• Ново
Високо качество на 50 двойки нов цвят на миглите безворсовые тампони за очи Петна съвети за разширяване на етикети тайна мигли подложки

Високо качество на 50 двойки нов цвят на миглите безворсовые тампони за очи Петна съвети за разширяване на етикети тайна мигли подложки

BGN 18.10
BGN 11.00 -39 %

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Може Да Се Користи За : Eyelash Продолжување Апликација, Facials, Eyelash Perming
Eyelash продолжување добавувачи за професионални lash техничари
Погоден за шминка салон, козметика студио, шминкерот.
Погоден за професионална употреба и лична употреба
Најдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lint
Колаген Анти-навремено Гел за Око Печ, Lint-бесплатно, за eyelash проширување,
Оваа lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжување
Тоа е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.
Име : Очите Подлога
Пакет Боја : Розева
Бои : Сина Филм
Материјал : Монистра Светлина
Облик : Лево И Право
Количина : 50pairs Eyelash Подлога
100% Задоволство Гаранција
Како нашите ценети купувачи, ако сте задоволни со производот, ние сме несреќни. Тоа е многу едноставна!Ние сакате да бидете апсолутно сигурни во секоја цел што е поставен. Ако не сте задоволни со производот,ви ветувам дека ќе може да се врати оваа точка за која било причина, откако ќе го купите.И покрај тоа што само не ми се допаѓа тоа.Ние може да ви даде гаранција дека ќе може да се добие целосна наплата или замена ако не се врати тоа.Ние сме љубезно ве потсетам дека треба да се плати за враќање превозот надомест.
Услуга Guider
П : Дали ви се нудат се откажат превозот услуга?
A : Да, ние нудиме капка превозот услуга.Можете да ни остави на примачот име, адреса и телефонски број на кога ќе го поставите цел.Ние ќе испрати пакет според адресата информации сте го напуштиле.
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена и побрзо превозот метод за крупни цел. Ако сте веледрогерија,ве молиме да бидат слободни да контакт со Trade Manager или е-маил, ние ќе ви одговори во рок од 24 деловни часа(освен одмор).
Превозот Ние брод во светот страна на курирската служба DHL,Fed Ex,UPS-от,ТНТ,e Packet,EMS,Кина Пост Воздух Mail, Сингапур Пост ,Хонгконг Пост Воздух Mail и така натаму.Можете да одберете превозот метод што треба. Ние не сме одговорни за доцнење или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. Сепак ние ќе ви помогнат да ги пратите пакет, се додека не го добиете. Ве молиме да забележите дека ние не плаќаат никакви давачки или такси за вас, ако вашата цел е се одржа во вашите Сопствени.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. Ако пакетот не може да биде донесено поради купувачи причина (вклучувајќи ги одбива да го потпише), купувачот треба да дозволат сите дополнителни трошоци. Ако имате било какви посебни барања за декларација, ве молиме да ни остават имајте на ум кога ќе го поставите цел.
Повратни Информации Важно!!! Ве молиме слободно контактирајте со нас пред да замине Неутрални или Негативни повратни информации, ние ќе го решат проблемот веднаш. За вашето задоволство и коментари се многу важни за нас. Ако ви се допаѓа нашите производи и услуги, ве молиме да ја искористам за момент да ни остави позитивен фидбек и сите 5 ѕвезди.Ние ќе го цениме тоа многу.

Всичко за продукта

Дължина:
Pink L R
Тип Елемент:
Фалшиви Мигли
Фалшиви Мигли Териер:
Друго
Материал За Фалшиви Мигли:
Друго
Плавателни Съдове На Фалшиви Мигли:
ръчна изработка
Дължина На Фалшиви Мигли:
0,5-1 см
Брой:
50шт
Стил На Фалшиви Мигли:
Друго
Тип На Фалшиви Мигли:
Долните Мигли
Номер На Модела:
Yisu-очни тампони
търговска марка:
мяоке-VN
Размер:
50pcs/pack
Цвят на опаковката:
Розов
Цвят:
Синя Филм
Материал:
Светли Мъниста
Форма:
Ляв И Десен

