• Ново
Нов 100шт престижна Phalaenopsis изкуствени цветя, 90 см / 35 Копринени цветя на сватбени декорации на дома Безплатна доставка

Нов 100шт престижна Phalaenopsis изкуствени цветя, 90 см / 35 Копринени цветя на сватбени декорации на дома Безплатна доставка

BGN 528.00

Сума
Налично за поръчка


100% Сосема нов
Објектот информации : свадба и дома декорација на цвет
Состојба : нова
материјали : пластика & ткаенина
должина : стан. 90 cm/35"
боја : чиста бела,Млеко бела,розова, зелена,светло пурпурна,виолетова, fuchsia , Флуоресцентни Сина
вазна не вклучуваат
8 Бои за да го изберете!

Всичко за продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Булчински Букет/Сватбен Цвете
Номер На Модела:
58
Случай:
Сватба
Стил:
Цвете

Подобни продукти в категория

Търговия на едро--144 клъстери=864 доста мини-клъстери сатен Роза w / мъниста спрей +кристал център * безплатната доставка за EMS*

Трговија на големо144 ГРОЗДОВИ=864 Прилично МИНИ ГРОЗДОВИ САТЕН се ЗГОЛЕМИ W / МОНИСТРА СПРЕЈ +КРИСТАЛ ЦЕНТАР * БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*МИНИ ГРОЗДОВИ САТЕН СЕ ЗГОЛЕМИ W / БИСЕР СПРЕЈ +КРИСТАЛ ЦЕНТАРЦвет глава Дијаметар : прибл.4 CMТочка бр : S321 AДетали : 6 ЦВЕЌИЊА / куп.Сликата покажува 1 куп.Пакување : Opp вреќа +Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

BGN 254.40

25 см розова сватбена коприна топка за целувки, розово, сватбена цветна топка,за украса на парти цвете

Име : Свадба бакнување цвет топка 1.Materil : свила ткаенини2.Големина на : на располагање Кол.15cm до 50cm 1pcs топка 2 компјутери половина топки3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,Виолетова,Портокалова,Зелена,PrasinoOffбела,Розова,Вино црвено,Слива / Fushcia,Беж,езеро сино,Јоргованот,Кралска сина,Кафе / Браун,Корали,Бебе розова,Темно црвена,Сребрена,Златна,Црна.4.Пакет : 15 компјутери / картон,половина и половина топката пакет,да не заврши на топката, кога имаш,ве молиме assemb во топката.5.Мешани трговија на големо е прифатена.6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.7.Конкурентна цена.8.Прифати Мин MOQ 9.Клиенти Објектголемина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања...

BGN 176.00

Булката държи цветна топка от копринени розови цветни топки по избор-цветовете на сватбата-30 см безплатна доставка

Свадба вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 280.00

Изкуствени европейските клонове на маслиновото дърво лист с маслинови плодни листа за домашно сватбен декор на зелени фалшиви цветя

Вештачки Европската Маслиново Дрво Гранки лист со маслиново овошје остава за дома свадба оркестарот лажни зелени цвеќињаИме : Вештачки Маслиново дрво ГранкиМатеријали : Свила+ПластикаПакет Incluces : 1 парче​Answer : ___________________________ Note : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакување...

BGN 5.00 7.30

Продажба на едро-600 X (3.5x4.5cm)супер готин ръчно плетене на една кука мини шапка в бяло / черно/синьо, микс 3 цвята - - - Безплатна доставка на EMS

Трговија На Големо 600 X (3.5x4.5cm)СУПЕР СИМПАТИЧНА рачно изработени Капчиња Мини Шапка во Бело / Црна / Сина,МИКС 3 БОИ Бесплатен Превозот ОД EMSКапчиња ШапкаТочка бр : S302 A,S302 M,S302 JГолемина : Години : 3.5 X4.5cmПакување : OPP ВРЕЌА+ Картонска КутијаПратката ќе добиете е микс 3 бои,(S302 A,S302 M,S302 J),200 PCS по боја.Ако не сакате да се меша вака ,pls оставите порака до нас за како да се меша ...

BGN 291.38

40 микс лилаво и кремаво бял пластмасов Коледен изкуствен розов цветна топка, сватбени декорации

1.Материјал : вештачко цвеќе,пластични центар2.Пакување : 5pcs / картон3.Димензии : 40cm4.Картон големина : 60*50*50cm5.Боја : Ориз бела, крем боја, црвена, розова,виолетова и така натаму,клиент дизајн боја добредојдени.Божиќ вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба...

