• Ново
смесени нови модни листенца моделиране венчелистчета цвете сватба листенца на фалшиви изкуствени цветя, дом и сватбен декор cp1558

смесени нови модни листенца моделиране венчелистчета цвете сватба листенца на фалшиви изкуствени цветя, дом и сватбен декор cp1558

BGN 3.50
BGN 3.00 -14 %

Сума
Налично за поръчка


Answer : ___________________________ Note :
2.Ако вашата цел .Ние ќе го испрати од Кина Пост Обичен Мал Пакет( Без следење на број )
3.Ако не се согласувате ,ве молиме размислете повторно пред цел. Ви благодариме за разбирањето!
4.Ако имате било какви проблеми,ве Молиме контактирајте со нас.
Производ Детали
мешани нова мода Ливчиња Симулација Цвет Ливчиња Свадба Ливчиња Лажни Вештачко Цвеќе Дома И Свадба Оркестарот cp1558
Материјали : крпа
Боја : Боја како слика
Количина : 50 компјутери/многу
Околу Големина : околу 2.4 cm
Конверзија : 1 инч = 2.54 см 1cm= 0.393 инчен
Употреба : Тие може да се пораби или залепени. Одговара Накит, Облека, чевли, кеси, Свадба/партија/фестивал повод или Scrapbooking одлуки или други рачно изработени занаетчиски.
Пакување Детали
Превозот
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на .com како што се Visa,кредитни картички, реално банкарски трансфери,
offline плаќања(банкарски трансфери и Western Union).Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.
За да ги заштитите вашите интереси,вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна , и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Повратни Информации & По Продажба На Услуги
Тоа е прифатена дека може да ни остави позитивен повратните информации ако не сте задоволни со нашата објекти и услуги. Само се чувствуваат слободни да не контактирате во прв пат кога се сретне некој проблем, ние имаме повеќе од десет години вредни искуства во оваа област, како резултат на тоа ние може да го реши секој проблем за вас. Ве молиме не остави негативни повратни информации или за да ги отворите некој спор. Ни веруваат, било инциденти ќе бидат решени.

Всичко за продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Венчелистче
Номер На Модела:
CP1558
търговска марка:
Бирария стая
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете
Воспользуйся:
Изготвяне на scrapbooking или всякакви други занаяти-ръчно изработени
търговия на едро или дребно:
Цени на едро
Състояние:
Чисто нови популярните цветове
Форма На Продукта:
цвете-блестяща форма
Качество:
Нагоре
Стил:
Шев-На

Подобни продукти в категория

ИНДИГО -Flower Arrangment орхидеи с листа Real Flower Touch Table Сватба парти фалшив декоративно цвете събитие Безплатна доставка

Цвет Име : Орхидеи Цвет Arrangment · Цвет Вкупна Должина : 78cm Остава Должина : 25 см · Цвет Големина : 810cm · Цвет Материјали : Свила+Латекс Слој ( Реалниот Допир Материјал) Остава Материјал : Пластични · Цвет количина : 4 произлегува цвет +3 матични остава · во Цената Не Inculding Вазна · Пакување : Кутија за Пакување · Превозот : Aliexpress Стандард за ИспоракаЦената НЕ Inculding ВазнаЦената НЕ Inculding Вазна

BGN 38.00 44.80

1 ролка / лот (20 м / ролка) 1 мм цветни гъвкави еластични въжета кабел Crystal линия За производство на бижута във кабели 013006034

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

BGN 2.53

Изкуствени европейските клонове на маслиновото дърво лист с маслинови плодни листа за домашно сватбен декор на зелени фалшиви цветя

Вештачки Европската Маслиново Дрво Гранки лист со маслиново овошје остава за дома свадба оркестарот лажни зелени цвеќињаИме : Вештачки Маслиново дрво ГранкиМатеријали : Свила+ПластикаПакет Incluces : 1 парче​Answer : ___________________________ Note : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакување...

