• Ново
9 инча 2G RAM Android 7.1 автомобилна GPS навигационна система, мултимедия и стерео аудио видео DVD плейър Авторадио за Honda Civic

9 инча 2G RAM Android 7.1 автомобилна GPS навигационна система, мултимедия и стерео аудио видео DVD плейър Авторадио за Honda Civic

BGN 380.80

Сума
Налично за поръчка


Применливи Автомобил и Година
За Хонда Граѓански 2016 година (9-инчен Екран)
Испорака :
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 7 дена откако вашата уплата е завршен.
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки, давачки и даноци за увоз во вашата земја. Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци, и купувачи се одговорни за царински давачки.
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на дека ако се врати на објекти, во рок од 15 дена од вашата приемот на предмети за било каква причина. Меѓутоа, купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија, купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Гаранција & Одржување :
Ние нудиме на 1-месец слободна замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Ние исто така, обезбеди 12-месечно бесплатно одржување. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање. Ако било кој дел е потребно да се замени, купувачот, исто така треба да се плати за трошоците на делови за да биде заменет.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија, ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите
9 инчен 2 G RAM-Android 7.1 Автомобил GPS Навигациски Систем Media Стерео Аудио Видео DVD Плеер Autoradio за Хонда Граѓански 2016 година

Всичко за продукта

На езика на osd:
специална функция:
Поддръжка на управление на волана колело, функцията за Wi-Fi,вграден високоговорител/микрофон,поддръжка на 3G мрежи,поддръжка на Can-шина
Изходна Мощност:
4X45 W
Формат На Цифрови Носители:
JPEG, DVD-R/RW, CD, WMA, Mp3, DVD-RAM, Mp4, Video CD
специални характеристики:
Зарядно устройство, телевизор, мобилен телефон,MP3-плейър, CD-плейър, FM-предавател, вграден GPS, Радио-тунер, Bluetooth, сензорен екран
Вид На Материала:
Пластмаса И Метал
Името На Модела:
CT-91
ОВЕН:
2G
търговска марка:
Астровинд
Din:
Една Дъвка
За Марки Автомобили / Модели:
Хонда
Размер На Дисплея:
9
Размер На Елемента:
42X26X35CM
Тегло На Продукта:
5kg
Максимална Външна Памет:
64 грама
Операционна Система:
Android
ЦИГАНИ:
16 грама
Разделителна способност:
1024х600
Напрежение:
12V
Модел На Honda:
Граждански
Слот за TF / Micro SD:
1
Интерфейс:
AV in / out, USB
- рефлексен линк:
Поддръжка
AV In / Out:
Поддръжка
Операционна Система:
система android 7.1
Настаняване:
В Тире

Подобни продукти в категория

10.2 Quad Core Android 6.0 Car Stereo Audio Head Unit Headunit Autoradio за Skoda Octavia A7 A 7 Yeti Rapid 2013 2014 2015

Компатибилен Возила : за "Шкода" Octavia 20132015 Ако не сте сигурни дали тоа одговара на вашиот автомобил, ве молиме испратете слики на вашиот автомобил е табла за нас за потврдување. Инсталацијата не бара одреден степен на DIY знаење како и сите други во автомобил производи...

BGN 606.40

Topnavi Android 7.1 кола DVD плеър радио да Benz S Series R-W251/R280/R300/R320/R350/R500 (2006-) стерео GPS Naviagtion 2G+16GB

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Андроид 7.1 Lollipop Оперативен Систем CPU Processor : RK3188 1.6 GHz Cortex A9 QuadCore RAM Меморија : 2 GB DDR3 i Nand Momery : 16 GBПоддршка HD 1080p Видео записи Автомобил Отворање Логоа е задолжително...

