• Ново
JaheerToy Baby Toys for Boys and Grils Creature Blocks Robot String Pattern of Beads Princess Educational Wooden Toy

JaheerToy Baby Toys for Boys and Grils Creature Blocks Robot String Pattern of Beads Princess Educational Wooden Toy

BGN 16.00

Сума
Налично за поръчка


Материјал : дрво
Пакување Големина : беа 25,5*15.1 CM
Тежина : 0.09 KG
Плаќање
1.Можете да ги користите Alipay Зачувам до целосно плаќање за вашата нарачка.
2.Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот, како е можно поскоро.
Превозот И Испорака
1.Ние веќе се предвидени еден превозот метод за слободни или пак само се роди мал дел.
За оваа превозот начин, тоа би обично се земаат 15 до 39 дена за вашата цел да стигнат до вас.
2.Покрај тоа, ние исто така имаме предвидено ви најбрзиот превозот метод за вашиот избор,која може да поминат помалку од 15 дена за да стигне до вас.
3.Ве молиме оставете ги твоето полно име, целосна адреса, право поштенски број и телефонски број, кога прави нарачка.
Царинските Давачки & Даноци
1. Примачот мора да биде во согласност со сите закони и прописи на земјата на дестинација.
2. Увозните Даноци и Дополнителни трошоци за царинење мора да бидат на товар на примателот; ние немаме контрола над овие давачки и не може да се предвиди
она што тие можат да бидат.
Повратни информации
1. Вашата Повратна информација е од исклучително значење за нашиот бизнис. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават
позитивни повратни информации и Пет Ѕвезди. Ние навистина го ценат тоа.
2. Ако имате било какви се жалат во врска со нашите производи или услуги, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате на и ние ќе го пробате
најдобри напори за да ги реши вашите проблеми.
Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас преку"Контакт сега"линк или "Разговор сега"линк, ние ќе ви одговориме во рок од 1 работен ден.
Клиенти кои споделување на стоки купени во нашата продавница на facebook ќе се претстави со мал подарок.

Всичко за продукта

Тип:
Блокове
Пол:
Унисекс
търговска марка:
Джахиртой
Възрастова Група:
> 3 години
CE:
Сертификат
Номер На Модела:
Y013
Баркод:
No
Материал:
Дърво
Класификация:
Монтаж
Вид На Дървени Блок:
Блокове Същества
документ:
CE
Предупреждение:
съхранявайте на сухо

Подобни продукти в категория

1: 10 завоевания на Александър Македонски

Размер : 1 : 10Почитувани купувачи, треба да се обрне внимание на : Ова е смола делови, исклучителна детали.Треба да се соберат нивните сопствени бои и премази.Вид Потсетник : 1.Тоа секогаш е 1525 дена да пристигнат.2.Вашиот пакет ќе биде испратено веднаш по плаќањето.3.Ве молиме контактирајте ме првиот ПОБРЗО ако имате било каков проблем или грижете се!4.Ако најдете постојат некои делови од скршени или недостасува, ве молиме контактирајте ме ПОБРЗО!

BGN 18.00 25.34

Набор от градивни блокове съвместими с lego happy farm 262 3D строителен тухла образователни хоби играчки за деца

Напомена : Сите производи е без оригиналната кутија во нашата продавницаВозраст : 5+Состојба : 100% Сосема Нов испратени без оригинални кутии, но доаѓа со инструкции ве Молиме Забележете : Оваа НЕ е "Lx GO" Бренд...

BGN 20.00 27.76

12 бр. / компл. детски играчки образователен баланс карикатура Бухал блокове играчка цветни балансировочные блокове на дървени играчки за деца UL1464H

100% Сосема Нов & Висок КвалитетБренд : UmuБоја : Како На Сликата ШоуМатеријал : ДрвоГолемина : 15*17*4cmВозраст Опсег : 3+ годиниТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

BGN 22.00 31.98

Star Wars Millennium Falcon Ship Paper 3D САМ Metal Model Пъзел миниатюрни мащабни строителни комплекти играчки за възрастни, хоби Academia

Waring1 , Возраст спектар > 14 години .2 , Игра под директен надзор на возрасен .3 , Вклучувајќи ги и малите делови ,не јадат .4 , Остри делови, да се спречи cuting .Детали ПараметриМатеријал : слонова коска одбор (со силна фрактура цврстина, тешко е да се солза)Lenght : за 20.0 cmПостојат 9 парчиња цртежи.Тоа не е готов производ ...

