• Ново
2017 нов Haccury магнитен ниво балон мини-алкохолна ниво на размер 40 * 15*18 мм, зелен цвят

2017 нов Haccury магнитен ниво балон мини-алкохолна ниво на размер 40 * 15*18 мм, зелен цвят

BGN 3.18
BGN 2.00 -37 %

Сума
Налично за поръчка


2017 НОВИ HACCURY Магнетни ниво Меур Мини Дух Ниво Големина 40*15*18mm Зелена Боја
Плаќање
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ;
Ако не можете да се исходот веднаш по цел завршувањето на, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да becompleted во рок од 5 дена.
Испорака
Ние ќе испрати пакет по 1-5 Дена за вашите нарачки. Сите Предмети обично ќе биде испорачуван China Post Воздух Пошта или e-Пакет.Руски клиенти ние генерално се користат Posti Финска руската Воздух.
Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас во времето. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Вашето задоволство е наша најголема награда и моќ!
Answer : ___________________________ Note : Ние само го испрати на адресата во ред. Купувачот ќе биде одговорен за какви било даноци, царини и други давачки направени во купувачот е земја!
Наплата & Return
Ние обезбедуваме 180 Дена Гаранција за сите производи се наведени.Ако примите defectve еден, тоа може да се врати во рок од 10 дена откако ќе се регистрираа пакетот.
Ве молиме да се забележи дека врати точка мора да биде во оригинална услови и купувачот треба да голи враќање превозот надомест.
Повратни информации
За вашето задоволство и позитивни повратни информации ќе се потрудиме да се врати за да ви служи. Ако се чувствувате задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ни го вашето позитивни повратни информации. Вашето мислење ќе биде многу ценета и ќе ни помогне да ја да им служи на подобро.
Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме контактирајте со нас пред да поднесете негативни повратни информации. Откако постои проблем пријавени, сите наши службеници ќе се обиде најдобро да ви помогне надвор од прашање се случи. Ви благодариме за вашето разбирање.
Работно Време
8 : 30-12 : 00 часот, 14 : 00-18 : 00 ЧАСОТ, од понеделник до петок
9 : 30-12 : 00 часот сабота

Всичко за продукта

търговска марка:
ХЭККЕРИ
Номер На Модела:
YK-0107
Височина:
18мм
Дължина:
40mm
Ширина:
15mm

Подобни продукти в категория

Полюс, 2,15 м дальнобойный Полюс, WithBipod CSR2, Призма Полюс, алуминий, CLS12=CLS11+сошка CSR2 , за призми, цялата продажба и търговия на дребно

1.Пол и заградата позитивна слика2 Солиден катанец слика3.Пол и заградата сликаПакување : CLS12 / CLS13 / CSR2 / CSR3 / GSR23 Торба и 4 PCS / CTN(Исклучителни за ADS115 / 116, 10 PCS / ЦТН)Прво, на Царинската : 1...

BGN 416.00

Висока точност 300gx0. 01g мини джобни цифрови везни преносим 300g 0.01 електронни бижута от злато Лу грам Везни баланс

Висока Прецизност 300gx0.01g Мини Џеб Дигитална Вага Преносни 300g 0.01 Електронски Накит Злато Лабораторија Грам Мерење Скала РамнотежаСпецификации : Ова е висока прецизност електронски скала.Точноста е оценет да 0.01 g.Тоа обезбеди 7 единици на тежина да се трансформира.Тоа може да мерење на минимални работи од иста класа како накит,хемиски агенс.Тоа е многу погоден за jeweler и лабораториска употреба.Максимална скала : 300gМинимална скала : 0.01 g7 Единица Прекинувач : g / мл / ozt / dwt / ct / ti / gnLCD Дисплеј : 5 малку LCD дисплејСветла Осветлување : БелаСлаба Батерија АлармМоќ Контрола : Auto Off функција за да ја зачувате батеријата по 1 минутаСветла Осветлување : БелаНапојува Набавка : 2 x AAA батерија ( не се вклучени)Автоматско исклучување по 1 минути без операцииНиско ниво на батеријата напон алармБроење функцииСедум пондерирање единици : G, КТ, ОЗ, OZT, DWT, TL , GNЕдиница нето тежина : 96gЕдиница пакување бруто тежина : 125gAnswer : ___________________________ Note : 1 : Не користите скала за мерење на повеќе работи опсег,или тоа може да го оштетат скала...

