• Ново
Аудио кабел мъжки 6.35 мм към XLR женски 3 пинов стерео кабел за усилвател смесителен пулт на говорителя с микрофон 6.5 мм към XLR кабел

Аудио кабел мъжки 6.35 мм към XLR женски 3 пинов стерео кабел за усилвател смесителен пулт на говорителя с микрофон 6.5 мм към XLR кабел

BGN 16.72
BGN 15.00 -10 %

Сума
Налично за поръчка


Детален опис на производот :
Тип : Машки 6.35 mm до XLR Женски Аудио Кабел
Интерфејс : XLR-6.35 MM
Боја : Црвена, Сина, Бела, Црна
Должина : имаат 1.5-30 МЕТРИ (Ако сте треба други должина,ве молиме контактирајте со нас.)
Диригент : Висок квалитет на 4 N OFC, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен век
Конектор : дебела 24 K позлатени конектори
Материјал : 24 K позлатени терминали, бакар алуминиумски глава собранието, употребата на кислород-бесплатни бакар (OFC) терминал увоз, меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.
Карактеристики :
1. На 24k позлатени терминал,цинк легура собранието на главата,мека гума материјал,линија мека,добра флексибилност,сигналот без никакви слабеењето
2. Користење на висока чистота на кислород слободни бакар (OFC)диригент висок заштитен core изолација аудио кабел.
3. Анти пречки кабел структура дизајн,maximun оклопна сите нередот и висок квалитет на multilayer оклопна жица материјали
4. Приклучете го nonmagnetic Zn легура школка за заштита на
5. Висока густина висок заштитен верност дизајн ,силни анти-мешање способност ,transmisson сигнал ефект.
6. Овој производ усвојува RHOS стандарден договор со заштита на животната средина материјали ,производи издржат сите видови на комплексни средина отпорност на корозија ,е идеален за аудио пренос на линија
Пакувањето на производот :
1pcs X АУДИО КАБЕЛ

Всичко за продукта

Дължина:
75cm, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 8m, 10m, 1m
Тип:
Аудиолиния
бягство:
Плитка
Номер На Модела:
ICN-1466
Опаковка:
картонена кутия
Приложение:
Мултимедия, Микрофон, Високоговорител
Пакет:
ДА
Пол:
Мъж, Жена
търговска марка:
GOLLE YLION
Характеристика:
Няма
B Конектор:
Спикон
Жак И:
Джак
Външен Диаметър:
7.0mm
Тип:
Speakon, Аудиолиния

Подобни продукти в категория

1.4 m кабел за компютър USB мъжки-женски удължител

USB кабел за Машко женски продолжување кабел Компјутер продолжување кабел USB кабелМашко женски продолжување кабелКомпјутер продолжување кабелДолжина : 1,4 mБоја : ЦрнаПакет : 1 x продолжување кабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.48

Нов оригинален LCD led видео гъвкав кабел за ACER aspire V5-171 V5-131, aspire One 756 C710 DC02001KE10 DC02001SB10

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER стремат V5171 V5131,се стремат Еден 756 C7101.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ReplcementПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 8.00 10.46

Нов оригинален LCD led видео гъвкав кабел за LENOVO G580 G585 G580A (версия 2) 50.4SH07.001 лаптоп LVDS кабела

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За ЛЕНОВО G580 G585 G580 A (version 2)1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел

BGN 8.00 10.46

безплатна доставка 5m USB 2.0 to Mini 5 pin M / M захранващ кабел A Male To 5 ПЕНСА B Male за GPS MP3 MP4 digital SLR camera Tablet PC

USB 2.0 за Мини 5 pin M / M напојување Кабел Сина Машки Да 5 P Б Машки За GPS само напојување,не може да го податоци околу должина : 3m / 5m

BGN 9.00 9.28

10 см/20 см / 30 см / 50 см/100 см 90 градуса ъгъл FPV HDMI спк стартира строителни плосък кабел за Мультикоптерной хил.лв

90 степени Аглеста FPV Мини HDMI Машки да HDMI Машки FPC Рамен Кабел Кабел : Црна боја Должина : 10cm 20cm 30cm 50cm 80см 100cm Работа за Multicopter Воздушна Фотографија Типична примена : поврзете го вашиот видео уред со мини HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез...

BGN 17.00 20.13

MPS X-9 кабел 6N OCC посеребренный тел обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

ПРАТЕНИЦИТЕ X9 кабел 6 N OCC Среброобложено жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 160.00 175.98

Оригинални автентични за Lenovo A540 A740 Y500 All In One PC ZAA70 DC02001Y500 SATA HDD твърд диск кабел

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 24.85

3шт 6.35 мм Мъжки до 3.5 мм женски стерео аудио адаптер включете Джак конвертор златист цвят

1.100% сосема нов Висок qualtiy2 6.35 mm Машки 3,5 мм Женски3 Лесен за користење и игра4 Боја : ЗлатнаПакет се вклучени : 3 еез Адаптер xПревозот 1...

