• Ново
натурален многоцветен аметист оливин висулка S925 сребро, естествен гранат висулка колие модни луксозни кръгли жени изискани бижута

натурален многоцветен аметист оливин висулка S925 сребро, естествен гранат висулка колие модни луксозни кръгли жени изискани бижута

BGN 190.40
BGN 160.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка


природни multicolor аметист peridot pendant S925 сребро Природни гранат Pendant тренди Ѓердан Луксузни круг жените парична казна накит
Природни бои скапоцен камен се различни, сите ние сме вештачка мозаик, па вистинските природни турмалин pendant боја аранжман и сликата не е сосема идентични,Ние се случајни пратката. Се надевам дека ќе можат да го разберат нас добро,ви благодарам!
Ве молиме имајте во предвид :
(1) $119 е цената на еден Pendant.
(2) на Овој Pendant има Platinum позлатен и роуз злато позлатен два стилови, ве молиме да ни кажете на кој стил ви се допаѓа.
Инаку ние ќе ја испрати на Платина позлатен боја стандардно.
главната скапоцен камен : natura l скапоцен камен , камен Големина : p mm,
Метал тип : 925 sterling silver Страна камен : циркони
Ние ќе ви даде 925 сребрен ѓердан како подарок за да одговара на pendant.
Постојат 40cm и 45см на должината, ве молиме да ни кажете кои должина ви се допаѓа.
Инаку ние ќе default за да ја испратите 45см должина.
Ако сакате друга големина камења, можете да ни кажете, други големини за природни скапоцен камен може да се прилагоди .

Всичко за продукта

Цветът На Скъпоценен Камък:
Много
Тип Елемент:
Окачване
Глоба или мода:
Добре
Номер На Сертификат:
SC
търговска марка:
УРОРУ
Метален Печат:
925 Sterling
Централен Камък:
Аметист
Формамодел:
Кръг
Стил:
Модерен
Тип Сертификат:
CNAS
Размер На Кулон:
около мм
Номер На Модела:
dzj789
Тип На Метали:
Сребро
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
Тип Суспензии:
Пързалка
Цвят:
многоцветен
Централен Скъпоценен Камък:
натурален многоцветен аметист
Вид На Метал:
Сребро проба 925
Страничната Камък:
Циркон

Подобни продукти в категория

Кораба Изискани Бижута Естествен Лед Обсидиан Будистки Руи Гуаньинь Бодхисатва Амулет Висулка Колие Безплатна Доставка

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

BGN 57.60

Нов сребърен широк кръг пълен Африка AAA обръч обеци Crystal за жени на момичето най-добрите подаръци Brincos аксесоари

EarringКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 пар earring1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 10.00 17.28

Jemmin Жени Цвете Кръст Пръстен Лилаво Crystal Камък Син Огнен Опал Пръстен Глоба Sterling Silver 925, Бижута Атрактивен Bijoux

Jemmin Жените Цвет Крстот Прстен Пурпурна Кристал Камен Син Оган Опал Прстен Парична Казна 925 Фунта Сребрен Накит Атрактивни BijouxМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониМатеријал : 925 Сребрен Опал КаменБоја : како на сликата шоуМали разлики поради различни аглиКоличини : 1 парче

BGN 12.00 20.00

Паун Гривна От Сребро 925 Проба Перегородчатый Гривна С Инкрустирани Сребърна Гривна Женски Ретро Бижута И Сребърни Изделия

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти и Чиста 925 Sterling Silver Ретро Тајландски Сребро Хривнија за Мажи и ЖениМЕТАЛ : 925 Фунта Сребро, ЦВРСТИ, НЕ позлатенОБРАБОТКА : Тајландски Сребро, антиоксидација, рачно изработени ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Прилагодување е достапно, не избледуваат

BGN 45.12

Ретро Тайландски Сребърен Отворения Край На Мода Мъже И Жени S925 Сребро Релефни Шест Думи На Свещеното Писание Чукало Гривна

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Ретро Мажи & Жени Алка Тајландски Сребро Личност Накит Гроздобер Sterling Silver Ба за Момче и Девојка МЕТАЛ : 925 Фунта Сребро,цврсти,не позлатен СПЕЦИФИКАЦИЈА : Закачам за Мажите и Жените ПОСЕБНИ КАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро, гроздобер стил, ретро накит

BGN 79.87

Koraba Fine Jewelry Уникален Природен Или Ахат Китайски Дракон Ruyi Висулка Колие Безплатна Доставка

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

BGN 33.60

Турция royal дизайн турска обица реколта дълги обеци, създаден Аквамарин CZ Камък жените 925 сребро елегантни бижута

ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Турција Кралската Дизајн турски Earring Гроздобер Долги Обетки Создадени Аквамарин Камен За Жените 925 Sterling Silver Елегантен Накит【Име】 : Мода Големи Обетки 【Стил】 : Гроздобер 【Техника】 : Handmake 【Метал】 : 925 Sterling Silver 【Гем Тип】 : Аквамарин 【Вкупната Тежина 】 : 6.0 g 【Earring Големина 】 2.8 x1.1 x 0.6 cm 【Гем Форма】 : Овална Форма 【Гем Јасност и Боја 】 : VVS, Сина ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ * 1 Пар Накит Обетки * 1 Buc Подарок Кутија ( Боја по Случаен избор ) * 1 Buc Siver Полирање Платно ( Боја по Случаен избор )ФОТО ПОКАЖЕ Квалитетот СРЕЌЕН ГОЛЕМИ ПОДАРОЦИПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ СЕМЕЕН БИЗНИС ПАРТИЈА ЗОШТО се ИЗБЕРЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД Хроматските аберации може да се случи, бидејќи на Компјутер пиксели проблемПАКУВАЊЕЗА ПРЕВОЗОТ 【1】 СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ ...

BGN 31.00 44.46

[Черна ость] 925 сребро огърлици и висулки, мода пръстени колиета за жени P036

Производи ДеталиОгледало полски : Квалификувани технологија на полски и мелење,Без конкавнаконвексни, без pin дупка, многу мазна и сјајнаКвалификувани технологија на инлеи : Инлеи кубни циркон под висок микроскоп на која беа вештачки, локацијата на камен е многу точни и верни, не е лесно да падне!Траен и Антиизбледи : Површината задебелена платина, трајни боја стабилност, дури и ако позлата слој избледени, само го користите за миење сребро или сребро крпа може да се користи за да се врати на накит светлаСребро Содржат : T тој сребро содржат повисоко од 92.5%ДимензијаПроизводи ПокажеМодел ШоуПакување Секоја ставка може да се добие кутија како подарокПрашања од клиентите 1...

BGN 13.00 24.42

(Много малки от 5 мм) полирани, кръгли обеци обръч Huggie истински. 925 сребро изискани бижута за детето gtle1991

ДРУГИ УБАВИНА НАКИТИме : (МНОГУ МАЛ 5 MM) Полиран Заоблени Huggie Обрачот Обетки 100% Реално Фунта Сребро 925 парична Казна Накит За Дете gtle1991Материјал : 925 Sterling SilverБелег : S925Димензии : Дијаметар 5mm ШИРИНА,2mmПодарок Кутија Wraped : ДаВетено : 1,ако било лажни сребро по u тестирани, ќе добие 10 пати повеќе пари на купувачот како надомест2.100% Вистински 925 Sterling silverПревозот : Сите парцели купи од нас, ќе прилог следење на број, така што купувачот може да ги пратите каде што е секое време.1.НИ Купувачот, 1018days2.Други Земјата на Купувачот,2538days3.БРОД од СТРАНА на DHL Express да биде бесплатно...

BGN 10.00 11.92

Jemmin Women Cross Design Fine 925 Сребро Сватбени И Годежни Пръстени, Бижута Обикновен Син Огнен Опал Пръст Пръстен Аксесоар

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 6 / 7 / 8 / 9

BGN 10.00 18.86

Jemmin Square Blue Fire Opal Пръстени За Жени Сватбени Изискани Бижута Аксесоар 925 Сребро Crystal Annniversary Bands Пръстен

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 6 / 7 / 8 / 9

BGN 11.00 19.42

Jemmin 925 Сребро Сватбени И Годежни Пръстени За Мъже И Жени Прекрасен Син Огнен Опал Партия Безименен Пръст, Микро Кристал

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 6 / 7 / 8 / 9

BGN 12.00 21.71

Jemmin 2017 Нов прием на опал пръстен прост стил сребърен син цвят Огнен опал бижута Пръстени за жени сватба

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 11.00 21.14

Сребърни S925 Сребро Ретро Тайландски Сребърен Арогантен Висулка Личност Китайски Дракон Етикет Висулка

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучениМЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатенКАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Стил

BGN 123.02

CLUCI 3шт великолепен черен ахат яка колие мивка перли, цирконий луксозен удушвач за жените сватбена украса черно / кафяво въже

Оваа наведени цена е за 3 парчиња школка бисер ѓердани, подарок кутија, НЕ е вклучена Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL, само за нашиот накит...

BGN 26.08

GLSEEVO Fresh Natural Water Baroque White Pearl Drop Fish Hook дамски обеци pave Zircon Jewellery Pendientes Mujer Moda GE0320

ЗА GLSEEVOОПИС : Метал е сребро 925, секој производ е чисто се рачно изработени, по десетина процеси можат да бидат произведени, на производниот циклус на секој производ повеќе од 24 часа, па производ е повеќе рафинирано и издржливи.GLSEEVO ПРЕДНОСТИ : GLSEEVO е 20годишниот компанијата се фокусира на рачно изработени сребрени и е глобален извозник, сите наши производи се во согласност со Накит Обезбедување на Квалитет стандардите и нашиот квалитет е прифатен од страна на нашите партнери.ПОДАРОК ЗА : Најдобар Дар за Човекот / жени / девојки / Девојка / Љубители / Пар / Мајка...

BGN 48.00 74.02