BGN 17.00 18.40

Джобни цифрови бижута везна 200 гр / 0,01 грама, грама баланс тегло имейл

Опис : Материјал : Пластични Боја : како што е прикажано 200g / 0.01 g се две вид на копчињата за да изберете 200g / 0.01 g со Лепак копчињата за Автоматско исклучување : 30 секунди исклучете за да се заштеди енергија...

BGN 6.00 7.54

Нов прием на многофункционално реле време HG7-RB40 AC220V 3A двухрядное четири светодиода група релейного излизане реле за време, реле време, ключ

Нови Пристигнување Мултифункционален HG7RB40 временско Реле AC220 V 3А Двоен Ред Четири LEDГрупа на Реле Излез на Мерењето Време Реле ПрефрлатеЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име на производ : HG7 временско РелеМоќност : AC220 V 3АИнсталација : панел со вчитувањеДисплеј : двоен ред четири LEDИзлез : група на реле излезФункција : ТајминготПоставување метод : ПритиснетеВременски Опсег : 99.99 S 999.9 S 9999 S 99 M59 S 99.99 М 999.9 М 9999 M 99 H59 M 99.99 H 999 H 9999 HГолемина : 130 * 66 * 71mmТежина : 0.3 KG110v и 24v треба да се прилагоди 1 ден време

BGN 53.00 56.00

220V / 50hz Vortex-5 завъртете миксер / вихрови миксер / Смесител 50W 2800 r / min, тип купа, плосък тип на преносимото

220 V / 50hz ВИТЕЛ5 Вител Миксер / Whirl Миксер / Миксер 50 W 2800 r / мин, сад тип, рамнитип exchangeableЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : џакузи миксерМодел : ВИТЕЛ5Напон : 220 VМоќност : 50 WБрзина : 2800 r / минWorkbench : сад вид, рамно тип exchangeableРабота : континуирано, допир, брзинаПроизвод Големина : 170 * 120 * 170mmПакување големина : 21 * 15 * 21cmТежина : 4 KGВител миксер има карактеристики на едноставен и сигурен структура, мал инструмент големина, ниска потрошувачка на енергија и ниско ниво на бучава...

BGN 274.00 288.67

Лабораторни аналитични везни 0.1 мг на 100 x 0.0001 г цифрови електронни прецизна Везна САЩ твърди CE ISO

О цел да се направи царинење без проблеми и да добиете вашиот производ без проблеми, ве молиме љубезно забелешка подолу работи.1...

BGN 697.01

Най-продаваният 1 X висулка стил цифров брояч за тъкачна занаяти случаен цвят

Кога ќе се плетење, можете да снимате колку редови имате плетени од страна на овој објект, откако ќе заврши еден ред, можете да кликнете на овој ред се спротивстави.Кога ќе се земе пауза, може да се заклучи оваа ред контра, тоа ќе ви помогне да се сеќавам на редови.Опис : Плетење ред или бод контра, која може да се носи како pendantИма копче на врвот, по што плетење еден ред по ред, со притискање на врвот копчето за да се сеќавам колку редови имате плетениИма притисни стил копчето на долниот лев агол за да ја заклучите контра кога ќе сакате да се земе пауза (може да се види збор "КОД")Demension(L x W x H) : Прибл...

