• Ново
50 мл празен сребърен алуминиев корпус безвоздушная бутилка, 50 мл алуминиева бутилка лосион с безвоздушным помпа сребърна капачка на едро

50 мл празен сребърен алуминиев корпус безвоздушная бутилка, 50 мл алуминиева бутилка лосион с безвоздушным помпа сребърна капачка на едро

BGN 193.07
BGN 183.00 -5 %

Сума
Налично за поръчка


Топла 50МЛ сребро тело airless шише пластични лосион шише со airless пумпа сребро КАПАК може да се користи за Козметички Пакување
Состојба : 100% Сосема нов.
Материјал : ПП+КАКО+АЛУ
А. начин на Плаќање : ЗАЧУВАМ & Т/Т се Достапни. Б. За Превозот : Сите парцели ќе биде предаден преку Али Онлајн Логистика вклучувајќи DHL, TNT, EMS, FEDEX, ПАТАРИНА итн., па ние'ќе изберете повеќе економски изразат услуга за вас, можеби тоа не е ист со вашиот choosed Express. Ние победивме'т презема никаква одговорност за овој различни експрес сервис! Ако имате било какви посебни барање, pls контактирајте го нашиот сервис Трговија Менаџер ID : cn901648564. Ние'ќе се обидеме потрудиме да ви ги понудиме најдобрите корист, и ви испратиме следење на број веднаш. C. Боја Толеранција : преземени се сите photoes од страна на самите себе. И нашиот фотограф се обиде најдобро да се задржи производот's природата боја. Но, ние се уште не може да гарантира 100% исти. Ако не може да прифати било која боја толеранција, pls не'т купување! Ние победивме'т презема никаква одговорност за боја на толеранција, бидејќи на photoes причина! D. За Нас : Изгрејсонце Cospack Ограничени резерви различни пакување избор за нега на кожата и козметичката индустрија, од 2009 година, вклучувајќи Airless Пумпа Шишиња, Пластични Козметички тегли, Козметички Пумпа Шишиња, Магла Спреј Шишиња, Алуминиумски шишиња и Тегли, Контејнери за нокти производи и така натаму, што е најдобро решение за вашите пакување потреби. Ние исто така нудиме прилагоди мувла, боја на кожата и декорација на свила екран & топло-печат & етикетата за да се осигура вашата заврши пакувања се единствени и брилијантен, и припаѓаат само за вас! Оваа онлајн акции продавница ќе ви понуди мали купување искуство. Д. ПРАШАЊА и одговори : П : Што е вашиот производ и техника ? A : Ние преку шприц и дува калапи се специјализираат во производство, прилагодени на различни пластични шишиња, пластични тегли, пластичен сад, пластични цевки, козметички тегла, козметички сад, козметички пакување, магла прскање шише,алуминиумска козметички шишиња и тегли, мали сенки тенџере, ноктите сад во различни материјали, форма, боја и големина. П : Што е вашиот производ се применуваат полиња ? A : Нашите производи се применуваат за козметика, нега на кожата, косата, нафта, течни, крем, телото спа итн. cosmoprof и лична нега индустрии. Очекуваат за вашето барање!

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
50ML
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
is_customized:
Yes
Воспользуйся:
КОНТЕЙНЕР ЗА КОЗМЕТИКА
Характеристика:
ЛИЧНА ХИГИЕНА
Тип На Блока:
лот (100 бр./лот)
Тегло На Опаковката:
9.100kg (20.06lb.)
Размер На Опаковката:
25cm x 15cm x 10cm (9.84in x 5.91in x 3.94in)

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 500шт 10 мл празен черен стъклен флакон етерично масло със златен алуминиев пръстен капкомер, 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 559.00 607.20

3pair Hot Soft Beetle-Bone crusher Ectropion Toes външна Техника Silica Gel Toes Separator педикюр, грижа за краката hallux Valgus Pro

3pair Топла Мека Бубадробилката Коска Ectropion Прсти надворешниот Уред Силика Гел Прсти Сепаратор Педикир Нога Нега Hallux ValgПроФункција : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : Силика гелПакет вклучувајќи : 3packs=6pcs(3pcs лево +3pcs право)Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 5.00 7.36

