• Ново
Безплатна доставка 500шт 1 мл малка прозрачна стъклена краен бутилка 1cc мини-стъклен флакон с взетия краен, стъклена бутилка

Безплатна доставка 500шт 1 мл малка прозрачна стъклена краен бутилка 1cc мини-стъклен флакон с взетия краен, стъклена бутилка

BGN 237.60
BGN 219.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба. Сите производи - производители' директна продажба . Најдобар квалитет и услуга овде.
Предмет : 1ml чисто Стакло Dropper Шише, 1 ML Мали Килибар Стакло Dropper Шише 1cc Мини Стакло Шишенцето Со Pipette Dropper, Висок Квалитет Стаклено Шише
Висок квалитет на стакло етерично масло шише, парфем шише, козметички масло dropper шише, pcakaging стаклено шише/кутија
Капацитет : 1ml други големини се достапни како што треба.
Боја : Јасно
Се користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.
Напомена : ве Молиме да ни кажете со боја на капа сакате, ако не, ние ќе испратиме капаче од шише во случаен избор.
Контактирајте ме за попуст ако ви треба голема Количина!
други големини се достапни како што треба.
Карактеристики
Сосема Нов и висок квалитет.
Бидејќи килибар стаклени шишиња се идеални за течности, лекови или етерични масла кои треба УВ заштита .
Одговара за мирисни масла, етерични масла, парфеми и на други течности.
Тие исто така се добар шише за лесно издавање на уво или капки за очи .
Ви препорачуваме да се мијат со алкохол пред употреба.
За Примерокот
Ако ви треба примероци со логото печатење , ве молиме контактирајте со нас. 1, Логото можат да се отпечатат на шише врз основа на 5000pcs по боја 2, Ние може да се направи кориснички шишиња како ваш дизајн или примерок. За експрес испорака. Напомена :
1.Ве молиме овозможи 1-2mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат.
3.Pls бидете сигурни дека ќе не предвид за бесплатен превозот ние ќе брод на стоките од страна на посоодветен начин.
4.Боите можат да имаат ittle различни како разлика екранот,pls се разбере.
Драг Пријател : Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот. Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас, ние ќе го реши проблемот за вас во прв пат.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими.
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 2 работни дена. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.
Ве молиме да ни даде шанса да slove проблем пред неутрални или негативни повратни информации!
Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови.

Всичко за продукта

Материал:
Стъкло
търговска марка:
Опаковка StarDu
Номер На Модела:
5236
Тип Елемент:
Бутилки За Многократна Употреба
Размер:
1ml
Обемът на:
1 мл, 1 цилиндър
Цвят на бутилката:
Почистване
Материал бутилки:
бросилисегласс
Друга Употреба В Промишлеността:
аромат, эссенциальная течност, лечебно масло, лаборатория за изпитване, е-течност, електронна сок
is_customized:
Yes

Подобни продукти в категория

Високо качество на мед микро перли линк 1000 броя в бутилка

Карактеристики : 100% Сосема НовТежина : 292g3 Бои : ЦрнаМатеријал : бакарДијаметар : 3.4 mm(надвор) x 3.0 mm(внатре)Должина : 6mmКоличина : Прибл 1000pcs во шишеШише големина : 7.5 L x 4 W x 7.5 H (cm)Има човечка коса многу цврсто, по сериозна и тоа ќе не е лесно да се добие слајд кога носат.Многу меки силиконски наредени во внатрешноста, па без оштетување на човечка косаПакет Содржина : 1 Шише х Коса Екстензија бакар Линк Монистра1000 парчиња по шише.ЦРНАТЕМНО КАФЕАВА БОЈАБРАУНСВЕТЛО КАФЕАВАРУСАПакување : За плаќање : Escown се многу поздрави...

BGN 15.00 19.20

Евтина доставка на 80 бр дървена дръжка едва доловим кука игла вытягивающая игла мъниста за коса, инструменти линия за микро удължаване на косата инструменти

Дрвена Рачка Threader кука игла за микро коса екстензии алаткиСе Справи Со Meterial : ДрвениУпотреба : за микро коса екстензијаПакет : 80 парчиња по торбаДрвена Рачка Threader слики : Превозот Detailes : 1...

BGN 48.74

40 бр. / лот син магнитен блясък за устни тръба, козметична опаковка, САМ червило бутилка, високо качество на празен квадратен контейнер балсам за устни

40pcs / многу Сина Магнетни Усна Сјај Цевка, Козметички Пакување, DIY Кармин Шише, Висок Квалитет на Празниот Плоштад Lip Balm СадБесплатен превозот 40pcs / многуТочка Име : Кармин ЦевкаБоја : СинаТежина : 28gКалибар : 12.1 mm

BGN 115.00 127.84

Търговия на едро на най-високо качество на супер лента за коса в синьо, двойна лента за кожата, косата патица / пу коса патица 0.8 cm x 3 ярда

висок квалитет на супер коса лента водоотпорен двојна лентаза кожата weft / лента за коса екстензијаголемина : 0...

