• Ново
Безплатна доставка на 10 бр. / лот 37*70 мм, 50 мл винт на шията стъклена бутилка за оцет или алкохол, carft / съхранение шоколади, течни козметични бутилки

Безплатна доставка на 10 бр. / лот 37*70 мм, 50 мл винт на шията стъклена бутилка за оцет или алкохол, carft / съхранение шоколади, течни козметични бутилки

BGN 33.28
BGN 31.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Сите производи - производители' директна продажба . Најдобар квалитет и услуга овде.
Предмет : трговија на Големо 50мл кои Сакаат Стаклено Шише со капа 50cc Стаклени Ампули Екранот Шише Висок квалитет стаклено шише со капа, стакло етерично масло шише, парфем шише, козметички масло dropper шише, pcakaging стаклено шише/кутија
Капацитет : 50мл
други големини се достапни како што треба.
Боја : Јасно
Се користи за етерични масла, мирисни, сакаат шише,ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Един такт ме за попуст ако ви треба голема Количина!
Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу.
За експрес испорака.
Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.
Драг Пријател : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Всичко за продукта

Цвят:
сребриста капачка, черен капачка
Материал:
Стъкло
търговска марка:
Опаковка StarDu
Номер На Модела:
5236
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
50ml
Вид Печат:
майната-надолу на кутията
Обемът на:
50 мл
Цвят на капсула:
Сребро, Злато
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка на 12 бр. 37*90 мм 65 мл винт на шията стъклена бутилка с пластмасов капак за оцет или алкохол, carft / съхранение бонбони, бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 35.00 37.60

100шт 50 мл чиста безвоздушная бутилка помпа с бял помпа и долната чиста капачка на бутилка лосион, пластмасов 50 мл копър за еднократна употреба бутилка

50мл матирано airless вакуум пумпа лосион шише w бела пумпа Refillable Шишиња САД ЗА КОЗМЕТИЧКИСостојба : 100% Сосема нов.Packung : 100 компјутери 50мл airless шишеимаме големина : 15ml, 30ml,50мл во нашата продавница.H : 15ml : 100mm,30ml : 118mm,50мл : 150mmА...

BGN 113.00 119.04

20pcs 3 мл Амбър преобръщане на ролкови бутилки за етерични масла roll многократна употреба парфюм дезодорант контейнери с черен капак

20pcs 3ml Килибар се Тркалаат по Шишиња, за Етерични Масла Rollon Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери со Црна КапакКапацитет : 3mlГолемина : 15*38mm Пакет Вклучуваат : 20 парчиња / многу

BGN 20.32

15 g 30 g 50 g 100 г бял елегантен козметичен крем Jar, САМ на празна стъклена маска за съхранение на Jar, високо качество на крем за лице пот n пластмасовия капак

15 G 30 G 50 G 100 G Бела Елегантна Козметички Крем Тегла, DIY Празна Чаша Маска за Складирање Jar, со Висок Квалитет на Лицето Крем Садот со Пластичен КапакБесплатен Превозот 10pcs / 15pcs / 20pcsТочка Име : Крем ТеглаКапацитет : 15g, 30g, 50g, 100gГолемина : 15g D47*H34mm30g D53*H40mm50g D56.2*H46mm100g D60*H73mmМатеријал : СтаклоКоличина : 10pcs 15pcs 20pcs

BGN 77.00 86.88

1 ролка Г. кафява волосяная тъкане на нишката/ найлон темата и 150шт стана игли C тип игла 3 вида стана игли в подарък

Детални информации : 144 компјутери C тип(2inch дијаметар,2.35 инчен(6cm долго)) игли со 1 Тркалаат Ткаење Конец,Висок интензитет Polyamide Најлон нишка на ткаење, коса екстензија на алатки кои се користат за да се шие влакна ткаење и издржливи.Конец во Боја : црна / кафеава / D...

