• Ново
CCFL лампа за подсветка на Sharp 32-инчов LCD-дисплей-32GH3 / 32A33 / 32GH3/32D30 / 32Z30/32G120A / 32NX230A / 32GE220A/32Z100AS / 32G100A / 32J210A/32D30

CCFL лампа за подсветка на Sharp 32-инчов LCD-дисплей-32GH3 / 32A33 / 32GH3/32D30 / 32Z30/32G120A / 32NX230A / 32GE220A/32Z100AS / 32G100A / 32J210A/32D30

BGN 47.81

Сума
Налично за поръчка


32" LCD CCFL светилка за осветлување tube, 704 MMx3.8ММ со носителот без лемење за ОСТРИ 32 инчен ТВ Монитор Екран Панел
100% сосема нов!
Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.
ние може да се направи различни големини според вашето барање.
Ако имате прашање, слободно контактирајте ме .
Спецификација :
100% Сосема Нов Одличен квалитет;
Стакло дијаметар : 3.8 mm
Должина : 705mm
Вкупна должина : 715mm
Одговара за Остар 32" LCD TV.
Fixe Треперење, Дим, Црвена или Pinkish боја за да се Прикаже, па Дури И целосна Темнина
Овие Симптоми се поради не Успеа или Стареењето на Светлото
Светилка стакло должина на 704mm, вкупната должина : 715mm, со дијаметар од 3.8 мм, најчесто се користи во Остар 32-инчен LCD-32 GH3,LCD-32 A33,LCD-32 GH3,LCD-32 D30-BK,LCD-32 Z30 A,LCD-32 G120 A,LCD-32 NX230 A,LCD-32 GE220 A,LCD-32 Z100 AS,LCD-32 G100 A,LCD-32 J210 A,LCD-32 Z100 A,LCD-32 D30-RD,LCD-32 Z370 A,LCD-32 D500 A-WH
Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

Всичко за продукта

търговска марка:
RZCONNE
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No
Номер На Модела:
CCFL 1.0
Тип:
CCFL подсветка
Ширина:
3.8mm
Дължина:
704mm
Размер На Монитора:
32 инча
обща дължина:
715мм

Подобни продукти в категория

Вграден безвентиляторный бокс PC LBOX-QM77

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел...

BGN 775.98

сензорен екран 15 инчов мини безвентиляторный промишлен панелен КОМПЮТЪР с процесор intel atom N2800 система за подпомагане на Windows7

екран на допир за 15 инчен мини fanless индустриски панел КОМПЈУТЕР со intel atom N2800 ПРОЦЕСОРОТ Поддршка на Windows системОпис На Производот : МоделППЦ150 Pголемина на екранотAUO 15inch 376x303x33mmПриказна површина340*231mmРезолуција1024*768Контрастот700 : 1 TypScr екран бои262 K / 16.2 М 6bit / 6бит + FRCОсветленост на дисплејот500cd / м2Екран на допир панелAMT екран на Допир панел на отпорChipestIntel Atom N2800+ NM10ПРОЦЕСОРОТIntel ATOM N2800 1.86 GRAM меморијаDDR3 2 Gb MAX 8 Gbскладирањеssd 32 GB ( Изборен 64 GB,128 GB,256 GB )СистемWindows XP Windows8 win7 / linuxLAN2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 MbpsUSB 2.04COM(COM)4VGA1HDMI1LPT1 (изборен)Микрофон Влез / излез1 (изборен)Безжична 3 G / WIFI1(изборен)Оперативен Влажност5 ~ 85% (неКондензирање)Оперативен Temp30~ 70 целзиусови степени степенСкладирање Temp40 ~70 целзиусови степени степенБојаЦрнаМоќност110 V240 V ACАдаптер12 V / 5 A DCВисина4.5 КГ / set1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 732.80

Най-добрата цена 18,5 инчов Win10 i7 всичко в един компютър за дизайн

Опис На ПроизводотЗа образование 18.5 инчен допир Сите во еден десктоп компјутер оперативен СИСТЕМ Windows7SpeicificationsСистемот Модел QW185 ПРОЦЕСОРОТ C1037 Intel(J1900 изборен) RAM / SSD 4 GB / 32 GB(128 GB / 500 GB опција) Систем Windows 7 / X86 / 10 Dispaly Екран 18.5 инчен екран на допир со Резолуција 1366*768 Контраст Од 1000 : 1 Светлината 450cdm2 Екран размер / Display област 16 : 9 Network Wi Fi 802.11 b / g / n Ethernet Поддршка Bluetooth Факултативна 3 G Поддршка надворешен 3 G USB dongle Inteface HDMI 1 VGA 1 USB Домаќин x 4 4 RJ45 1 DCDC влез RS232 1 Мултимедијални Видео MPEG1,MPEG2,MPEG4,Н...

