mbps)1 x VGA1x HDMI,ДП3 x USB 3.01x Line надвор,Микрофон1 XDCЗадната Страна I / O4x USB 2.06x COM(1x Rs232 / 422 / 485) 5x Rs232 / Rs4851x LVDS1 XGPIO(8bit)2 XSATA1 XPSATA1x DC(OFF / ON)Механички и животна СрединаДимензии (L x W)158 x 125 mmИзградбаАлуминиум домување / МеталМоќност+930 V DC ВО (Lockable, Моќ Џек)Нето Тежина (kg) (без допир)0.55 KGПакување листа : Пакување ЛистаCOM6x Кабли (DB9)SATA1 X МОЌ Кабел / 1x SATA КабелМоќ Кабел1x КабелЦД Возачот1x КС ДискНормално Пакување : 23*21*7 Cm / картонПакување Листа : CD Возачи;Sata каблиПревозот : да ја прифатиме Fedex;DHL,UPSот,ТНТ, итнПлаќањеНие прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, MONEY GRAM,ПревозотНие секогаш користете DHL, Fedex или ЕМС.ОЕМНие Прифаќаме customerized ОЕМ ако квантитетот не е мал.ГАРАНЦИЈА УСЛОВИНие обезбеди 2 години warantyКонтакт информации : Тел : 8613641453873Skype : lingjiang8819Превозот и ракувањето со политика : 1...

BGN 492.80

Заводска ниска цена 8,4-инчов сензорен екран безвентиляторный промишлен панелен КОМПЮТЪР с гигабитным порт LAN rj-45, VGA Display Output COM RS485

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел...

BGN 841.57

23.6 / 23.6 инчов Non-touch индустриален LCD монитор/дисплей интерфейс VGA / HDMI метална обвивка, монтаж на обтегач 16: 9

параметар 23.6"Неtouch индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка на Аниво LCD монитор Големина 23.6 Инчен Размер 16 : 9 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс...

BGN 339.00 440.00

Всичко в един КОМПЮТЪР индустриален компютър с 10,1-инчов сензорен екран промишлена панел КОМПЮТЪР за павилион

10.1 инчен Екран на Допир за индустриски Панел PC Компјутер за киоскИндустриски Панел PC 10.1 Инчен Touchs creenНа Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 548.26

8 инчов VGA TFT LCD монитор промишлен BNC AV Mini LED ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ Monitor Test

Информации За ПроизводотСпецификациите на 8 Инчен 4 : 3 Отворете Рамка LCD Монитор Број на Модел на KF8 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1024*768 Разлика од 400 : 1 Светлината 500cd / м2 Време на Одговор од 8ms Агол на Гледање Хоризонтална(лево / десно) : 160°(80° / 80°)Вертикална(до / надолу) : 160°(80° / 80°) Фреквенција(H / V) 30~80 KHz, 6075 Hz Осветлување LED светлото ЈазикКинески, Англиски, Francais, Италијански, Германски, Свет,Руски итн...

BGN 232.00

висока резистивен 19 инчов безвентиляторный всичко в едно PC мини компютър сензорен екран промишлен панелен КОМПЮТЪР

висока температура resistive 19 инчи индустриски екран на Допир панел PC fanless Сите во еден Мини компјутер 19 инчи dualcore индустриски панел КОМПЈУТЕР : други големина : 7 инчи, 8.4 инчен, 12.1 инчен, 15 инчи, 17 инчи, 19 инчи! Карактеристики : Fanless допир Индустриски Таблет КОМПЈУТЕР, Dualcore четиринишка, dual Lan,без кабел дизајн, Прашинадоказ индустриски компјутер квалитетот на Производот сертификација : CE FCC ROHS производот е погоден за минус 40 степени до +80 степени температура ! Производи PDF Податоци Лист : +86 13641453873 (Кевин) Тип на Производ : ППЦ190 C Структурните карактеристики : 1)...

