• Ново
Високо качество на моно 1/4 мъжки Джак микрофон 6.5 мм до XLR 3 Pin мъжки аудио кабел за миксер, усилвател фоно микрофон микрофон 1 м 2 м 3 м

Високо качество на моно 1/4 мъжки Джак микрофон 6.5 мм до XLR 3 Pin мъжки аудио кабел за миксер, усилвател фоно микрофон микрофон 1 м 2 м 3 м

BGN 15.92

Сума
Налично за поръчка

Детален опис на производот :
Тип : XLR МАШКИ да 6.35 mm машки аудио кабел
Интерфејс : XLR-6.35 MM
Боја : Црвена, СИНА
Должина : имаат 1.5-30 МЕТРИ (Ако сте треба други должина,ве молиме контактирајте со нас.)
Диригент : Висок квалитет на 4 N OFC, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век
Конектор : дебела 24 K позлатени конектори
Материјал : 24 K позлатени терминали, бакар алуминиумски глава собранието, употребата на кислород-бесплатни бакар (OFC) терминал увоз, меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.
Карактеристики :
1. На 24k позлатени терминал,цинк легура собранието на главата,мека гума материјал,линија мека,добра флексибилност,сигналот без никакви слабеењето
2. Користење на висока чистота на кислород слободни бакар (OFC)диригент висок заштитен core изолација аудио кабел.
3. Анти пречки кабел структура дизајн,maximun оклопна сите нередот и висок квалитет на multilayer оклопна жица материјали
4. Приклучете го nonmagnetic Zn легура школка за заштита на
5. Висока густина висок заштитен верност дизајн ,силни анти-мешање способност ,transmisson сигнал ефект.
6. Овој производ усвојува RHOS стандарден договор со заштита на животната средина материјали ,производи издржат сите видови на комплексни средина отпорност на корозија ,е идеален за аудио пренос на линија
Пакувањето на производот :
1pcs X АУДИО КАБЕЛ

Всичко за продукта

Дължина:
1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 12m, 1m, 0.75m
Приложение:
Високоговорители, Микрофони, Мултимедия
Пол:
Мъж-Мъж
търговска марка:
GOLLE YLION
Опаковка:
картонена кутия
Жак И:
Джак
Пакет:
ДА
бягство:
Плитка
Номер На Модела:
6.5-XLR
B Конектор:
Спикон
Външен Диаметър:
7.0mm
Характеристика:
Няма
Тип:
Аудиолиния
Тип:
Аудио Разклонител, Speakon, Аудиолиния

Подобни продукти в категория

Високоскоростен черно мини USB, RJ-45 кабел адаптер удължител удължител, адаптер до 150 метра с помощта на кабел CAT5 (LAN

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 СетОвој адаптер ќе им овозможи на USB камери, принтери, веб камери, тастатура / маус екстензии или било кој друг USB уред точно каде што сакате без да се движите низ вашиот компјутер.Напојува преку USB порта, нема потреба за екстра моќПогоден за Cat5 / RJ45 / Cat6 печ кабелотСогласност за USB 1.1 .Конектори на Локалната Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип Б USB Машки Конекција со PCКонектори на Далечинска Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип НА USBМашки Конекција со USB УредMax должина на : 150ft (45m)Пакет Содржина : 1 Set USB Extension Extender Адаптер До 150ft Користење CAT5 RJ45 LAN Кабел (НЕ Мало Поле...

BGN 7.00 9.14

1.4 m кабел за компютър USB мъжки-женски удължител

USB кабел за Машко женски продолжување кабел Компјутер продолжување кабел USB кабелМашко женски продолжување кабелКомпјутер продолжување кабелДолжина : 1,4 mБоја : ЦрнаПакет : 1 x продолжување кабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.48

Супер дълъг USB кабел за зареждане на данни, зарядно устройство, кабел за Samsung Galaxy Tab2 P3100 P5100 Забележка 10.1 N8000 P7510 P6800 P1000 1m 3M/10 фута

USB Кабел за P1000 Спецификација : 1 Диригент : Чист Бакар 2 Интерфејс : USB 3 Должина : 1m / 3м 4 Боја : Црна 5 Поддршка на полнење, за пренос на податоци 6...

BGN 4.00 5.25

50 см 0,5 м прав ъгъл 90 градуса USB 2.0 A тип мъж до 4 тел открит кабел за DIY заваряване OEM черен цвят

Десна Аглеста 90 степени USB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел за DIY ОЕМ Црна Боја 50cmUSB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел Жица90 степени десна Аглеста USB 2.0 Тип конекторСе користи за DIY ОЕММожете да продаваат жица себе за било функции.Црна БојаДолжина : 50cmЖица : Црвена,Бела,Зелена,Црна и бела (28 AWG*4c)Кабел OD : 2.80 mmПакување вклучуваат : 1x USB кабел за ДА го отворите 50cm

BGN 4.77

100шт HDMI Женски към HDMI Женски с резбови отвори адаптер HDMI удължител за кабел конвертор конектор

Карактеристики1 HDMI Женски HDMI Женско со Завртка Дупки 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија 3...

BGN 143.98

Нов кабел LVDS за ASUS X551 X551A X551C X551CA LCD кабел LVDS X551 14005-01070100 DD0XJCLC000

НИ RU UA Од e Packet превозот e Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен превозотЕкономијата на Превозот (5 до 15 работни дена) $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMSСтандард за Испорака (од 3 до 10 дена) $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHLРакување со времето : 3 работни дена International shippingВие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.Алтернативни меѓународни превозот опцииСтанот : иста цена кон сите купувачиБрод : во Светот ; Услуга : ( 20 до 60 дена) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) $ 38.00 ; $ 10.00EMSБрод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) $ 48.00 ; $ 0.00DHLод Хонгконг пост воздух mail или Дојче Пост или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( Случаен ) НОВИ X551 1400501070100 DD0 XJCLC000 LVDS КАБЕЛ ЗА ASX551 X551 A X551 C X551 CA LCD LVDS КАБЕЛ

BGN 9.58

RJ-45 8P8C Cat 6 Cat6 мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 1ft 2FT 0.3 m 0.6 m 1m 1.5 m 2m 3m с дупки за закрепване на панел

FTP STP UTP Мачка 6 1000 M Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелотсо Панел Планината ДупкиДолжина : 30cm 60cm 100cm 150cm 200cm 300cm8p8c RJ45 машки да се женски конектор со ШтитРабота за секој ethernet печ кабелот проширување.

BGN 4.00 4.78

безплатна доставка 5m USB 2.0 to Mini 5 pin M / M захранващ кабел A Male To 5 ПЕНСА B Male за GPS MP3 MP4 digital SLR camera Tablet PC

USB 2.0 за Мини 5 pin M / M напојување Кабел Сина Машки Да 5 P Б Машки За GPS само напојување,не може да го податоци околу должина : 3m / 5m

BGN 9.00 9.28

5шт нагоре и надолу 90 градуса ъгъл Micro USB 2.0 мъж към жена удлинительный кабел пълен 5Pin е свързан с винта отвори за фиксиране на панели

МикроUSB 5pin Микро USB USB 2.0 Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски Продолжување Кабел 30cm 50cm Со Панел Планината ДупкаLenght : 30cm 50cmСтрана : Микро USB 2.0 5 PIN МашкиБ Страна : Микро USB 2.0 5 PIN Женски со Панел Планината ДупкаДупка растојание : 28.5 мм29mmЗавртка тип М3 (Пакување вклучуваат)За полнење и синхронизација на податоци

BGN 14.00 15.18