BGN 642.90

4GB RAM Octa Core 7 Android 8.0 Универсален автомобилен радио dvd плейър, мултимедиен централен блок с Bluetooth, WIFI 32GB ROM TV USB DVR OBD

4 GB RAM Octa Core 7" Андроид 8.0 Универзален Автомобил Радио dvd плеер Мултимедијални Главата Единица Со Bluetooth WIFI 32 GB ROM TV USB DVR OBDХардвер Параметри : Андроид 8.0, HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

BGN 653.60

Ownice C500 Octa 8 Основната Android 6.0 за MITSUBISHI PAJERO V97 V93 2006-2015 кола DVD плейър GPS Navi поддръжка на 4G DAB+ TPMS 32G ROM

Ownice C500 Octa 8 Основни Android 6.0 За МИЦУБИШИ PAJERO V97 V93 20062015 Автомобил DVD Плеер GPS Navi поддршка за 4 G DAB+ TPMS 32 G ROMЗабелешка : За факултативните и Поврзани објекти ( DVR,OBD,TPMS,Задна Камера , Микрофон DAB+,ДИГИТАЛНАT Mpeg4 , 0.8 m USBКабел) , ако е потребно, може да брод од Шпанија магацин , Други само може да брод од Кина.Забелешка : Пред да нарачате, ве молиме изберете "Осум core" или "Quad core" сакате, ви благодариме!Опција 1 Осум Основни, RAM меморија 2 G ROM 32 GB Опција 2 Quad Core , RAM меморија 2 G 16 GB ROMНови Пристигнување Ownice C500 Андроид Главата Единица * Опција 1 : Осум Основни 2 GB RAM меморија + 32 GB ROM* Опција 2 : Quad Core 2 GB RAM меморија + 16 GB ROMФункции Демо Vedio : https : / / youtu.be / Aj5 G0 QUa GLA (Copy и paste на линкот во вашиот пребарувач, за да се види на vedio на youtube )Функцијата се Вклучени : FM / AM Радио + RDS + GPS + Bluetooth + Мултимедијални(USB)+ ПОМОШЕН во + Прикажување на Екранот + Вграден Wi Fi + DVDМултиподдржан од : 4 G SIM Картичка, DAB+, DVR, TPMS, Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА, OBDII, Задна Камера, Надворешен Микрофон..ОДГОВАРА ЗАЗа МИЦУБИШИ PAJERO V97 V93 20062015Забелешка : ве Молиме проверете форма и dimenisons на предниот панел во подолу photoes, за да се избегне да изберете погрешен точка која не одговара на вашиот автомобил, ви благодариме.ЗАБЕЛЕШКА : Ако вашиот Оригинален автомобил без воланот Контрола и вашата оригинална е радио за автомобил жици дијаграм, секаде се одбележува соПред Лево+, Пред Лево , Пред правото+, Пред Десно или Задното Лево+, на Задното Лево,Заден Десен,Заден Десен+, Ако е така, тоа значи дека вашиот автомобил без canbво Спротивно ќе треба да плаќаат екстра цена за да се купи canbusКутија да се направи нашите уред работи со вашиот автомобил...

BGN 624.00 1039.97

Joying 2 Din Head Unit 4GB RAM Android 8.0 Universal Car Radio Стерео GPS Player магнетофон подкрепа OBD2 Carplay Video Out

Опис на производот : ПРОЦЕСОРОТ : PX5 Octa core CortexA53 до 1.5 GHz RAM меморија : 4 GB DDR3Блиц : 32 GB EMMCПредност : поддршка за 1080 P видео записи и Поддршка Carplay...

BGN 490.00 575.98

За Kia Sportage KX5 2015~2017 LiisLee автомобилен мултимедиен телевизор DVD GPS аудио Hi-Fi стерео радио оригинален стил навигация NAVI