Dual-ended UV Гел, Бои за Нокти Gradient Art Brush Sponge Puff Писалка за маникюр подарък

Спецификации : Усвојување на високо квалитетни сунѓерот глава, која е мека, еластична и издржливи за да го користите без деформација.Дизајниран со двојнозаврши, круг и укажа форма на сунѓерот глава може да ви помогне да се подготви било убава слика како ви се допаѓа.Prefect за различни помине уметност, како УВ гел, нокти убавина, засенчување, итн.Лесно да се справи и да работат, погоден за професионална и домашна употреба.Тип : Помине Уметност ПенМатеријал : Акрил + СунѓеротКоличина : 1 Пен + 6 Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)Големина : 15.5 cm / 6.10" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : 1 x Пенкало + 6 x Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)

BGN 5.00 7.71

50 x 5 мл е мини-прозрачна безвоздушная бутилка помпа лосион с прозрачен капак 18*75 мм

Пластични шишиња,5ml пластични шишињакапацитет : 5mlМатеријал : пластични шишиња : гласачко местоТежина : 9.19 gГолемина : 75mm*18mmПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 40.00

15ж gold/acrylic pearl white топка shape cream jar пластмасова банка за нощен крем / гел / есенция / овлажнител/восъчни козметични опаковки

Точка бр : CJR15 TBматеријал : ARCYLICголемина : 15gИМАМЕ ЗЛАТО / БИСЕР БЕЛА БОЈА ЗА ВАШАТА REFERRENCE,PLS НАПРАВИ ЗАБЕЛЕШКИ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА КОГА СТАВАЊЕ ЦЕЛ 。

BGN 195.20

Евтина доставка на 80 бр дървена дръжка едва доловим кука игла вытягивающая игла мъниста за коса, инструменти линия за микро удължаване на косата инструменти

Дрвена Рачка Threader кука игла за микро коса екстензии алаткиСе Справи Со Meterial : ДрвениУпотреба : за микро коса екстензијаПакет : 80 парчиња по торбаДрвена Рачка Threader слики : Превозот Detailes : 1...

BGN 48.74

Безплатна доставка 10шт 10 мл черен матиран стъклен флакон етерично масло с под сребърен пръстен краен 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 26.00 28.80

10шт высокосортный 20/30/50/60 мл алуминиева празна опаковка бутилка натиснете лосион козметична емулсия помпа флакони проба субпакет бутилки

10pcs високоодделение 20 / 30 / 50 / 60ml Алуминиум празна шише пакување притиснете лосион за козметичка Емулзија Пумпа Ампули Примерок subpackage ШишињаПроизводот=Alunminun шише+ лосион пумпа главата+PS Пластична капаСледните податоци за рачно мерење, има некои грешки, ве молиме во вид преовладуваатГолеми нарачки може да ви даде попуст ,Ве молиме да се консултирате со клиентите!ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА.За Плаќање : 1...

BGN 37.00 39.89

2 мл е прозрачна стъклена Дрейфовая бутилка с пластмасова запушалка 11*35 мм малки шишенца за съхранение на проби от съдове за сватбен подарък показани

2ml Празни чисто Стакло Лебдат Шише со Пластични затка 11*35 мм Мал Примерок Ампули Садовите за Складирање за Свадба Подарок прикажани 48pcs / торба, 3bag / многу, Вкупно 144pcs Само Празна шише Капацитет : 2ml Боја : Јасно Големина : 11*35mm

BGN 75.00 83.01

1 бр ЛЮФ 611 косата желязо конектор с фитил за пердета инструменти за извиване на разширяване на сливане кератиновый машина Безплатна доставка

Loof 611 постојана коса екстензија железо(Полнач)Пакет : 1pc 611 коса конекторимаме 3 стил совет : A , B , CОвој објект е Еден совет : Ако сакате другите совет , ве молам, најдете објект во нашата продавница ...

BGN 27.17

6шт=3 чифт високи токчета силиконови стелки мода пета на чорап разпространението на ортопедични стелки обувки възглавница на краката гел за жени Безплатна доставк?

6pcs=3pair Високи Потпетици Силикони Табани Мода Пета Пети Ширење Orthotic Insole Чевли Перница Нога Гел Жените Бесплатен ПревозотФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 3packВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена , ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 5.00 7.66