• Ново
SSEA нови 16 модели 240 бр. / лот лаптоп винтове за Asus за Acer за Toshiba за Dell HP за SONY 15 бр. / модел

SSEA нови 16 модели 240 бр. / лот лаптоп винтове за Asus за Acer за Toshiba за Dell HP за SONY 15 бр. / модел

BGN 21.42
BGN 20.00 -7 %

Сума
Налично за поръчка


90 дена Гаранција
Сосема Нов и никогаш не се користат во
Производот е тестиран пред превозот и 100% работи.
Превозот :
1. Ние можеме да брод на светот.
2. Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3. Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1. Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2. Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат .
3. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
WZSM
Пакет:
ДА
Тип:
Захранващ Кабел
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
Жак захранване dc

Подобни продукти в категория

3шт 6.35 мм Мъжки до 3.5 мм женски стерео аудио адаптер включете Джак конвертор златист цвят

1.100% сосема нов Висок qualtiy2 6.35 mm Машки 3,5 мм Женски3 Лесен за користење и игра4 Боја : ЗлатнаПакет се вклучени : 3 еез Адаптер xПревозот 1...

BGN 8.78

Цифрово-аналогов аудио конвертор, усилвател за HiFi слушалки с коаксиальным адаптер Toslink за динамиката на TV Box

Дигитални да Аналогни Аудио Конвертор Hi Fi Слушалки Засилувач Со Toslink Коаксијален Адаптер за DVD,TV Кутија за ЗвучникВОВЕДОвој Дигитален да Аналогни Аудио конвертор е дизајниран за домашна или професионална аудио префрлување,Таа го претвора коаксијален или Toslink дигитални аудио сигнали за аналогни L / R аудио и може да биде поврзан со надворешни уреди како што се засилувачи преку стандарден РКА од типот на џек,Можете исто така да 3.5 mm џек за слушалки излез,поврзете се со висока верност слушалки,На конвертор е мал и лесно да го инсталирате,Изграденаво голема верност засилувач чипови,слушалки и РКА излезен порт може лесно да се притисни 16300 ohm висока верност слушалки,За поддршка на производот исклучување,обемот, големината на вредноста,се повеќе лесно да се адаптира на различни извори,различни средини,производ, исто така, поддржува Toslink на текст за да Toslink,коаксијален излез,коаксијален на текст за да Toslink,коаксијален излез,можат да се прилагодат на повеќе дигитални аудио засилувач интерфејс.КАРАКТЕРИСТИКИОвој конвертор има многу функции кои овозможуваат да се изврши е супериорен начин.Меѓу оние карактеристики ќе најдете : Се конвертира Коаксијален или Tosink дигитални аудио сигнали за аналогни L / R audioПоддржува земање мостри стапка на 32k HZ,44.1 k HZ,48k HZ,96k HZ и 192k HZ,до 24битна резолуција24битна S / PDIF дојдовни битстрим на лево и десно каналиПоддржува 16300 ohm висока верност слушалкиПоддршка исклучувањеПоддршка на звук големината за да се прилагоди на ќеПоддржува Toslink влез на излез коаксијаленПоддржува коаксијален на текст за да Toslink излезОбезбедува electrcomagneticбучавабесплатен преносЛесно да се инсталира и да се едноставни за ракувањеПАКЕТ СОДРЖИНА1)Главната единица(Digital да Аналогни Аудио Hi Fi Слушалки Засилувач)1pcs2)5 V DC Напојување1pcs3)Корисникот Прирачник1pcsПАНЕЛ ОПИСИВе молиме студија на панел цртежи подолу и да се запознаат со сигнал на текст(s),излез(s) и моќ барања.Се сврти на прекинувач на лево,и да го слушнете "бип" исклучување.Волумен префрлување контролер.Toslink текст порта.④Toslink коаксијален префрлување на текст switch.⑤Coaxial текст порта.⑥Power Индикатор⑦Power влез : DC / 5 V.⑧Toslink излезниот порт.⑨Coaxial излезниот порт.⑩L излезниот порт.⑾R излезниот порт.⑿Headphone излезниот порт.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме прочитајте го ова упатство упатство пред употреба.Ве молиме не го отворите машина,ако треба да се поправи,ве молиме контактирајте со продавачот или да го најдете стручен и технички персонал за одржување.Исклучете ја машината за долго време без помош на машина.Избегнувајте користење на производот во влажни и висока температура средина,Ако течноста влегува во овој производ,ве молиме, консултирајте професионална техничар пред употреба.Користете слушалки не може да го слушате звукот од надворешна средина ,за вашата лична безбедност,ве молиме не користете слушалки во опасни средина,За да го заштитите вашиот слух,вметнете ги слушалките во состојба на минимум волуменот и употреба на контрола на јачина на звук во удобно држава.

