• Ново
Elite99 маникюр шлайфане салон буферни пилочки за нокти шкурка маникюр, UV гел, който е паркет маникюр, педикюр, инструменти за нокти 220/240

Elite99 маникюр шлайфане салон буферни пилочки за нокти шкурка маникюр, UV гел, който е паркет маникюр, педикюр, инструменти за нокти 220/240

BGN 1.90
BGN 1.00 -47 %

Сума
Налично за поръчка


Спецификации :
* Материјал : Sandpaper + Пена
* Боја : Сива
F еа tures :
* 100% Сосема Нов и Висок Квалитет
* 3-начини помине пескарење датотеки за чистење и обликувањето до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација
* Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани
* Уреден употреба на груба si des и мазна оние на полски и сјај на вашите нокти

Всичко за продукта

Тип Елемент:
пила за нокти
Брой:
1бр
Напрежение:
None
Размер:
220/240
търговска марка:
Elite99
Номер На Модела:
ND0166
Материал:
Пластмаса
Тип:
Пила За Полиране На Нокти
брой на единици за измерване:
1
Тип На Блока:
единица за измерване
Нето тегло:
17 грама
Материал:
Пила За Полиране На Нокти

Подобни продукти в категория

50 x 5 мл е мини-прозрачна безвоздушная бутилка помпа лосион с прозрачен капак 18*75 мм

Пластични шишиња,5ml пластични шишињакапацитет : 5mlМатеријал : пластични шишиња : гласачко местоТежина : 9.19 gГолемина : 75mm*18mmПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 40.00

200 x 100 мл 50 мл 30 мл, 20 мл 15 мл 10 мл 5 мл кобалтово синьо стъклен флакон с капкомер етерично масло 1 унция стъклена пипета краен

100ml 50мл 30ml 20ml 15ml 10ml 5ml кобалт сина dropper шише ,козметички dropper шише e течни dropper садБоја : Кобалт синаКапацитет : 100ml 50мл 30ml 20ml 15ml 10ml 5mlВе молиме љубезно забелешка " Овој линк за шишиња од 5 ML да 100 ML не само 10 ML,можете да изберете големини и бои на капаци во опција."

BGN 256.00

100 x 8 мл пътуване преносим парфюм спрей бутилка проба празни контейнери спрей мини бутилки за многократна употреба пластмасова дръжка Shap

1 : 8ml шише парфем,парфем atomizer,пластични спреј шише.2 : Капацитет : 8ml3 : тежина : 10.68 g4 : имаме 5ml,10ml, исто така,5, завртка вратот6, Различни бои се достапни7, Логото можат да се отпечатат за шише8, Употреба : парфем пакување9, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.10 : Повеќе од 5000pcs , бојата на шишиња може да се прилагоди.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 74.66

Безплатна доставка 500шт 10 мл празен черен стъклен флакон етерично масло със златен алуминиев пръстен капкомер, 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 559.00 607.20

10шт высокосортный 20/30/50/60 мл алуминиева празна опаковка бутилка натиснете лосион козметична емулсия помпа флакони проба субпакет бутилки

10pcs високоодделение 20 / 30 / 50 / 60ml Алуминиум празна шише пакување притиснете лосион за козметичка Емулзија Пумпа Ампули Примерок subpackage ШишињаПроизводот=Alunminun шише+ лосион пумпа главата+PS Пластична капаСледните податоци за рачно мерење, има некои грешки, ве молиме во вид преовладуваатГолеми нарачки може да ви даде попуст ,Ве молиме да се консултирате со клиентите!ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА.За Плаќање : 1...

BGN 37.00 39.89

40 бр. / лот син магнитен блясък за устни тръба, козметична опаковка, САМ червило бутилка, високо качество на празен квадратен контейнер балсам за устни

40pcs / многу Сина Магнетни Усна Сјај Цевка, Козметички Пакување, DIY Кармин Шише, Висок Квалитет на Празниот Плоштад Lip Balm СадБесплатен превозот 40pcs / многуТочка Име : Кармин ЦевкаБоја : СинаТежина : 28gКалибар : 12.1 mm

BGN 115.00 127.84

Евтина доставка на 80 бр дървена дръжка едва доловим кука игла вытягивающая игла мъниста за коса, инструменти линия за микро удължаване на косата инструменти

Дрвена Рачка Threader кука игла за микро коса екстензии алаткиСе Справи Со Meterial : ДрвениУпотреба : за микро коса екстензијаПакет : 80 парчиња по торбаДрвена Рачка Threader слики : Превозот Detailes : 1...

