• Ново
1pcs E-liquid 30ml ПЕТ Plastic Blue Bottle With Childproof Капачка and Long Tip E Liquid Капкомер Bottle Free Shipping

1pcs E-liquid 30ml ПЕТ Plastic Blue Bottle With Childproof Капачка and Long Tip E Liquid Капкомер Bottle Free Shipping

BGN 2.08
BGN 2.00 -4 %

Сума
Налично за поръчка


30ml Празни Пластични Dropper Шише ПЕТ Сина Шише со Childproof Капа И Долга Игла Совет за Е-течни Шише
МНОГУ ВАЖНО : Почитувани купувачи, ве молиме забелешка бои што сакате да ги нарачате, се меша цел на располагање, ве молиме слободно контактирајте со нас. Инаку ние ќе се достави по случаен избор со различни бои. Ви благодариме ! Висок квалитет направи добра опција за вас. Функција : Име на Производ : Пластични Шишиња Материјал : ПЕТ Капацитет : 30ml Вклучуваат : Шише, Капа, Долго Совет Совет : Долги Тенки Совет Совети Тип : Пластични Dropper Капа Тип : Дете Доказ Капа Шише Боја : Сина Капа Боја : Бела, Црна, Сина, Портокалова, Зелена,Виолетова, Црвена
Основната маска е сино
Ние сме professinal снабдувач на за електроника andother производи, секој еден објект ќе купи од нас е тестиран пред превозот и ние може да гарантира квалитет.Како искусни снабдувач ние може да пакет на стока во картонска кутија со EPE, кој ќе се спречи вашиот објекти од некои неочекувани штети ефикасно за време на породувањето. Ние сме директни фабрика локална во предградие Шенжен, кој ги има најголемите електронски пазарот во Кина, и затоа може да prodive competitve цена и многу најдобри serive во сите аспекти.
Ние Брод вашата нарачка во рок од 2 -5 работни дена по извршената уплата расчисти како што се речиси сите објекти instock. EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 7 до 10 дена. DHL : Item испратени од DHL, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена. За Fedex ОДНОСНО или DHL превозот, ние може да providethe валидна следење на број следниот ден вашиот orderis испраќаат.
Бизнис денови : Од недела до петок Ние нудиме 7/24 полно работно време услуга,ве Молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате доколку имате било каков проблем на мојот производ. Вашето барање ќе се одговори во рок од 8 часа. Објектот ќе биде предаден во рок од 3 до 5 работни дена по добивањето на потврдување на уплатата. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 30-50 дена од испратено ако вие не го добивате нашиот објект.Otherewise,ние ќе се земе во предвид дека објектот е примена. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме да оставите позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Всичко за продукта

Технически характеристики:
30 мл
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
30ml
Номер На Модела:
30 млпетб

Подобни продукти в категория

40 мл безвоздушная бутилка бяло тяло златен помпа / капак/дъно се използва за опаковане на серум / мазе / лосион / емулсия

големина : 20 ML,30 ML,40 ML20ml Висина : 105mm Дијаметар : 29mm30ml Висина : 125mm Дијаметар : 29mm40ml Висина : 145mm Дијаметар : 29mm

BGN 71.98

1 бр ЛЮФ 611 косата желязо конектор с фитил за пердета инструменти за извиване на разширяване на сливане кератиновый машина Безплатна доставка

Loof 611 постојана коса екстензија железо(Полнач)Пакет : 1pc 611 коса конекторимаме 3 стил совет : A , B , CОвој објект е Еден совет : Ако сакате другите совет , ве молам, најдете објект во нашата продавница ...

BGN 27.17

50 бр./лот 3g Безплатна доставка квадратен козметичен крем контейнер PS cream jar, бутилка сметана, 3 мл козметична банка

3g / 3ml дијамант бои плоштадот козметички крем тегла, пластични козметички теглиа 3g Пластични comsetic Тегла со 8 бои( бела, зелена, жолта, розова, јасно, портокалова, пурпурна, црвено)б...