BGN 720.00

15 инча 4*com & 2*LAN порт за всичко в един КОМПЮТЪР вграден сензорен екран безвентиляторный промишлен панелен КОМПЮТЪР

15 Инчен 4*com & 2*LAN сите во еден Вграден екран на допир fanless Индустриски КОМПЈУТЕР панелиндустриски fanless pc Предност : 1...

BGN 732.80

висока резистивен 19 инчов безвентиляторный всичко в едно PC мини компютър сензорен екран промишлен панелен КОМПЮТЪР

висока температура resistive 19 инчи индустриски екран на Допир панел PC fanless Сите во еден Мини компјутер 19 инчи dualcore индустриски панел КОМПЈУТЕР : други големина : 7 инчи, 8.4 инчен, 12.1 инчен, 15 инчи, 17 инчи, 19 инчи! Карактеристики : Fanless допир Индустриски Таблет КОМПЈУТЕР, Dualcore четиринишка, dual Lan,без кабел дизајн, Прашинадоказ индустриски компјутер квалитетот на Производот сертификација : CE FCC ROHS производот е погоден за минус 40 степени до +80 степени температура ! Производи PDF Податоци Лист : +86 13641453873 (Кевин) Тип на Производ : ППЦ190 C Структурните карактеристики : 1)...

BGN 1248.00

1 метър Jflo 10x30x1000mm мост външно дупка пластмасов дърпане верига кабел за дърпане верига тел носеща събрание Безплатна доставка

JFLO 10x30 Мост Надвор отворање тип инженеринг најлон towline кабел за заштита на синџир влечете синџир резервоарот синџир Бесплатен превозотКористи и Карактеристики : 1) Погодни за употреба во reciprocating движење на настанот, може да биде изграденаво кабелот, цевки, цевки,водовод, итн...

BGN 24.00 26.85

Най-продаваният 15.6-инчов мултимедиен КОМПЮТЪР всичко в едно за обучение с памет 2G

Опис На ПроизводотКарактеристики Големина : 12.1 инчен, 15 инчен, 15.6 инчен, 18.5 инчен, 21.5 инчи Се Достапни Плоча : Intel Celeron C1037 U i3 / i5 / i7 три 2 M процесор кеш клокнат 1.8 GHZ...

BGN 688.00

15 инчов двоен екран 10 точки капацитивен сензорен екран All ин one POS терминал за супермаркет с Windows 4G

Опис На Производот Карактеристики1 Високи перформанси / , 12.121.5 инчи по желба.2 Winodows оперативен систем, Intel Celeron J1900 ПРОЦЕСОРОТ како стандард, Core i3 / i5 / i7 ПРОЦЕСОР по желба.3...

BGN 672.00

2 бр. / лот CCFL подсветка лампа + колан, кабели за Dell Inspiron 15.4 WXGA E1505 FD163 D800 6400 без заваряване

2 парчиња / многу CCFL Светлото Сијалицата + Жица Темперамент за Dell Inspiron 15.4" WXGA E1505 FD163 D800 6400 без заварување100% сосема нов!Светилки се мери од крајот на стакло до крајот на стакло, со исклучок на електроди, лемење зглобовите или жици horness.A=336mm B=2.0 mmние може да се направи различни големини според вашето барање...

BGN 14.00 15.84

FSHH QFN4 to DIP4 test socket WSON4 / UDFN4/MLF4 test socket Size=6. 7x3. 9x2. 3mm

Добредојдовте на нашата ПродавницаДоколку купите повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со нас.(^o^) / ~Ако вашата област товарни дефиниција не е прикажана На, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе барањето за вас и да ви даде одговор, ви благодариме! ^_^^_^Посакуваме среќен шопинг! ^_^Купи адаптер блокови и бидете сигурни дека моделот и пакување спецификации, полнач блокови и потрошни материјали, не ја прифати гаранцијата и да се врати услуга...