BGN 107.20

5шт коприна Хортензия букет на булката сватбени аранжировки на фона украса на колата на изкуствени цветя за дома занаят САМ венец

Име на производ : Hydrangea Материјали : Свила Цвет Спецификации : цвет глава дијаметар од 10 цм или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

BGN 2.00 2.32

ярък голямо цвете пяна

Информации за производот Meihon[Име] : Големи пена вештачки цвеќиња [Size] : 30, 40, 50 60, 80см цвет дијаметар, (прирачник за грешка при мерење, 5cm) [Материјал ] : со ЈП пена, со жица прачка хартија [Пакување] : Пластични bagging + картон [Боја разликата] : сите производи се направени во вид на различни светлина, различни монитори, производ бои ќе бидат различни ве Молиме прифатете цел повторно...

BGN 17.92

Продажба на едро-804шт 3х4см Рипсено Лента цвете w/lvs+Gingham апликация/занаят, смесва 6 цвята(S-133G) - - - *Безплатната доставка EMS*

Трговија на големо 804pcs 3 X4cm Grosgrain Лента цвет w / lvs+памучен ткаенина на карета Appliques / занает,се Меша 6 бои(S133 G) *Бесплатен Превозот со ЕМС*Grosgrain лента цвет w / lvs+памучен ткаенина на карета.Точка бр : S133 GГолемина : Прибл.3 X4cm(од совет на врвот на листовите)Пакување : OPP ВРЕЌА+Картонска Кутија.Пратката ќе добиете е микс 6 бои,(Тоа боја бр...

BGN 198.74

Търговия на едро--144 клъстери=1440шт мини смесени плодове w / лист изберете коледа занаяти, полза украса на кутии* безплатната доставка за EMS*

ЦЕЛОСНО 10 БОИ ЗА ИЗБОР!!Трговија на големо144 гроздови=1440pcs Мини МЕШАНИ Бери W / ЛИСТОВИ ИЗБЕРЕТЕ БОЖИЌ ЗАНАЕТИ,КОРИСТ КУТИЈА ДЕКОРАЦИЈА* БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*Мини МЕШАНИ Бери W / ЛИСТОВИ ги СОБЕРЕШOveral Висина : околу.10 CMДетали : 10 компјутери / куп.Пакување : Opp вреќа +Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

BGN 168.80

6 бр./опаковане. мода бял изкуствен Божур цветен букет за сватба булката младоженеца събитие, парти декорация цвете, ръчно изработени

Свадба Држи Цвет Невеста и Деверуша Букет Artfificial Цвет* Кина peony цвет букет* Димензии : Дијаметар = 26cm * Висина =29cm со 26pcs цвет глави* Боја : бела серија , бели цвеќиња појавување*Пакување : секој во пластична кеса , 6pcs / картонПроизводот Се Покаже

BGN 192.00

40 см няма листа изкуствена роза цвете топката Сватбен декор полза на партията целувки, балони, сватбен букет-4 бр./ctn

Свадба вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 220.48

12 бр./опаковане. мода бял изкуствен Божур цветен букет за сватба булката младоженеца събитие, парти декорация цвете, ръчно изработени

Свадба Држи Цвет Невеста и Деверуша Букет Artfificial Цвет* Кина peony цвет букет* Димензии : Дијаметар = 26cm * Висина =29cm со 26pcs цвет глави* Боја : бела серија , бели цвеќиња појавување*Пакување : секој во пластична кеса , 12pcs / картонПроизводот Се Покаже

BGN 332.80

Търговия на едро --805 X (3*4 см) фантазия Рипсено лента цвете w / LAN акрилни център апликация занаяти (S-290A) - - - * Безплатната доставка за EMS*

Трговија на големо 805 X (3*4cm) ФЕНСИ Grosgrain Лента Цвет W / Lvs Акрилик Центар Applique Занаети(S290 A) *Бесплатен Превозот со ЕМС*Grosgrain лента цвет w / Lvs и Кристално центарТочка бр : S290 AГолемина : Прибл.3*4cmПакување : OPP ВРЕЌА+Картонска Кутија.Пратката ќе добиете е микс 7 бои,(Тоа боја бр...

