• Ново
За многократна употреба 1.8 см DIY пяна маша за коса пръчки гъвкави пръчки като извити коса кърлинг валяк за изработване на косата инструмент за подреждане на едро

За многократна употреба 1.8 см DIY пяна маша за коса пръчки гъвкави пръчки като извити коса кърлинг валяк за изработване на косата инструмент за подреждане на едро

BGN 105.60
BGN 70.00 -34 %

Сума
Налично за поръчка


Ве молиме да Пребарувате во нашата продавница!!!
НОВИ И СТАРИ КЛИЕНТИ!
Секој производ можете да кандидатурата, местото на поредок,fter вашиот плаќаат за тоа!
Ние ќе го испрати на стоки и мејл
на Следење на број во 1-3working дена( На одмор ќе биде доцнење )!
Должина приближно : 24 CM
Случаен боја!
Дијаметар : прибл 18 MM .
Цената за 1 парче !!!
10pcs=1pack
20pcs=2packs
30pcs=3packs
..............
и така натаму!!!
Возбудливо!! Ново!! Револуционерна!!
ние исто така снабдување :
diamter : 0.8 cm,1cm,1.2 см,1.4 cm,1.6 см,1.8 cm,2cm.
Различна количина и различни цена,ве молиме да ги проверите деталите!
Повеќе знаат Точно количеството и Точно информации за цената
ве молиме проверете на линкот :
Ние бесплатен превозот од Кина, Воздухот Пост (ако вкупната тежина помалку од 2kgs)!
Се Разбира,АКО има повеќе од 2kgs ние ќе бесплатен превозот со ЕМС/DHL и така натаму!
(Ве молиме да ги проверите деталите на стоката ,она што го гледате само она што ќе добиете,ве молиме понудата) !
Купувачот е одговорен за било кој данок или должност од страна на нивните земји.
Plz контактирајте со нас ако имате било какви Прашања!!!
Пад На Превозот!
1.Ќе се прикаже на сите наши слики за вашите клиенти слободно.
2.Ни ги испратите вашите клиент?s превозот адреса, кога се одржи вашата цел и кажете ни ја вашата точни барања (исто така го напишете вашиот клиент?s превозот адреса директно во вашата нарачка)
3.Тоа е лесно, брзо и врвот погодно за вашиот busines.
Го поздравуваме вашиот судењето цел и вашето мислење!
Ние ќе го задоволство како вашиот Кина пазарот?s купување агент!
Нашата продавница и канцеларија се и во Меѓународните Стокови Град -YIWU Кина!
Јас мислам дека вие знаете дека YIWU е Океанот на стока!
Ние ќе асистент вас и вашиот клиент во потрага за омилена продажба и стоки.
Се разбира понуди на вашата конкурентна цена,добар квалитет и добра услуга!

Всичко за продукта

Брой:
000
Тип Елемент:
JFB1-8CM1702
Приложими косата:
Обща информация
Тип:
Гнутые Колела
Размер:
24cm
Материал:
Пластмаса
Тип:
гъвкави пръчки маша за коса
Размер:
дължината и е около 24 см
Диаметър на:
approx1. 8см.
Характеристика:
гъвкав / DIY / траен
Цвят:
случаен цвят

Подобни продукти в категория

Елегантни дамски момиче пеперуда Нокът Кристал кристал скоба за коса скоба Родословни челюст Y207E горещи продажба

Опис : Тоа е добар подарок за вашиот љубовник,семејство,пријатели и соработници Направи да се charmer и елегантен Убави и привлечни Карактеристики : Материјал : Алуминиум & Кристал Пол : Жени, Жени, Жени, Девојки Големина : прибл.5.3cmx2.5cm / 2.09"x0.98" Достапни бои : Сина, Розова, Виолетова, Кафе, Бела Количина : 1 Pc Забелешка : Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен ве Молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

BGN 3.00 3.74

12шт салон фризьорски салон фризьорски салон черни щипки за коса клипове Нокът раздел пеперуда инструменти за полагане на фризьорски щипки за коса

Спецификации : Боја : црна, белаМ aterial : пластикаКоличина : 12pcsПроизвод големина : околу 8.2x4.8x3.5 см / 3.2x1.9x1.4inУпотреба : коса боја за коса, перм, нега на коса, коса стил, DIY потребните алаткиW hether тоа е поврзано или не, со користење на електрични апарати прачка или коса волумен, или кога тие одат надвор и треба коса партиција или серија за обработка, може да се стега голема количина на коса...

BGN 3.00 4.19

Smith Chu 6 инча професионален 360 градуса на въртене на въртящо подстригване на коса / ножица за изтъняване на човешки косъм фризьорски ножици

· Големина : 6 инчен · јапонија врвот 9 CR челик Материјал, · 62 HRC Цврстина · 2030% Чистење го оценувате · професионални салон коса ножици, · коса салон или домашна употреба · Најдобри избалансиран дизајн, долгорочна употреба за да се намали заморот · Површина полирање процес, отпорност на абење · остар нож ,брзо сечење Забелешка : 1...