BGN 108.80

Най-доброто надувательство 10.1-инчов с висока производителност промишлен tablet PC IP65 fanless design support windows xp/7 / 8 с WI-FI и 3G wireless

Advanrage : 1 Fanless систем за ладење.2 dualcore Intel Atom D2550 процесор 1.86 GHz .3 Вграденво 802.11 a / b / g / n / ac Безжична LAN+ Сини Заб4 9 V~30 V широк спектар на DC моќност5.2 GB DDR3 L Одборот RAM меморија6.Resistive Touch Поддржува Допир ФункцијаСпецификацииМоделTPC101 Bголемина на екранотAUO 10.1 инченПриказна површина152.4 x 91.44 mmРезолуција1280x600Екран на допир панелAMT екран на Допир панел на отпорChipestIntel Atom D2550+ NM10ПРОЦЕСОРОТIntel ATOM D2550 1.86 GRAM меморијаDDR3 2 Gb MAX 8 GbSSDSSD 32 GBСистемWindows XP / win7LAN2RJ45 Intel RTL8111 C 1000 MbpsUSB 2.04Сериски Порти2x COM(2x Rs232)VGA1HDMI1Микрофон Влез / излез1 (изборен)Безжична 3 G / WIFI1 (изборен)Оперативен Влажност5 ~ 90% (неКондензирање)Оперативен Temp20 ~ +70°CСкладирање Temp40~ +80°CБојабелаМоќност110 V240 V ACАдаптер12 V DCТежинаГаранцијаСертификати3.25 кг КГ / set12 месецCE,FCC,ROHSПроизвод ЕфектиПерсоналните инсталиратеVESA Планината : 100mmx100mm или 75mmx75mm Поддршка за персоналните инсталацијаТест&производство : Апликации

BGN 608.00

15 инча резистивен сензорен екран, всичко в един КОМПЮТЪР мини безвентиляторный промишлен панелен КОМПЮТЪР, за вградена система за

15 Инчен Со Resistive екран на Допир за Сите Во Една мини Fanless индустриски Панел КОМПЈУТЕР за Вграден системПредност : 1...

BGN 732.80

1025 мм led светлини ленти 9 led за LG 49LB620 Innotek DRT 3.0 49 A B 49LB552 49LB629V 6916l-1788A 6916l-61789A TV

LED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се ИнсталираКарактеристики : 100% нови,Оригинални!!! Ленти должина се фиксни, не може да се намали...

BGN 108.00 120.00

Монитор LCD видеонаблюдение дълга продължителност на индустриален 15 инча с входен сигнал vga bnc за тестване на сигурността

Информации За ПроизводотСпецификациите на 15 Инчен 4 : 3 Отворете Рамка LCD Монитор Број на Модел на KF15 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1024*768 Разлика од 400 : 1 Светлината 500cd / м2 Време на Одговор од 8ms Агол на Гледање Хоризонтална(лево / десно) : 160°(80° / 80°)Вертикална(до / надолу) : 160°(80° / 80°) Фреквенција(H / V) 30~80 KHz, 6075 Hz Осветлување LED светлото ЈазикКинески, Англиски, Francais, Италијански, Германски, Свет,Руски итн...

BGN 288.00

Ниска цена 8,4-инчов сензорен екран промишлен tablet PC IP65 безвентиляторный дизайн с процесор Intel Atom N2800 твърди дискове 32G RAM 2G

Добредојдовте На Шенжен Ling Џијанг Компјутер Technology Co., Рибар Чувајте Најголемиот Дел Цел !!!!!!! Повеќе изберете за вас тука!!!Ние сме фабрика продавница.Ние, исто така, поддршка на големо цена за големи цел...