BGN 250.94

30 бр. / лот 4 см Мини-подарък за Свети Валентин Коприна Божур букет, сватбена украса на колата Noce букет

Член детали Тип : Декоративни Цвеќиња & Круни Повод : Wedding Style : Flower Type : Peony букет Опис на член Количина : 30 парчиња / страна Боја : Вие не може да се види Цвет Големина : 4 cm Материјали : Свила и конец Карактеристики : вештачко цвеќе, таписерии и шарени, вистински, совршен свадба ден / круна / декорација / craftwork / DIY одлуки / декорација paty и bithday...

BGN 5.57

10 бр./лот розова пъпка коприна Mariage изкуствени цветя за сватба начало декор на цветя дрехи шапки, аксесоари, рози, цветя, растения

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands, Розова Повод : Christmas Style : Цвет опис на Производот Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Железо Жица & Пена Боја : Како на сликата покажува...

BGN 6.00 6.53

ИНДИГО -Flower Arrangment орхидеи с листа Real Flower Touch Table Сватба парти фалшив декоративно цвете събитие Безплатна доставка

Цвет Име : Орхидеи Цвет Arrangment · Цвет Вкупна Должина : 78cm Остава Должина : 25 см · Цвет Големина : 810cm · Цвет Материјали : Свила+Латекс Слој ( Реалниот Допир Материјал) Остава Материјал : Пластични · Цвет количина : 4 произлегува цвет +3 матични остава · во Цената Не Inculding Вазна · Пакување : Кутија за Пакување · Превозот : Aliexpress Стандард за ИспоракаЦената НЕ Inculding ВазнаЦената НЕ Inculding Вазна

BGN 38.00 44.80

baby-pink wedding pomander-20cm, празнична аранжировка на цветя топка

Свадба вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 64.00

EMS free15pcs/лот Wedding silk flower топка люляк 30см (12) сватбена украса целувки цветна топка за украса на хотел или градина

Име : Свадба бакнување цвет топка 1.Materil : свила ткаенини2.Големина на : на располагање Кол.15cm до 50cm3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,Виолетова,Портокалова,Зелена,PrasinoOffбела,Розова,Вино црвено,Слива / Fushcia,Беж,езеро сино,Јоргованот,Кралска сина,Кафе / Браун,Корали,Бебе розова,Темно црвена,Сребрена,Златна,Црна.4.Пакет : 15 компјутери / картон,половина и половина топката пакет,да не заврши на топката, кога имаш,ве молиме assemb во топката.5.Мешани трговија на големо е прифатена.6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.7.Конкурентна цена.8.Прифати Мин MOQ9.Клиенти Објектголемина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања...

BGN 280.00

Търговия на едро-72 X (13 см) необичайно големи плат цвете брошка, за САМ лента за глава, дрехи цвете, микс 9 цвята - - - Безплатна доставка на EMS

Трговија на големо 72 X (13cm) ФЕНСИ Голема Ткаенина Цвет Brooch, За DIY Headband,Облека, Цвеќе,се Меша 9 Бои Бесплатен Превозот од EMSРачно Изработени Голем Цвет BroochТочка бр : S281 AГолемина : Прибл...

BGN 249.26

1бр букет копринени рози корейски QQ малък пръст Роза чай булчински букет от изкуствени цветя Мор цветове са на разположение

1 PCS Букет Свила Рози корејски QQ мали палецот се зголеми чај Свадба Букет Вештачки Цвеќиња мор Бои на Располагање Повисок степен на невестата трендафил цвеќе ве Молиме изберете ви се допадна бојаИме : QQ палецот се зголеми Спецификација : букет цвеќе 23 cm долги околу 5 y 15 цвет Материјали : свила платно за транспорт на производите време е укината, ве молиме да се отвори и прошири, по приемот на стоката поради сите главни род е жица може да биде свиткан и укината, ве молиме предвид клиенти не купуваат.

BGN 5.52

Търговия на едро с 30 см коприна Роза помандер цвете топката сватба Сватбен декор полза на партията целувки, балони, сватбен букет Безплатна доставка

Име : Цвет топка,artifical цвет топка,Божиќ цвет топка,Haning цвет топка1.Materil : свила ткаенини2.Големина на : на располагање големина Кол.15cm до 50cm3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,и така натаму4.Пакет : 12 парчиња / картон5.Мешани трговија на големо е прифатена.6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.7.Конкурентна цена.8.Прифати Мин MOQ9.Клиенти Објектголемина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања.Соодветно место : Дом,Градина.Ресторан,Супермаркет,Хотел,Канцеларија,светла боја,различна големина,моден стил.