BGN 38.00 73.60

семейство 4cr13 6 инча ножици за коса комплект машина за подстригване на коса фризьорски ножици истончающие ножици, инструменти за полагане на фризьорски ножици

семејството 6 инчен коса сет ножици за сечење режа берберот чистење shears коса clipper scisors фризерски ножициМатеријал : 4cr13 челик Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 6.0 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% еден сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа (не вклучува торба )Ако сакате да се купи вреќа , ве молиме кликнете на ...

BGN 16.00 17.57

6 / 8шт удобни магическа коса маши, ролки спирала къдрици стайлинг на коса DIY инструменти

11230 Поврзани соСпецификации : Брзото губење на ролки се создаде кадрава секси фризура за неколку минути.DIY дома, може да ви помогне да заштедите време и пари кои се трошат во салонот.Брз и лесен начин да се создаде убави кадрици дома.Без хемиски третман, заштита на вашата коса.Високабрзина на менување на магија перм незамисливо.Работата Чекори : 1...

BGN 1.70

Mythus Series Carbon Antistatic White Comb For Hairdressing Long Heat Resistant Barber Haircutting Comb With Hook Design M-6300

1 Pc Професионални Antistatic Јаглерод Коса Опашка Чешел Отпорни на Топлина Фризирање Чешел За Фризер Долги И Кратки Заби Дизајн1 Направени Со Висок Квалитет Јаглерод +PP Материјал2 Професионален Дизајн За фризерски Кога Фризирање3 Отпорни На Топлина, Antistatic Идеален За Haircutting И Косата Straighting & Виткање4 Различни Дизајн Може Да Биде Избрана Од Оваа Серија.5 Идеален За Фризер

BGN 2.88

Cs go цветна практика BALISONG METAL butterfly comb knife fade Trainer сгъваем нож 440C тактически нож джоба EDC мультитул

Вкупна Должина : 22.8 см, должина на Ножот : 7 см Справи со должина : 14 см Сечилото ширина : 1.6 см Сечилото материјал : 440 в Тежина : 120 G

BGN 614.40

Univinlions 40/60 бр. фризьорски салон фризьорски салон чанта кожена притежател на пишеща машина за подстригване на коса калъф фризьорски ножици чанта кожа ножици кобур

Univinlions 40 / 60pcs фризерски берберот торба кожа носителот на косата clipper случај фризерски режа торбичка кожа режа holsterМатеријал : КожаТорба Големина : За 40*30*6 CMБоја : ЦрнаТежина : 40 компјутери торба за 1350 G, 60 компјутери торба за 1550 GКапацитет : 40 или 60 компјутери ножици

BGN 105.00 116.78

Професионална Япония безопасна кръгла корона 6 инчови ножица за подстригване на коса фризьорски салон makas hair scissor истончающие ножици фризьорски ножици

професионални 6 инчен јапонија 440c коса ножици шминка сечење режа берберот чистење shears scisors фризерски ножициМатеријал : Јапонија 440c челик Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 6 инчен Должина : и 17,5 см Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25% Сет вклучуваат : 1pc сечење режа + 1pc чистење режа Не вклучува торбаКупи вреќа, ве молиме кликнете на благодарение!Професионални 440 C челик Фризерски Ножици shears Поставени Комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење 6.0 инчен Clipper Бесплатен Превозот САД$ 16.29 / setПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 титаниум Фризерски Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper стил алатки Бесплатен Превозот САД$ 22.99 / setПрофесионални 6.0 304 C челик Фризерски Ножици shears Поставите Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper салон Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални 6.0 5.5 Фризерски Ножици shears Поставите 304 C челик Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 17.99 / setПрофесионални Животни Миленичиња Куче 7.0 Фризерски Криви Ножици shears Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 7.99 / парчеПрофесионални 5.5 титаниум Фризерски Ножици за Сечење на Косата Директно Чистење Clipper shears комплет Берберот стил алатки Бесплатно Брод Професионални Животни Миленичиња 7.0 Фризерски Ножици shears комплет Берберот Коса за Сечење Директно Чистење Clipper Бесплатен Превозот САД$ 21.99 / set

BGN 22.00 27.20

Професионални ножици за коса 4,5 инча 5 инча ножици за коса 440C Japan Big stone добро качество Lyrebird HIGH CLASS NEW

Професионални коса shears 4.5 ИНЧЕН 5 ИНЧЕН Коса ножици 440 C Јапонија Голем камен добар квалитет Lyrebird ВИСОКА КЛАСА НОВИLyrebird Коса Ножици Параметри : БРЕНД ИМЕLyrebirdПРИМЕНАЧовечка косаСЕЧИЛОТО МАТЕРИЈАЛЈапонија 440 CТВРДОСТ5961 HRCБОЈАСребренаГОЛЕМИНА5.5 ВоТИПСечење РежаВКУПНА ДОЛЖИНА15.1 cm(5.9 Во)НЕТО ТЕЖИНА48gOptioanl ножици додатоци воведНожици за одржување и Прашања треба внимание1...