За Kia Sportage KX5 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПА​За Kia Sportage KX5 2015~2017 Liis Lee Автомобил Мултимедијални TV DVD GPS Аудио HiFi Стерео Радио Оригинален Стил за Навигација NAV NAVI МАПАNavi Мапата За СлободниНие Само Го Продаде Високо Квалитетен Производ ! И Оваа Точка Контрола Само Како Android Телефон / ПодлогаТоа е Лесно да се Контролира! И Можете Да Инсталирате Многу СофтверПа Само На Основните Функции на Сите во тоа.Купувачот Нема потреба Грижете се Ако За тоа имаат Основни Функции(Bluetooth,MP3.итн.).PS : Производителите Надградба на хардвер или софтвер на машина не е на редовна основа,и понекогаш имаат мала разлика со примерок на слики на Web страница, но откако постои голема разлика,и ние ќе бидат известени на купувачот пред пратката.Понекогаш Левата Рака Диск (LHD) Модели се различни од Десната Страна Диск (RHD) МоделиПа и Пред тоа,ќе е подобро да се зборува со нас за да потврдите.За избирање јазик : ПРОЦЕСОР : QuadCoreвнатрешна меморија 4 GB DDR3Оперативен СИСТЕМ АндроидMEDIOМузика формат MP3 / WMA / AAC / RM / LFAC и така такавидео формат "MPEG1 / 2 / 4 / H264 / H263 / VC1 / RVRMVB / Div X / Sorenson Искра / Искри / VP8 / AVS Поток"фото формат JPG / BMP / JEPG / GIF / PNGРадио FM : 76.0 MHz108.0 MHzСУМ : 522 KHz1620 KHzVidio излез спектар 1.0 V1.2 V(75Ω)Компатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDТест Напон 13.8 VМаксимална излезна моќност 4*45 WVidio излез спектар 1.0 V1.2 VКомпатибилни DVD Диск / DIVX / MP4 / MP3 / MP2 / VCDGPSОперативен систем АндроидПоддршка на Мапата Андроид СТАН МапаГлавната Frenqency 1.6 GHzМапата Решение 1024 UpWIFIНапојување Vcc_3.3 VSuppoted Протокол и стандард IEEE802.11 B / g / n компатибилен WLANИнтерфејс тип USB2.0Фреквенција 2.42.484 GHzМодулација OFDM / DBPSK / DQPSK / CCKRF Моќ 15d BM•High Definition Резолуцијата Целосен Екран На Допирповеќе појасна 1024*600p да се прикаже•Вграден Bluetooth Слободни Раце со A2 DP•Вграден WIFI•GPS средно планета навигација•Изграденаво FM / AM Радио•Поддршка за USB и SD Читач на картички•ТВ, PAL / NTSC / SECAM Систем Компатибилен (Изборен)•MP3 / MP4 / AVI / ASF / JPG / WMA•Поддршка за Rear View Camera•Електронски АнтиШок Заштита•4 Канал РКА Preamp Излез / 1 Subwoofer Излез•Позадина На Екранот За Избор На Функцијата•AV влез / излез (вклучувајќи обратна текст)•Оригиналниот Воланот Контрола Компатибилен•Меѓусебно Контрола на Android и i OSПо желба : • RDS• ДИГИТАЛНАT Дигитална ТВ• ISDBT Дигитална ТВ во Врска со Плаќање : Како да се плати : https : / / icshall.alipay.com / hall / cate Question.htm?ccate Id=457&pcate Id=444&category Id=457&language=en_USМожете да Кликнете на овој линк да се научат како да се плати.Начин На Плаќање : За Превозот : Пратката ќе се организира во рок од 3~7 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена...

BGN 383.00 407.36

4G RAM Android 8.0 автомобилна навигационна GPS система с DVD плейър, радио Vauxhall Opel Astra G H J Vectra Antara Zafira Corsa DAB+ DVR

Применливи Автомобил и Година : За "Опел" Vectra / Astra / Zafira / Antara(20052009)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 638.40

Topnavi 7 1024*600 Quad Core Android 7.1 кола DVD плеър радио да Benz, Smart 2012 2013 стерео PS навигация на видео 2G+3G 16GB

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Андроид 7.1 Lollipop Оперативен Систем CPU Processor : RK3188 1.6 GHz Cortex A9 QuadCore RAM Меморија : 2 GB DDR3 i Nand Momery : 16 GBПоддршка HD 1080p Видео записи Автомобил Отворање Логоа е задолжително...

BGN 570.18

Android 7.1 7 2din кола DVD за VW POLO GOLF 5 6 POLO, PASSAT B6 CC JETTA, TIGUAN, TOURAN EOS SHARAN SCIROCCO CADDY с 4ggps Navi

стерео доаѓа со додатоци како на сликата на додатоци покажува, ако потреби други wire кабел или додатоци за инсталирање ,тогаш ќе треба да се купи одделно.Ако ние испрати од Кина преку DHL ,ние обично изјавуваат 80и означете "автомобил dvd palyer" на пакет за да се избегне и да се намали царинските давачки.Ако постои царински даноци,купувачите треба да платат за тоа.Ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас кога ќе се направи нарачка.