BGN 280.00

1 ролка / лот (20 м / ролка) 1 мм цветни гъвкави еластични въжета кабел Crystal линия За производство на бижута във кабели 013006034

Поради фотографски технички и осветлување проблем, слики појава малку chromatism се споредат со Реалните производи.Ве молиме да забележите тоа!! Ви благодаримеЗа Плаќање : 1.Ние прифаќаме Т / Т...

BGN 2.53

5 бр./лот Копринени цветя за сватбен букет рози, далии изкуствени цветя есен е ярка фалшив лист цветя сватба сватбени букети Начало

Производи спецификацијаЦвет Име : DahliaМатеријал : Цвет (свила))+Цвет рачките( шприц)Цвет дијаметар : вкупна должина : 61cm, голем цвет дијаметар : 12cm;Димензии : Должина 61cm / 24inchСтруктура : 1 букет е 1 цвет раководител 1 пупкаКорисни : Креативни домаќинство декоративни мебел, На балкон декорација,На седи соба декорација.Пакет : 5 PCSПовод : Свадба, забава / Вечер, Роденден испрати цвеќе,Прослава на сен цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал на цвеќињата,Насловна мода декорација.Забелешка : Бидејќи сите на свадба букет цвеќе се рачно изработени производ, толку малку се различни меѓу булчински букет.Ние Брод на Светот.Ние брод на alipay потврди адреса САМО...

BGN 21.00 31.97

10шт 7см PE пяна Рози от изкуствени цветя, сватбени декорации автомобил САМ пискюл венец фалшиви цветя, коледни украси за дома

Име на производ : ЈП Зголеми мал цвет раководител Материјал : PE (исто како пена мека и нежна материјал) Спецификации : цвет глава дијаметар на 7cm или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

BGN 2.00 2.16

5 бр./това е една много сладка принцеса рози настолен цвете копринени рози сватбата булката държи цветя,6 цвята на разположение

5pcs / број Еден принцеза душо рози Свила Рози Свадба зголеми Вештачки Цвеќиња 6 Бои на Располагање Повисок степен на невестата трендафил цвеќе [боја ] : Розова, бела, сина, зелена,црвена,champage Име : Една принцеза душо рози Големина : вкупна должина е околу 65cm,3pc лисја,се зголеми дијаметарот 8cm, Со цел да се испорака удобен, јас не се целосно да се прошири на цвеќиња, ве молиме затворете ги организирате цвеќиња уште почна да ги средува цвеќиња со жица внатре, Може да биде укината, да се постигне резултат кој сакате колку што е можно, како способност да ги споделите нашата страст цвеќиња отворени Производ транспорт време е укината, ве молиме да се отвори и прошири, по приемот на стоката поради сите главни род е жица може да биде свиткан и укината, ве молиме предвид клиенти не купуваат.

BGN 30.72

Flone Голяма Хортензия Изкуствени Копринени Цветя Моделиране С Цветен Балон Декоративна Цветна Клонка Сватба На Домашен Офис Парти Декор

Flone Големи Hydrangea Вештачка Свила Цвеќиња Симулација Цвет Топка Декоративни ЦветГранка Свадба Дом Канцеларија На Партијата ДекорБренд : FloneЦвет Име : Вештачки HydrangeaСтил : цветМатеријали : Свила цветПовод : Свадба, Забава,ДомашнаБоја : Бела,Роуз Црвена,Жолта,Сина,РозоваЦвет дијаметар : За 83cmПакетот вклучува : 1 * 83cm Симулација Hydrangea ГранкаАпликации сцена : office,одмор, спална соба, дневна соба, кафе на маса, прозорецот,Балкони така натаму.Апликацијата празник : Свадба, забава,Monther Ден,Божиќ ден,денот на Вљубените,Денот на благодарноста, за Нова Година ,за роденден подарок и Така натаму.Ве молиме да ми кажете боја кои сакате да ги нарачате, или на друго место ќе превозот по случаен изборВе молиме проверете ја големината и бојата внимателно пред да го купат...

BGN 15.30

15pcs / ctn Wedding decoration celebration decoration silk rose flower balls допълнителен сватбен топка-червено вино-20 см-пластмаса вътрешен

Божиќ вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 64.00