• Ново
Турция royal дизайн турска обица реколта дълги обеци, създаден Аквамарин CZ Камък жените 925 сребро елегантни бижута

Турция royal дизайн турска обица реколта дълги обеци, създаден Аквамарин CZ Камък жените 925 сребро елегантни бижута

BGN 44.46
BGN 31.00 -30 %

Сума
Налично за поръчка


ПОВРЗАНИ ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИ за ПРОИЗВОДОТ Турција Кралската Дизајн турски Earring Гроздобер Долги Обетки Создадени Аквамарин Камен За Жените 925 Sterling Silver Елегантен Накит
【Име】 : Мода Големи Обетки 【Стил】 : Гроздобер 【Техника】 : Handmake 【Метал】 : 925 Sterling Silver 【Гем Тип】 : Аквамарин 【Вкупната Тежина 】 : 6.0 g 【Earring Големина 】 2.8 x1.1 x 0.6 cm 【Гем Форма】 : Овална Форма 【Гем Јасност и Боја 】 : VVS, Сина ПАКУВАЊЕ ВКЛУЧУВАЈЌИ * 1 Пар Накит Обетки * 1 Buc Подарок Кутија ( Боја по Случаен избор ) * 1 Buc Siver Полирање Платно ( Боја по Случаен избор )
ФОТО ПОКАЖЕ Квалитетот СРЕЌЕН ГОЛЕМИ ПОДАРОЦИ
ПРОТАГОНИСТОТ НА РАЗНИ ПРИЛИКИ СЕМЕЕН БИЗНИС ПАРТИЈА ЗОШТО се ИЗБЕРЕ НАШИОТ ПРОИЗВОД Хроматските аберации може да се случи, бидејќи на Компјутер пиксели проблем
ПАКУВАЊЕ
ЗА ПРЕВОЗОТ 【1】 СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ . (Освен некои земји и APO/FPO ) 【2】 Наредби Обработени Навремено По Плаќање на Проверка. 【3】 Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 【4】 На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 【5】 УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 【6】 Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите ! 【7】 Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 【8】 Со цел да се осигура дека вие recevie вашиот објект се ослободени од данок при увоз,ние ќе го пријават како "Подарок", или "Примерок" ако е можно, и Секоја парцела ќе биде прогласена за вредност помала од $20, ако треба нас во долниот прогласи вредност,ве молиме оставете порака по ред. ЗА FACTBOOK 【1】 Вашите ПОВРАТНИ информации е многу важен за нашиот Бизнис развој,Па ве молиме да ја напуштат Повратни информации Од 5 Ѕвезди, ако сте задоволни со нашите производи,ви Благодарам многу. 【2】 Не остави Негативни Повратни информации без да се бара од нас за да им помогне на,ве молиме слободно Контактирајте со нас, прво ако имате било каков проблем . Повратни информации е нашиот живот,пред да ја напушти неутрални или негативни повратни информации,ве молиме контактирајте со нас за да се добие подобро решение,Ние ќе одговориме на сите пораки што е можно побрзо,однапред ви Благодариме за вашето трпение. НАКИТ ЗНАЕЊЕ
Зошто Сребрен Накит Со Долго Време Ќе Стане Црно? (1) Сребрена и Сулфур Јони кои живеат во воздухот се случи со хемиска реакција, што резултира во црна материја. (2) Сребрена и Токсини, која живее Во телото се случи на хемиска реакција. НАКИТ MAINTANCE СЕ ИЗБЕГНЕ ПОТ AVIOID СПИЕЊЕ СЕ ИЗБЕГНЕ БАЊА ИЗБЕГНЕ ХЕМИКАЛИИ И ОДРЖУВАЊЕ НА КУПУВАЧОТ СЕ ПОКАЖЕ

