• Ново
6 пъпки коприна изкуствени фалшиви цветя fleur artificielles Карамфил Флорес para decora o домашно сватбена украса цвете

6 пъпки коприна изкуствени фалшиви цветя fleur artificielles Карамфил Флорес para decora o домашно сватбена украса цвете

BGN 4.78
BGN 4.00 -16 %

Сума
Налично за поръчка

1pc Висока quallity верност carnation свила Вештачко Цвеќе реалниот допир за Дома Букети оркестарот Мајка Учител' s Ден Цвеќиња
Материјали : Свила.
Облик : Carnation
Големина : Appro 69 см X 5cm
Примена : Дома декор, свадба, забава, Мајка Учител' s Day
Пакетот Вклучува : 1 парче Carnation(6 пупки), Не вазна
Answer : ___________________________ Note :
Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакет.Кога ќе го добиете производот, исправи
тоа! Тоа нема да влијае на појавата! Ве молиме прочитајте внимателно и да се размисли за ова пред да шопинг.

Всичко за продукта

Тип:
Декоративни Цветя И Венци, Карамфил
Случай:
Ден на майката
Цветен Стил:
Букет Цветя
Класификация:
Изкуствени Цветя
търговска марка:
Арткнок
Номер На Модела:
ZP2126a
Материал:
Пластмаса
Стил:
Цвете

Подобни продукти в категория

20 см 15 бр./лот сватбата цвете топката пластмасов център коприна целувки топката сватбена завеса-оранжев

Божиќ вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 64.00

Продажба на едро-600 X (3.5x4.5cm)супер готин ръчно плетене на една кука мини шапка в бяло / черно/синьо, микс 3 цвята - - - Безплатна доставка на EMS

Трговија На Големо 600 X (3.5x4.5cm)СУПЕР СИМПАТИЧНА рачно изработени Капчиња Мини Шапка во Бело / Црна / Сина,МИКС 3 БОИ Бесплатен Превозот ОД EMSКапчиња ШапкаТочка бр : S302 A,S302 M,S302 JГолемина : Години : 3.5 X4.5cmПакување : OPP ВРЕЌА+ Картонска КутијаПратката ќе добиете е микс 3 бои,(S302 A,S302 M,S302 J),200 PCS по боја.Ако не сакате да се меша вака ,pls оставите порака до нас за како да се меша ...

BGN 291.38

5шт коприна Хортензия букет на булката сватбени аранжировки на фона украса на колата на изкуствени цветя за дома занаят САМ венец

Име на производ : Hydrangea Материјали : Свила Цвет Спецификации : цвет глава дијаметар од 10 цм или така, Користи : дали може да направите венец, бонбони кутија, зглобовите цвет, Xionghua, headdress цвеќиња, чевли цвеќиња, занаети декорација...

BGN 2.00 2.32

6шт фалшиви романтични сърна (3 глави / нещо) Симулационни рози за домашна витрини декоративни изкуствени цветя, сватбени централните детайли

Објектот информации : свадба & дома декоративни цветСостојба : новаматеријали : ткаенина & пластикавкупна должина : стан...

BGN 37.00 47.50

Търговия на едро --805 X (3*4 см) фантазия Рипсено лента цвете w / LAN акрилни център апликация занаяти (S-290A) - - - * Безплатната доставка за EMS*

Трговија на големо 805 X (3*4cm) ФЕНСИ Grosgrain Лента Цвет W / Lvs Акрилик Центар Applique Занаети(S290 A) *Бесплатен Превозот со ЕМС*Grosgrain лента цвет w / Lvs и Кристално центарТочка бр : S290 AГолемина : Прибл.3*4cmПакување : OPP ВРЕЌА+Картонска Кутија.Пратката ќе добиете е микс 7 бои,(Тоа боја бр...

BGN 250.94

15pcs / ctn Wedding decoration celebration decoration silk rose flower balls допълнителен сватбен топка-червено вино-20 см-пластмаса вътрешен

Божиќ вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 64.00

50 бр. нови ръчно изработени цветя мъниста мъниста направи си САМ ръчно изработени аксесоари за коса декоративни занаяти сватбена моделиране с цветен букет

НАШИТЕ ѕвезди за извоз на надворешната трговија, со вкупна должина од околу 8 см, цвет аранжман повеќе не е краткорочен и катастрофа, и продавница Чудни ѕвезда цвеќиња шифрирана О, бројот на (50pcs) 1pcs = 27 цвеќиња! Ценаефикасен, добредојдовте разлика од Цвеќиња за пластични материјали, цвет тип, petal пропустливост, текстура, цвет прачки содржат жица, може да се обликува

BGN 17.44

300 бр. 2 см изкуствена коприна мини рози цветя на главата да се направи сатен лента е САМ Занаятите scrapbooking апликация за сватбена декорация

Услови : 100% Нов Материјал : Сатен Лента Големина : 2 Cm Пакетот вклучува : 50pcs Боја : Многу мало како на сликата покажува,Варијација на бои може да се случи поради различни прилагодувања на екранот за Употреба : роденден испрати цвеќе, прослава на испрати цвеќе, љубов и цвеќиња, симпатија цвеќиња, фестивал на цвеќињата, дома декорација Цел international express транспорт режим1) $8 Кина Пост Регистрирани Воздух Mail : Бесплатен превозот( Сад испрати epacket )2) $100 Треба да се меша бои, ве молиме оставете порака, нема порака Случаен испраќаатНашите предности : 1...