BGN 48.74

Безплатна доставка 200шт 10 мл празен черен стъклен флакон етерично масло със златен алуминиев пръстен капкомер, 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 324.00 352.00

промоция:15 мл алуминиева безвоздушная бутилка,безвоздушный помпа, пластмасова бутилка, бутилка лосион, козметична опаковка,безвоздушная бутилка с помпа

големина : 15 MLЗАБЕЛЕШКИ : ПРЕД МЕСТО СО ЦЕЛ ,PLS ИСТРАГА АКО ИМАМЕ АКЦИИ .За товарен цена ,pls истрага за нас , ние ќе caculate точни и најевтиниот товар на трошоците за вас .за објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 151.62

6шт=3 чифт високи токчета силиконови стелки мода пета на чорап разпространението на ортопедични стелки обувки възглавница на краката гел за жени Безплатна доставк?

6pcs=3pair Високи Потпетици Силикони Табани Мода Пета Пети Ширење Orthotic Insole Чевли Перница Нога Гел Жените Бесплатен ПревозотФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 3packВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена , ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 5.00 7.66

50 мл празен сребърен алуминиев корпус безвоздушная бутилка, 50 мл алуминиева бутилка лосион с безвоздушным помпа сребърна капачка на едро

Топла 50МЛ сребро тело airless шише пластични лосион шише со airless пумпа сребро КАПАК може да се користи за Козметички ПакувањеСостојба : 100% Сосема нов.Материјал : ПП+КАКО+АЛУА...

BGN 183.00 193.07

Безплатна доставка на 12 бр. 37*90 мм 65 мл винт на шията стъклена бутилка с пластмасов капак за оцет или алкохол, carft / съхранение бонбони, бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 35.00 37.60

4шт=2 двойки жени Силикон коректор бурсита на палеца на крак стелка мода чорап разпространение ортопедична стелка възглавница за грижа за краката инструмент гел Hall

4pcs=2pair Жените Силикони Bunion Пенкалата Insole Мода Пети Ширење Orthotic Insole Перница Нога Нега Алатка Гел Hallux ValgusФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 2packКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 3.00 3.18

Безплатна доставка 480шт 10 мл черен матиран стъклен флакон етерично масло с черна саботажной очевидна капкомер 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 711.00 756.80

Продажба на едро на 2 бр. / лот жени на високи токчета силиконови стелки мода Toe разпространението на ортопедични стелки обувки възглавница на краката гел Toe сепарат?

Промет на големо со 2pcs / многу Жени Високи Потпетици Силикони Табани Мода Пети Ширење Orthotic Insole Чевли Перница Нога Гел Пети Сепаратори2 парчиња = 1 паровиФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 1packКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : СиликаВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 2.00 3.07

50 бр 100/180 черен кръг двойна странична сив цвят на кривата на пила за нокти, маникюр инструмент на едро

Црна боја крива нокти датотека со двојно страна датотекиФункција : curver нокти датотекиОпис : Големина на : околу 17.8 x 2cm50pcs / пакетСостојба : 100% сосема новНа нокти датотека е двострано со различни грубост на секоја странаЗа подготовка пред секој помине уметност третманОва Пескарење Датотека е основна алатка за Нокти & ПедикирДвојно Страна да ја користите.Пакет се вклучени50 x Нокти ДатотекаКлиент Информации : Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Услуги На Клиентите : Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

BGN 24.00 25.26

50 бр./лот 3g Безплатна доставка квадратен козметичен крем контейнер PS cream jar, бутилка сметана, 3 мл козметична банка

3g / 3ml дијамант бои плоштадот козметички крем тегла, пластични козметички теглиа 3g Пластични comsetic Тегла со 8 бои( бела, зелена, жолта, розова, јасно, портокалова, пурпурна, црвено)б...

BGN 36.80