• Ново
AIBOULLY 1 / 2CTV tricot найлон video adapter for microscope interface стерео microscope CCD camera connector mount черно чугун

AIBOULLY 1 / 2CTV tricot найлон video adapter for microscope interface стерео microscope CCD camera connector mount черно чугун

BGN 56.80

Сума
Налично за поръчка


1 / 2 CTV trinokularen Mikroskop CCD-Videoadapteranschluss trinokularen stereoskopische Kameraanschluss
Мит Digitalgerät Mikroskop für alle Arten фон stereoskopischen Drei-Wege verwendet, ТВ binokulare Stereomikroskop , wie zum Beispiel : Chinesischer Phönix, Кина Шун Ју, Кина Yongxin, Кина Микро Инструмент Fotografie und andere Mittel дер Verbindung können Sie auf dem Mikroskop machen abhängig Feldeffekt klarer, breiteres Sichtfeld .

Всичко за продукта

Тип Изход:
11111111
Номер На Модела:
SSK5667787
Направи си Сам пособия:
Металообработване
търговска марка:
АЙБУЛЛИ

Подобни продукти в категория

10шт CR2032 2032 3V Coin Cell Battery Socket Holder Case ROHS

Пакет се Вклучени : 10 PCS* CR2032 ДО 2032 3 V Мобилен Монета Батеријата Штекер Носителот Случај ROHSПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

BGN 1.00 1.52

50-250 градуса по Целзий Германия его термостат 55.13044.050 за фритюрника, 2 метра sonde регулируем регулатор на температурата

брендЕГОМодел55.13044.050температурата опсег50 ~250℃точноста±7℃сензор6Φ 77mmcapillary1Φ 1470mmмоќностAC 250 V / 16 Aупотребаthermostatic контрола или overtemperature заштита, контрола на електрични апаратиповратни информацииПочитувани купувачот, задоволството на клиентите е многу важно за нас.& Доколку сте задоволни со предмети, ве молиме оставете позитивни повратни информации за нас.& Ако не сте задоволни со тоа, ве молиме контактирајте со нас пред да замине негативни повратни информации,само trut нас, и ние ќе го реши сите проблеми ,ве молиме да ни даде промена да растат со вас ,ние треба вашата помош .Ви благодариме повторно!Пријателски комуникациски може да ги реши сите проблеми!~ ^ ^ ~Ви благодариме за вашата посета и добредојде назад !!

BGN 19.20

Нов прием на многофункционално реле време HG7-RB40 AC220V 3A двухрядное четири светодиода група релейного излизане реле за време, реле време, ключ

Нови Пристигнување Мултифункционален HG7RB40 временско Реле AC220 V 3А Двоен Ред Четири LEDГрупа на Реле Излез на Мерењето Време Реле ПрефрлатеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : HG7 временско РелеМоќност : AC220 V 3АИнсталација : панел со вчитувањеДисплеј : двоен ред четири LEDИзлез : група на реле излезФункција : ТајминготПоставување метод : ПритиснетеВременски Опсег : 99.99 S 999.9 S 9999 S 99 M59 S 99.99 М 999.9 М 9999 M 99 H59 M 99.99 H 999 H 9999 HГолемина : 130 * 66 * 71mmТежина : 0.3 KG110v и 24v треба да се прилагоди 1 ден време

BGN 53.00 56.00

5S 18.5 V 21V 10A 18650 литиево-йонна батерия Защитна такса 53x18x4mm модулна такса

Карактеристики : 100% Сосема Нов Напон : 16.8 v / 21.6 v Надиспуштање обновување на напон : 2.90 v ± 0.08 v Максимум оперативни струја : 10 A температурата на работа : 40 + 50 ℃ Максимална моментален струја : 15 A20 A услови на Чување : 40 + 80 ℃ Статична струја : помалку од 20u A Ефективни живот : повеќе од 50.000 часа Отпор : помалку од 30mΩ Краток спој заштита : заштита и автоматско обновување избалансирани : Не Големина на : 53mm * 18mm * 4mm Пакет Содржина 1 PCS 5 S 18.5 V 21 V 10 A 18650 литиум батерија заштита одборПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

BGN 5.00 5.52

Ads10sky тотална станция однопризменный група

Тип на производ : ADS10(Жолт)1 Can be360 °Ротација2 Prism може да се горе и долу на теренот за да се олесни вкупно станица за да се идентификуваат целните3, Призмата на квалитетот на сликата , висока прецизност , и далеку кои се движат4 Applicable и е компатибилен со различни брендови на вкупно станици5 Prism ефективни дијаметар : 64mm6, Призмата постојан : 0 / 30мм 7 Модел доаѓа стандард со поместена тешко пластични случај да се заштити призмата group AX02 The црвена / Жолта опционално Опис на Производот : ADS10 Single призмата група, за различни вкупно станици1 Can be360 °Ротација2 Prism може да се горе и долу на теренот за да се олесни вкупно станица за да се идентификуваат целните3, Призмата на квалитетот на сликата , висока прецизност , и далеку кои се движат4 Applicable и е компатибилен со различни брендови на вкупно станици5 Prism ефективни дијаметар : 64mm6, Призмата постојан : 0 / 30мм7 Модел доаѓа стандард со поместена тешко пластични случај да се заштити призмата group AX02 The црвена / Жолта факултативна

