• Ново
Професионална лявата ръка на Япония 440c 6 & 5.5 инча черен нарязани ножици за коса комплект за рязане на фризьорски салон ножица за изтъняване на фризьорски ножици

Професионална лявата ръка на Япония 440c 6 & 5.5 инча черен нарязани ножици за коса комплект за рязане на фризьорски салон ножица за изтъняване на фризьорски ножици

BGN 17.31
BGN 16.00 -8 %

Сума
Налично за поръчка


професионални Левата рака 6 & 5.5 инчен јапонија 440 C ЦРНА намали коса ножици поставите сочинуваат сечење режа берберот чистење shears scisors алатки фризерски ножици
Материјал : Јапонија 440c челик Категорија : Сечење режа / Чистење режа Големина : 6 / 5.5 инчен Должина : 17.5 / 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% еден сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа (не вклучува торба )
Ако сакате да се купи вреќа , ве молиме кликнете на . ви благодариме
Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 /set
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 /set
Професионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 /set
Професионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 /парче
Професионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод US$ 24.99 /set
Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 /set

Всичко за продукта

Тип Елемент:
Ножици За Коса
Материал Дръжка:
неръждаема стомана
Зъби:
30
Тип Неръждаема Стомана:
9cr13
Материал На Острието:
Япония 440c
обща дължина:
15,5 см
търговска марка:
огнен дракон
Размер:
5.5 inch
Номер На Модела:
s187
Тип:
Комплект

Подобни продукти в категория

Smith Chu 6 инча професионален 360 градуса на въртене на въртящо подстригване на коса / ножица за изтъняване на човешки косъм фризьорски ножици

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

BGN 38.00 73.60

S Professional Random Color Plastic Hairdressing Salon Промоционални Боядисват Cream Whisk Hair Mixer Фризьорски Салон Мешалка Грижа За Косата Полагане

Драг Пријател ви Благодариме за вашето доаѓање во нашата продавница,ние сме производителот директно кој ги продава ниска цена и добар квалитет предмети,во меѓувреме,ние ќе ги ажурира на нови објекти често, ако ви се допаѓа нашата продавница,ве молиме додадете како вашата омилена продавница ,ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро...

BGN 1.00 1.34

Конфигуриране на 5 Комплект левичар Япония Пат 7 ножица гребен куче грижа за косата ножица за изтъняване на рязане фризьорски салон фризьорски ножици

Професионални Прилагодите НожициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на лево раце Професионални јапонија 440c челик Милениче 7 инчен shears Животинско куче чешлање коса ножици поставите берберот алатки за сечење чистење режа коса clipper фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c 6cr13 челик Технологија : Рачно изработени Големина : 7 инчен Должина : 19 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% Не содржи масло (Воздухопловна безбедност забрана) Прилагодите лого / име : YES(бесплатно) Ласерски издлаби зборови : YES(слободни)5 комплет inclue : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа +1pc Twi опашка криви режа +1pc челик чешел +1pc клешти + 1pc торбаПрофесионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

BGN 68.00 72.93

5.5 inch 16cm Japan 440C Customized Logo Professional Hairdressing Cutting and Thinning Ножици Салон Hair Styling Tools C1018

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 5.5 Инчен Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Buc или 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)(2) Должина : 5.5 Инчи(За 16.0 см)(3) Quatity : 1 Buc или 1 Pair(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : Z 1018(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 13.00 19.14

Mayitr 3Colors Professional Travel Hair Comb Преносима сгъваема четка за коса с огледало компактен джобен размер на чантата Пътна гребен

HB0015186Спецификација : Бренд новиМатеријал : ABSВиткање големина : 10.8 cm x 4.2 cm x 3cmСе расплетува, големина : 20.7 cm x 5cm x 3.5 см3 Colors за избор : Бела, Портокалова, ЦрнаКоличина : 1 КомпјутерИздржливи и висок квалитетИдеални За Патување, Кампување, Чанта, Спортска Торба, Преку Ноќ Торба Или Кабински Багаж, Не За Вашата Коса Насекаде И Во Секое Време.Пакет се вклучени : 1pc x Виткање на Косата ЧеткаAnswer : ___________________________ Note : Поради рака мерење, има големина грешка за 15mmОбјектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.62

Скоба за коса, маши за коса, грим Hairclipper фризьорски салон maquiagem рязане салон инструменти за полагане на раздел алуминиеви и пластмасови шипове 12шт

МОЖЕБИ ЌЕ сакате ^ ^ Коса Клип Curler Шминка Hairclipper Фризерски maquiagem Сечење Салон Стил Алатки Дел Алуминиум Пластични Шноли 12 Pcs Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет...