BGN 841.10

fanless 10.4 инчов Open Frame Touch Screen mini Industrial Panel Pc монитори

fanless 10.4 инчен Отворена Рамка на Екранот на Допир, мини Индустриски Панел Pc мониторииндустриски панел pc Опис : МоделППЦ104 Pголемина на екранотAUO 10.4 инчен 285x215x46.8ммПриказна површина213.2x160.4mmрезолуција800*600Контрастот700 : 1 TypScr екран бои262 K / 16.2 М 6bit / 6бит + FRCОсветленост на дисплејот500cd / м2Екран на допир панелAMT екран на Допир панел на отпорChipestIntel Atom N2800+ NM10ПРОЦЕСОРОТIntel ATOM N2800 1.86 GRAM меморијаDDR3 2 Gb MAX 8 GbSSD32 Gb ( изборен 64 GB,128 GB,256 GB )СистемWindows XP Windows8 win7 / linuxLAN2*RJ45 Intel RTL8111 C 1000 MbpsUSB 2.04COM(COM)4VGA1HDMI1LPT1 (изборен)Микрофон Влез / излез1 (изборен)Безжична 3 G / WIFI1(изборен)Оперативен Влажност5 ~ 85% (неКондензирање)Оперативен Temp30~ 70 целзиусови степени степенСкладирање Temp40 ~70 целзиусови степени степенБојаЦрнаМоќност110 V240 V ACАдаптер12 V / 5 A DCВисина3.4 КГ / set1.На Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 708.80

23.6 / 23.6 инчов Non-touch индустриален LCD монитор/дисплей интерфейс VGA / HDMI метална обвивка, монтаж на обтегач 16: 9

параметар 23.6"Неtouch индустриски и апарати за домаќинство користите метална школка на Аниво LCD монитор Големина 23.6 Инчен Размер 16 : 9 Apheliotropic LED светлото, цел живот го достигне должина од 50000 часа макс...

BGN 339.00 440.00

17 инча 1280*1024 метален корпус HD индустриален монитор/17 ВИДЕОНАБЛЮДЕНИЕ, дистанционно управление с LCD монитори крайно устройство с BNC

Информации За ПроизводотСпецификациите на 17 Инчен 4 : 3 Отворете Рамка LCD Монитор Број на Модел на KF17 Екран Размер 4 : 3 Резолуција 1280*1024 Разлика од 400 : 1 Светлината 500cd / м2 Време на Одговор од 8ms Агол на Гледање Хоризонтална(лево / десно) : 160°(80° / 80°)Вертикална(до / надолу) : 160°(80° / 80°) Фреквенција(H / V) 30~80 KHz, 6075 Hz Осветлување LED светлото ЈазикКинески, Англиски, Francais, Италијански, Германски, Свет,Руски итн...

BGN 336.00

965 мм led светлини ленти 15 светодиоди за SamSung 46-инчов телевизор D2GE-460SCA-R3 D2GE-460SCB-R3 BN41-01971A CY-HF460BGLV1V BN95-00891A

LED Осветлување Светилка лента 15leds За Sam Sung 46 инчи ТВ UA46 F5080 AJ 2013 SVS46 F UA46 F5500 AJ UA46 F6100 AJ UA46 F6420 AJ 8setsLED Светлото Предност Висока осветленост до 700 nits Долго оперативни живот, обично во траење над 100,000 часа Повеќе заштеда на енергија Широк опсег на примена на Повеќе еколошки Лесно да се ИнсталираКарактеристики : не се нови,Оригинални расклопување! Ленти должина се фиксни, не може да се намали LED Количина : 15leds (9+6) Напон : 45v(27+18 Една светилка напон : 3 V 1 set=2 парчиња(1 buc е 9 LEDs+1pcs е 6 LEDs) Package вклучува 8 сет(16pcs)Нашите ленти големина се прикаже на левата и десната страна на екранот светилка должина (ве молиме внимателно да се измери вашата големина, да ги споредиме нашите должина пред да плаќаат.)Забелешка : Бидејќи производителот и на серија не е ист,ќе Има некои различни,Но истиот облик и функција.Облик како на сликата,ве молиме сигурни дека можете да го користите,конектори,на должина, ширина,LED диодите сите важни,ви благодариме.Кога ќе ги нарачате тоа,тоа значи дека можете да го користите за тоа,ви благодариме.