BGN 48.00 55.97

Цветен Блок Magic Cube Детски Играчки Baby Educational Great Shape Сортиране Сладък Подарък

100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Пластични Боја : Како на сликата покажува Големина : 11.5cmx11.5cmx11.5cm / 4.53"x4.53"x4.53" Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

BGN 6.00 6.24

Направи си САМ Nerfs Elite Gun M16 пистолет машина карабина играчка пистолет модел градивен елемент на Набор от пластмасови играчки, подаръци за деца

Играчка Полуавтоматски Пиштол Мека Куршум Пиштол Пластична Играчка Отворено Играчки Макбаскет Nerfs Елита Воздух Мека Пиштол Подарок За ДецаЗабелешка : Некои на стоки, без оригиналниот пакет ,бидејќи пакетот е премногу тежина ,па тоа ќе чини премногу за превозот ,на овој начин , ние можеме да зачувате некои од вашите пари ,се надевам, ќе може да ме разбере ..

BGN 49.00 73.60

Междузвездни войни снайперска пушка пистолет забавно 3d хартия Сам умален модел комплекти пъзели образователни играчки на децата момче срастване на науката хоби

Waring1 , Возраст спектар > 14 години .2 , Игра под директен надзор на возрасен .3 , Вклучувајќи ги и малите делови ,не јадат .4 , Остри делови, да се спречи cuting .Детали ПараметриМатеријал : слонова коска одбор (со силна фрактура цврстина, тешко е да се солза)Lenght : за 95.0 cmПостојат 15 парчиња цртежи.Тоа не е готов производ ...

BGN 27.00 31.97

JOY MAGS Only Led Light Kit For Building BlocksStar Wars Poe'S X-Wing Fighter съвместими с Lego 75102 05004 с изключение на модел

Одделение : РАДОСТ MAGSПредмет Тип : LED Светло СетТочка Бр : LLK24Материјал : ПластикаПластични Тип : ABSПластични Блок Облик : АвтоЗаклучување ТулиМоќност : Помалку Од 5 VПоврзете Начин : Моќ Банка, Батерија Кутија, USBЦентарПакет : Ново Во Оригинална КутијаПакетот Вклучува : Само LED Светло СетВажна Забелешка : Ова Е Led Осветлување Комплет Само...

BGN 27.00 41.82

16 см сплав на метални AIR SAUDI ARABIAN B747 Авиолинии Боинг 747 С 400 Airways модел самолет модел самолет W стойка самолет подарък

16cm Легури на Метал ВОЗДУХ САУДИСКА АРАБИЈА B747 Авиокомпании Боинг 747 400 дишните патишта Авион Модел Авион Модел W Стојат Авиони Подарок Ставка опис : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

BGN 16.00 19.78

Направи си САМ растения строителни блокове са съвместими с Legoeings куфари кокосови палми тухли MOC блокове забавни играчки за деца 45 бр.

DIY Играчки, Пластични Растенија Градежни Блокови Компатибилен Со Legoe Кокос Дрво Тули МПЦ Блокови Едукативни Играчки За Деца 45 Pcs Име на Производ : Кокос Дрво Тули МПЦ Блокови Производ Материјал : ABS Производ Пакет : Pubble Торба Вклучува : Кокос Дрво X 5, Водови X 20, Остава X 20, Поради различни екранот, ве молиме оставете малку грешка во големина...

BGN 13.71

Нов пристигна дървени образователни слон баланс Beam игра за деца Baby Kid ръце многоцветни модел на сградата комплекти родителите играчки

Овој исклучителен баланс играчка учи бебето да знаете избалансирани принцип преку детска' изнаоѓање на решенија да се направат овие 40pcs шарени стапчиња избалансиран...

BGN 18.69

1 бр сладко момче момиче снимка дървена персонализирани млечен зъб Широколистни сувенир кутия 7 Езика

1 КОМПЈУТЕР Симпатична Момче Девојка Слика Дрвени Персоналните Бебе Заб Листопадни Сувенири Кутија Јазик 7Опис : 100% Сосема Нов и Висок квалитетСекој млечни заби е единствен за бебето, затоа што тоа спасува незаборавни моменти за деца раст.Природна гума дрвени заби кутија...

BGN 7.98

БЕЗПЛАТНА ДОСТАВКА 16 СМ 747 САУДИТСКА АРАБИЯ МЕТАЛНА СПЛАВ МОДЕЛ САМОЛЕТ МОДЕЛ САМОЛЕТ ДЕТСКИ ИГРАЧКИ САМОЛЕТ ПОДАРЪК ЗА РОЖДЕН ДЕН

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ 16 CM 747 САУДИСКА АРАБИЈА МЕТАЛНИ ЛЕГУРИ МОДЕЛ АВИОН АВИОНОТ МОДЕЛ ДЕЦА ИГРАЧКИ АВИОН РОДЕНДЕНСКИ ПОДАРОК Ставка опис : Нов и висок квалитет,неискористениот,неотворена,неоштетени точка!!! Тоа е корисно да се развие деца таленти,вештини и способности...

BGN 16.00 19.78