• Ново
1бр Бяла смола плюс найлон прежда професионален гребен за коса, вълнообразни гребен от изкачването рокля инструмент, круша, цвете бретон Директен прическа

1бр Бяла смола плюс найлон прежда професионален гребен за коса, вълнообразни гребен от изкачването рокля инструмент, круша, цвете бретон Директен прическа

BGN 2.80
BGN 2.00 -29 %

Сума
Налично за поръчка


Функција и Карактеристики :
Масажа на главата
Анти-статички и не боли коса
И двете права коса и навивам за коса се погодни за употреба.
Спецификации :
Материјал : Смола плус најлон предиво
Боја : Бела
Облик : Брановидна
Мерења : За 22cm/8.66" 5cm X/1.97" X 3.5 cm/1.38"
Тежина : Околу 40g
Забелешки :
1. Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме!
2. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате доколку сакате да знаете повеќе за нашите производи.
1 X Чешел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Всичко за продукта

търговска марка:
Кемей
Номер На Модела:
гребен за коса
Материал:
Смола
Размер:
About 22cmX 5cm X 3.5cm
Тип Елемент:
гребен
Материал:
Смола плюс найлон прежда
Цвят:
Бял
Форма:
Вълнисто

Подобни продукти в категория

10шт най-хубав професионален неръждаем Болт с груминг линяющий автомобил Пат четки и гребени куче четка

100% Сосема Нов и висок квалитет ги Отстранува мртвите губат косата Ги Отстранува Вирусот Домашно Милениче Коса...

BGN 14.00 18.82

Cs go цветна практика BALISONG METAL butterfly comb knife fade Trainer сгъваем нож 440C тактически нож джоба EDC мультитул

Вкупна Должина : 22.8 см, должина на Ножот : 7 см Справи со должина : 14 см Сечилото ширина : 1.6 см Сечилото материјал : 440 в Тежина : 120 G

BGN 614.40

1 бр салон фризьорски салон козметика за коса престилка с прозрачно прозорче прозорец непромокаем дъждобран облекло за оформяне на косата в червен цвят

1 BUC Салон Берберот Коса за Сечење Престилка со Транспарентно Прикажување на Прозорецот Водоотпорен Кејп Облека Косата Црвена БојаСпецификација : Боја : ЦрвенаБренд нови Топли берберот ртовите со Телефон / Book / Таблет Прикажување на прозорецот.Совршен за коса за сечење, боење, perming.Овие ртовите се удобно, мека и лесна.На Ртовите имаат јасно пластика така, клиентите може да ги користат нивните телефон без да се земе своите раце надвор од кејп.Еднократно, Лесно да се грижи за машина за миење и висат да се исушиОдлично за професионални коса и салон за убавина употреба или домашна употребаПакетот Вклучува : 1 x Црвено Фризерски КејпAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 34cm.Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот

BGN 16.80

1бр дървен гребен за коса-перука четка глиган четина + дърво + пластмаса отлично удължаване на коса Четка за коса

1pc Antistatic Перница Коса Четка Чешел Дрвена Рачка Масажа Чешел за Нега на КосаКарактеристики : високо квалитетни, трајниAntistaticскалпот масло може да се чешлани до крајот на косата, па косата е мазна и сјајна, емитира природен сјајДолга коса не метежот лесноНамалување на притисок на косата кога чешлаЗатворање на cuticle, да се спречи frizzСпецификации : Боја : како што е прикажано на Сл.Материјал : дрвена рачка + влакнатаПроизвод големина : должина околу 22.5 cm / 8.86", влакната должина околу 2cm / 0.79"Количина : 1pcЗабелешки : 1...

BGN 5.00 7.26

6 / 8шт удобни магическа коса маши, ролки спирала къдрици стайлинг на коса DIY инструменти

11230 Поврзани соСпецификации : Брзото губење на ролки се создаде кадрава секси фризура за неколку минути.DIY дома, може да ви помогне да заштедите време и пари кои се трошат во салонот.Брз и лесен начин да се создаде убави кадрици дома.Без хемиски третман, заштита на вашата коса.Високабрзина на менување на магија перм незамисливо.Работата Чекори : 1...

BGN 1.70

Професионална Япония безопасна кръгла корона 6 инчови ножица за подстригване на коса фризьорски салон makas hair scissor истончающие ножици фризьорски ножици

професионални 6 инчен јапонија 440c коса ножици шминка сечење режа берберот чистење shears scisors фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c челик Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% Сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа Не вклучува торбаКупи вреќа, ве молиме кликнете на благодарение!Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

BGN 22.00 27.20

Скоба за коса, маши за коса, грим Hairclipper фризьорски салон maquiagem рязане салон инструменти за полагане на раздел алуминиеви и пластмасови шипове 12шт

МОЖЕБИ ЌЕ сакате ^ ^ Коса Клип Curler Шминка Hairclipper Фризерски maquiagem Сечење Салон Стил Алатки Дел Алуминиум Пластични Шноли 12 Pcs Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет...

