• Ново
100шт дървени пръчици маникюр Cuticle Pusher Отстраняване Beauty Nail Art Tools Нейлз Accessoires for направи си САМ Сърце Леопард за Нокти A Tutorial

100шт дървени пръчици маникюр Cuticle Pusher Отстраняване Beauty Nail Art Tools Нейлз Accessoires for направи си САМ Сърце Леопард за Нокти A Tutorial

BGN 4.77

Сума
Налично за поръчка


Должина : App 11.2 cm
Количина : 100 Компјутери
Пакет Се Вклучени :
100 X Помине Cuticle Тласкач Налепници

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Каллусная Бръснач
Материал:
Дърво
Номер На Модела:
N034
Размер:
100pc

Подобни продукти в категория

Безплатна доставка 500шт 1 мл малка прозрачна стъклена краен бутилка 1cc мини-стъклен флакон с взетия краен, стъклена бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 219.00 237.60

Безплатна доставка 10шт 10 мл черен матиран стъклен флакон етерично масло с под сребърен пръстен краен 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 26.00 28.80

FWC 3Pcs Brush Nail Set Живопис liner четки Pen Brushes Комплекти САМ маникюр Nail Art Tools аксесоари

Спецификација : Количина : 3 Pcs / Set Должина : Како што сликите покажуваат Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 3 Pcs Сликарство Лагер Пенкало Четки Колекции Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Совршено погодна за УВ Гел ноктите уметност Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети! За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др...

BGN 4.00 4.46

50 x 5 мл е мини-прозрачна безвоздушная бутилка помпа лосион с прозрачен капак 18*75 мм

Пластични шишиња,5ml пластични шишињакапацитет : 5mlМатеријал : пластични шишиња : гласачко местоТежина : 9.19 gГолемина : 75mm*18mmПлаќањеНие прифаќаме ALIPAY тука.Речиси сите поголеми кредити можат да бидат прифатени од страна на aliexpress.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање поракиПопуст е предвидено ако вашата нарачка многу од предметите...

BGN 40.00

20pcs 3 мл Амбър преобръщане на ролкови бутилки за етерични масла roll многократна употреба парфюм дезодорант контейнери с черен капак

20pcs 3ml Килибар се Тркалаат по Шишиња, за Етерични Масла Rollon Refillable Парфем Шише Deodorant Контејнери со Црна КапакКапацитет : 3mlГолемина : 15*38mm Пакет Вклучуваат : 20 парчиња / многу

BGN 20.32

MUB-5 мл (120 бр./лот) Дъга печат кристал парфюм спрей бутилка красив смесен цвят на многократно парфюм Botella

Кога место со цел,да може да ни остави порака која означува боја ви треба.Или ние ќе ги испрати по случаен боја,Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се потрудиме да ви одговориме.Точка Име : 5ml (120 парчиња / многу) Виножито Печатење на Стакло Парфем Sprayer Шише Убаво се МешаБоја Refillable Parfum BotellaТип : Refillable ШишињаБоја : Мешана БојаМатеријал : СтаклоЗапечатување Тип : Завртки , Пумпа SprayerФункција : Патување Масло Шишиња , Refillable Шишиња , Парфем, Шишиња и дрГолемина : 70 * 14 ммКапацитет : 5 mlПакет Содржина : 120 x Празни ШишињаAnswer : ___________________________ Note : A...

BGN 97.00 131.68

Безплатна доставка на 12 бр. 37*90 мм 65 мл винт на шията стъклена бутилка с пластмасов капак за оцет или алкохол, carft / съхранение бонбони, бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 35.00 37.60

Elite99 маникюр шлайфане салон буферни пилочки за нокти шкурка маникюр, UV гел, който е паркет маникюр, педикюр, инструменти за нокти 220/240

Спецификации : * Материјал : Sandpaper + Пена* Боја : СиваF еа tures : * 100% Сосема Нов и Висок Квалитет* 3начини помине пескарење датотеки за чистење и обликувањето до нерамна помине површината пред УВ гел и акрил апликација* Може да се користи пред примена на лак или ноктите третмани* Уреден употреба на груба si des и мазна оние на полски и сјај на вашите нокти

BGN 1.00 1.90

40 бр. / лот син магнитен блясък за устни тръба, козметична опаковка, САМ червило бутилка, високо качество на празен квадратен контейнер балсам за устни

40pcs / многу Сина Магнетни Усна Сјај Цевка, Козметички Пакување, DIY Кармин Шише, Висок Квалитет на Празниот Плоштад Lip Balm СадБесплатен превозот 40pcs / многуТочка Име : Кармин ЦевкаБоја : СинаТежина : 28gКалибар : 12.1 mm

BGN 115.00 127.84

3pair Hot Soft Beetle-Bone crusher Ectropion Toes външна Техника Silica Gel Toes Separator педикюр, грижа за краката hallux Valgus Pro

3pair Топла Мека Бубадробилката Коска Ectropion Прсти надворешниот Уред Силика Гел Прсти Сепаратор Педикир Нога Нега Hallux ValgПроФункција : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgСпецификации : Материјал : Силика гелПакет вклучувајќи : 3packs=6pcs(3pcs лево +3pcs право)Време на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 5.00 7.36

4шт=2 двойки жени Силикон коректор бурсита на палеца на крак стелка мода чорап разпространение ортопедична стелка възглавница за грижа за краката инструмент гел Hall

4pcs=2pair Жените Силикони Bunion Пенкалата Insole Мода Пети Ширење Orthotic Insole Перница Нога Нега Алатка Гел Hallux ValgusФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 2packКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 3.00 3.18

Евтина доставка на 80 бр дървена дръжка едва доловим кука игла вытягивающая игла мъниста за коса, инструменти линия за микро удължаване на косата инструменти

Дрвена Рачка Threader кука игла за микро коса екстензии алаткиСе Справи Со Meterial : ДрвениУпотреба : за микро коса екстензијаПакет : 80 парчиња по торбаДрвена Рачка Threader слики : Превозот Detailes : 1...

BGN 48.74