BGN 284.00 334.40

Topnavi 8 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for HYUNDAI MISTRA 2013 - DVD, Autoradio Multimedia Audio Stereo

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

BGN 559.98

7 DAB+ кола DVD плейър GPS-радио за Volkswagen VW Skoda Seat Bora, Jetta, Golf, Polo, Sharan T5 Octavia Babia Auto 2 Din RDS стерео

7" DAB+ Автомобил DVD Плеер GPS Радио За Фолксваген "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" Седиште Бора Jetta Голф Sharan Поло T5 Octavia Babia Авто 2 Din RDS Стерео 7"HD Дигитален Екран на Допир Изграденаво DAB + Тјунер Обичај се Вклопуваат За "Фолксваген" / "ШКОДА" / СЕДИШТЕ*Стилски и различни кориснички интерфејс*DAB+ тјунер подготвени*FM / AM (поддржува RDS)*DualCanbus*Побрзо & Неспокојот*Прикажување на екранот на функцијата за паметен телефон забава споделување*Bluetooth 4.0*Регион Слободни DVD Плеер*Приспособен Логоа& Избор На Копчето Бои*Ефикасна Топлина Дисипација*Опционални Додатоци за да се усоврши вашето Корисничко Искуство• Применливи Модели & Години"Фолксваген" : БОРА (MK3 / 4) (19982006),PASSAT Б5 (MK5) (20012005),JETTA (19992005),Golf IV (19972003),ГОЛФ (MK4) (19972003),CITI CHICO (20042009),SHARAN (19982009),LUPO (19982005),ПОЛО (MK3 / 4) (19992008),CHICO (20042009),T5 MULTIVN (Startline),ТРАНСПОРТЕРОТ (T4 / T5) (19982009)"ШКОДА" : ВРВЕН (20012008),Octavia (19972004),BABIA (19992003),PEUGEOT 307СЕДИШТЕ : ALHAMBRA (19962008),IBIZA 6 L (20022008),ЛЕОН 1 M (19992005),КОРДОБА 6 L (20022008),ТОЛЕДО 1 M (19992004),Arosa (19972004).Иако сме направиле максимални напори за да се обезбеди оваа единица ќе бидат компатибилни со останатите возила, ве молиме проверете година, димензиите и обликот на централната конзола на вашите возила пред купување.Додатоци Се Вклучени : 1 x ISO Ожичување Темперамент1 x USB Адаптер Кабел1 x USB Кабел (Задниот)1 x Упатство1 x Rectifier Филтер1 x GPS Антената1 x Радио Адаптер Кабел1 x CANbКутија1 x DAB Антена1 x РКА Кабел​Големина на : Раководител на Единицата : 160*179*100mmЛицето Панел : 115*190*10мм7"HD Дигитален Екран на Допир Изграденаво DAB + Тјунер Обичај се Вклопуваат за "Фолксваген" / "ШКОДА" / СЕДИШТЕ• Применливи Модели & Години"Фолксваген" : БОРА (MK3 / 4) (19982006), PASSAT Б5 (MK5) (20012005), JETTA (19992005), Golf IV (19972003), ГОЛФ (MK4) (19972003), CITI CHICO (20042009), SHARAN (19982009), LUPO (19982005), ПОЛО (MK3 / 4) (19992008), CHICO (20042009), T5 MULTIVN (Startline), ТРАНСПОРТЕРОТ (T4 / T5) (19982009)"ШКОДА" : ВРВЕН (20012008), Octavia (19972004), BABIA (19992003), PEUGEOT 307СЕДИШТЕ : ALHAMBRA (19962008), IBIZA 6 L (20022008), ЛЕОН 1 M (19992005), КОРДОБА 6 L (20022008), ТОЛЕДО 1 M (19992004), Arosa (19972004).Лицето Панел : 190*115mmИако сме направиле максимални напори за да се обезбеди оваа единица ќе бидат компатибилни со останатите возила, ве молиме проверете година, димензиите и обликот на централната конзола на вашите возила пред купување.ВАЖНА ЗАБЕЛЕШКА : 1...