BGN 1248.00

1025 мм led светлини ленти 9 led за LG 49LB620 Innotek DRT 3.0 49 A B 49LB552 49LB629V 6916l-1788A 6916l-61789A TV

LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се ИнсталираКарактеристики : 100% нови,Оригинални!!! Ленти должина се фиксни, не може да се намали...

BGN 108.00 120.00

965 мм led светлини ленти 15 светодиоди за SamSung 46-инчов телевизор D2GE-460SCA-R3 D2GE-460SCB-R3 BN41-01971A CY-HF460BGLV1V BN95-00891A

LED Осветлување Светилка лента 15leds За Sam Sung 46 инчи ТВ UA46 F5080 AJ 2013 SVS46 F UA46 F5500 AJ UA46 F6100 AJ UA46 F6420 AJ 8setsLED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се ИнсталираКарактеристики : не се нови,Оригинални расклопување! Ленти должина се фиксни, не може да се намали LED Количина : 15leds (9+6) Напон : 45v(27+18 Една светилка напон : 3 V 1 set=2 парчиња(1 buc е 9 LEDs+1pcs е 6 LEDs) Package вклучува 8 сет(16pcs)Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

BGN 92.80

Вграден безвентиляторный бокс PC LBOX-QM77

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел...

BGN 775.98

Нови лампи за подсветка CCFL 160mmx2. 0mm за 5-инчов LCD-панела на дисплея 10 бр./лот

Нови CCFL Осветлување Светилки 160mmx2.0mm за 5 инчен LCD Дисплеј Панел 10pcs / многу100% сосема нов!Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.Забелешка : Поради CCFL осветлување светилки големина се премногу за снимање...

BGN 26.40

Jflo Towline 18x25mm 1M 100cm 40 Plastic Кабел Drag Chain Тел Carrier Кабел Carrier Chain Connect With CNC Router Machine

JFLO 18x25 Мост Не отворање тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир резервоарот синџир Бесплатен превозотКористи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изграденаво кабелот, цевки, цевки,водовод, итн...

BGN 28.00 31.07

508 мм led осветление лампи ленти с 60 светодиода на Sharp LCD TV Монитор LCD-70LX565A 2015SSP70-7030-60-4K-REV1.0 високо светлина

508mm LED Осветлување Светилка лента 60leds За Остри LCD TV Monitor LCD70 LX565 A 2015 SSP707030604 KREV1.0 Висока светлинаLED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се ИнсталираКарактеристики : 100% сосема нов! Ленти должина се фиксни, не може да се намали...

BGN 44.78

10шт нов подобрен инверторен трансформатор TM-08190 за Samsung LCD

10pcs нова подобрена ТМ08190 инверторот трансформатор за Samsung LCDПлаќање : Итно Плаќање преку Paypal е потребноОбработка на Време : 23 работни денаСледење на Број ќе бидат достапни штом нарачката е обработена.Испорака термин : 1.Сите предмети ќе биде пренесена од страна на Хонг Конг пост воздухопловната или e Packet со регистрирани следење на број2.Ние ќе ја испрати од експрес испорака начин како што курирската служба DHL / ФЕДЕКС / EMS за големи парцелиУслуга : Ние прифаќаме врати во 14 денаItem(s) мора да се врати во оригинално пакување во добра состојба без штета или нула;Купувачот треба да се плати се врати превозот ценаВе молиме контактирајте со нас за RMA Референца Не пред да го испратите објектот(s) назад до нас

BGN 57.00 63.20

Ниска цена 8,4-инчов сензорен екран промишлен tablet PC IP65 безвентиляторный дизайн с процесор Intel Atom N2800 твърди дискове 32G RAM 2G

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел...