BGN 29.00 33.79

Изпълнена поръчка на Япония Стомана 440C 6 инча класически черен рязане и изтъняване фризьорски ножици изрежете фризьорски ножици за коса комплект

Професионални Прилагодите НожициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класична црна сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

BGN 18.00 21.89

Коригира лого професионален Япония 440c 6 инча кръгла глава ножица за изтъняване на косата фризьор подстригване на коса фризьорски ножици ножица

Професионални Прилагодите ножициНие може да се ослободи ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици ...

BGN 23.00 28.51

1бр дървен гребен за коса-перука четка глиган четина + дърво + пластмаса отлично удължаване на коса Четка за коса

1pc Antistatic Перница Коса Четка Чешел Дрвена Рачка Масажа Чешел за Нега на КосаКарактеристики : високо квалитетни, трајниAntistaticскалпот масло може да се чешлани до крајот на косата, па косата е мазна и сјајна, емитира природен сјајДолга коса не метежот лесноНамалување на притисок на косата кога чешлаЗатворање на cuticle, да се спречи frizzСпецификации : Боја : како што е прикажано на Сл.Материјал : дрвена рачка + влакнатаПроизвод големина : должина околу 22.5 cm / 8.86", влакната должина околу 2cm / 0.79"Количина : 1pcЗабелешки : 1...

BGN 5.00 7.26

Дървена Дръжка Четка Глиган Четина Гребен За Коса, Четка Три Реда На Косата На Перука Гребен Глиган Дразни Гребен

Опис : Добра алатка за бербер & hairstylist На надразнување чешел обезбедува инстант волумен, ви помага да се нагоре на косата волумен Мала тежина и лесно да се носат Совршени за задевање или синтетички или човечка коса, перики Исто така погоден за природна човечка коса екстензии, тоа 's суштинска алатка за завршувањето на стилови на косата 3 реда наежвам Тесен дизајн се вклопува удобно во вашата торбаСпецификација : Материјал : Дрво + Наежвам + Најлон Должина На : Прибл...

BGN 4.00 4.11

Салон фризьорски салон фризьорски ножици чанта ножици ножица чанти инструмент фризьорски салон кобур за носене Калъф с поясным колан нитове клипове чанта

Салон Фризер Берберот Ножици Торба Shears Стриже Кеси Алатка Фризерски Holster Торбичка Случај со Половината Појас Занитвам Клипови ТорбаФункција : Монтажни појас може да се додадат околу половината или преку рамо.Помогне да се задржи вашите најважни алатки во вашата страна цело време.Лесен, компактен и силен и може да се одржи на сите ваши потреби.Изгледа уредно и многу паметен.Спецификации : Материјал : Кожа СТПБоја : ЦрнаКоличина : 1 PcsОбјектот Големина : Околу 21*13.8 CMAnswer : ___________________________ Note : 1.На листата само вклучувајќи и Ножици Случај,оние ножици и чешел не се опфатени и тоа е за вашиот референца.Благодарение advnace! 2.Ве молиме проверете ја големината внимателно пред купување...

BGN 18.00 20.26

10 бр сладък бретон публикувани магически пояс професионален стил на косата, инструменти, мода коса Stlye жив трик Безплатна доставка

4pcs=2 пакети (ние ќе ви испратиме микс стил)Секој пакет има 2 парчињаМоже да се користи пред да се направи копија и лицетоМоже да се користи во секое време сакате да се стави вашите удира доТоа е едноставен и лесен, и обновливиТоа ќе не направи никаква штета на вашата коса

BGN 4.00 4.62

Customize Japan стомана 440c 5.5 inch classic cutting & thinning hairdressing scissor shears cut barber hair ножици set 4 цвята

Професионални Прилагодите НожициНие може да ласерски издлаби вашето Име или Лого или зборови на ножици .ве молиме додадете забелешка во ред .ви благодаримеПерсонализација на Јапонија 440c челик 5.5 инчен класичен сечење & чистење фризерски режа shears намали берберот коса ножици поставите 4 бои Бесплатен превозотМатеријал : Јапонија 440c челик Технологија : Рачно изработени Категорија : Сечење режа & Чистење режа Големина : 5.5 инчен Должина : 15.5 cm Цврстина : 62 HRC Чистење го оценувате : 25%Не вклучува торба , ако сакате да се купи кожени торба...

BGN 18.00 23.97