BGN 256.00

Най-продаваният 1 X висулка стил цифров брояч за тъкачна занаяти случаен цвят

Кога ќе се плетење, можете да снимате колку редови имате плетени од страна на овој објект, откако ќе заврши еден ред, можете да кликнете на овој ред се спротивстави.Кога ќе се земе пауза, може да се заклучи оваа ред контра, тоа ќе ви помогне да се сеќавам на редови.Опис : Плетење ред или бод контра, која може да се носи како pendantИма копче на врвот, по што плетење еден ред по ред, со притискање на врвот копчето за да се сеќавам колку редови имате плетениИма притисни стил копчето на долниот лев агол за да ја заклучите контра кога ќе сакате да се земе пауза (може да се види збор "КОД")Demension(L x W x H) : Прибл...

BGN 2.00 2.21

Регулатор на температурата, нагревателен елемент за вода, постоянна система за управление на отопление, 3000вт макс. електрически резервоар

Температурата контролер за систем за греењеМоже да контролирате еден грејач220 V, 01000w или 220 V 07000w .ние може да proivde 110v како опцијаСо сензор на температура наНие исто така, обезбеди сите видови на греење на елемент да се реши што конкретно барање, подолу е повеќето јавни еден за погледнете!Топло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 510days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem...

BGN 45.60

Безплатна доставка най-ниската цена за опесъчаване STS-752 тотална станция

СУПЕР ШИРОК ЕКРАН СО ВИСОКА ДЕФИНИЦИЈА STS750 / 750 R Серија Вкупно Станица усвојува 8 линии големиот екран со висока дефиниција графички приказ, алфанумеричка тастатура, удобен операција и високо ниво на интелигенција...

BGN 2848.00

20PCS by DHL / FEDEX 50g 0.001 g преносим LCD дисплей със задно осветяване точност бижута диамантени везни Gem Carat цифрови електронни везни

со DHL / ФЕДЕКС 50g 0.001 g Преносни позадинско осветлување на LCD со Висока Прецизност Накит Дијамант скала Гем Карат Дигитални Електронски Ваги Модел : ФК 50 Боја : Бела Максимален капацитет : 50g АБС материјал домување Точност : 0.001 g Единици : g / мл / ozt / ct / dwt / gn Работа tempreture : 10 30°C / 50 86°F Автоматско ИСКЛУЧУВАЊЕ : 60тите години Display mode : сини LED екран Придвижуван од 4 x AAA батерии (вклучени)Големина на : 12.5 cm x 8.5 cm x 6cm

BGN 754.00 920.00

DC 12V киселинно полето индикатор за капацитет на батерията Червен цифров led тестер за батерии волтметър

Карактеристики : Со школка, лесен за употреба самостојна или вграден во таблата на производот.Display Mode : Батерија +ПроцентЦрна жица поврзете негативни electrodeЦрвено жица поврзете позитивниУпотреба : се Поврзани дисплеј панел позитивни и негативни терминали на тестирани батеријата позитивна и негативна страна, тогаш дигитални цевка ќе се покаже на ниво на батеријатакапацитетот на батеријата екранот параметар : Батеријата напон >11.2 V, 1 Решетка СветлинаБатеријата напон >12 V, 2 Ребра СветлинаБатеријата напон >12.5 V, 3 Ребра СветлинаБатеријата напон >13.3 V, 4 Мрежи Светлинакога батеријата напонПакет содржи : 1 x Индикатор за капацитетот на Батеријата ТестерПочитувани пријатели, ако вашата цел повеќе од $5, Aliexpress нема да дозволи ни испрати пакет со тоа што не се достапни за следење информации превозот метод (како Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, 4 PX Сингапур Пост НП Pro)...

BGN 2.00 2.32

Цифрови джобни везни бижута везни,бижута джобни mg везни 300g x 0.01 g

Дигитални Џеб Скала Накит Скала,накит џеб грам скали 300g x 0.01 gОписи : Ова е висока прецизност електронски скала.Точноста е оценет да 0.01 g.Тоа обезбеди 7 единици на тежиназа да се трансформира.Тоа може да мерење на минимални работи од иста класа како накит,хемиски агенс.Тоа емногу погодна за jeweler и лабораториска употреба.Specifictions : 5 малку LCD diplay(со бели назад светлина)Автоматско исклучување по 1 минути без операцииОперација температура : 1030 степенНиско ниво на батеријата напон алармБроење функцииСедум пондерирање единици : G, КТ, ОЗ, OZT, DWT, TL , GNПолно оптоварување компаративна табела : Режим Капацитет Точноста Грам(g) 300 0.01 Карат(КТ) 1500 0.05 Унца(Оз) 10.582 0.001 Денар тежина(DWT) 192.92 0.01 Tael(TL) и 8000 0.0005 Жито(GN) 4629.6 0.2 Троја Унца(Ozt) 9.6452 0.01Напојување : 2 x AAA батерии (НЕ се вклучени)Големина : 116x64x17mmБоја : црна&сребро.Пакет се вклучени : 1 x Дигитален Скала1 x упатствоЕдиница нето тежина : 125gЕдиница пакување бруто тежина : 140gЗабелешка : Не користите скала за мерење на повеќе работи опсег,или тоа може да го оштетат скала.

BGN 64.00 67.20