• Ново
480 Mbps скорост на трансфер на данни 20/19 Пин USB3. 0 Женски до 9 Pin USB2. 0 мъжки кабел дънната платка на компютъра кабел адаптер за аксесоари

480 Mbps скорост на трансфер на данни 20/19 Пин USB3. 0 Женски до 9 Pin USB2. 0 мъжки кабел дънната платка на компютъра кабел адаптер за аксесоари

BGN 1.81

Сума
Налично за поръчка


20/19 Pin USB3.0 Женски 9 Pin USB2.0 Машки Плоча Кабел
Опис :
Објектот е 20/19 Pin USB3.0 Женски 9 Pin USB2.0 Машки Плоча Кабел. Тоа може да ви овозможи да го поврзете USB 3.0 плоча со USB 2.0 портови. Способен 480mbps податоци брзини, вие никогаш не ќе борба од бавно USB порти повторно.
Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
Заштита на животната средина жица, со одлични електрична спроводливост, може да пренесува податоци со голема брзина.
Флексибилни ПВЦ јакна, флексибилни и тешко да се пробие, тоа е издржлива.
Спецификација :
Количина : 1pc, 2 парчиња, 5pcs
Боја : Црна
Материјал : ПВЦ јакна
Модел : 20/19-пински Женски 9-пински Машки кабел
Категорија : USB3.0 серија
Намена : за пренос на податоци.
Вкупната должина на кабел : Прибл. 14.90 cm /5.86 инчен
1 X 20/19-пински Женски 9-пински Машки Кабел
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашиот orderafter 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ НЕ ЌЕ ISSUEA НАПЛАТА ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од . ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на !
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
Черен
Тип:
Кабелен Адаптер
търговска марка:
ВАКИНД
Номер На Модела:
Компютърни Кабели И Конектори
Статут На Продукти:
Склад
Пакет:
No
Цвят:
Черен
Материал:
яке от PVC
Категория:
Серия USB3. 0
Целта:
Пренос на данни
Общата дължина на кабела:
Прибл. 14.90 cm / 5.86 inch
Пакета Е Включен:
1 X 20/19-пинов конектор 9-пинов мъжки кабел

Подобни продукти в категория

RJ-45 8P8C Cat 6 Cat6 мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 1ft 2FT 0.3 m 0.6 m 1m 1.5 m 2m 3m с дупки за закрепване на панел

FTP STP UTP Мачка 6 1000 M Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелотсо Панел Планината ДупкиДолжина : 30cm 60cm 100cm 150cm 200cm 300cm8p8c RJ45 машки да се женски конектор со ШтитРабота за секој ethernet печ кабелот проширување.

BGN 4.00 4.78

ALITER USB-Type C C USB 3.1 Male To Female USB OTG Data Adapter за OnePlus 3T MacBook

USBC Тип C USB 3.1 Машки Да USB Женски OTG Податоци Адаптер За One Pl T Mac BookПакетот вклучува : 1 x USB Женски Тип C USB 3.1 машки Податоци Адаптер(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на USB Женски USB 3.1 Типc OTG машки...

BGN 2.00 2.38

Нов LCD led видео гъвкав кабел за ASUS N76 N76VZ N76VJ N76V N76VB N76VM P/N 1422-015X000 ремонт на лаптоп, LCD кабел LVDS

Објектот Спецификација : Лаптоп, ЛЦД Кабел Замена За ASN76 N76 VZ N76 VJ N76 V N76 VB N76 VM 1.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 11.00 13.44

Нов лаптоп DC Power Jack Plug Port зарядно гнездо за Asus K53 X43 X52 X53 K53S K43 X44L /LY H HY C K42 A43S A53S K43SJ

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

BGN 3.00 3.68

Аудио кабел мъжки 6.35 мм към XLR женски 3 пинов стерео кабел за усилвател смесителен пулт на говорителя с микрофон 6.5 мм към XLR кабел

Детален опис на производот : Тип : Машки 6.35 mm до XLR Женски Аудио КабелИнтерфејс : XLR6.35 MMБоја : Црвена, Сина, Бела, ЦрнаДолжина : имаат 1.530 МЕТРИ (Ако сте треба други должина,ве молиме контактирајте со нас.)Диригент : Висок квалитет на 4 N OFC, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен векКонектор : дебела 24 K позлатени конекториМатеријал : 24 K позлатени терминали, бакар алуминиумски глава собранието, употребата на кислородбесплатни бакар (OFC) терминал увоз, меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.Карактеристики : 1...

