• Ново
DHL Free 200pcs/лот 20g Power Puff Looser Powder Jar With Sifter Empty Eyeshadom Powder In Bottle Refillable

DHL Free 200pcs/лот 20g Power Puff Looser Powder Jar With Sifter Empty Eyeshadom Powder In Bottle Refillable

BGN 206.24
BGN 186.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Се истакна : ве молиме контактирајте со нас ако вашето сакате да знаете повеќе за шише детали информации, ние ќе се потпрат на вас во времето : )

Всичко за продукта

Цвят:
Черна капачка, бистра
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
20G/ML
Номер На Модела:
LB-0001
Името на елемент :
20 г рассыпчатого прах Банка
Цвят:
Като на снимките
Обемът на:
20г/мл
N. W:
17,8 Г / БР.
Размер:
D 50mm x H 20mm
Материал:
PS

Подобни продукти в категория

Високо качество на мед микро перли линк 1000 броя в бутилка

Карактеристики : 100% Сосема НовТежина : 292g3 Бои : ЦрнаМатеријал : бакарДијаметар : 3.4 mm(надвор) x 3.0 mm(внатре)Должина : 6mmКоличина : Прибл 1000pcs во шишеШише големина : 7.5 L x 4 W x 7.5 H (cm)Има човечка коса многу цврсто, по сериозна и тоа ќе не е лесно да се добие слајд кога носат.Многу меки силиконски наредени во внатрешноста, па без оштетување на човечка косаПакет Содржина : 1 Шише х Коса Екстензија бакар Линк Монистра1000 парчиња по шише.ЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАБРАУНСВЕТЛО КАФЕАВАРУСАПакување : За плаќање : Escown се многу поздрави...

BGN 15.00 19.20

20pcs 3 мл Амбър преобръщане на ролкови бутилки за етерични масла roll многократна употреба парфюм дезодорант контейнери с черен капак

20pcs 3ml Килибар се Тркалаат по Шишиња, за Етерични Масла Rollon Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери со Црна КапакКапацитет : 3mlГолемина : 15*38mm Пакет Вклучуваат : 20 парчиња / многу

BGN 20.32

50 бр./лот 3g Безплатна доставка квадратен козметичен крем контейнер PS cream jar, бутилка сметана, 3 мл козметична банка

3g / 3ml дијамант бои плоштадот козметички крем тегла, пластични козметички теглиа 3g Пластични comsetic Тегла со 8 бои( бела, зелена, жолта, розова, јасно, портокалова, пурпурна, црвено)б...

BGN 36.80

Евтина доставка на 80 бр дървена дръжка едва доловим кука игла вытягивающая игла мъниста за коса, инструменти линия за микро удължаване на косата инструменти

Дрвена Рачка Threader кука игла за микро коса екстензии алаткиСе Справи Со Meterial : ДрвениУпотреба : за микро коса екстензијаПакет : 80 парчиња по торбаДрвена Рачка Threader слики : Превозот Detailes : 1...

BGN 48.74

5 броя 4-лентов полиране пясък файл блок премахнете лъскав блясък буфер нокти инструменти

100% Сосема Нов5 компјутери 4way помине уметност полски блокТоа е голем ситевоедно 4 чекори за чистење блок за помине уметност доработка, идеален за сјајна и sharping ноктитеНајдобро за сопствена употреба или ноктите салон употребаУреден употреба на груба страни и мазна оние на полски и сјај на вашите ноктистрана 1 : датотека работ на ноктитестрана 2 : отстранете сртовистрана 3 : мазни ноктитестрана 4 : сјај на ноктите

BGN 4.58

Безплатна доставка 500шт 10 мл празен черен стъклен флакон етерично масло със златен алуминиев пръстен капкомер, 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 559.00 607.20

Dual-ended UV Гел, Бои за Нокти Gradient Art Brush Sponge Puff Писалка за маникюр подарък

Спецификации : Усвојување на високо квалитетни сунѓерот глава, која е мека, еластична и издржливи за да го користите без деформација.Дизајниран со двојнозаврши, круг и укажа форма на сунѓерот глава може да ви помогне да се подготви било убава слика како ви се допаѓа.Prefect за различни помине уметност, како УВ гел, нокти убавина, засенчување, итн.Лесно да се справи и да работат, погоден за професионална и домашна употреба.Тип : Помине Уметност ПенМатеријал : Акрил + СунѓеротКоличина : 1 Пен + 6 Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)Големина : 15.5 cm / 6.10" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : 1 x Пенкало + 6 x Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)

BGN 5.00 7.71

Безплатна доставка 240шт 10 мл черен матиран стъклен флакон етерично масло със златен капак краен 10cc стъклени флакони парфюми

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 472.00 501.60

1 бр ЛЮФ 611 косата желязо конектор с фитил за пердета инструменти за извиване на разширяване на сливане кератиновый машина Безплатна доставка

Loof 611 постојана коса екстензија железо(Полнач)Пакет : 1pc 611 коса конекторимаме 3 стил совет : A , B , CОвој објект е Еден совет : Ако сакате другите совет , ве молам, најдете објект во нашата продавница ...