Подобни продукти в категория

Жените грим присаждане на мигли инструменти за удължаване на миглите Мигли хартиени лепенки под гел очна подложки за търговия на едро 100 чифта/лот

започнетекрајот100 Парови Пресадена Трепките Око Маска Закрпи Eyelash Продолжување На Површината Трепките Хартија Налепница Lsolation Подлога Сочинуваат АлаткиКоличина : 10 0 паровиКарактеристики : Најдобар Квалитет Око Печ, мазна површина, lint Колаген Антинавремено Гел за Око Печ, Lintбесплатно, за eyelash проширување, Ова lint слободни гел за Око Влошки кој е идеален тип за professionalist користење за време на eyelash продолжување е совршен тип кои ги покриваат сите под трепките кои го прават вашиот работи побрзо и почисто.На prodult е слика покаже : Нашата Услуга : 1.Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо...

BGN 25.00 31.20

Фен на очите Грим четки инструменти 10шт на веждите, на очите-сенки за очи коректор за красота четки за грим компактна пудра основа pincel maquiagem

Фан Око Сочинуваат Четка Алатки 10pcs Веѓа Очите Сенки Concealer Убавина Шминка Четки Прав Фондацијата pincel maquiagem Функција : Антибактериски Влакна не ќе се скрши во Персија волнаУлтра меки влакна има добра адхезија на прав Бреза волна се справи со обезбеди подобро чувство отколку нормално се справува Со алуминиумски легури цевка со длабоко позлата овозможува метален сјај и AntirustПакетот вклучува : 10pcs шминка четкиНие прифаќаме Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски ТрансферЉубезно ве молиме да го проверите вашиот превозот адреса внимателно пред исплата...

BGN 15.00 18.06

NAGARAKU100Pcs/Пакет Hot Марля еднократни четки за грим индивидуални инструменти за отстраняване на миглите тампон микро четка за изграждане на миглите инструменти

Можеби вака производи : 100 Pcs / Пакет Топла Lint за Еднократна употреба Шминка Четки Индивидуални Lash Отстранување Алатки Брис Микро четки Eyelash Продолжување Алатки Опис 100% Сосема нов и висок квалитет на Микро четки се користи кога се применуваат смена или буквар на трепките парична казна совет на микро четка ви овозможува да се изолира одредена област, кога со помош на смена или буквар без допирање на други трепките Секој микро четка совет е bendable за да се овозможи лесен пристап до одредена област Eyelash Продолжување потрошен материјал за стручна lash техничари Апликатори за да им помогне на помош во примената на eyelash екстензии Тие се обично се користи за подготовка на трепките со примена на буквар или други чистење на клиентот свој трепките пред примена на eyelash екстензии Овие микро четки, исто така може да се користи со лепило смена да се отстранат несаканите, оштетени и стари eyelash екстензии Секој апликатори совет ви овозможува да се изолира одредена област без да губат производ за Еднократна употреба, чисти и санитарни, да се спречи инфекција Количина : 100pcs Материјал : Пластични + пената

BGN 6.38

11 / 10шт професионални женски четки за грим-мек комплект четки за грим на основата на пудра на прах четка за грим Инструменти, Определени с цилиндър

Ако ви се допаѓа овој објект,ве молиме да го додадете во вашите "Wish List" Доколку ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме да го додадете во вашите "Продавница Листа".Ви благодарам многу!!! ^^ Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш.11 / 10pcs Професионални Жени Шминка Четки Мека Шминка Четка Постави Темел во Прав со Четка ја Сочинуваат Алатки Сет со cylindФункција : 100% нов и висок квалитет, Направени од високоодделение синтетички влакна Обезбеди целиот сет на четки, вклучувајќи 10pcs / 11pcs четки од различни големини На влакната се сите мека и свиленкаста на допир Тие се применуваат шминка рамномерно и лесно се чисти Секоја четка е дизајниран со долго, лесназазафат рачка за прецизност во текот на апликација за погоден за сите типови на кожа, Професионална шминка четки изработени од пластика се дизајнирани со шарени риби форма, пропадна отпорни се справи и високоодделение синтетички влакна...