BGN 4.00 4.88

Салонные Ножици, Ножици, Машина За Подстригване На Коса Прическа Фризьорски Салон Фризьорски Салон Редовни Ножици За Подстригване Изтъняване На Ножици С Поставка

"Карактеристики : 100% Сосема НовВисок КвалитетИдеална алатка за фризери.Вклучувајќи Редовна ножици.Двете ножици имаат палецот одмор.Материјал : не ' Рѓосувачки челик за прв план дел, цинк легура позлата за контрола делСпецификација : Боја : СребренаОбјектот големина : 155*51*12mm(Max)Нето тежина : 79gПакет тежина : 89gПакување Содржина : 1 x Редовни Коса Ножици

BGN 3.00 4.18

150 мл фризьорски салон спрей с вода празна бутилка с бутон за еднократна употреба тънка мъгла парфюм спрей фризьорски салон овлажняващи инструменти за полагане на

Спецификации : Предмет Тип : Спреј Шише Материјал : Пластични Боја : Бела, Црна Големина : Околу 5cm*19.5 cm Капацитет : Прибл 150ml Карактеристики : 1.Одлично за коса салон за убавина, фризерски итн...

BGN 9.15

Meisha 6.0 Инчов JP440C фризьорски салон истончающие ножици с двойни странични зъби истончающие ножица за подстригване на коса Tijeras с футляром HA0264

Meisha 6.0 Инчен JP440 C Фризерски Чистење Ножици Двојно Страна Забите, Чистење Shears Средување на Косата Tijeras со Случајот HA0264Бесплатен ПревозотОписСечилото Материјал : JP440 C Нерѓосувачки ЧеликДолжина : Чистење Ножици 6.0 инчен(Прибл : 16.5 cm 30 Teeth)Цврстина : 62 HRCБоја : како на сл шоуСечење го оценувате : 20%30%Коса Чистење Ножици со Торба Пакет Листата : 1...

BGN 22.86

Univinlions 40/60 бр. фризьорски салон фризьорски салон чанта кожена притежател на пишеща машина за подстригване на коса калъф фризьорски ножици чанта кожа ножици кобур

Univinlions 40 / 60pcs фризерски берберот торба кожа носителот на косата clipper случај фризерски режа торбичка кожа режа holsterМатеријал : КожаТорба Големина : За 40*30*6 CMБоја : ЦрнаТежина : 40 компјутери торба за 1350 G, 60 компјутери торба за 1550 GКапацитет : 40 или 60 компјутери ножици

BGN 105.00 116.78

Purple Dragon 6 инча фризьорски салон ротационни ножици, Ножици за коса професионална-козметика за коса 360 градуса Rotati Япония 440c високо качество

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 6 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · продавачот ќе користи нова картон за пакување тоа , па ве молиме да не грижете се оштети · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : Еден Ножици Не доаѓаат со торбаНие би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого,треба да ни ги испратите вашите логото датотеки.или ние ќе го испратам до тебе ножици како слики бренд лого...

BGN 44.00 86.40

Професионална Япония безопасна кръгла корона 6 инчови ножица за подстригване на коса фризьорски салон makas hair scissor истончающие ножици фризьорски ножици

професионални 6 инчен јапонија 440c коса ножици шминка сечење режа берберот чистење shears scisors фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c челик Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% Сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа Не вклучува торбаКупи вреќа, ве молиме кликнете на благодарение!Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

BGN 22.00 27.20

2017 нова прическа косата дъждобран, чадър наметало фризьорски салон фризьорски салон фризьорски салон стил фризьорски салон Коса рокля семейство

1pc лесно Пати возрасни Берберот кејп Водоотпорен Коса Намали стил алатки престилки за фризери материјали Фризерски семејство clippersФункција : Материјал : Водоотпорен Најлон Ткаенина Боја : Цврсти Беж Тежина : 120 грам Отвори Големина : 80 cm , Капакот големина : 30 cm Одговара за возраста : 10 години стар 200 години стариот Пакет : 1 компјутер со opp вреќаПосебно за некој постар или деца кои Неповолно да одат надвор , Кејп изгледа како превртен чадор да се фати за коса исечоците кога ќе ја скратите косата , па вратот, облека и подот се заштитени, зачувај вашето време за чистење на подот и направете ја вашата деца опуштено и удобно , Одговара на вратот и да ја поправите со магија стап , Тоа би можело да се свитка, лесен за употреба и чувајте дома

BGN 10.00 10.54

4 5 5.5 индивидуален лого 440C професионални ножици за човешки косъм фризьорски ножици режещи ножици истончающие ножици C1017

ТОП ОДДЕЛЕНИЕ 4 / "5" / 5.5" Фризерски Ножици Јапонија 440 C 62 HRC Чистење / Ножици за Сечење 1 Buc или 1 Pair Опис(1) Име : Професионални Фризерски Ножици(Чистење Ножици или Сечење Режа)(2) Должина : 4" / 5.0" / 5.5" (За 12 / 13 / 14cm)(3) Quatity : 1 Pcs или 1 Пар( 2 парчиња)(4) Материјал : Јапонија 440 C Нерѓосувачки Челик(5) Цврстина : 62 HRC(6) Производот Број : 1017 C(7) Боја : Како на следниве реални фотографии : (8) би можеле да се прилагодите на вашиот сопствен бренд лого, треба да ни ги испратите вашите логото датотеки(содржи вашето лого слика и зборови), или може да го направи за вас witout било логото на ножици, или ќе го испратам до тебе ножици како на следниве слики бренд лого!ИспоракаКина пост воздух пошта е бесплатно, тоа обично трае 2030 дена за да се заврши испорака.Ако сакате да се добие побрз превозот за итна ситуација, ве молиме контактирајте со нас за повеќе детали, ние ќе ви понуди добро решение : EMS трае 714 работни денови за испорака;DHL или UPSот трае околу 35 работни денови за испорака;Можете да изберете нив, ако сакате побрзо превозот, но ќе треба да ги сноси товар!Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид(1) Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