BGN 2.00 2.21

Inkbird ITC-106VL PID термостат регулатори на температура, Фаренгейт и Стоградусный, 12V / 24V с датчик К за Sous Vide, Home Бре

Inkbird ИКТ106 VL ПИД Температура, Термостат Контролори, Фаренхајтови & Centigrade, 12 V / 24 V со К Сензор за Soврски, за да обезбедат, Домашна Подготовка, Фурна, Инкубатор Карактеристики на Производот Поддршка читање со Centigrade или Целзиусови единица Двојна се прикаже прозорецот, се во состојба да ја прикаже мери температура и поставете температура во исто време се Поедностави оперативни процеси и не треба да се работи повеќе чекори, ако сакате да поставите определени вредност Висока точност на прикажување и контролирање...

BGN 43.18

3.3 V 5.5 V FT232RL FTDI USB to TTL Сериен RS232 Max232 адаптер модул за Arduino Mini Port изтегляне на модул

Користете FT232 RL чип; извлече сите сигнал пристаништето на FT232 RL чип; RXD / TXD transceiver комуникација индикатор; USB напојување со струја, може да се избере 5 V од 3,3 V ,поставени од скокач...

BGN 3.00 3.26

Безплатна доставка RTD (resistance temperature detect) Pt1000ohm PT 1/4 резба 7,55 фута(2,3 метра)

Добредојдовте на Глобалната електроника трговија на големоНие обезбедуваме ниска цена & висок квалитет и најдобра услуга.100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи.Ако ви треба производи во големи количини,Ве молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!!​Модел БР.HYXC21701 / 430Температурата опсегНормално[препорачуваме] 50~250 ℃Терминал за контакт3 EA (применува 3wire : А, Б, В)СтруктураТип без терминал главаМатеријалЗаштита цевка(сонда дел)Не ' рѓосувачки челик 304Одредување на тематаНе ' рѓосувачки челик 304Доведе жицаИзолација : Тефлон (со електромагнетни штит)ГолеминаВкупна должина2030mmЗаштита цевка(сонда дел) должина30ммСондата дел дијаметар6mmДоведе жица2000mmОдредување на тематаPT1 / 4"(коси нишка)НоминалнаОтпорност R0ТолеранцијаDIN EN 60751199607ТолеранцијаDIN EN 60751200905100 Ohm во 0℃Класа CF 0.1Класа АF 0.15Класа BF 0.3Класа DF 0.51000 Ohm во 0℃Класа CF 0.1Класа АF 0.15Класа BF 0.3Класа DF 0.5Сензор чип технологија параметриМерната точка за номинална отпор е дефинирано во 8мм од крајот на светло тело.Температурата опсег : 70℃ на +500℃ (континуирана употреба)(привремена употреба да 550℃е можно)Толеранција Класа B / D : 70℃ на +500℃Толеранција Класа : 50℃ на +300℃Толеранција Класа C : 0℃ до +150℃Температурата коефициент : TC = 3850 ppm / КВибрации отпор : најмалку 40g забрзување на 10 до 2000 Hz, зависи од инсталацијатаШок отпор : најмалку 100g забрзување со 8ms половина синусен облик, зависи од инсталацијатаЕколошките услови : Unhoused за суви средини самоИзолација отпор : >100 MΩ во 20℃; >2 MΩ на 500℃Само греење : 0.6 К / m W во 0℃Време на одговор : Вода, струја (v= 0.4 m / s) : t0.5 = 0.04 st0.9 = 0.12 sВоздушниот проток (v= 2m / s) : t0.5 = 2.2 st0.9 = 7.0 sМерење на струја : 100Ω : 0.3 да 1.0 мр1000Ω : 0.1 до 0.3 мр (авто греење мора да се смета)ПЛАЌАЊЕ : 1...