BGN 12.00 16.00

Безплатна доставка 100шт 1 мл малък прозрачен стъклен флакон-краен 1cc мини-стъклен флакон с взетия-капкомер, стъклена бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 57.00 61.60

FWC 3Pcs Brush Nail Set Живопис liner четки Pen Brushes Комплекти САМ маникюр Nail Art Tools аксесоари

Спецификација : Количина : 3 Pcs / Set Должина : Како што сликите покажуваат Боја : Како на сликите покажуваат Пакет Содржина : 3 Pcs Сликарство Лагер Пенкало Четки Колекции Функција : 100% сосема нов и висок квалитет Совршено погодна за УВ Гел ноктите уметност Создавање на убави нокти за долготрајни искра помине совети! За цртање линии, фини детали,цвеќиња, обрасци и др...

BGN 4.00 4.46

100шт 50 мл чиста безвоздушная бутилка помпа с бял помпа и долната чиста капачка на бутилка лосион, пластмасов 50 мл копър за еднократна употреба бутилка

50мл матирано airless вакуум пумпа лосион шише w бела пумпа Refillable Шишиња САД ЗА КОЗМЕТИЧКИСостојба : 100% Сосема нов.Packung : 100 компјутери 50мл airless шишеимаме големина : 15ml, 30ml,50мл во нашата продавница.H : 15ml : 100mm,30ml : 118mm,50мл : 150mmА...

BGN 113.00 119.04

50 бр./лот 3g Безплатна доставка квадратен козметичен крем контейнер PS cream jar, бутилка сметана, 3 мл козметична банка

3g / 3ml дијамант бои плоштадот козметички крем тегла, пластични козметички теглиа 3g Пластични comsetic Тегла со 8 бои( бела, зелена, жолта, розова, јасно, портокалова, пурпурна, црвено)б...

BGN 36.80

10шт высокосортный 20/30/50/60 мл алуминиева празна опаковка бутилка натиснете лосион козметична емулсия помпа флакони проба субпакет бутилки

10pcs високоодделение 20 / 30 / 50 / 60ml Алуминиум празна шише пакување притиснете лосион за козметичка Емулзија Пумпа Ампули Примерок subpackage ШишињаПроизводот=Alunminun шише+ лосион пумпа главата+PS Пластична капаСледните податоци за рачно мерење, има некои грешки, ве молиме во вид преовладуваатГолеми нарачки може да ви даде попуст ,Ве молиме да се консултирате со клиентите!ANSWER : ___________________________ NOTE : СИТЕ СТОКИ ЌЕ БИДАТ СПАКУВАНИ СОВРШЕНО ВРЗ ОСНОВА НА НАШЕТО БОГАТО ИСКУСТВО,НО КАКО МНОГУ СТОКАТА Е СТАКЛО И КРШЛИВИ,ПА ВО СЛУЧАЈ ДА ИМА БИЛО КАКВА ШТЕТА КОГА ЌЕ СЕ ПРИМЕНИ НА ПРАТКАТА,СЕ НАДЕВАМ, ЌЕ МОЖЕ ДА ЗЕМЕ СЛИКА И КОНТАКТИРАЈТЕ СО НАС,НИЕ ЌЕ РЕФУНДИРАЊЕ НА ДЕКА.За Плаќање : 1...

BGN 37.00 39.89

2 мл е прозрачна стъклена Дрейфовая бутилка с пластмасова запушалка 11*35 мм малки шишенца за съхранение на проби от съдове за сватбен подарък показани

2ml Празни чисто Стакло Лебдат Шише со Пластични затка 11*35 мм Мал Примерок Ампули Садовите за Складирање за Свадба Подарок прикажани 48pcs / торба, 3bag / многу, Вкупно 144pcs Само Празна шише Капацитет : 2ml Боја : Јасно Големина : 11*35mm

BGN 75.00 83.01

Безплатна доставка на 12 бр. 37*90 мм 65 мл винт на шията стъклена бутилка с пластмасов капак за оцет или алкохол, carft / съхранение бонбони, бутилка

Ние ќе се фокусираме на пакување контејнери за козметика, парфеми, етерични масла, серум, лекови, храна, чување употреба...

BGN 35.00 37.60

50 бр 100/180 черен кръг двойна странична сив цвят на кривата на пила за нокти, маникюр инструмент на едро

Црна боја крива нокти датотека со двојно страна датотекиФункција : curver нокти датотекиОпис : Големина на : околу 17.8 x 2cm50pcs / пакетСостојба : 100% сосема новНа нокти датотека е двострано со различни грубост на секоја странаЗа подготовка пред секој помине уметност третманОва Пескарење Датотека е основна алатка за Нокти & ПедикирДвојно Страна да ја користите.Пакет се вклучени50 x Нокти ДатотекаКлиент Информации : Ако имате било какви прашања во врска со превозот време и неисправни квалитет и предмети не се примени, pls дали контактирате со нас на прво пред да замине на негативни повратни информации, ние може да ви даде задоволни одговори на & резолуција.Услуги На Клиентите : Ние ветувања за да обезбеди најдобра услуга за нашите вредни клиентите...