BGN 10.00 14.80

Ножици за коса, гребен поясная чанта фризьорски салон шипове козметичен инструмент калъф за стайлинг на коса принадлежности ПУ чанта 3 цвята H7JP

Косата Ножици Чешел Половината Пакет Торба Фризерски Hairpin Салон Алатка Случај Косата Материјали СТП Торба 3 Боја H7 JPКарактеристики : Материјал : Кожа СТПГолемина : Проверка на сликиБоја : Како на сликата шоуУпотреба : Професионални фризерски алатка торбаТорба Само, Алатки Не се Опфатени1 x Половината торбаНие Брод на Светот (Освен некои земји и APO / FPO)...

BGN 6.00 9.31

12шт модула скоба за коса патица клипове инструменти за полагане на салон цвят удължаване рязане грижи инструмент безплатна доставка

12pcs snap коса клип патка клиповиФункција : Должина : 11cmМатеријал : Челик и ПластикаБоја : Комбинација на бојаПакување : 12pcs / пакет

BGN 4.64

1бр дървен гребен широк зъб брада гребен джобен размер антистатични масаж грижа за косата

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на Антистатички отпорност на топлина, Помага да се спречи и да се подобри тенка области и губење на косата лекови, дава сјај...

BGN 2.00 2.14

Професионални ножици за коса 4,5 инча 5 инча ножици за коса 440C Japan Big stone добро качество Lyrebird HIGH CLASS NEW

Професионални коса shears 4.5 ИНЧЕН 5 ИНЧЕН Коса ножици 440 C Јапонија Голем камен добар квалитет Lyrebird ВИСОКА КЛАСА НОВИLyrebird Коса Ножици Параметри : БРЕНД ИМЕLyrebirdПРИМЕНАЧовечка косаСЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛЈапонија 440 CТВРДОСТ5961 HRCБОЈАСребренаГОЛЕМИНА5.5 ВоТИПСечење РежаВКУПНА ДОЛЖИНА15.1 cm(5.9 Во)НЕТО ТЕЖИНА48gOptioanl ножици додатоци воведНожици за одржување и Прашања треба внимание1...

BGN 29.00 33.79

Коригира лого професионален Япония 440c 6 инча кръгла глава ножица за изтъняване на косата фризьор подстригване на коса фризьорски ножици ножица

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици ...

BGN 23.00 28.51

Плоски Ножици, Ножици За Коса, Фризьорски Ножици,

Модел: 6 инчи 17 см или па Материјал : 4 CR (нерѓосувачки челик) Големина : Должина од околу 17 cm, должина на ножот од околу 6cm Пакување : ПЦР Висок квалитет и прецизност челик за да се создаде, ножици нож глава по изгасне и калење, подобрување на смолкнување цврстина и отпорност на абење

BGN 17.00 24.00

Customize Japan стомана 440c 5.5 inch classic cutting & thinning hairdressing scissor shears cut barber hair ножици set 4 цвята

Професионални Прилагодите НожициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

BGN 18.00 23.97

6 бр./ лот черно фризьорски гребен за фризьор, въглероден антистатичен гребен за подстригване на коса в комплект от 6 модела, нов въглероден гребен TG-05

6 Компјутери / Многу Црна Фризерски Чешел За Hairstylist, Јаглерод Antistatic Коса за Сечење Чешел Во 6 Модели во Собата, Нови Јаглерод Чешел TG051...

BGN 10.00 10.88

6 / 8шт удобни магическа коса маши, ролки спирала къдрици стайлинг на коса DIY инструменти

11230 Поврзани соСпецификации : Брзото губење на ролки се создаде кадрава секси фризура за неколку минути.DIY дома, може да ви помогне да заштедите време и пари кои се трошат во салонот.Брз и лесен начин да се создаде убави кадрици дома.Без хемиски третман, заштита на вашата коса.Високабрзина на менување на магија перм незамисливо.Работата Чекори : 1...

BGN 1.70

12шт салон фризьорски салон фризьорски салон черни щипки за коса клипове Нокът раздел пеперуда инструменти за полагане на фризьорски щипки за коса

Спецификации : Боја : црна, белаМ aterial : пластикаКоличина : 12pcsПроизвод големина : околу 8.2x4.8x3.5 см / 3.2x1.9x1.4inУпотреба : коса боја за коса, перм, нега на коса, коса стил, DIY потребните алаткиW hether тоа е поврзано или не, со користење на електрични апарати прачка или коса волумен, или кога тие одат надвор и треба коса партиција или серија за обработка, може да се стега голема количина на коса...

BGN 3.00 4.19