BGN 15.00 16.72

MPS X-9 кабел 6N OCC посеребренный тел обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

ПРАТЕНИЦИТЕ X9 кабел 6 N OCC Среброобложено жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 160.00 175.98

Нов кабел LVDS за ASUS X551 X551A X551C X551CA LCD кабел LVDS X551 14005-01070100 DD0XJCLC000

НИ RU UA Од e Packet превозот e Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен превозотЕкономијата на Превозот (5 до 15 работни дена) $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMSСтандард за Испорака (од 3 до 10 дена) $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHLРакување со времето : 3 работни дена International shippingВие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.Алтернативни меѓународни превозот опцииСтанот : иста цена кон сите купувачиБрод : во Светот ; Услуга : ( 20 до 60 дена) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) $ 38.00 ; $ 10.00EMSБрод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) $ 48.00 ; $ 0.00DHLод Хонгконг пост воздух mail или Дојче Пост или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( Случаен ) НОВИ X551 1400501070100 DD0 XJCLC000 LVDS КАБЕЛ ЗА ASX551 X551 A X551 C X551 CA LCD LVDS КАБЕЛ

BGN 9.58

Високо качество на моно 1/4 мъжки Джак микрофон 6.5 мм до XLR 3 Pin мъжки аудио кабел за миксер, усилвател фоно микрофон микрофон 1 м 2 м 3 м

Детален опис на производот : Тип : XLR МАШКИ да 6.35 mm машки аудио кабелИнтерфејс : XLR6.35 MMБоја : Црвена, СИНАДолжина : имаат 1.530 МЕТРИ (Ако сте треба други должина,ве молиме контактирајте со нас.)Диригент : Висок квалитет на 4 N OFC, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен векКонектор : дебела 24 K позлатени конекториМатеријал : 24 K позлатени терминали, бакар алуминиумски глава собранието, употребата на кислородбесплатни бакар (OFC) терминал увоз, меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.Карактеристики : 1...

BGN 15.92

50 см 0,5 м прав ъгъл 90 градуса USB 2.0 A тип мъж до 4 тел открит кабел за DIY заваряване OEM черен цвят

Десна Аглеста 90 степени USB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел за DIY ОЕМ Црна Боја 50cmUSB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел Жица90 степени десна Аглеста USB 2.0 Тип конекторСе користи за DIY ОЕММожете да продаваат жица себе за било функции.Црна БојаДолжина : 50cmЖица : Црвена,Бела,Зелена,Црна и бела (28 AWG*4c)Кабел OD : 2.80 mmПакување вклучуваат : 1x USB кабел за ДА го отворите 50cm

BGN 4.77

Оригиналът на истински лаптоп на MSI за GE72 GE72-003US серия USB Card Reader Media Button Board MS-16J12 VER 1.0 W кабел

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 104.85

Wolive Brand iMac 21.5 A1418 2012 2013 2014 LCD температурен сензор кабел 923-0280

Производ Бренд нови i Mac 21.5" A1418 2012 2013 2014 LCD Сензор на Температура на Кабелот 9230280 Дел Број 9230280 Одговара Модел i Mac A1418 21.5" 20122014 LCD Собранието Оригинална Состојба , Сосема Нова , во парк Пакет Антиелектростатско пакување Гаранција3months

BGN 12.00

Buyee 1x HDMI Right Angle Male To Female 90-180 градуса адаптер кабел полето конектор

1x HDMI Десен Агол Машки Да се Женски 90180 Степен Адаптер Кабел Доведе Connector Colour : ЦрнаЛесен за употреба,plug and playОвој адаптер кабел ви помага да се заштити внатрешната пристаништа на вашите уреди.Конектор 1 : HDMI машки x 1; Конектор 2 : HDMI женски x1ПрегледСо овој HDMI машки да се женски адаптер, вие не треба наведнувам HDMI кабли претерано.Оваа порта saver олеснува вирус на точката на конекција за да се елиминира оштетување на HDMI порти на вашиот телевизор.СпецификацииПоддржува 4 K (3840x2160), Длабоко Боја, True HD, DTSHD и 3 DКомпактен дизајн за лесен транспорт и чување на податоциЗлато Позлатен Конектори помогне да се спротивстави на корозијапакет се вклучени : 1 x HDMI Десен Агол Машки Да се Женски 90180 Степен АдаптерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.32