BGN 54.00 57.60

MPS X-9 кабел 6N OCC посеребренный тел обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

ПРАТЕНИЦИТЕ X9 кабел 6 N OCC Среброобложено жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 160.00 175.98

1.4 m кабел за компютър USB мъжки-женски удължител

USB кабел за Машко женски продолжување кабел Компјутер продолжување кабел USB кабелМашко женски продолжување кабелКомпјутер продолжување кабелДолжина : 1,4 mБоја : ЦрнаПакет : 1 x продолжување кабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.48

Оригинален сплитер MT-SD102 3G SDI 1x2 поддържа скорост на трансфер на данни до 2,970 Gbit / s и поддържа видеосигналы SD-SDI, HD-SDI и 3G-SDI

Опис на производот : Наменета за професионални SMPTE видео апликации, ова 3 G SDI 1x2 Splitter ви овозможува да се дистрибуираат еден SDI видео извор на 2 SDI видео монитори...

BGN 121.00 153.58

50 см двойна порта USB 3.0 към дънна платка дънна платка 20pin заглавие адаптер кабел w / заден панел PCI група, 20-пинов към 2 X USB A женски

Карактеристики : 1.Додадете екстра USB 3.0 порти до било кој КОМПЈУТЕР со оваа двојна USB 3.0 да плоча Y адаптер кабел со PCI задните заградата.2.Карактеристики еден 20Пински IDC плоча Насловот на еден крај,што навивачите од два USB 3.1 ТипЖенски3.Способен за поддршка на USB 3.0 датум на пренос стапка од 4.8 Gbps, кога се користи со помош на USB 3.0 домаќин и уред4.Наназад компатибилен со USB 2.0&1.15.50 cm(18inches) кабел со PCI заграда,се прошири на вашиот USB 3.0 на матичната плоча на задната страна на вашиот десктоп случај6.Конектор : USB 3.0 20pin заглавие 2 x Женски7.Брзината на трансфер на податоци : 4.8 GbpsПакетот вклучува : 1*USB Кабли со заградатаБоја : Црно или Сино Romdom превозот ,Исто употреба...

BGN 13.00 14.21

Нов лаптоп DC Power Jack Plug Port зарядно гнездо за Asus K53 X43 X52 X53 K53S K43 X44L /LY H HY C K42 A43S A53S K43SJ

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

BGN 3.00 3.68

RJ-45 8P8C Cat 6 Cat6 мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 1ft 2FT 0.3 m 0.6 m 1m 1.5 m 2m 3m с дупки за закрепване на панел

FTP STP UTP Мачка 6 1000 M Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелотсо Панел Планината ДупкиДолжина : 30cm 60cm 100cm 150cm 200cm 300cm8p8c RJ45 машки да се женски конектор со ШтитРабота за секој ethernet печ кабелот проширување.