BGN 17.57

Черен цифров термостат за подгряване на пода програмируем регулатор на температурата на топлия пол дистанционно управление със сензор AC200-240V

ДОЛАРИ 6.527.24 / 100000015 Smart Wi Fi Греење Собна Температура, Термостат со Далечински Управувач Технички Датум : Напојување AC200240 V,50 / 60 HZ Точност ±0.5 ºC Сонда сензор : NTC(10k)1% Прилагодлива Температура Опсег : 5 ºC 60 °C Потрошувачка на Енергија : Ограничување на Температура Опсег : 599°C програма што Работи : Set по 1 недела како еден циклус Боја : Бела,Црна Инсталација : Switch реле Изолациони состојба Нормална средина за Инсталација : Ѕид монтирани Апликација : Вода Кат Системот за Греење, Електрично Подно Греење Систем Инфрацрвен Печка Систем Сертификат : CE,Ro HS Пакет, вклучувајќи : 1*wifi термостат 1*NTC сензор 1*упатство

BGN 72.00 95.36

OBOS 220V програмируеми таймер with 10 times on / off per day / weekly timing control range 1min-168H безплатна доставка на ниска цена

Профил на компанијаташенжен OBOS наука и технологија co., LTD., основана во 2006 година, во шенжен, која е полна со виталност и иновации, блиску до просперитет Хонг Конг.Компанијата е извршување на интелигентни автоматизација контрола на електронските производи во областа на истражување, развој, производство и продажба.По 10 години на развој , компанијата има поставено добра бренд слика на пазарот.Сега OBOS производи бас се извезуваат во повеќе од земји како Северна Америка, Европа, југоисточна Азија, латинска Америка и на Арапските земји, итнПримена : Производот може да ја отворите и да ги затворите сите видови на напојување автоматски според корисникот време.Контрола на објекти може да биде патот светилка, неонски светилки, билборд, производство на опрема, емитува во ЖИВО,и сето тоа на коло тела и апарати за дома треба поставување на време за да се контролира.Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1 : дали сте производител или трговец?Ние сме производителот со производство искуство на повеќе од 12 години2 : W шапка 's предност на вашата компанија' s производи : правилно извршувањецена сооднос ( На споредба на сеопфатна перформанси и цена )3 : јас Може да се стави на моето лого на неа?Секако, на корисниците на логото можат да се отпечатат или стави на предмети.4 : Како за долговечност на предмети?Нормално 2 годиниПрограмски чекори : 1...

BGN 18.00 35.52

Електрически Fluke MT-8200-60A IntelliTone 200 Pro тонер и сонда мрежов кабел тестер, DHL / FEDEX бърза и безплатна доставка

Fluke МТ820060 A Intelli Tone 200 Про Тонери и Сонда Мрежен Кабел ТестерКако мрежи се зголемени во комплексност, па премногу се кабелски инсталации, со десетици и понекогаш стотици кабли работи заедно во текот на дом или канцеларија амбиент...

BGN 638.40

Регулатор на температурата, нагревателен елемент за вода, постоянна система за управление на отопление, 3000вт макс. електрически резервоар

Температурата контролер за систем за греењеМоже да контролирате еден грејач220 V, 01000w или 220 V 07000w .ние може да proivde 110v како опцијаСо сензор на температура наНие исто така, обезбеди сите видови на греење на елемент да се реши што конкретно барање, подолу е повеќето јавни еден за погледнете!Топло Совети Производ Служба : Сите објекти на екранот се availiable за испорака, можете да ни остави ги пораките за било истрага! Превозот Време : 510days (Празници excepted), Изменуваат или тешки машина ќе потрае подолго tiem...