BGN 22.40

500/лот 2 мл прозрачна мини-стъклена бутилка със запушалка, 2cc малки шишенца за проба, стъклена corkboard бутилка,стъклен съд

2ml стакло corked шишиња, јасно плута шише, corked ампули, стакло шишенцето со плута, 2 ml мини шише со корк1 Капацитет : 2ml2...

BGN 131.01

Безплатна доставка 500шт 10 мл празен черен стъклен флакон етерично масло със златен алуминиев пръстен капкомер, 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 559.00 607.20

10шт гел бурсит на палеца на стъпалото Toe разделител за грижа за краката педикюр мек гел Pro hallux Valgus Sosu Health монитори краката каллус аналгезия

10pcs Гел Bunion Пети Сепаратор Нозе Грижа Педикир Мека Гел Про Hallux ValgSosu Здравје Следи Нога CallБолка 1 LOT =5pairs=10pcs Карактеристики : Состојба : 100% Сосема нов и добар квалитет Нови генерички Гел Пети Сепаратори Носилки ја Поврати нога здравство преку плакнење на прстите во водата и носи ги за 10 минути...

BGN 3.90

5шт мини преносим 10 мл парфюм спрей бутилка от спрей бутилка за многократна употреба празен козметични контейнер за пътуване дама дръпна слушалката на празна бути?

опис на производотТип На Производ : B39110Производ капацитет : 10mlПроизвод тежина : 13.5 gМатеријал : стаклоПроизвод во боја : Злато, сребро, сребро, виолетова, розова, црвена, сина, црнаТип на производ : празно шишеЛогото печатење на ЛОГОТО : висока температура, ниска температура, печатење на екран, бронзирање Индија, означувањеПроцес : чистење, спреј во боја, electroplating, печатењеПроизводот се користи : дневна хемиски пакување, лична негаВреме на испорака : Акции 3 денаПлаќање : ВебСајт, Pay PalПакување : вреќи / krabičkáchПревозот : се Изразат / Логистика (за вас да се избере вистинскиот начин на транспорт)Совети : производи се масовно производство, тоа неизбежно ќе треба некои неисправни производи.Ако квалитетот на производот проблеми, ве молиме да комуницирам со нас прв пат, ние веднаш ќе го реши...

BGN 5.30

50 x 5 мл е мини-прозрачна безвоздушная бутилка помпа лосион с прозрачен капак 18*75 мм

Пластични шишиња,5ml пластични шишињакапацитет : 5mlМатеријал : пластични шишиња : гласачко местоТежина : 9.19 gГолемина : 75mm*18mmПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 40.00

Безплатна доставка 240шт 10 мл черен матиран стъклен флакон етерично масло със златен капак краен 10cc стъклени флакони парфюми

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 472.00 501.60

промоция:15 мл алуминиева безвоздушная бутилка,безвоздушный помпа, пластмасова бутилка, бутилка лосион, козметична опаковка,безвоздушная бутилка с помпа

големина : 15 MLЗАБЕЛЕШКИ : ПРЕД МЕСТО СО ЦЕЛ ,PLS ИСТРАГА АКО ИМАМЕ АКЦИИ .За товарен цена ,pls истрага за нас , ние ќе caculate точни и најевтиниот товар на трошоците за вас .за објектот : Ова е многу професионална во потрага пакување за вашиот производ...

BGN 151.62

100 x 8 мл пътуване преносим парфюм спрей бутилка проба празни контейнери спрей мини бутилки за многократна употреба пластмасова дръжка Shap

1 : 8ml шише парфем,парфем atomizer,пластични спреј шише.2 : Капацитет : 8ml3 : тежина : 10.68 g4 : имаме 5ml,10ml, исто така,5, завртка вратот6, Различни бои се достапни7, Логото можат да се отпечатат за шише8, Употреба : парфем пакување9, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок.10 : Повеќе од 5000pcs , бојата на шишиња може да се прилагоди.ПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 74.66

3pair Hot Soft Beetle-Bone crusher Ectropion Toes външна Техника Silica Gel Toes Separator педикюр, грижа за краката hallux Valgus Pro