BGN 407.00 462.40

Liislee за Ford Edge 2012~2015 автомобилната навигация GPS, Android аудио видео HD сензорен екран стерео мултимедиен плеър няма CD / DVD

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Ford Работ 2012~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

BGN 621.00 756.80

6.2 200*100 кола dvd-радио стерео видео плейър gps за Toyota Hilux VIOS Camry, Corolla Prado RAV4 Prado 2004 2005 2006 2007 2008

Бесплатен Подарок : 1.Задна Камера 2.Бесплатни Мапата КартичкаУниверзал е Радио за Автомобил Двојно 2 din Автомобил DVD Плеер GPS Навигација Во цртичка Автомобил PC Стерео видео Карта+Бесплатно Камера+Бесплатен Паркинг Сензор 1.Карактеристики : DVD Плеер ,MP3 ,Bluetooth ,Вграден GPS Навигација ,Радио Тјунер ,Екран на Допир ,Subwoofer ,Задна Камера ,Вграден микрофон ,USB ,SD ,Игра ,Воланот Контрола(освен Седиште за во автомобил .ако вашиот автомобил е Седиштето, тоа не поддржуваат воланот контрола) 2...

BGN 266.00 332.80

Liislee за VW Golf / Golf 5 2006~2012 автомобилната навигация GPS, Android аудио и видео Радио HD сензорен екран мултимедиен стерео музикален плейър.

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За "ФОЛКСВАГЕН" Голф / Golf5 / Touran / Jetta / Passat / Sagitar / Magotan / Caddy / Tiguan / Седиште / CC / Поло / Голф 6 2006~2012 Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

BGN 614.00 748.80

Topnavi 7 Quad Core Android 7.1 Car PC DVD-плейър, радио, за да Benz R-W251/R280/R300/R320/R350/R500 (2006-стерео GPS навигация

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.Андроид 7.1 Lollipop Оперативен Систем CPU Processor : RK3188 1.6 GHz Cortex A9 QuadCore RAM Меморија : 2 GB DDR3 i Nand Momery : 16 GBПоддршка HD 1080p Видео записи Автомобил Отворање Логоа е задолжително...

BGN 613.81

7 Android 7.1 OS кола DVD за Mercedes-Benz S-Class W220 1998-2005 (S280 S320 S350 S400 S430 S500), с 2 GB оперативна памет и изход HDMI

XTRONS 7" HD Дигитален Екран на Допир за Андроид 7.1 QuadCore 16 GB ROM + 2 G RAM меморија HDMI Автомобил DVD Плеер Обичај се Вклопуваат за МерцедесБенц Андроид 7.1 Nougat | 2 G RAM | TPMS | OBD2 | 4 G | DAB+ | Прикажување на Екранот | Мултипрозорец View | HDMI ™ ИзлезВажни Информации Пред да го Купите / Испорака : 1...

BGN 591.00 672.00

TOPNAVI 8 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for TOYOTA PRIUS Left Паркиране на 2009-Авторадио DVD мултимедия аудио стерео

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

BGN 607.98

Octa Core 2 din 6.95 Android 6.0 Радио Кола DVD GPS за toyota RAV4 Corolla Terios Fortuner Land Cruiser Prado 4GB RAM USB DVR

Octa Core 2 din 6.95" Андроид 6.0 Автомобил DVD Радио GPS за toyota RAV4 е корола Terios Fortuner Prado Land Cruiser 4 GB RAM меморија, USB DVRОдговара Тојота модели : RAV4 : 20012008 е корола : 20042006 Vios : 20032010 Hilux : 20012010 Terios : 20062010 Land Cruiser : 20032010 Avanza : 20032010 Fortuner : 20052010 Prado : 19962009Хардвер Параметри : Андроид 6.0.1 OS, HD 800*480 Пиксели, Капацитивни и мултиекран на допир...

BGN 648.00

Eunavi 4G LTE SIM quad Core 2 Din Android 6.0 кола DVD плейър GPS за Toyota Land Cruiser Prado 120 2002-2009 стерео радио кола

Топло совети : ве Молиме проверете пакет пред приемот, потврди пакет непроменети, а потоа пријавете се.Андроид 6.0 Систем за Поддршка за 4 G конекција со 4 G SIM картичката и да се направи повик директно од DVD...