BGN 45.60

Цифрови джобни везни бижута везни,бижута джобни mg везни 300g x 0.01 g

Дигитални Џеб Скала Накит Скала,накит џеб грам скали 300g x 0.01 gОписи : Ова е висока прецизност електронски скала.Точноста е оценет да 0.01 g.Тоа обезбеди 7 единици на тежиназа да се трансформира.Тоа може да мерење на минимални работи од иста класа како накит,хемиски агенс.Тоа емногу погодна за jeweler и лабораториска употреба.Specifictions : 5 малку LCD diplay(со бели назад светлина)Автоматско исклучување по 1 минути без операцииОперација температура : 1030 степенНиско ниво на батеријата напон алармБроење функцииСедум пондерирање единици : G, КТ, ОЗ, OZT, DWT, TL , GNПолно оптоварување компаративна табела : Режим Капацитет Точноста Грам(g) 300 0.01 Карат(КТ) 1500 0.05 Унца(Оз) 10.582 0.001 Денар тежина(DWT) 192.92 0.01 Tael(TL) и 8000 0.0005 Жито(GN) 4629.6 0.2 Троја Унца(Ozt) 9.6452 0.01Напојување : 2 x AAA батерии (НЕ се вклучени)Големина : 116x64x17mmБоја : црна&сребро.Пакет се вклучени : 1 x Дигитален Скала1 x упатствоЕдиница нето тежина : 125gЕдиница пакување бруто тежина : 140gЗабелешка : Не користите скала за мерење на повеќе работи опсег,или тоа може да го оштетат скала.

BGN 64.00 67.20

Безплатна доставка RTD Pt1000 ω сонда сензор L 500 мм дълъг тип PT 1/2 NPT 1/2 с подводящим тел

Добредојдовте на Глобалната електроника трговија на големоНие обезбедуваме ниска цена & висок квалитет и најдобра услуга.100% задоволството на Клиентите е нашата целВе молиме имајте во предвид дека ние сме во Големо производи.Ако ви треба производи во големи количини,Ве молиме контактирајте со нас, да преговара! Соработка Среќен!! Прочитајте Пред да го Купат"Зголемување 1meter жица" не е вклучено во сензор, стандардната сензор линија должина од 2 м, ако ви треба 3 метри, ве молиме изберете тип на сензор на, продолжи да одберете "Зголеми 1meter жица", ние ќе ја испрати на сензор на температура содржи 3 метри, ако Ви треба повеќе кабел, ве молиме да го користите истиот метод за да се купи...

BGN 25.58

Професионален 0.01 g цифров въртяща се маса, стилус сила скала баланс сензор Led Dzr стерлинги сребърни бижута с калибровочным тегло

Дигитални Кертриџ Перо Следење на Сила Скала Мерач 0.01 g Опис : За ММ / MC / МВР и piezoelectric acoustical пикап, nonmagnetic, без магнетно поле adhesivity, читање сигурен...

BGN 18.00 27.52

Точно Влагомер Цифров Часовник Секретаря На Температура, Влага Термометър, Влагомер Вътрешен Външен Термометър Цвят Радом

Објектот Се Опише : 1 100% Сосема Нов и Висок Квалитет2 Тип : Дигитални hygrometer3 Материјал : ABS4 Големина : 96 57 13mm / 3.78 2.24 0.5 во5...

BGN 5.00 5.46

20PCS by DHL / FEDEX 50g 0.001 g преносим LCD дисплей със задно осветяване точност бижута диамантени везни Gem Carat цифрови електронни везни

со DHL / ФЕДЕКС 50g 0.001 g Преносни позадинско осветлување на LCD со Висока Прецизност Накит Дијамант скала Гем Карат Дигитални Електронски Ваги Модел : ФК 50 Боја : Бела Максимален капацитет : 50g АБС материјал домување Точност : 0.001 g Единици : g / мл / ozt / ct / dwt / gn Работа tempreture : 10 30°C / 50 86°F Автоматско ИСКЛУЧУВАЊЕ : 60тите години Display mode : сини LED екран Придвижуван од 4 x AAA батерии (вклучени)Големина на : 12.5 cm x 8.5 cm x 6cm

BGN 754.00 920.00

8*5.5 мм десятката акрилни универсален пузырьковый ниво на алкохолна ниво пузырьковый хоризонтален инструмент (50 бр. / лот)

8*5.5 мм Bullseye Акрилик Универзална Меур Ниво Дух Ниво Меур Хоризонтална Инструмент (50 Парчиња / многу)ПлаќањеНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT...

BGN 23.00 24.00