BGN 24.00 25.26

15ж gold/acrylic pearl white топка shape cream jar пластмасова банка за нощен крем / гел / есенция / овлажнител/восъчни козметични опаковки

Точка бр : CJR15 TBматеријал : ARCYLICголемина : 15gИМАМЕ ЗЛАТО / БИСЕР БЕЛА БОЈА ЗА ВАШАТА REFERRENCE,PLS НАПРАВИ ЗАБЕЛЕШКИ КОЈА БОЈА ВИ Е ПОТРЕБНА КОГА СТАВАЊЕ ЦЕЛ 。

BGN 195.20

4шт=2 двойки жени Силикон коректор бурсита на палеца на крак стелка мода чорап разпространение ортопедична стелка възглавница за грижа за краката инструмент гел Hall

4pcs=2pair Жените Силикони Bunion Пенкалата Insole Мода Пети Ширење Orthotic Insole Перница Нога Нега Алатка Гел Hallux ValgusФункција : Материјал : силиконПакет : 2 парчиња / пакет , вкупно 2packКарактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат.Силика гел материјал, тоа е мека и удобна.Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgТоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgВреме на испорака Забелешка : Ако не ја прими стоката во рамките на испорака датум, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака.Ве молиме не се применуваат спор во рок од 60 дена, ви благодариме за вашиот вид разбирање...

BGN 3.00 3.18

10pcs Ultra Hold Double Sided Tape Hair System лепила за тънко перука/повторно нанасяне на лента удължаване на коса/перука 0.8 см*3 ярд

0.8 cm*3 Yard Нов Ултра се Одржи Чипка Перика Двојно Двострано Лента За Чипка Перика / Менување Лента за Коса Екстензија / СТП Коса Екстензија / Toupee 10 PCS / МНОГУБоја : белаПакет : 10pcs / многуГолемина : 3yards x 0,8 cmИспорака Метод : Ние се стремиме се потрудиме да ви обезбеди најсигурни...

BGN 58.00 63.71

10шт нетъкан медицински лепило раневая превръзка голяма превръзка помощ еластична превръзка грижи също

100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Материјал : Неплетени ткаениниГолемина : 10x6cm / 3.94x2.36"(приближно)Боја : БелаРок на траење : 2 ГодиниСекое парче поединечно завиткани,стерилниДише и УдобноПокрива и штити гребнатинки, посекотини, помали изгореници, плускавци, и постхируршкизасеци,да се спречи инфекцијаЛатекс слободни и противалергискиПротивалергиски лепило маса избегнува било иритација на кожатаТоа е составен од мека подлога,база материјал и Неплетени од горниот слојПосебен остров подлога апсорбира сите крв и рана exudate и обезбедува мека перница на раната.Рампа не се држи до раната и оттука отстранување е безболна.Количина : 1set(10pcs) Забелешка : 1.Ве молиме овозможи 12cm грешка поради прирачник за мерење...

BGN 2.56

Безплатна доставка 200шт 10 мл празен черен стъклен флакон етерично масло със златен алуминиев пръстен капкомер, 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 324.00 352.00

Безплатна доставка 480шт 10 мл черен матиран стъклен флакон етерично масло с черна саботажной очевидна капкомер 10cc стъклен флакон парфюм

10ml црно стаклено шише со dropper, висок квалитет dropper стаклено шише, pipette шише, козметички пакување садот со Дијаметар : 25мм Макс висина за етикета : 33mm Капацитет : 10 mlвратот : 18mmтоа е се мери со рака, pls undestand таму ќе биде малку грешкаСе користи за етерични масла, мирисни, ароматерапијата масло, serm, течни медицина, e течност, e сок, лабораториски тест е така натаму.Империал fl мл : 1 мл = 28.35 ml; НИ fl мл : 1 мл = 29.57 ml.Шишиња се достапни во жолто, сино, зелено транспарентен , 15ml 20ml 30ml 50мл 100mlако ви треба уште една капа, pls кажи ми!Имаме повеќе етерично масло шишиња, ве молиме погледнете на линкот подолу...

BGN 711.00 756.80

5 броя 4-лентов полиране пясък файл блок премахнете лъскав блясък буфер нокти инструменти

100% Сосема Нов5 компјутери 4way помине уметност полски блокТоа е голем ситевоедно 4 чекори за чистење блок за помине уметност доработка, идеален за сјајна и sharping ноктитеНајдобро за сопствена употреба или ноктите салон употребаУреден употреба на груба страни и мазна оние на полски и сјај на вашите ноктистрана 1 : датотека работ на ноктитестрана 2 : отстранете сртовистрана 3 : мазни ноктитестрана 4 : сјај на ноктите

BGN 4.58