Всичко за продукта

Централен Камък:
Аквамарин
Тип На Метали:
Сребро
Метален Печат:
925 Sterling
Тип Сертификат:
CMA
Стил:
Реколта
Формамодел:
Геометрична
Номер На Модела:
Обеци за жени мода Jewelrys
Пол:
Жени
Случай:
Парти
Страничната Камък:
Друг изкуствен материал
is_customized:
Yes
Тип Обеци:
Обеци-Капки
Глоба или мода:
Добре
Предмет на:
Сребро Изискани Обеци
Тип:
сребърни обеци за жени
Клавиш:
Планински Кристал, Дамски Обеци, Бижута
Стил:
бижутата за жени
Тенденция:
Класически Реколта Bohemia Модни Мода
За:
Шоуто на партията / подарък за годишнината / влюбването любовник / сватба
Метални:
старото сребро проба 925
Камък:
Изработени Камък, Фина Мода Jewelrys
Цвят:
Лаборатория Рубин, Смарагд, Сапфир Нар Топаз, Опал, Аквамарин Дамски Бижута
Инкрустация:
Зубец Инсталация Обеци Са Ръчно Изработени

Подобни продукти в категория

CLUCI 3шт великолепен черен ахат яка колие мивка перли, цирконий луксозен удушвач за жените сватбена украса черно / кафяво въже

Оваа наведени цена е за 3 парчиња школка бисер ѓердани, подарок кутија, НЕ е вклучена Над $150 може да се добие бесплатен превозот од UPS или DHL, само за нашиот накит...

BGN 26.08

Кораба изискани бижута естествен лед Обсидиан будистки руи Гуаньинь Бодхисатва Амулет висулка колие Безплатна доставка

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

BGN 57.60

Сребърни S925 Сребро Ретро Тайландски Сребърен Арогантен Висулка Личност Китайски Дракон Етикет Висулка

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучениМЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатенКАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Стил

BGN 123.02

Изискан кубичен ia Crystal нарязани цвете колие квадратни обеци 925 стерлинги сребърни бижута Brincos огърлица яка аксесоари

Ѓердан големина : 18 инчен за Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mm Материјал : 925 Сребрен и Кубни Циркони Количини : 1 Сет( ѓердан +обетки)Ѓердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)1...

BGN 8.00 14.35

Jemmin хиперболичен 3 Нокът Crystal Бял Камък океана син опал пръстен автентични 925 стерлинги сребърни бижута за жени, момичета подарък

Jemmin хиперболичен 3 Ноктот Бел Кристал Камен Океанот Сина Опал Прстен Автентични 925 Фунта Сребрен Накит за Жените Девојки ПодарокМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониМатеријал : 925 Сребрен Опал КаменБоја : како на сликата шоуМали разлики поради различни аглиКоличини : 1 парче

BGN 12.00 20.58

DOUBLE-R 1.33 ct истински естествен бял Топаз изискани бижута обеци обръч 925 сребро обеци за жени

Бренд : ДВОЕН ПРСТЕНПредмет Тип : ОбеткиМетал Тип : 925 Sterling SilverОбјектот Тежина : Околу.6.85 gГлавниот Камен : Природна, Бела ТопазКамен Создавање Метод : ПриродниГлавниот Камен Големина : Прибл.1.33 кт (1.5 мм,78pcs)Страна Камен : Кубни ЦиркониДВОЕНР Природни Аметист Обетки Дами Солидна 925 Sterling Silver Пурпурна Студ Обетки Жените Подарок КласиченПревозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

BGN 49.00 95.97

Сребърен Лукиан 9525 Сребро Будистка Самоличността На Лазурит Мързелив Черен Медальон Висулка Мъжки Женски 4 * 5 Thangka Висулка

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучениМЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатенКАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Стил

BGN 125.81

Кораба Изискани Бижута Естествен Лед Обсидиан Будистки Руи Гуаньинь Бодхисатва Амулет Висулка Колие Безплатна Доставка

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

BGN 57.60

Jemmin Brand Orange Water Drop Crystal Ring Blue Fire Opal Пръстен 925 Сребро Жените Дама Момичета Рокля И Аксесоари

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 12.00 19.86

Jemmin Square Blue Fire Opal Пръстени За Жени Сватбени Изискани Бижута Аксесоар 925 Сребро Crystal Annniversary Bands Пръстен

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 6 / 7 / 8 / 9

BGN 11.00 19.42

Сребърен Ретро Тайское Сребърно Колие Буда Шакямуни Висулка Мъжете И Жените Висулка Етикет

