• Ново
FWC 3Pcs Brush Nail Set Живопис liner четки Pen Brushes Комплекти САМ маникюр Nail Art Tools аксесоари

FWC 3Pcs Brush Nail Set Живопис liner четки Pen Brushes Комплекти САМ маникюр Nail Art Tools аксесоари

BGN 4.46
BGN 4.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка

Спецификација : Количина : 3 Pcs/Set Должина : Како што сликите покажуваат Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 3 Pcs Сликарство Лагер Пенкало Четки Колекции Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Совршено погодна за УВ Гел ноктите уметност Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети! За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др. Совршен за двете професионална употреба и лична употреба! Ве молиме мијат внимателно по користете, чувајте го на чиста и безбедна за повторна употреба! Превозот Услови : Ние Ќе ја Испратите Вашата Нарачка во Рок од 2 Days По добивме Вашата Исплата. Ве Молиме Изберете Превозот Ќе Се Сакате. За Превозот, Ние би Сакале да Воведе Детали За Вас Тука : (1). Бесплатен Превозот За E-пакет или Кина Пост Воздух Mail. Ако Сте Подготвени Да Ги Користат Изразат Испорака, Треба Да Плати Дополнителни Трошоци За Цел. (2). E-пакет е Само За НАС Клиентите, Што е Потребно за 12 Days Да Пристигнат . (3). Кина Пост Воздух Mail пораката се Испрати На Најголем број на Калории, Тоа Трае околу 20 Дена Да Пристигнат. (4). Ако Изберете EMS/DHL/UPS-от Превозот, Тоа Трае 5-8 Days Да Пристигнат. За Производ Кој Вклучува Батерија, Ние Ви Препорачуваме да Се Изборот ЕМС Превозот. DHL и ПРОЗОРЦИ Има Строга Политика За Батеријата Цел. Клиентите Царинење : Ние Ќе Напишам Пониска Вредност На Пакетот за да се Избегне Производство на Тарифите. Секоја Земја Има Различни Тарифи Политика, За Жал Ние Не Сме Одговорни За Клиентите Царинење. Љубезно Ве Молиме Да Забележите Ова! Ако Сакате да ни Напишете Детали за Производот на Пакет, како Сакате, ве Молиме Испратете Порака до нас Во Прв Пат Кога Ќе се Направи Нарачка. По-Продажбата На Услугата : Ние Сме Професионални Бизнис Компанија. Ние Ќе Нудат Добар По продажба на Услуги За Вас. Ако Имате Било какви прашања во Врска со Нашиот Производ Или Услуга, ве молиме Испратете Порака До НАС. Ние Ќе Ви Одговори ШТО е Можно поскоро. Повратни информации : Ако не Сте Задоволни Со Нашите производи, ве молиме Оставете Full-ѕвезди и Добри Повратни информации За нас. Вашето мислење ќе ни ги Охрабри да го НАПРАВИ тоа Подобро Во Понатамошниот. Ви благодариме! Политика на враќање ние ќе рефундирање на дека, ако не се врати на предмети во рамките 15days на вашиот прием на објектите. ако не сте задоволни со објектот или се оштетени објектот, ве молиме контактирајте со нас прво пред да се отвори случај за ова. ние ќе се вратам на вас во 24hours ( со исклучок на викенд) и реши го ова за вас, наскоро со замена или надомест на штета. Ви благодариме!

Всичко за продукта

търговска марка:
FWC
Номер На Модела:
дръжката на листа картини
Материал:
неръждаема стомана
Размер:
3pcs
Тип Елемент:
Четка За Нокти
Цвят:
Син, Черен, Златни

Подобни продукти в категория

3pair Hot Soft Beetle-Bone crusher Ectropion Toes външна Техника Silica Gel Toes Separator педикюр, грижа за краката hallux Valgus Pro

3pair Топла Мека Бубадробилката Коска Ectropion Прсти надворешниот Уред Силика Гел Прсти Сепаратор Педикир Нога Нега Hallux ValgПроФункција : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : Силика гелПакет вклучувајќи : 3packs=6pcs(3pcs лево +3pcs право)Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 5.00 7.36

1 ролка Г. кафява волосяная тъкане на нишката/ найлон темата и 150шт стана игли C тип игла 3 вида стана игли в подарък

Детални информации : 144 компјутери C тип(2inch дијаметар,2.35 инчен(6cm долго)) игли со 1 Тркалаат Ткаење Конец,Висок интензитет Polyamide Најлон нишка на ткаење, коса екстензија на алатки кои се користат за да се шие влакна ткаење и издржливи.Конец во Боја : црна / кафеава / D...

BGN 22.40

Продажба на едро на 2 бр. / лот жени на високи токчета силиконови стелки мода Toe разпространението на ортопедични стелки обувки възглавница на краката гел Toe сепарат?