BGN 92.80

2018 нов пристигане 10.1 инча с висока яркост вградени индустриална PC панел с fanless всичко в едно PC поддръжка на wifi & 3G радиотелеграф

2018 нови пристигнување 10.1 Инчен Висока Осветленост Вградени Индустриски Панел КОМПЈУТЕР со fanless Сите во еден поддршка за wifi & 3 G безжичниИндустриски Панел PC 10.1 Инчен екран на ДопирНа Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 545.60

Висок клас дънна платка i7-3517U 1.9 GHz & 4G Ram memory промишлена серия дънни платки на дънната платка Mini-ITX

Висок квалитет i73517 U 1.9 GHz & 4 G Ram меморија индустриски плоча серија опсег од МиниITX ПлочаПовеќе Информации : ПРОЦЕСОРОТ : Intel i73517 U 1.9 GHz ,Подршка за I3 / I5 / I7 Процесор / Штекер BGA1023Chipest : Intel QM77Меморија : Одборот 4 Gb Ram меморија +1x DDRIII Слот (1066 / 1333 Mhz)Lan : 2 XRJ45, gigabit ethernetBiosот : AMI Вер 2.15.1227Дисплеј : Integrated HD 4000.Поддршка LVDS / ДП / HDMI / VGA.Потрошувачка на енергија : 17 W.Напојување : DC 925 V Текст.индустриски плоча детали : ПроцесорIntel i73517 U 1.9 GHz факултативна I3 / I5 / I7 Процесор PGA 1023BiosотAMI EFI 64 M малкуСистем ЧипсетIntel QM77Системската Меморија2x DDR3 1066 / 1333 MHz SDRAM SocketГрафички Интерфејс18 / 24 Bit LVDS,HDMI VGA HD4000Ethernet КонтролерIntel 82574 L / 82579 LM 10 / 100 / 1000 MbpsI / O ЧипсетИТЕ 8718 F / HXLСериски Порти6x COM(1x Rs232 / 422 / 485) 5x Rs232 / Rs485АудиоALC892 1x Mic во / 1x Line надвор 2x2 WUSB4 x USB порти, 2.0 / 2x USB 3.0LVDS18 / 24 малку LVDSПроширување2x PCIE / 1xpcie(MSata),1x PCI (16 X)Чувар Тајмер1~256 нивоаКлучни КарактеристикиПоддршка за dualcore v Itel Core 2x Gb E, 6x COM, 6x USBI / O КонекториF ront Страна I / O2 x RJ45(10 / 100 / 1000 Mbps)1 x VGA1x HDMI,ДП3 x USB 3.01x Line надвор,Микрофон1 XDCЗадната Страна I / O4x USB 2.06x COM(1x Rs232 / 422 / 485) 5x Rs232 / Rs4851x LVDS1 XGPIO(8bit)2 XSATA1 XPSATA1x DC(OFF / ON)Механички и животна СрединаДимензии (L x W)158 x 125 mmИзградбаАлуминиум домување / МеталМоќност+930 V DC ВО (Lockable, Моќ Џек)Нето Тежина (kg) (без допир)0.55 KGПакување листа : Пакување ЛистаCOM6x Кабли (DB9)SATA1 X МОЌ Кабел / 1x SATA КабелМоќ Кабел1x КабелЦД Возачот1x КС ДискНормално Пакување : 23*21*7 Cm / картонПакување Листа : CD Возачи;Sata каблиПревозот : да ја прифатиме Fedex;DHL,UPSот,ТНТ, итнПлаќањеНие прифаќаме Т / T, WESTERN UNION, MONEY GRAM,ПревозотНие секогаш користете DHL, Fedex или ЕМС.ОЕМНие Прифаќаме customerized ОЕМ ако квантитетот не е мал.ГАРАНЦИЈА УСЛОВИНие обезбеди 2 години warantyКонтакт информации : Тел : 8613641453873Skype : lingjiang8819Превозот и ракувањето со политика : 1...

BGN 492.80

Най-евтиният висока яркост 10.1 инча с безвентиляторным сензорен екран IP65 вграден промишлен tablet PC

Најевтиниот Висока Осветленост 10.1 инчен вградени индустриски таблет КОМПЈУТЕР со екран на допир со Fanless IP65 ППЦ101 AИндустриски таблет КОМПЈУТЕР 10.1 Инчен екран на ДопирНа Fanless индустриски панел компјутер е направен од брусен алуминиум во убава форма, а не кабелот е добар во shockproof, и висока ефикасност при ниска потрошувачка на енергија, може да се користи во тешко средини...

BGN 552.00