BGN 11.00 13.28

Най-добрите продажба на мода, козметика грим организатор Box Hollow Rose Flower кутия за съхранение на метални дръжка молив поставка за чаши на масата организатор

Карактеристики : Материјал : металБоја : Како на сликата покажуваКоличина : 1 компјутерТоа е практична и симпатичнаAnswer : ___________________________ Note : 1...

BGN 3.00 3.74

0.15 mmEllipse плоски удължаване на миглите мек тънък връх плоски корени полупостоянные фалшиви удължаване на миглите салон използва фалшиви мигли

1)Времето во транзит : транзит време варира со различни превозот метод и земјата.Превозникот ИмеПроценето време во транзит (во работни денови )DHL 26 денаFEDEX 27 денаКина Пост Регистрирани Воздух Mail 1250 денаКина Пост Обичен Мал Пакет Плус 1250 денаEMS 315 денаEpacket 615 денаРуските воздухопловни 1525 дена2) објект за обработка на време : објектот обработка на време за одредена цел варира со производи за видот и акции статус ,најчестообработка на време ќе биде помалку, тогаш 72 часа.3) Даночниот : за да се осигура ќе добиете по минимум тат ,ние може да се изјасни како "подарок mples' со ниска вредностЌе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена.1)се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА...

BGN 8.00 9.89

Смесете цвят за еднократна употреба грим четка за мигли Спирала пръчки син дръжката на четката миглите, веждите гребен четка за грим четка

Имаме нашата фабрика за производство , Производителите продажната ценадобредојдовте на сопственинаправиthx ! Состојба : Нова Рачка Материјал : Пластични Четка Материјали : Најлон Здравје : Тоа беше sterilized За шминка, и маскара по виткање трепките чешла трепки пакет е во добра состојба за да се задржи Чиста канализацијаЗа ДА се направи вашите очи поубаво ! Секој објект има следење на број .Ви благодариме !Глава Должина : 2.7 см (1 инч)Целата Должина : 10 cm (4 инчи)Карактеристики : Совршен за одделување на трепки пред и / или по примена на маскараЧетка глава може да се bended малку како што требаЛесен за употреба и удобен за носење5 боја за да изберетеСпецификации : Четка рачка Боја : СинаЧетка Главата Боја : црна, бела, розова, роза, виолетова црвенаПакетот вклучува : 250pcs за Еднократна употреба Eyelash ЧеткиShippment : 1...

BGN 15.00 21.60

Фалшиви Мигли Прозрачна Ивица Норковые Мигли Крилати Норковые Мигли, Ръчно изработени Очите Миглите Невидима Лента НЭП Вимперс Мигли

Лажни Трепки Terrier : Транспарентна Пластика Стилови : F2 F5 F9 F23 F36 F37 F41 F42 F43 F116 Спецификација : 100% Сосема Нов Материјал : Вистински Mink коса(рачно изработени На 100% ) Како да го користите : Внимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцета се Споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширина Додадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памук Задржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисок Ако е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природни ве Молиме имајте во предвид : 100% рачно изработени, секоја серија ќе биде разликата, вклучуваат форма, должина, виткање, дебелина и др.

BGN 5.00 7.84

Pro грим 20pcs набор от четки за пудра на прах сенки за очи очна линия на устните Грим четки инструмент

20 Компјутери Про Шминка Поставите Прав Фондацијата Сенки Eyeliner Усна Козметички Четки100% сосема нов и висок квалитетМатеријал : Висок Квалитет Коза коса , Најлон материјал и мека СинтетичкиСе Справи Со : ДрвоГолемина : прибл 13.6 см15.6 см должинаОбјектот се вклучени : Фондација во Прав со Четка,Усна Четка,Маскара Четка,Сенки Четка,Два Страна Четка,Веѓа Маскара Четка,Сунѓерот Четка,дупка со Четка,Носот Сенка Четка,Eyeliner ЧеткаПрофесионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликацииПогоден за Професионална употреба или Домашна употребаЛесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформаСо соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Ние ги собереш четка во секој поединечно Пакување, погодно за вас се земе & употреба...