BGN 5.00 7.30

6 бр./опаковане. мода бял изкуствен Божур цветен букет за сватба булката младоженеца събитие, парти декорация цвете, ръчно изработени

Свадба Држи Цвет Невеста и Деверуша Букет Artfificial Цвет* Кина peony цвет букет* Димензии : Дијаметар = 26cm * Висина =29cm со 26pcs цвет глави* Боја : бела серија , бели цвеќиња појавување*Пакување : секој во пластична кеса , 6pcs / картонПроизводот Се Покаже

BGN 192.00

Търговия на едро--144 клъстери=1440шт мини смесени плодове w / лист изберете коледа занаяти, полза украса на кутии* безплатната доставка за EMS*

ЦЕЛОСНО 10 БОИ ЗА ИЗБОР!!Трговија на големо144 гроздови=1440pcs Мини МЕШАНИ Бери W / ЛИСТОВИ ИЗБЕРЕТЕ БОЖИЌ ЗАНАЕТИ,КОРИСТ КУТИЈА ДЕКОРАЦИЈА* БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*Мини МЕШАНИ Бери W / ЛИСТОВИ ги СОБЕРЕШOveral Висина : околу.10 CMДетали : 10 компјутери / куп.Пакување : Opp вреќа +Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

BGN 168.80

Булката държи цветна топка от копринени розови цветни топки по избор-цветовете на сватбата-30 см безплатна доставка

Свадба вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 280.00

Бял Звезден Цветя В Рамка С Пресовани Сушени Цветя 9 Различни Цветове За Декорация На Дома 100 Бр

Бела Ѕвездена Цвет Врамени Сушени Притисне Цветни Аранжмани Од 9 Различни Бои За Насловна Украси 100 КомпјутериИме Бела Ѕвездена Цвет Врамени Сушени Притисне Цветни Аранжмани Од 9 Различни Бои За Насловна Украси MOQ 100 Компјутери Користите Дома декорација, свадба декорација, картичка за декорација на ноктите декорација, хартија, Боја декорација9 Различни СтиловиБелаЦрвенаЖолтаПортокалСинаЦрвена РозаFuchsiaВиолетоваВиолетова

BGN 27.18

10 бр./лот розова пъпка коприна Mariage изкуствени цветя за сватба начало декор на цветя дрехи шапки, аксесоари, рози, цветя, растения

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands, Розова Повод : Christmas Style : Цвет опис на Производот Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Железо Жица & Пена Боја : Како на сликата покажува...

BGN 6.00 6.53

Продажба на едро-600 X (3.5x4.5cm)супер готин ръчно плетене на една кука мини шапка в бяло / черно/синьо, микс 3 цвята - - - Безплатна доставка на EMS

Трговија На Големо 600 X (3.5x4.5cm)СУПЕР СИМПАТИЧНА рачно изработени Капчиња Мини Шапка во Бело / Црна / Сина,МИКС 3 БОИ Бесплатен Превозот ОД EMSКапчиња ШапкаТочка бр : S302 A,S302 M,S302 JГолемина : Години : 3.5 X4.5cmПакување : OPP ВРЕЌА+ Картонска КутијаПратката ќе добиете е микс 3 бои,(S302 A,S302 M,S302 J),200 PCS по боја.Ако не сакате да се меша вака ,pls оставите порака до нас за како да се меша ...

BGN 291.38

Сватбени целувки цвете топка на масата централна Mixe цвят изкуствена роза цвете топката сватбени декорации-25 см и 15 бр./лот

1.Материјал : вештачко цвеќе,пластични центар2.Пакување : 15pcs / картон3.Големина : 20cm4.Картон големина : 60*50*50cm5.Боја : Ориз бела, крем боја, црвена, розова,виолетова и така натаму,клиент дизајн боја добредојдени.