BGN 441.00 544.00

TOPNAVI нов 4G + 32GB Android 8.0 Octa Core кола DVD плейър видео за Mercedes Benz CLK W209/G-Class W463 стерео GPS навигация, 3G

Зграда во мапата бесплатно како подарок во нашата единицаСо цел да се обезбеди дека производот може да се вклопат во вашиот автомобил и,Може ли да ве молиме да ни одговори на неколку прашања, пред да се подготви ред за вас : 1 Може да ве молам да контролната табла слика на вашиот автомобил и го испрати до нас за да се провери?2 Може ли да ни кажете на вашиот автомобил специфичен модел и година?3...

BGN 562.00 660.80

Topnavi 8 Quad Core Android 6.0 Car GPS Navigation for TOYOTA PREVIA/Estima/Tarago/Canarado 2006 - Autoradio Navigation Audio

Драг пријател,за да бидете сигурни дека единицата одговара за вашиот автомобил,ве молиме да ни кажете модел и година на вашиот автомобил,и да се слика за контролната табла на вашиот личен автомобил,како на по еден,ние ќе провери дали тоа ви одговара или не.По желба : ISDBT / ДИГИТАЛНАT MPEG4 : додадете 45 USD3 G dongle : додадете 35 Canb: add 20 ДОЛАРИ (Ако вашата оригинална автомобил има засилувач функција,треба да го додадете.)Основни Информации : 1.Чист Андроид 5.1.1 Систем Е Радио За Автомобил Играч2.Капацитивни Екран3.МултиЕкран На Допир4.Оперативен СИСТЕМ : Android 5.1.1 систем5.ПРОЦЕСОР : Rockchip RK3188 Cortex A9 Quad core6.RAM МЕМОРИЈА : 1 GB7.NAND : 16 GB8.Главната Frenqency : 1.6 GHz9.Надвор OBD функција10.Поддршка DVR функција11.Поддршка огледало линк функција12.Резолуцијата на екранот : 800*480 / 1024*60013.Радио : FM / AM14.GPS : SIRF III15.Екран : Капацитивни и мултиекран на допир (Оригинал Hanstar Екран )16.TFT вози IC : RK318817.Loader : FORYOU DL3018.Ги собереш : За HITACHI 860 XH19.мотор : MABUCHI20.Amplifer IC : TDA785121.DVD декодер IC : Sunpl VGQ22.Радио IC : 778623.Напојување : 4*45 W24.Bluetooth : Слободен Крило FM350725.Видео Декодер : 1080 P HW26.WIFI : Вграден27.DVR : USB Камера (PC Стандард)Внимание : да ја прифатиме трговија на големо и капкапродавница услугата,може да ви понудиме најдобра цена и најдобра услуга! Секој производ е тест и пред испраќање!1 Western Union,TT,СТР се прифати, бидејќи тоа е многу побезбедно за купувачот.2 Сите плаќање се прифатени преку безбедност на уплатата ЗАЧУВАМ.3 ве Молиме да направите исплата, како е можно поскоро по купувањето (не подоцна од 7 дена по аукција крај)1 во Светот превозот.(Освен некои земји и APO / FPO адреса)2 Ние сме слободни брод од страна на ЕМС и курирската служба DHL .Ние нормално брод во рок од 7 дена од денот на приемот на расчисти исплата(со исклучок на викендите и празниците)...

BGN 607.98

Android 7.1 система 2G RAM автомобилна GPS навигация стерео радио медия dvd за Ford C Max 2011 за Ford Focus 3 2012 2013 2014 2015

Применливи Автомобил и ГодинаЗа Форд Фокус 20122015 За Ford C Max 2011( 9 инчен Екран)Производ : Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

BGN 636.80

Последният 2Din 7 Android 6.0 автомобилен радиоприемник за Tiida видео за Qashqai автомобилен GPS главното устройство за Nissan X-Trail/Sentra / Versa/350Z

JOYING Најновиот Модел наАко живеат во Земји на Европската Унија,тоа може да има царина, ако купат од Кина...