BGN 6.00 7.46

Гореща Разпродажба 10 Корен На Фалшиви Мигли На Индивидуалното Физическо Дълго Норковое Натрупване На Фалшиви Мигли, Ръчно Изработени

Пердув име на Производ : кластер 10 садење eyelash коренот не го преземе водствотоБренд : среќен цветГрубост : 10 видовидолго степени : 8 mm 10 mm до 12 mm (кутија должина)Материјал за квалитет : имитира minkМека : мекаЕфект на употреба : косата и коренот на таписерии, повеќе доволно парична казна природен допир е многу удобно, калемење и повеќе природни

BGN 3.00 3.98

New Pro Single Black Wood Soft White Hair Powder Foundation Highlight Large Фен Лицето Brush Beauty Cosmetic Makeup Brush Tool

Нова Про Една Црна Дрво Мека Бела Коса во Прав Фондацијата Нагласи Голем Фан на Лицето Четка Убавина Козметички Шминка Четка Алатка Карактеристики : Висок квалитет на Синтетички Влакна Нова & Висок квалитет Даде youself беспрекорна фондацијата апликација секој пат...

BGN 4.00 4.94

8шт натрупване на мигли грим набор от инструменти за теглене на лепило за мигли за пречистване на миглите очни тампон лепило притежателя удължаване на миглите пинс

НОВИ 15ml Водоотпорен Ниска Мирис Брзо Сува Eyelash Продолжување Лепак Лепило Шминка Без Стимулација Лажни Eyelash Лепак За Трепките парчеПрофесионални 15ml Eyelash Лепак Висок Квалитет Eyelash Продолжување Лепак Брз Сува Течен Лепак За Трепки парче4 Pcs Професионални Антистатички Пинцети Eyelash Продолжување Шминка Алатки C&J Навивам Природна Човечка Коса на Индивидуални Лажни Eyelash Продолжување Шминка Алатки 0.15 / 0.17 / 0.2 мм дебелина парчеC Крива 0.15 mm MINK вештачки трепки eyelash продолжување Лажни Лажни Трепки Очите Трепките парчеНови thinest 100 пара очи влошки, под око печ,eyelash продолжување lint слободни око влошки од јужна кореја, САД$ 2.99 / set50мл Eyelash Почиста За Eyelash Екстензија Да се чисти Трепки Пред Садење Eyelash бесплатен превозот САД$ 6.69 / парчеЕден Дебел Лажни Трепките 0.12 мм В навивам 8 / 10 / 12 Професионални Око трепките Шминка Алатка За Eyelash Продолжување парче8pcs eyelash продолжување шминка алатка поставите eyelash лепак смена eyelash чистење за око удари со камшик

BGN 24.00 28.64

YOKPN 10 двойки естествени дълги фалшиви мигли, ръчно изработени дебели фалшиви мигли мек къдря натрупване на мигли грим инструмент

Овие долго лажни трепки се направени со висок квалитет памук конец со кадрава и дебели стил, кој може да одговара на вашиот секојдневен и партија шминка.Многу меки и удобни за носење.Тие може да бидат отстранети од страна на око шминка смена.Може да се употребуваат кога се применува со внимание.Тип : Лажни Eyelash СетСтил : МодаДолжина На : Above1.5cmМатеријал : Памук конецEyelash Инфаркт Материјал : ПластикаКако да се користиВнимателно отстранување на трепките од случајот со помош на пинцетаСе споредат лажни трепки со окото линија должина, трим на соодветна должина и ширинаДодадете лепак заедно со лажни eyelash корен со памукДржете го eyelash на коренот на вашиот природен трепките со притисокАко е потребно, се применуваат сенката за очи или eyeliner да се направи вашите очи линија погледнете повеќе природниПакет Се Вклучени : 10 Пара Лажни Трепки (Стил како Слика)

BGN 3.00 4.86

Безплатна Доставка 2018 Размер На Пръста На Акне Акне Кутин Отстраняване На Грим На Лицето Кожа На Носа Порите Чисти Масаж Почистващо Средство Четка Силикон

големина околу 10cmAnswer : ___________________________ NOTE : 1 Ве молиме имајте во предвид фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината детали.2...