Промет на големо со 2pcs / многу Жени Високи Потпетици Силикони Табани Мода Пети Ширење Orthotic Insole Чевли Перница Нога Гел Пети Сепаратори2 парчиња = 1 паровиФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 1packКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : СиликаВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 2.00 3.07

500/лот 2 мл прозрачна мини-стъклена бутилка със запушалка, 2cc малки шишенца за проба, стъклена corkboard бутилка,стъклен съд

2ml стакло corked шишиња, јасно плута шише, corked ампули, стакло шишенцето со плута, 2 ml мини шише со корк1 Капацитет : 2ml2...

BGN 131.01

100 x 8 мл пътуване преносим парфюм спрей бутилка проба празни контейнери спрей мини бутилки за многократна употреба пластмасова дръжка Shap

1 : 8ml шише парфем,парфем atomizer,пластични спреј шише.2 : Капацитет : 8ml3 : тежина : 10.68 g4 : имаме 5ml,10ml, исто така,5, завртка вратот6, Различни бои се достапни7, Логото можат да се отпечатат за шише8, Употреба : парфем пакување9, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.10 : Повеќе од 5000pcs , бојата на шишиња може да се прилагоди.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 74.66

40 мл безвоздушная бутилка бяло тяло златен помпа / капак/дъно се използва за опаковане на серум / мазе / лосион / емулсия

големина : 20 ML,30 ML,40 ML20ml Висина : 105mm Дијаметар : 29mm30ml Висина : 125mm Дијаметар : 29mm40ml Висина : 145mm Дијаметар : 29mm

BGN 71.98

10pcs Ultra Hold Double Sided Tape Hair System лепила за тънко перука/повторно нанасяне на лента удължаване на коса/перука 0.8 см*3 ярд

0.8 cm*3 Yard Нов Ултра се Одржи Чипка Перика Двојно Двострано Лента За Чипка Перика / Менување Лента за Коса Екстензија / СТП Коса Екстензија / Toupee 10 PCS / МНОГУБоја : белаПакет : 10pcs / многуГолемина : 3yards x 0,8 cmИспорака Метод : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни...

BGN 58.00 63.71

2 мл е прозрачна стъклена Дрейфовая бутилка с пластмасова запушалка 11*35 мм малки шишенца за съхранение на проби от съдове за сватбен подарък показани

2ml Празни чисто Стакло Лебдат Шише со Пластични затка 11*35 мм Мал Примерок Ампули Садовите за Складирање за Свадба Подарок прикажани 48pcs / торба, 3bag / многу, Вкупно 144pcs Само Празна шише Капацитет : 2ml Боја : Јасно Големина : 11*35mm

BGN 75.00 83.01

20pcs 3 мл Амбър преобръщане на ролкови бутилки за етерични масла roll многократна употреба парфюм дезодорант контейнери с черен капак

20pcs 3ml Килибар се Тркалаат по Шишиња, за Етерични Масла Rollon Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери со Црна КапакКапацитет : 3mlГолемина : 15*38mm Пакет Вклучуваат : 20 парчиња / многу

BGN 20.32

50 x 5 мл е мини-прозрачна безвоздушная бутилка помпа лосион с прозрачен капак 18*75 мм

Пластични шишиња,5ml пластични шишињакапацитет : 5mlМатеријал : пластични шишиња : гласачко местоТежина : 9.19 gГолемина : 75mm*18mmПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 40.00

Безплатна доставка на 12 бр. 37*90 мм 65 мл винт на шията стъклена бутилка с пластмасов капак за оцет или алкохол, carft / съхранение бонбони, бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 35.00 37.60

50 бр 100/180 черен кръг двойна странична сив цвят на кривата на пила за нокти, маникюр инструмент на едро

Црна боја крива нокти датотека со двојно страна датотекиФункција : curver нокти датотекиОпис : Големина на : околу 17.8 x 2cm50pcs / пакетСостојба : 100% сосема новНа нокти датотека е двострано со различни грубост на секоја странаЗа подготовка пред секој помине уметност третманОва Пескарење Датотека е основна алатка за Нокти & ПедикирДвојно Страна да ја користите.Пакет се вклучени50 x Нокти ДатотекаКлиент Информации : Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Услуги На Клиентите : Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

BGN 24.00 25.26

Безплатна доставка 240шт 10 мл черен матиран стъклен флакон етерично масло със златен капак краен 10cc стъклени флакони парфюми

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 472.00 501.60

1 бр ЛЮФ 611 косата желязо конектор с фитил за пердета инструменти за извиване на разширяване на сливане кератиновый машина Безплатна доставка

Loof 611 постојана коса екстензија железо(Полнач)Пакет : 1pc 611 коса конекторимаме 3 стил совет : A , B , CОвој објект е Еден совет : Ако сакате другите совет , ве молам, најдете објект во нашата продавница ...