BGN 15.68

Търговия на едро-600 X (7x5cm), съвсем розова и синя органза Чисто Rose on Рипсено Лента лук, апликация занаяти - - - Безплатна доставка EMS

Трговија на големо 600 X (7x5cm) Прилично Розова И Сина Organza Чиста Зголеми на Grosgrain Лента Лак,Applique Занаети(S298 A),Измешајте 2 бои Бесплатен Превозот ОД EMSOrganza Чиста Зголеми на Grosgrain Лента ЛакТочка бр : S298 AГолемина : Години : 7x5cmПакување : OPP ВРЕЌА+ Картонска КутијаПратката ќе добиете е микс 2 бои,(Тоа боја бр.на сликата),300 PCS по боја.Ако не сакате да се меша вака ,pls оставите порака до нас за како да се меша ...

BGN 291.38

EMS free15pcs/лот Wedding silk flower топка люляк 30см (12) сватбена украса целувки цветна топка за украса на хотел или градина

Име : Свадба бакнување цвет топка 1.Materil : свила ткаенини2.Големина на : на располагање Кол.15cm до 50cm3.Боја : Црвена,Жолта,Сина,Бела,Виолетова,Портокалова,Зелена,PrasinoOffбела,Розова,Вино црвено,Слива / Fushcia,Беж,езеро сино,Јоргованот,Кралска сина,Кафе / Браун,Корали,Бебе розова,Темно црвена,Сребрена,Златна,Црна.4.Пакет : 15 компјутери / картон,половина и половина топката пакет,да не заврши на топката, кога имаш,ве молиме assemb во топката.5.Мешани трговија на големо е прифатена.6.Различни Fabirc достапни : poyester,свила,кадифе,и многу повеќе.7.Конкурентна цена.8.Прифати Мин MOQ9.Клиенти Објектголемина,боја,стил и пакет може да се менува во зависност од вашите барања...

BGN 280.00

5шт изкуствени растения пластмасови елхови сватбена листа цвете за декорация на дома празник пълно моделиране на цветя аксесоари

Предмет : bsz70411Опис : пластични Чемпрес ОставаГолемина : кастрење должина од 53 CM, содржат 6 лисја, гранки се тркалаат.Материјал : пластични ефектМобилен телефон камера и чемпрес позитивни негативни ефекти;

BGN 22.72

Търговия на едро--144 клъстери=1440шт мини смесени плодове w / лист изберете коледа занаяти, полза украса на кутии* безплатната доставка за EMS*

ЦЕЛОСНО 10 БОИ ЗА ИЗБОР!!Трговија на големо144 гроздови=1440pcs Мини МЕШАНИ Бери W / ЛИСТОВИ ИЗБЕРЕТЕ БОЖИЌ ЗАНАЕТИ,КОРИСТ КУТИЈА ДЕКОРАЦИЈА* БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*Мини МЕШАНИ Бери W / ЛИСТОВИ ги СОБЕРЕШOveral Висина : околу.10 CMДетали : 10 компјутери / куп.Пакување : Opp вреќа +Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

BGN 168.80

5 бр./това е една много сладка принцеса рози настолен цвете копринени рози сватбата булката държи цветя,6 цвята на разположение

5pcs / број Еден принцеза душо рози Свила Рози Свадба зголеми Вештачки Цвеќиња 6 Бои на Располагање Повисок степен на невестата трендафил цвеќе [боја ] : Розова, бела, сина, зелена,црвена,champage Име : Една принцеза душо рози Големина : вкупна должина е околу 65cm,3pc лисја,се зголеми дијаметарот 8cm, Со цел да се испорака удобен, јас не се целосно да се прошири на цвеќиња, ве молиме затворете ги организирате цвеќиња уште почна да ги средува цвеќиња со жица внатре, Може да биде укината, да се постигне резултат кој сакате колку што е можно, како способност да ги споделите нашата страст цвеќиња отворени Производ транспорт време е укината, ве молиме да се отвори и прошири, по приемот на стоката поради сите главни род е жица може да биде свиткан и укината, ве молиме предвид клиенти не купуваат.

BGN 30.72

Изкуствени европейските клонове на маслиновото дърво лист с маслинови плодни листа за домашно сватбен декор на зелени фалшиви цветя

Вештачки Европската Маслиново Дрво Гранки лист со маслиново овошје остава за дома свадба оркестарот лажни зелени цвеќињаИме : Вештачки Маслиново дрво ГранкиМатеријали : Свила+ПластикаПакет Incluces : 1 парче​Answer : ___________________________ Note : Бидејќи секоја гранка е премногу долго, ние ќе се наведнуваат нив за пакување...