BGN 1.00 1.10

1бр четка веерообразная черна дървена дръжка изкуствена коса, грим, козметични четки инструмент за красота

Карактеристики : карактеристики е мека и нодуларен Погоден за одржување и поправка капацитет Лесен за употреба и преносни Големина Големи димензии : 14.5*4.5*1 cm Мали димензии : 14.5*2.5*0.7 cm Пакет : 1 парче сочинуваат четки

BGN 1.00 1.87

20 бр група жени модерен грим четки набор от инструменти грим тоалетни принадлежности комплект вълна грим четки Setdropship

20 компјутери Set Жените Fashional Шминка Четка Сет алатки шминка Toiletry Комплет Волна Сочинуваат Четка во СобатаОпис : 100% сосема нов и висок квалитетКоличина : 20pcs / setПредмет тип : Make up четкаМатеријал : Коза косаРачка материјал : ДрвоЧетка материјал : Синтетички ВлакнаПрофесионален квалитет на четка сет кој вклучува сите основи треба за дневни апликацииПогоден за Професионална употреба или Домашна употребаЛесно да се држиме прав, природна боја, рендерирање униформаСо соодветна грижа, вашите четки може да се ужива со години.Ние ги собереш четка во секој поединечно Пакување, погодно за вас се земе & употреба...

BGN 6.00 7.97

1бр спирала, грим за мигли на четката maquiagem миглите четка maquillaje козметика грим очна линия pinceis безплатна доставка

1pc Спирала сочинуваат eyelash четка maquiagem лицето за нега на lash четки професионални да maquillaje шминка козметика око pinceis бесплатен превозотФункција : Материјал : дрво +synticГолемина : 15 cmТежина : 28 грамПакет : 1 компјутер во кесаСпирала дизајн, може да се исчисти веѓите и трепките

BGN 6.06

Лилаво Червен Грим Четки Комплект Вилица Дизайн На Основата На Пудра На Прах Сенки За Очи, Грим Фен На Четката Очите Контур Смесване На Козметични Средства На Нов

Виолетова Црвена Шминка Четки Поставите Вилушка Дизајн Фондацијата Сенки Во Прав Сочинуваат Фан Четка Контура Меша Козметички Нови АлаткиКарактеристики : нов и висок квалитет.Кога ви треба целосна покриеност со вашиот прав или минерална шминка фондации, рамна врвот четка е вашата најдобра залог!Поглезите вашето лице со луксузно мека и компактен Рамен Врвот Четка, додека густо спакувани синтетичкивлакната ви даде беспрекорна покриеност на вашата фондација, руменило, и доработка во прав.Се користи за примена на минерални фондацијата, течни фондацијата и, исто така, руменило.Совршен за двете професионална употреба или лична употребаСпецификацииГубење на Материјал : Синтетички влакнаВе Молиме Имајте Во Предвид Љубезно Ве Потсетам : 1.Вистинска боја на објектот може да биде малку поинаков од сликите кои се прикажани на вебсајтот предизвикана од многу фактори како што се осветлувањето на вашиот монитор и светлина од светлината.2.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерни податоци.3.Ве молиме чисти четки пред првата употребаПакетот вклучува : шминка четкиНапомена : Увозни давачки,даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред купување.ИСПОРАКАПревозот ќе се организира во рок од 7 дена по comfirm плаќање на Сите стоки само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале...

BGN 6.00 6.22