BGN 8.78

Нов кабел за лаптоп Acer E5-522 E5-522G E5-532 E5-532T E5-532G E5-573 E5-573G ZRT PN: DD0ZRTLC161

Објектот Спецификација : Лаптоп, ЛЦД Кабел Замена За Acer E5522 E5522 G E5532 E5532 T E5532 G E5573 E5573 G E5573 E5573 G ZRT1.Верзија : LCD / LEDКабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 13.00 18.53

1,5 м аудио-видео кабел за Hi-End Pure silver plated audiophile RCA кабел hifi аудио кабел за свързване

1.5 М аудио видео кабел HiEnd Чисто сребро позлатен audiophile РКА Кабел hifi аудио interconnect кабелМодел : Audiocrast РКА кабелматеријал : чисто сребро позлатенприклучоци : caron влакна РКА приклучокдолжина : 1.5 Мубава изгледа Одлично звучи

BGN 122.00 128.00

Супер дълъг USB кабел за зареждане на данни, зарядно устройство, кабел за Samsung Galaxy Tab2 P3100 P5100 Забележка 10.1 N8000 P7510 P6800 P1000 1m 3M/10 фута

USB Кабел за P1000 Спецификација : 1 Диригент : Чист Бакар 2 Интерфејс : USB 3 Должина : 1m / 3м 4 Боја : Црна 5 Поддршка на полнење, за пренос на податоци 6...

BGN 4.00 5.25

50 см 0,5 м прав ъгъл 90 градуса USB 2.0 A тип мъж до 4 тел открит кабел за DIY заваряване OEM черен цвят

Десна Аглеста 90 степени USB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел за DIY ОЕМ Црна Боја 50cmUSB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел Жица90 степени десна Аглеста USB 2.0 Тип конекторСе користи за DIY ОЕММожете да продаваат жица себе за било функции.Црна БојаДолжина : 50cmЖица : Црвена,Бела,Зелена,Црна и бела (28 AWG*4c)Кабел OD : 2.80 mmПакување вклучуваат : 1x USB кабел за ДА го отворите 50cm

BGN 4.77

Оригинален сплитер MT-SD102 3G SDI 1x2 поддържа скорост на трансфер на данни до 2,970 Gbit / s и поддържа видеосигналы SD-SDI, HD-SDI и 3G-SDI

Опис на производот : Наменета за професионални SMPTE видео апликации, ова 3 G SDI 1x2 Splitter ви овозможува да се дистрибуираат еден SDI видео извор на 2 SDI видео монитори...

BGN 121.00 153.58

Високоскоростен черно мини USB, RJ-45 кабел адаптер удължител удължител, адаптер до 150 метра с помощта на кабел CAT5 (LAN

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 СетОвој адаптер ќе им овозможи на USB камери, принтери, веб камери, тастатура / маус екстензии или било кој друг USB уред точно каде што сакате без да се движите низ вашиот компјутер.Напојува преку USB порта, нема потреба за екстра моќПогоден за Cat5 / RJ45 / Cat6 печ кабелотСогласност за USB 1.1 .Конектори на Локалната Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип Б USB Машки Конекција со PCКонектори на Далечинска Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип НА USBМашки Конекција со USB УредMax должина на : 150ft (45m)Пакет Содржина : 1 Set USB Extension Extender Адаптер До 150ft Користење CAT5 RJ45 LAN Кабел (НЕ Мало Поле...

BGN 7.00 9.14

JSJ professional card Nong turn 6.35 Big two основната 6.5 one minute two mixer power amplifier line безплатна доставка

Информации за производот Име на Производ : XLR формула со двојно 6.35 Производ интерфејс : 24 K позлатен злато фитинзи Материјал : 99.99% 4 N кислородfree) бакарна квалитетот на Производот инспекција : биле висок стандард 8 квалитет Челичното јадро спецификација : Висока густина конзервирани бакар shield Максимална жица со дијаметар : 6.0 (mm) Сертификација на производи : ISO90012000 Боја : треска ниво транспарентен сина Големина : 0.5 M, 1 M, 1.5 М, 2 M, 3 M, 5 M, 8 M, 10 M, 12 M, 15 МИЛИОНИ, 20М, 30 M

BGN 21.00 41.60

Нов кабел за лаптоп TOSHIBA C50 C55 C50-A PT10 PT10F P/N: 1422-01F5000 1422-01F7000

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За TOSHIBA C50 C55 C50А PT10 PT10 F1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 10.00 13.95