BGN 4.00 4.78

Нов кабел LVDS за ASUS X551 X551A X551C X551CA LCD кабел LVDS X551 14005-01070100 DD0XJCLC000

НИ RU UA Од e Packet превозот e Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен превозотЕкономијата на Превозот (5 до 15 работни дена) $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMSСтандард за Испорака (од 3 до 10 дена) $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHLРакување со времето : 3 работни дена International shippingВие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.Алтернативни меѓународни превозот опцииСтанот : иста цена кон сите купувачиБрод : во Светот ; Услуга : ( 20 до 60 дена) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) $ 38.00 ; $ 10.00EMSБрод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) $ 48.00 ; $ 0.00DHLод Хонгконг пост воздух mail или Дојче Пост или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( Случаен ) НОВИ X551 1400501070100 DD0 XJCLC000 LVDS КАБЕЛ ЗА ASX551 X551 A X551 C X551 CA LCD LVDS КАБЕЛ

BGN 9.58

Нов оригинален LCD led видео гъвкав кабел за LENOVO G580 G585 G580A (версия 2) 50.4SH07.001 лаптоп LVDS кабела

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За ЛЕНОВО G580 G585 G580 A (version 2)1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел

BGN 8.00 10.46

1.5 м геймпад гейм контролер удължител за кабел за Sony Playstation PS1 / PS2 конзола черен

Карактеристики : Ги исполни потенцијалот на вашиот голем екран ТВ додадете екстра далечина што треба.Се вклопува PS1, PS2 и Тенок линија Playstation модели (не PS3).Лесен за употреба, само поврзете и да играат вашите омилени игри веднаш.Спецификација : Големина : Прибл...

BGN 4.00 5.12

Нов оригинален LCD led видео гъвкав кабел за ACER aspire V5-171 V5-131, aspire One 756 C710 DC02001KE10 DC02001SB10

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER стремат V5171 V5131,се стремат Еден 756 C7101.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ReplcementПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 8.00 10.46

Високо качество на автомобила, AUX стерео кабел 1.2 м 3.5 мм мъжки към мъж правоъгълен аудио разклонител за слушалки кабели 4 цвята Mayitr

EA0001232Спецификација : Сосема нов и висок квалитет3.5 mm ПОМОШЕН машки да машки 4 Пол десен аголДолжина : 120cm / 47.2"Боја : Црвена,Сина,Црна,БелаЛесен за употреба, само plug and playЛесно да се поврзете со Помошен Во пристаништето на стерео во автомобил, микрофон џекКонектори : 3.5 mm машки 3,5 мм машкиПоврзете го вашиот iphone, ipod HTC, Samsung,и така натаму мобилен телефон на вашиот говорник,за во автомобил,слушалки за слушање музикаСтр ackage се Вклучени : 1 x Автомобил ПОМОШЕН Аудио КабелAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиотEMS, DHL, FEDEX, UPSот се достапни со попуст.Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашатастоки во рамките 3960 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 515 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .Контактирајте со нас преку емаил или Али Trade Manager...

BGN 2.00 2.11

Wolive Brand iMac 21.5 A1418 2012 2013 2014 LCD температурен сензор кабел 923-0280

Производ Бренд нови i Mac 21.5" A1418 2012 2013 2014 LCD Сензор на Температура на Кабелот 9230280 Дел Број 9230280 Одговара Модел i Mac A1418 21.5" 20122014 LCD Собранието Оригинална Состојба , Сосема Нова , во парк Пакет Антиелектростатско пакување Гаранција3months

BGN 12.00

Нова оригинална за DELL INSPIRON 11-3162 3168 Power Interface конектор за захранване кабел

Нови оригинални, реалната слика, со линии, со број на хартија За DELL INSPIRON 113162 3168 Моќ конектор Моќ конектор Ве молиме да го потврдите слика по потврдување.

BGN 23.00 26.34

1,5 м аудио-видео кабел за Hi-End Pure silver plated audiophile RCA кабел hifi аудио кабел за свързване

1.5 М аудио видео кабел HiEnd Чисто сребро позлатен audiophile РКА Кабел hifi аудио interconnect кабелМодел : Audiocrast РКА кабелматеријал : чисто сребро позлатенприклучоци : caron влакна РКА приклучокдолжина : 1.5 Мубава изгледа Одлично звучи

BGN 122.00 128.00