BGN 5.00 7.30

Булката държи цветна топка от копринени розови цветни топки по избор-цветовете на сватбата-30 см безплатна доставка

Свадба вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба.Различни стилови со креативен дизајнВисок квалитет,конкурентна цена,за време на испоракаПрилагодено дизајни се прифатливи,мали MOQ се добредојдени.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате во секое време кога ќе имаат прашања и барања во врска со нашите производиКК : 1.Thrid партија инспекција

BGN 280.00

Продажба на едро-804шт 3х4см Рипсено Лента цвете w/lvs+Gingham апликация/занаят, смесва 6 цвята(S-133G) - - - *Безплатната доставка EMS*

Трговија на големо 804pcs 3 X4cm Grosgrain Лента цвет w / lvs+памучен ткаенина на карета Appliques / занает,се Меша 6 бои(S133 G) *Бесплатен Превозот со ЕМС*Grosgrain лента цвет w / lvs+памучен ткаенина на карета.Точка бр : S133 GГолемина : Прибл.3 X4cm(од совет на врвот на листовите)Пакување : OPP ВРЕЌА+Картонска Кутија.Пратката ќе добиете е микс 6 бои,(Тоа боја бр...

BGN 198.74

6 бр./опаковане. мода бял изкуствен Божур цветен букет за сватба булката младоженеца събитие, парти декорация цвете, ръчно изработени

Свадба Држи Цвет Невеста и Деверуша Букет Artfificial Цвет* Кина peony цвет букет* Димензии : Дијаметар = 26cm * Висина =29cm со 26pcs цвет глави* Боја : бела серија , бели цвеќиња појавување*Пакување : секој во пластична кеса , 6pcs / картонПроизводот Се Покаже

BGN 192.00

Търговия на едро--144 клъстери=864 доста мини-клъстери сатен Роза w / мъниста спрей +кристал център * безплатната доставка за EMS*

Трговија на големо144 ГРОЗДОВИ=864 Прилично МИНИ ГРОЗДОВИ САТЕН се ЗГОЛЕМИ W / МОНИСТРА СПРЕЈ +КРИСТАЛ ЦЕНТАР * БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ СО ЕМС*МИНИ ГРОЗДОВИ САТЕН СЕ ЗГОЛЕМИ W / БИСЕР СПРЕЈ +КРИСТАЛ ЦЕНТАРЦвет глава Дијаметар : прибл.4 CMТочка бр : S321 AДетали : 6 ЦВЕЌИЊА / куп.Сликата покажува 1 куп.Пакување : Opp вреќа +Картонска Кутија.Жал ми е! Ние не го бродот во Италија и Германија.Answer : ___________________________ Note : а...

BGN 254.40

10 бр./лот розова пъпка коприна Mariage изкуствени цветя за сватба начало декор на цветя дрехи шапки, аксесоари, рози, цветя, растения

Објектот Спецификации Тип : Декоративни цвеќиња и garlands, Розова Повод : Christmas Style : Цвет опис на Производот Состојба : 100% Сосема Нов & Високо Квалитетен Материјал : Железо Жица & Пена Боја : Како на сликата покажува...

BGN 6.00 6.53

5 бр./лот Копринени цветя за сватбен букет рози, далии изкуствени цветя есен е ярка фалшив лист цветя сватба сватбени букети Начало

Производи спецификацијаЦвет Име : DahliaМатеријал : Цвет (свила))+Цвет рачките( шприц)Цвет дијаметар : вкупна должина : 61cm, голем цвет дијаметар : 12cm;Димензии : Должина 61cm / 24inchСтруктура : 1 букет е 1 цвет раководител 1 пупкаКорисни : Креативни домаќинство декоративни мебел, На балкон декорација,На седи соба декорација.Пакет : 5 PCSПовод : Свадба, забава / Вечер, Роденден испрати цвеќе,Прослава на сен цвеќиња,Љубов и цвеќиња,Фестивал на цвеќињата,Насловна мода декорација.Забелешка : Бидејќи сите на свадба букет цвеќе се рачно изработени производ, толку малку се различни меѓу булчински букет.Ние Брод на Светот.Ние брод на alipay потврди адреса САМО...

BGN 21.00 31.97

40 микс лилаво и кремаво бял пластмасов Коледен изкуствен розов цветна топка, сватбени декорации

1.Материјал : вештачко цвеќе,пластични центар2.Пакување : 5pcs / картон3.Димензии : 40cm4.Картон големина : 60*50*50cm5.Боја : Ориз бела, крем боја, црвена, розова,виолетова и така натаму,клиент дизајн боја добредојдени.Божиќ вештачки цвеќиња топката,fashional стил,што се користи во фестивал,на свадба,роман украси за фестивалот и свадба...

BGN 107.20