BGN 841.10

Най-добрата цена 18,5 инчов Win10 i7 всичко в един компютър за дизайн

Опис На ПроизводотЗа образование 18.5 инчен допир Сите во еден десктоп компјутер оперативен СИСТЕМ Windows7SpeicificationsСистемот Модел QW185 ПРОЦЕСОРОТ C1037 Intel(J1900 изборен) RAM / SSD 4 GB / 32 GB(128 GB / 500 GB опција) Систем Windows 7 / X86 / 10 Dispaly Екран 18.5 инчен екран на допир со Резолуција 1366*768 Контраст Од 1000 : 1 Светлината 450cdm2 Екран размер / Display област 16 : 9 Network Wi Fi 802.11 b / g / n Ethernet Поддршка Bluetooth Факултативна 3 G Поддршка надворешен 3 G USB dongle Inteface HDMI 1 VGA 1 USB Домаќин x 4 4 RJ45 1 DCDC влез RS232 1 Мултимедијални Видео MPEG1,MPEG2,MPEG4,Н...

BGN 720.00

fanless 10.4 инчов Open Frame Touch Screen mini Industrial Panel Pc монитори

fanless 10.4 инчен Отворена Рамка на Екранот на Допир, мини Индустриски Панел Pc мониторииндустриски панел pc Опис : МоделППЦ104 Pголемина на екранотAUO 10.4 инчен 285x215x46.8ммПриказна површина213.2x160.4mmрезолуција800*600Контрастот700 : 1 TypScr екран бои262 K / 16.2 М 6bit / 6бит + FRCОсветленост на дисплејот500cd / м2Екран на допир панелAMT екран на Допир панел на отпорChipestIntel Atom N2800+ NM10ПРОЦЕСОРОТIntel ATOM N2800 1.86 GRAM меморијаDDR3 2 Gb MAX 8 GbSSD32 Gb ( изборен 64 GB,128 GB,256 GB )СистемWindows XP Windows8 win7 / linuxLAN2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 MbpsUSB 2.04COM(COM)4VGA1HDMI1LPT1 (изборен)Микрофон Влез / излез1 (изборен)Безжична 3 G / WIFI1(изборен)Оперативен Влажност5 ~ 85% (неКондензирање)Оперативен Temp30~ 70 целзиусови степени степенСкладирање Temp40 ~70 целзиусови степени степенБојаЦрнаМоќност110 V240 V ACАдаптер12 V / 5 A DCВисина3.4 КГ / set1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 708.80

Миниый индустриална PC панел 15 инча с RS232&RS485 4 * Com серийните портове

Мини Индустриски Панел PC 15 Инчен со RS232&RS485 Com портиОпис На Производот : МоделППЦ150 Pголемина на екранотAUO 15inch 376x303x33mmПриказна површина340*231mmРезолуција1024*768Контрастот700 : 1 TypScr екран бои262 K / 16.2 М 6bit / 6бит + FRCОсветленост на дисплејот500cd / м2Екран на допир панелAMT екран на Допир панел на отпорChipestIntel Atom N2800+ NM10ПРОЦЕСОРОТIntel ATOM N2800 1.86 GRAM меморијаDDR3 2 Gb MAX 8 GbСкладирање32 Gb SSD ( изборен 64 GB,128 GB,256 GB)СистемWindows XP Windows8 win7 / linuxLAN2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 MbpsUSB 2.04COM(COM)4VGA1HDMI1LPT1 (изборен)Микрофон Влез / излез1 (изборен)Безжична 3 G / WIFI1(изборен)Оперативен Влажност5 ~ 85% (неКондензирање)Оперативен Temp30~ 70 целзиусови степени степенСкладирање Temp40 ~70 целзиусови степени степенБојаЦрнаМоќност110 V240 V ACАдаптер12 V / 5 A DCВисина4.5 КГ / set1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 732.80

15-инчов подова поставка интерактивна информация за всичко в едно сензорния плот

Опис На Производот Карактеристики1 Високи перформанси / , 12.121.5 инчи по желба.2 Winodows оперативен систем, Intel Celeron J1900 ПРОЦЕСОРОТ како стандард, Core i3 / i5 / i7 ПРОЦЕСОР по желба.3...

BGN 672.00