BGN 4.00 4.88

Новият пристигането SMITH CHU професионални ножици за коса набор от 6 инча преки и истончающие ножици фризьорски ножици + гребен +комплекти

Нови пристигнување СМИТ ЧУ Професионални Коса Ножици set 6 инчен Директно & Чистење ножици берберот shears+чешел +колекции1 x ножици за Сечење / Рамен сече 1 x Чистење ножици / Заб shears 1 x Ножици' случај 1 x чешел

BGN 19.00 25.58

Конфигуриране на 5 Комплект левичар Япония Пат 7 ножица гребен куче грижа за косата ножица за изтъняване на рязане фризьорски салон фризьорски ножици

Професионални Прилагодите НожициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на лево раце Професионални јапонија 440c челик Милениче 7 инчен shears Животинско куче чешлање коса ножици поставите берберот алатки за сечење чистење режа коса clipper фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c 6cr13 челик Технологија : Рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% Не содржи масло (Воздухопловна безбедност забрана) Прилагодите лого / име : YES(бесплатно) Ласерски издлаби зборови : YES(слободни)5 комплет inclue : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа +1pc Twi опашка криви режа +1pc челик чешел +1pc клешти + 1pc торбаПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

BGN 68.00 72.93

Професионална лявата ръка на Япония 440c 6 & 5.5 инча черен нарязани ножици за коса комплект за рязане на фризьорски салон ножица за изтъняване на фризьорски ножици

професионални Левата рака 6 & 5.5 инчен јапонија 440 C ЦРНА намали коса ножици поставите сочинуваат сечење режа берберот чистење shears scisors алатки фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c челик Категорија : Сечење режа / Чистење режа Големина : 6 / 5.5 инчен Должина : 17.5 / 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% еден сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа (не вклучува торба )Ако сакате да се купи вреќа , ве молиме кликнете на ...

BGN 16.00 17.31

5шт цветни фиби за коса професионален фризьорски салон секционирование инструменти за стайлинг на коса ширити клип шипове аксесоари шнола за коса

5 PCS Шарени Коса Клипови Професионални Фризерски Салон Sectioning Косата Алатки за Плетење Клип Шноли Додаток Коса PinНајлесен, Најбрз Начин да се направи големадегустација јајцаЗа sectioning исклучување големи области на косата кога возен перм прачки или боење и истакнување на косатаКонтури и криви на обликот на главата за удобност и се чувствувате чисти sectioningСпецификација : Материјал : Пластични + МеталБоја : Испрати По Случаен ИзборКоличина : 5 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : Боја на производ е различен за секоја серија,Ние ќе испрати случаен боја,ако предвид дека, ве молиме да не го купите, ви благодаримеВашата цел ќе бидат испратени во 5 Компјутери случаен во Боја...

BGN 2.00 3.04

6 бр./ лот черно фризьорски гребен за фризьор, въглероден антистатичен гребен за подстригване на коса в комплект от 6 модела, нов въглероден гребен TG-05

6 Компјутери / Многу Црна Фризерски Чешел За Hairstylist, Јаглерод Antistatic Коса за Сечење Чешел Во 6 Модели во Собата, Нови Јаглерод Чешел TG051...

BGN 10.00 10.88

4 5 5.5 индивидуален лого 440C професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици режещи ножици истончающие ножици C1017

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 4 / "5" / 5.5" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Buc или 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)(2) Должина : 4" / 5.0" / 5.5" (За 12 / 13 / 14cm)(3) Quatity : 1 Pcs или 1 Пар( 2 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 1017 C(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 10.00 14.80

5.5 inch 16cm Japan 440C Customized Logo Professional Hairdressing Cutting and Thinning Ножици Салон Hair Styling Tools C1018

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Buc или 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)(2) Должина : 5.5 Инчи(За 16.0 см)(3) Quatity : 1 Buc или 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : Z 1018(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 13.00 19.14

Салон фризьорски салон фризьорски ножици чанта ножици ножица чанти инструмент фризьорски салон кобур за носене Калъф с поясным колан нитове клипове чанта

Салон Фризер Берберот Ножици Торба Shears Стриже Кеси Алатка Фризерски Holster Торбичка Случај со Половината Појас Занитвам Клипови ТорбаФункција : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.Изгледа уредно и многу паметен.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : ЦрнаКоличина : 1 PcsОбјектот Големина : Околу 21*13.8 CMAnswer : ___________________________ Note : 1.На листата само вклучувајќи и Ножици Случај,оние ножици и чешел не се опфатени и тоа е за вашиот референца.Благодарение advnace! 2.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред купување...