3pair Топла Мека Бубадробилката Коска Ectropion Прсти надворешниот Уред Силика Гел Прсти Сепаратор Педикир Нога Нега Hallux ValgПроФункција : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : Силика гелПакет вклучувајќи : 3packs=6pcs(3pcs лево +3pcs право)Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 5.00 7.36

Високо качество на мед микро перли линк 1000 броя в бутилка

Карактеристики : 100% Сосема НовТежина : 292g3 Бои : ЦрнаМатеријал : бакарДијаметар : 3.4 mm(надвор) x 3.0 mm(внатре)Должина : 6mmКоличина : Прибл 1000pcs во шишеШише големина : 7.5 L x 4 W x 7.5 H (cm)Има човечка коса многу цврсто, по сериозна и тоа ќе не е лесно да се добие слајд кога носат.Многу меки силиконски наредени во внатрешноста, па без оштетување на човечка косаПакет Содржина : 1 Шише х Коса Екстензија бакар Линк Монистра1000 парчиња по шише.ЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАБРАУНСВЕТЛО КАФЕАВАРУСАПакување : За плаќање : Escown се многу поздрави...

BGN 15.00 19.20

4шт=2 двойки жени Силикон коректор бурсита на палеца на крак стелка мода чорап разпространение ортопедична стелка възглавница за грижа за краката инструмент гел Hall

4pcs=2pair Жените Силикони Bunion Пенкалата Insole Мода Пети Ширење Orthotic Insole Перница Нога Нега Алатка Гел Hallux ValgusФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 2packКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 3.00 3.18

15ж gold/acrylic pearl white топка shape cream jar пластмасова банка за нощен крем / гел / есенция / овлажнител/восъчни козметични опаковки

Точка бр : CJR15 TBматеријал : ARCYLICголемина : 15gИМАМЕ ЗЛАТО / БИСЕР БЕЛА БОЈА ЗА ВАШАТА REFERRENCE,PLS НАПРАВИ ЗАБЕЛЕШКИ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА КОГА СТАВАЊЕ ЦЕЛ 。

BGN 195.20

50 бр./лот 3g Безплатна доставка квадратен козметичен крем контейнер PS cream jar, бутилка сметана, 3 мл козметична банка

3g / 3ml дијамант бои плоштадот козметички крем тегла, пластични козметички теглиа 3g Пластични comsetic Тегла со 8 бои( бела, зелена, жолта, розова, јасно, портокалова, пурпурна, црвено)б...

BGN 36.80

Dual-ended UV Гел, Бои за Нокти Gradient Art Brush Sponge Puff Писалка за маникюр подарък

Спецификации : Усвојување на високо квалитетни сунѓерот глава, која е мека, еластична и издржливи за да го користите без деформација.Дизајниран со двојнозаврши, круг и укажа форма на сунѓерот глава може да ви помогне да се подготви било убава слика како ви се допаѓа.Prefect за различни помине уметност, како УВ гел, нокти убавина, засенчување, итн.Лесно да се справи и да работат, погоден за професионална и домашна употреба.Тип : Помине Уметност ПенМатеријал : Акрил + СунѓеротКоличина : 1 Пен + 6 Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)Големина : 15.5 cm / 6.10" (Прибл.)Забелешки : Поради светлината и на екранот за поставување разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.Ве молиме овозможи мала димензија разлика поради различни прирачник за мерење.Пакет Се Вклучени : 1 x Пенкало + 6 x Puffs(Вклучува 2 Puffs на Пен)

BGN 5.00 7.71

10pcs Ultra Hold Double Sided Tape Hair System лепила за тънко перука/повторно нанасяне на лента удължаване на коса/перука 0.8 см*3 ярд

0.8 cm*3 Yard Нов Ултра се Одржи Чипка Перика Двојно Двострано Лента За Чипка Перика / Менување Лента за Коса Екстензија / СТП Коса Екстензија / Toupee 10 PCS / МНОГУБоја : белаПакет : 10pcs / многуГолемина : 3yards x 0,8 cmИспорака Метод : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни...

BGN 58.00 63.71