Цифрово-аналогов аудио конвертор, усилвател за HiFi слушалки с коаксиальным адаптер Toslink за динамиката на TV Box

Дигитални да Аналогни Аудио Конвертор Hi Fi Слушалки Засилувач Со Toslink Коаксијален Адаптер за DVD,TV Кутија за ЗвучникВОВЕДОвој Дигитален да Аналогни Аудио конвертор е дизајниран за домашна или професионална аудио префрлување,Таа го претвора коаксијален или Toslink дигитални аудио сигнали за аналогни L / R аудио и може да биде поврзан со надворешни уреди како што се засилувачи преку стандарден РКА од типот на џек,Можете исто така да 3.5 mm џек за слушалки излез,поврзете се со висока верност слушалки,На конвертор е мал и лесно да го инсталирате,Изграденаво голема верност засилувач чипови,слушалки и РКА излезен порт може лесно да се притисни 16300 ohm висока верност слушалки,За поддршка на производот исклучување,обемот, големината на вредноста,се повеќе лесно да се адаптира на различни извори,различни средини,производ, исто така, поддржува Toslink на текст за да Toslink,коаксијален излез,коаксијален на текст за да Toslink,коаксијален излез,можат да се прилагодат на повеќе дигитални аудио засилувач интерфејс.КАРАКТЕРИСТИКИОвој конвертор има многу функции кои овозможуваат да се изврши е супериорен начин.Меѓу оние карактеристики ќе најдете : Се конвертира Коаксијален или Tosink дигитални аудио сигнали за аналогни L / R audioПоддржува земање мостри стапка на 32k HZ,44.1 k HZ,48k HZ,96k HZ и 192k HZ,до 24битна резолуција24битна S / PDIF дојдовни битстрим на лево и десно каналиПоддржува 16300 ohm висока верност слушалкиПоддршка исклучувањеПоддршка на звук големината за да се прилагоди на ќеПоддржува Toslink влез на излез коаксијаленПоддржува коаксијален на текст за да Toslink излезОбезбедува electrcomagneticбучавабесплатен преносЛесно да се инсталира и да се едноставни за ракувањеПАКЕТ СОДРЖИНА1)Главната единица(Digital да Аналогни Аудио Hi Fi Слушалки Засилувач)1pcs2)5 V DC Напојување1pcs3)Корисникот Прирачник1pcsПАНЕЛ ОПИСИВе молиме студија на панел цртежи подолу и да се запознаат со сигнал на текст(s),излез(s) и моќ барања.Се сврти на прекинувач на лево,и да го слушнете "бип" исклучување.Волумен префрлување контролер.Toslink текст порта.④Toslink коаксијален префрлување на текст switch.⑤Coaxial текст порта.⑥Power Индикатор⑦Power влез : DC / 5 V.⑧Toslink излезниот порт.⑨Coaxial излезниот порт.⑩L излезниот порт.⑾R излезниот порт.⑿Headphone излезниот порт.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме прочитајте го ова упатство упатство пред употреба.Ве молиме не го отворите машина,ако треба да се поправи,ве молиме контактирајте со продавачот или да го најдете стручен и технички персонал за одржување.Исклучете ја машината за долго време без помош на машина.Избегнувајте користење на производот во влажни и висока температура средина,Ако течноста влегува во овој производ,ве молиме, консултирајте професионална техничар пред употреба.Користете слушалки не може да го слушате звукот од надворешна средина ,за вашата лична безбедност,ве молиме не користете слушалки во опасни средина,За да го заштитите вашиот слух,вметнете ги слушалките во состојба на минимум волуменот и употреба на контрола на јачина на звук во удобно држава.

BGN 54.00 57.60

Оригинален сплитер MT-SD102 3G SDI 1x2 поддържа скорост на трансфер на данни до 2,970 Gbit / s и поддържа видеосигналы SD-SDI, HD-SDI и 3G-SDI

Опис на производот : Наменета за професионални SMPTE видео апликации, ова 3 G SDI 1x2 Splitter ви овозможува да се дистрибуираат еден SDI видео извор на 2 SDI видео монитори...

BGN 121.00 153.58