BGN 18.00 20.26

Mayitr 3Colors Professional Travel Hair Comb Преносима сгъваема четка за коса с огледало компактен джобен размер на чантата Пътна гребен

HB0015186Спецификација : Бренд новиМатеријал : ABSВиткање големина : 10.8 cm x 4.2 cm x 3cmСе расплетува, големина : 20.7 cm x 5cm x 3.5 см3 Colors за избор : Бела, Портокалова, ЦрнаКоличина : 1 КомпјутерИздржливи и висок квалитетИдеални За Патување, Кампување, Чанта, Спортска Торба, Преку Ноќ Торба Или Кабински Багаж, Не За Вашата Коса Насекаде И Во Секое Време.Пакет се вклучени : 1pc x Виткање на Косата ЧеткаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.62

Smith Chu 6 инча професионален 360 градуса на въртене на въртящо подстригване на коса / ножица за изтъняване на човешки косъм фризьорски ножици

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

BGN 38.00 73.60

Елегантни дамски момиче пеперуда Нокът Кристал кристал скоба за коса скоба Родословни челюст Y207E горещи продажба

Опис : Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Карактеристики : Материјал : Алуминиум & Кристал Пол : Жени, Жени, Жени, Девојки Големина : прибл.5.3cmx2.5cm / 2.09"x0.98" Достапни бои : Сина, Розова, Виолетова, Кафе, Бела Количина : 1 Pc Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.74

12шт модула скоба за коса патица клипове инструменти за полагане на салон цвят удължаване рязане грижи инструмент безплатна доставка

12pcs snap коса клип патка клиповиФункција : Должина : 11cmМатеријал : Челик и ПластикаБоја : Комбинација на бојаПакување : 12pcs / пакет

BGN 4.64

12шт салон фризьорски салон фризьорски салон черни щипки за коса клипове Нокът раздел пеперуда инструменти за полагане на фризьорски щипки за коса

Спецификации : Боја : црна, белаМ aterial : пластикаКоличина : 12pcsПроизвод големина : околу 8.2x4.8x3.5 см / 3.2x1.9x1.4inУпотреба : коса боја за коса, перм, нега на коса, коса стил, DIY потребните алаткиW hether тоа е поврзано или не, со користење на електрични апарати прачка или коса волумен, или кога тие одат надвор и треба коса партиција или серија за обработка, може да се стега голема количина на коса...

BGN 3.00 4.19

Професионални ножици за коса 4,5 инча 5 инча ножици за коса 440C Japan Big stone добро качество Lyrebird HIGH CLASS NEW

Професионални коса shears 4.5 ИНЧЕН 5 ИНЧЕН Коса ножици 440 C Јапонија Голем камен добар квалитет Lyrebird ВИСОКА КЛАСА НОВИLyrebird Коса Ножици Параметри : БРЕНД ИМЕLyrebirdПРИМЕНАЧовечка косаСЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛЈапонија 440 CТВРДОСТ5961 HRCБОЈАСребренаГОЛЕМИНА5.5 ВоТИПСечење РежаВКУПНА ДОЛЖИНА15.1 cm(5.9 Во)НЕТО ТЕЖИНА48gOptioanl ножици додатоци воведНожици за одржување и Прашања треба внимание1...

BGN 29.00 33.79

Purple Dragon 6 инча фризьорски салон ротационни ножици, Ножици за коса професионална-козметика за коса 360 градуса Rotati Япония 440c високо качество

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · продавачот ќе користи нова картон за пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : Еден Ножици Не доаѓаат со торбаНие би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого...

BGN 44.00 86.40

6 инча остри фризьорски ножици, ножици за коса набор от фризьорски инструмент за фризьорски салони от професионалисти за фризьор, за да си направят прическа

започнете Цена : $13.84 Цена : $22.50 Цена : $22.50 Цена : $13.50 Цена : $11.25 Цена : $13.95крајот Основен параметар (Бренд) SHARONDS (Модел) ZYF (Големина) 6.0(Инчи) (Ниво) AAAAA (должина) 17.5(CM) (Материјал) 440 C (Цврстина) 62 HRC (Чистење стапка)20%30% (делови листа), Ножици и кутии (функционална)Професионални берберот ножици, трајни, прецизната изработка, добра острина, особено со користење на мраз калциниран обработка...

BGN 78.00 83.65

1бр дървен гребен широк зъб брада гребен джобен размер антистатични масаж грижа за косата

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Антистатички отпорност на топлина, Помага да се спречи и да се подобри тенка области и губење на косата лекови, дава сјај...

BGN 2.00 2.14

Customize Japan стомана 440c 5.5 inch classic cutting & thinning hairdressing scissor shears cut barber hair ножици set 4 цвята

Професионални Прилагодите НожициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

BGN 18.00 23.97