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Фунта Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Pendant за Мажите и Жените ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучениМЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатенКАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Гроздобер Стил

BGN 82.70

Висулки, мода сребърен кръг пълен Африка AAA прозрачен кристал лък Обръч обеци за жени сватбени декорации

EarringКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и КристалноКоличини : 1 пар earring1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 9.00 15.60

Jemmin нова мода кръгла кройката син Огнен опал пръстен високо качество 925 сребро бижута за сватба, Годеж Bijoux подарък

Jemmin Нова Мода Круг Намали Син Оган Опал Прстен Висок Квалитет 925 Фунта Сребрен Накит за на Свадба Ангажман Bijoux ПодарокМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониМатеријал : 925 Сребрен Опал КаменБоја : како на сликата шоуМали разлики поради различни аглиКоличини : 1 парче

BGN 11.00 19.42

S925 Сребро Takahashi Goro Бижута Ретро Тайландски Сребърно Перо На Мъжки И Дамски Висулки

ИМЕТО НА СКАПОЦЕНИ : Цврсти 925 Sterling Silver Тајландски Сребро Pendant за Мажи ЃерданPENDANT ТИП : Pendant само, синџир не се вклучениМЕТАЛ : 925 Тајландски Фунта Сребро, цврсти, не позлатенКАРАКТЕРИСТИКИ : Тајландски Сребро Ретро Стил

BGN 32.61

Естествен син топаз колие от натурален скъпоценен камък висулка колие S925 сребро модни луксозни облак жени партия бижута

Природни сини топаз Ѓердан природни скапоцен камен Pendant Ѓердан S925 Sterling silver трендовски луксузен Круна жените партија НакитНие ги чува сите на скапоцени камења се природни, уникатни, скапоцен камен објекти и слики може да не биде прикажано токму на истото, ви благодариме за вашето разбирање...

BGN 204.00 240.00

Jemmin Марка Овалния Crystal Сватбени И Годежни Пръстени За Жени Геометрични 925 Сребро Rhinstone Безименен Пръст На Партията Бижута

Име : 925 Sterling Silver Прстени ОпалФункција : Антипромена на бојата / Спречување на алергијатаСостојба : 100% Сосема НовГолемина : 6 / 7 / 8 / 9

BGN 10.00 18.86

GLSEEVO Fresh Natural Water Baroque White Pearl Drop Fish Hook дамски обеци pave Zircon Jewellery Pendientes Mujer Moda GE0320

ЗА GLSEEVOОПИС : Метал е сребро 925, секој производ е чисто се рачно изработени, по десетина процеси можат да бидат произведени, на производниот циклус на секој производ повеќе од 24 часа, па производ е повеќе рафинирано и издржливи.GLSEEVO ПРЕДНОСТИ : GLSEEVO е 20годишниот компанијата се фокусира на рачно изработени сребрени и е глобален извозник, сите наши производи се во согласност со Накит Обезбедување на Квалитет стандардите и нашиот квалитет е прифатен од страна на нашите партнери.ПОДАРОК ЗА : Најдобар Дар за Човекот / жени / девојки / Девојка / Љубители / Пар / Мајка...

BGN 48.00 74.02

сребро 925 проба форма на сърце персонални колиета и висулки САМ 2 имена за жени юбилейна подарък ежедневен повод 2018

Добиете вашето име и значителни други " на ова име ѓердан.Прекрасен подарок за вашата сопруга, девојка, близок.Карактеристики : Боја : Сребро Материјал : 925 Sterling Silver Стил : срце облик Должина : 45см Купување Процес : 1...

BGN 16.00 22.83

Koraba Fine Jewelry Уникален Природен Или Ахат Китайски Дракон Ruyi Висулка Колие Безплатна Доставка

Препорачана Меѓународен Превозот На Располагање! Бродови од Нашиот Магацин во Кина, тој ќе Пристигне во рок од 1530 ДенаВнимание : Секој објект ќе биде обложена со течна масло и завиткани многу добро кога ќе го примите објект...

BGN 33.60

Jemmin 2017 Нов прием на опал пръстен прост стил сребърен син цвят Огнен опал бижута Пръстени за жени сватба

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

BGN 11.00 21.14