BGN 36.80

Високо качество на мед микро перли линк 1000 броя в бутилка

Карактеристики : 100% Сосема НовТежина : 292g3 Бои : ЦрнаМатеријал : бакарДијаметар : 3.4 mm(надвор) x 3.0 mm(внатре)Должина : 6mmКоличина : Прибл 1000pcs во шишеШише големина : 7.5 L x 4 W x 7.5 H (cm)Има човечка коса многу цврсто, по сериозна и тоа ќе не е лесно да се добие слајд кога носат.Многу меки силиконски наредени во внатрешноста, па без оштетување на човечка косаПакет Содржина : 1 Шише х Коса Екстензија бакар Линк Монистра1000 парчиња по шише.ЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАБРАУНСВЕТЛО КАФЕАВАРУСАПакување : За плаќање : Escown се многу поздрави...

BGN 15.00 19.20

Търговия на едро на най-високо качество на супер лента за коса в синьо, двойна лента за кожата, косата патица / пу коса патица 0.8 cm x 3 ярда

висок квалитет на супер коса лента водоотпорен двојна лентаза кожата weft / лента за коса екстензијаголемина : 0...

BGN 12.00 16.00

Elite99 маникюр шлайфане салон буферни пилочки за нокти шкурка маникюр, UV гел, който е паркет маникюр, педикюр, инструменти за нокти 220/240

Спецификации : * Материјал : Sandpaper + Пена* Боја : СиваF еа tures : * 100% Сосема Нов и Висок Квалитет* 3начини помине пескарење датотеки за чистење и обликувањето до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација* Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани* Уреден употреба на груба si des и мазна оние на полски и сјај на вашите нокти

BGN 1.00 1.90

Безплатна доставка на 12 бр. 37*90 мм 65 мл винт на шията стъклена бутилка с пластмасов капак за оцет или алкохол, carft / съхранение бонбони, бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 35.00 37.60

20pcs 3 мл Амбър преобръщане на ролкови бутилки за етерични масла roll многократна употреба парфюм дезодорант контейнери с черен капак

20pcs 3ml Килибар се Тркалаат по Шишиња, за Етерични Масла Rollon Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери со Црна КапакКапацитет : 3mlГолемина : 15*38mm Пакет Вклучуваат : 20 парчиња / многу

BGN 20.32

10шт гел бурсит на палеца на стъпалото Toe разделител за грижа за краката педикюр мек гел Pro hallux Valgus Sosu Health монитори краката каллус аналгезия

10pcs Гел Bunion Пети Сепаратор Нозе Грижа Педикир Мека Гел Про Hallux ValgSosu Здравје Следи Нога CallБолка 1 LOT =5pairs=10pcs Карактеристики : Состојба : 100% Сосема нов и добар квалитет Нови генерички Гел Пети Сепаратори Носилки ја Поврати нога здравство преку плакнење на прстите во водата и носи ги за 10 минути...

BGN 3.90

Безплатна доставка на 10 бр. / лот 37*70 мм, 50 мл винт на шията стъклена бутилка за оцет или алкохол, carft / съхранение шоколади, течни козметични бутилки

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 31.00 33.28

40 бр. / лот син магнитен блясък за устни тръба, козметична опаковка, САМ червило бутилка, високо качество на празен квадратен контейнер балсам за устни

40pcs / многу Сина Магнетни Усна Сјај Цевка, Козметички Пакување, DIY Кармин Шише, Висок Квалитет на Празниот Плоштад Lip Balm СадБесплатен превозот 40pcs / многуТочка Име : Кармин ЦевкаБоја : СинаТежина : 28gКалибар : 12.1 mm

BGN 115.00 127.84

10pcs Ultra Hold Double Sided Tape Hair System лепила за тънко перука/повторно нанасяне на лента удължаване на коса/перука 0.8 см*3 ярд

0.8 cm*3 Yard Нов Ултра се Одржи Чипка Перика Двојно Двострано Лента За Чипка Перика / Менување Лента за Коса Екстензија / СТП Коса Екстензија / Toupee 10 PCS / МНОГУБоја : белаПакет : 10pcs / многуГолемина : 3yards x 0,8 cmИспорака Метод : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни...

BGN 58.00 63.71

Безплатна доставка 500шт 1 мл малка прозрачна стъклена краен бутилка 1cc мини-стъклен флакон с взетия краен, стъклена бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 219.00 237.60