BGN 27.17

5шт мини преносим 10 мл парфюм спрей бутилка от спрей бутилка за многократна употреба празен козметични контейнер за пътуване дама дръпна слушалката на празна бути?

опис на производотТип На Производ : B39110Производ капацитет : 10mlПроизвод тежина : 13.5 gМатеријал : стаклоПроизвод во боја : Злато, сребро, сребро, виолетова, розова, црвена, сина, црнаТип на производ : празно шишеЛогото печатење на ЛОГОТО : висока температура, ниска температура, печатење на екран, бронзирање Индија, означувањеПроцес : чистење, спреј во боја, electroplating, печатењеПроизводот се користи : дневна хемиски пакување, лична негаВреме на испорака : Акции 3 денаПлаќање : ВебСајт, Pay PalПакување : вреќи / krabičkáchПревозот : се Изразат / Логистика (за вас да се избере вистинскиот начин на транспорт)Совети : производи се масовно производство, тоа неизбежно ќе треба некои неисправни производи.Ако квалитетот на производот проблеми, ве молиме да комуницирам со нас прв пат, ние веднаш ќе го реши...

BGN 5.30

промоция:15 мл алуминиева безвоздушная бутилка,безвоздушный помпа, пластмасова бутилка, бутилка лосион, козметична опаковка,безвоздушная бутилка с помпа

големина : 15 MLЗАБЕЛЕШКИ : ПРЕД МЕСТО СО ЦЕЛ ,PLS ИСТРАГА АКО ИМАМЕ АКЦИИ .За товарен цена ,pls истрага за нас , ние ќе caculate точни и најевтиниот товар на трошоците за вас .за објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 151.62

40 бр. / лот син магнитен блясък за устни тръба, козметична опаковка, САМ червило бутилка, високо качество на празен квадратен контейнер балсам за устни

40pcs / многу Сина Магнетни Усна Сјај Цевка, Козметички Пакување, DIY Кармин Шише, Висок Квалитет на Празниот Плоштад Lip Balm СадБесплатен превозот 40pcs / многуТочка Име : Кармин ЦевкаБоја : СинаТежина : 28gКалибар : 12.1 mm

BGN 115.00 127.84

1 ролка Г. кафява волосяная тъкане на нишката/ найлон темата и 150шт стана игли C тип игла 3 вида стана игли в подарък

Детални информации : 144 компјутери C тип(2inch дијаметар,2.35 инчен(6cm долго)) игли со 1 Тркалаат Ткаење Конец,Висок интензитет Polyamide Најлон нишка на ткаење, коса екстензија на алатки кои се користат за да се шие влакна ткаење и издржливи.Конец во Боја : црна / кафеава / D...

BGN 22.40

Продажба на едро на 2 бр. / лот жени на високи токчета силиконови стелки мода Toe разпространението на ортопедични стелки обувки възглавница на краката гел Toe сепарат?

Промет на големо со 2pcs / многу Жени Високи Потпетици Силикони Табани Мода Пети Ширење Orthotic Insole Чевли Перница Нога Гел Пети Сепаратори2 парчиња = 1 паровиФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 1packКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : СиликаВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 2.00 3.07

3pair Hot Soft Beetle-Bone crusher Ectropion Toes външна Техника Silica Gel Toes Separator педикюр, грижа за краката hallux Valgus Pro

3pair Топла Мека Бубадробилката Коска Ectropion Прсти надворешниот Уред Силика Гел Прсти Сепаратор Педикир Нога Нега Hallux ValgПроФункција : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : Силика гелПакет вклучувајќи : 3packs=6pcs(3pcs лево +3pcs право)Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 5.00 7.36

10pcs Ultra Hold Double Sided Tape Hair System лепила за тънко перука/повторно нанасяне на лента удължаване на коса/перука 0.8 см*3 ярд

0.8 cm*3 Yard Нов Ултра се Одржи Чипка Перика Двојно Двострано Лента За Чипка Перика / Менување Лента за Коса Екстензија / СТП Коса Екстензија / Toupee 10 PCS / МНОГУБоја : белаПакет : 10pcs / многуГолемина : 3yards x 0,8 cmИспорака Метод : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни...

BGN 58.00 63.71

15 g 30 g 50 g 100 г бял елегантен козметичен крем Jar, САМ на празна стъклена маска за съхранение на Jar, високо качество на крем за лице пот n пластмасовия капак

15 G 30 G 50 G 100 G Бела Елегантна Козметички Крем Тегла, DIY Празна Чаша Маска за Складирање Jar, со Висок Квалитет на Лицето Крем Садот со Пластичен КапакБесплатен Превозот 10pcs / 15pcs / 20pcsТочка Име : Крем ТеглаКапацитет : 15g, 30g, 50g, 100gГолемина : 15g D47*H34mm30g D53*H40mm50g D56.2*H46mm100g D60*H73mmМатеријал : СтаклоКоличина : 10pcs 15pcs 20pcs

BGN 77.00 86.88