BGN 144.00

5 бр./лот Копринени цветя за сватбен букет рози, далии изкуствени цветя есен е ярка фалшив лист цветя сватба сватбени букети Начало

Производи спецификацијаЦвет Име : DahliaМатеријал : Цвет (свила))+Цвет рачките( шприц)Цвет дијаметар : вкупна должина : 61cm, голем цвет дијаметар : 12cm;Димензии : Должина 61cm / 24inchСтруктура : 1 букет е 1 цвет раководител 1 пупкаКорисни : Креативни домаќинство декоративни мебел, На балкон декорација,На седи соба декорација.Пакет : 5 PCSПовод : Свадба, забава / Вечер, Роденден испрати цвеќе,Прослава на сен цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал на цвеќињата,Насловна мода декорација.Забелешка : Бидејќи сите на свадба букет цвеќе се рачно изработени производ, толку малку се различни меѓу булчински букет.Ние Брод на Светот.Ние брод на alipay потврди адреса САМО...

BGN 21.00 31.97

EMS free15pcs/лот Wedding silk flower топка люляк 30см (12) сватбена украса целувки цветна топка за украса на хотел или градина

Име : Свадба бакнување цвет топка 1.Materil : свила ткаенини2.Големина на : на располагање Кол.15cm до 50cm3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,Виолетова,Портокалова,Зелена,PrasinoOffбела,Розова,Вино црвено,Слива / Fushcia,Беж,езеро сино,Јоргованот,Кралска сина,Кафе / Браун,Корали,Бебе розова,Темно црвена,Сребрена,Златна,Црна.4.Пакет : 15 компјутери / картон,половина и половина топката пакет,да не заврши на топката, кога имаш,ве молиме assemb во топката.5.Мешани трговија на големо е прифатена.6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.7.Конкурентна цена.8.Прифати Мин MOQ9.Клиенти Објектголемина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања...

BGN 280.00

Романтичен подарък за Свети Валентин, подарък за Рожден Ден 100шт rose сапун цвете с медвежонком подарък кутия за декоративни цветя

【Име】 : Нови задебелена љубов серија роуз сапун цвет подарок кутија【Материјал】: сапун цвет +хартија кутија【Големина】: околу 39*37*5cm【Пакет】: 1*сапун цвет подарок кутија

BGN 37.00 39.82

Flone Голяма Хортензия Изкуствени Копринени Цветя Моделиране С Цветен Балон Декоративна Цветна Клонка Сватба На Домашен Офис Парти Декор

Flone Големи Hydrangea Вештачка Свила Цвеќиња Симулација Цвет Топка Декоративни ЦветГранка Свадба Дом Канцеларија На Партијата ДекорБренд : FloneЦвет Име : Вештачки HydrangeaСтил : цветМатеријали : Свила цветПовод : Свадба, Забава,ДомашнаБоја : Бела,Роуз Црвена,Жолта,Сина,РозоваЦвет дијаметар : За 83cmПакетот вклучува : 1 * 83cm Симулација Hydrangea ГранкаАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкони така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените,Денот на благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен изборВе молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат...

BGN 15.30

5шт изкуствени растения пластмасови елхови сватбена листа цвете за декорация на дома празник пълно моделиране на цветя аксесоари

Предмет : bsz70411Опис : пластични Чемпрес ОставаГолемина : кастрење должина од 53 CM, содржат 6 лисја, гранки се тркалаат.Материјал : пластични ефектМобилен телефон камера и чемпрес позитивни негативни ефекти;

BGN 22.72

25 см розова сватбена коприна топка за целувки, розово, сватбена цветна топка,за украса на парти цвете

Име : Свадба бакнување цвет топка 1.Materil : свила ткаенини2.Големина на : на располагање Кол.15cm до 50cm 1pcs топка 2 компјутери половина топки3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,Виолетова,Портокалова,Зелена,PrasinoOffбела,Розова,Вино црвено,Слива / Fushcia,Беж,езеро сино,Јоргованот,Кралска сина,Кафе / Браун,Корали,Бебе розова,Темно црвена,Сребрена,Златна,Црна.4.Пакет : 15 компјутери / картон,половина и половина топката пакет,да не заврши на топката, кога имаш,ве молиме assemb во топката.5.Мешани трговија на големо е прифатена.6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.7.Конкурентна цена.8.Прифати Мин MOQ 9.Клиенти Објектголемина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања...

BGN 176.00