BGN 27.17

40 бр. / лот син магнитен блясък за устни тръба, козметична опаковка, САМ червило бутилка, високо качество на празен квадратен контейнер балсам за устни

40pcs / многу Сина Магнетни Усна Сјај Цевка, Козметички Пакување, DIY Кармин Шише, Висок Квалитет на Празниот Плоштад Lip Balm СадБесплатен превозот 40pcs / многуТочка Име : Кармин ЦевкаБоја : СинаТежина : 28gКалибар : 12.1 mm

BGN 115.00 127.84

100шт 50 мл чиста безвоздушная бутилка помпа с бял помпа и долната чиста капачка на бутилка лосион, пластмасов 50 мл копър за еднократна употреба бутилка

50мл матирано airless вакуум пумпа лосион шише w бела пумпа Refillable Шишиња САД ЗА КОЗМЕТИЧКИСостојба : 100% Сосема нов.Packung : 100 компјутери 50мл airless шишеимаме големина : 15ml, 30ml,50мл во нашата продавница.H : 15ml : 100mm,30ml : 118mm,50мл : 150mmА...

BGN 113.00 119.04

5 броя 4-лентов полиране пясък файл блок премахнете лъскав блясък буфер нокти инструменти

100% Сосема Нов5 компјутери 4way помине уметност полски блокТоа е голем ситевоедно 4 чекори за чистење блок за помине уметност доработка, идеален за сјајна и sharping ноктитеНајдобро за сопствена употреба или ноктите салон употребаУреден употреба на груба страни и мазна оние на полски и сјај на вашите ноктистрана 1 : датотека работ на ноктитестрана 2 : отстранете сртовистрана 3 : мазни ноктитестрана 4 : сјај на ноктите

BGN 4.58

10шт нетъкан медицински лепило раневая превръзка голяма превръзка помощ еластична превръзка грижи също

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Материјал : Неплетени ткаениниГолемина : 10x6cm / 3.94x2.36"(приближно)Боја : БелаРок на траење : 2 ГодиниСекое парче поединечно завиткани,стерилниДише и УдобноПокрива и штити гребнатинки, посекотини, помали изгореници, плускавци, и постхируршкизасеци,да се спречи инфекцијаЛатекс слободни и противалергискиПротивалергиски лепило маса избегнува било иритација на кожатаТоа е составен од мека подлога,база материјал и Неплетени од горниот слојПосебен остров подлога апсорбира сите крв и рана exudate и обезбедува мека перница на раната.Рампа не се држи до раната и оттука отстранување е безболна.Количина : 1set(10pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 2.56

Dual-ended UV Гел, Бои за Нокти Gradient Art Brush Sponge Puff Писалка за маникюр подарък

Спецификации : Усвојување на високо квалитетни сунѓерот глава, која е мека, еластична и издржливи за да го користите без деформација.Дизајниран со двојнозаврши, круг и укажа форма на сунѓерот глава може да ви помогне да се подготви било убава слика како ви се допаѓа.Prefect за различни помине уметност, како УВ гел, нокти убавина, засенчување, итн.Лесно да се справи и да работат, погоден за професионална и домашна употреба.Тип : Помине Уметност ПенМатеријал : Акрил + СунѓеротКоличина : 1 Пен + 6 Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)Големина : 15.5 cm / 6.10" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : 1 x Пенкало + 6 x Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)

BGN 5.00 7.71

5шт мини преносим 10 мл парфюм спрей бутилка от спрей бутилка за многократна употреба празен козметични контейнер за пътуване дама дръпна слушалката на празна бути?

опис на производотТип На Производ : B39110Производ капацитет : 10mlПроизвод тежина : 13.5 gМатеријал : стаклоПроизвод во боја : Злато, сребро, сребро, виолетова, розова, црвена, сина, црнаТип на производ : празно шишеЛогото печатење на ЛОГОТО : висока температура, ниска температура, печатење на екран, бронзирање Индија, означувањеПроцес : чистење, спреј во боја, electroplating, печатењеПроизводот се користи : дневна хемиски пакување, лична негаВреме на испорака : Акции 3 денаПлаќање : ВебСајт, Pay PalПакување : вреќи / krabičkáchПревозот : се Изразат / Логистика (за вас да се избере вистинскиот начин на транспорт)Совети : производи се масовно производство, тоа неизбежно ќе треба некои неисправни производи.Ако квалитетот на производот проблеми, ве молиме да комуницирам со нас прв пат, ние веднаш ќе го реши...

BGN 5.30

Безплатна доставка 200шт 10 мл празен черен стъклен флакон етерично масло със златен алуминиев пръстен капкомер, 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 324.00 352.00