BGN 292.00 383.98

Eunavi 7 2 Din с Android 7.1 кола DVD плейър автомобилното радио GPS навигация за Audi A4 S4 RS4 8E 8F B7, B9 Seat Exeo DAB+ / WIFi BT SWC

Топло совети : ве Молиме проверете пакет пред приемот, потврди пакет непроменети, а потоа пријавете се.Пред да ја потврди нарачката, ве молиме да ни ги испратите некои слики на вашиот автомобил централната конзола,ние треба провери тоа.СЛОБОДНИ НА САЈТОТ!!!!!!(инсталирате во innand)Клучни Карактеристики1.Чиста Android OS 7.1, HD Капацитивни Екран2...

BGN 436.00 545.60

Android 6.0 Car radio in dash 10.1 Double 2DIN Car audio head unit car NO-DVD player подвижна GPS WIFI 4G 2GB+16GB+камера

Андроид 6.0 Двојно Din Универзален Автомобил Стерео Аудио headunitЦелосна 10.1 инчен Големи Монтажни Multipoint Капацитивни Екран на ДопирПРОЦЕСОРОТ Quad Core, 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM, повеќе меморија(ram меморија) за Апликациите и ДругитеGPSПоддршка на различни мапата софтвер, можете да го користите online или offline мапаПоддршка звук мешање дека можете да слушате музика / радио со навигацијаПреинсталирате Присутен СЛОБОДНИ Gps МапатаBluetoothСе донесе побрзо врска и подобар квалитет на звукотПоддршка handsfree повик, Контакти, Последните, поддршка OBD2МрежаВградениот Wi Fi модул, лесно да се поврзете Wi Fi / "жешко" место за web пребарување, видео итн.Поддршка 3 G / 4 G Интернет, треба екстра DongleРадио(AM / FM / RDS)Подобрување на радио приемот и ќе ви овозможи да преименувате станицаОгледало ЛинкЗа поддршка да се огледало на сликата, компатибилен со повеќето Андроид телефони и i PhoneПанел За Повикување СтудијаПоддршка за reprogram допир и копчињата се прилагоди на допир областЗабелешка : ве Молиме студија на копчињата пред користењеРежим На СпиењеМожете да го поставите на екранот за да спијам, тогаш сеуште можете да уживате во музика, радио...

BGN 335.81

Двойна 2 Din 1024*600 четириядрен Android 6.0 кола DVD GPS навигация за Toyota Corolla 2007-2013 кола главното устройство

БЕСПЛАТНИ Rear View Camera и Надворешен Микрофон БЕСПЛАТНО !!! Како нашите gif т !!!Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Дали автомобил dvd поддршка Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА ?A : да ,нашиот автомобил dvd поддршка ДИГИТАЛНАТ, ISDBТ ...

BGN 348.00 435.20

Liislee за Subaru Forester 2013~2015 Android автомобилната навигация GPS HD сензорен екран стерео Аудио Видео мултимедиен плейър няма CD / DVD

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Субару Шумите 2013~2015Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

BGN 581.00 708.80

YESSUN за Ford за Mendeo 2011~2012 автомобилната навигация GPS, Android аудио видео HD сензорен екран стерео мултимедиен плеър няма CD / DVD

Автомобил Андроид GPS Навигациски Систем за Радио Стерео GPS Мултимедијални Аудио Видео ПлеерОдговара За Форд За Mendeo 2011~2012Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.Посебни Информации : (Важно)Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатамуЗа Услугата : 1...

BGN 621.00 756.80

4G СИМ LTE Android 6.0 Octa 8 Основната радио кола DVD плейър GPS за Mercedes W163 W168 W170 W203 W210 W463 E300 E320 Е420 C208 C209

Ќе уживате Подолу Шпанија Local Услуга Ако изберете Бродови од Шпанија : 1 Брза испорака Што ќе се добие на парцела од Шпанија магацин, се проценува на времето за испорака е 27 дена.2...

BGN 624.00 799.98

Liislee Android 7.1 2G RAM за Skoda Rapid 2013-автомобилно радио, аудио и видео мултимедия DVD плеър, WIFI DVR GPS Navi навигация

За "Шкода" Брза 2013 Автомобил Радио Видео Андроид Мултимедијален DVD Плеер WIFI DVR GPS Navi Андроид 7.1.1 , HD 1024*600 Пиксели , Капацитивни Екран...

BGN 564.00 696.00