• Ново
PH2. 0mm pitch connector 2p 5pcs 3P 5pcs single head 200mm 26 # Electronic color line Connection terminal електронен тел

PH2. 0mm pitch connector 2p 5pcs 3P 5pcs single head 200mm 26 Electronic color line Connection terminal електронен тел

BGN 6.42

Сума
Налично за поръчка

PH2.0 MM теренот конектор 2 P 5 компјутери
3 P 5 компјутери една глава 200mm 26 # Електронски боја линија Врска терминал електронски жица

Всичко за продукта

Дължина:
20cm
B Конектор:
Джак
Пол:
Мъж-Мъж
Опаковка:
Найлонова торбичка
Приложение:
Мултимедия
бягство:
Не Е Защитен
Външен Диаметър:
2p+3p
Пакет:
No
Жак И:
Джак
Номер На Модела:
2т+3Р
търговска марка:
JSJ
Пакет:
Комплект 1
Характеристика:
Няма
Тип:
Кабели Тип С
Конектор за тангажа PH2. 0MM :
2т 5шт 3Р 5шт
Дължина на кабела :
200мм
Поръчки:
10шт
захранващ кабел:
за линии на постоянен ток

Подобни продукти в категория

5шт нагоре и надолу 90 градуса ъгъл Micro USB 2.0 мъж към жена удлинительный кабел пълен 5Pin е свързан с винта отвори за фиксиране на панели

МикроUSB 5pin Микро USB USB 2.0 Машки Конектор за Микро USB 2.0 Женски Продолжување Кабел 30cm 50cm Со Панел Планината ДупкаLenght : 30cm 50cmСтрана : Микро USB 2.0 5 PIN МашкиБ Страна : Микро USB 2.0 5 PIN Женски со Панел Планината ДупкаДупка растојание : 28.5 мм29mmЗавртка тип М3 (Пакување вклучуваат)За полнење и синхронизација на податоци

BGN 14.00 15.18

Нов лаптоп DC Power Jack Plug Port зарядно гнездо за Asus K53 X43 X52 X53 K53S K43 X44L /LY H HY C K42 A43S A53S K43SJ

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

BGN 3.00 3.68

5шт 3Pin Жена до 2* 3PIN мъжки удължителен кабел захранващ адаптер, кабел за PC корпуса вентилатор на процесора Безплатна доставка

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

BGN 20.00

1,5 м аудио-видео кабел за Hi-End Pure silver plated audiophile RCA кабел hifi аудио кабел за свързване

1.5 М аудио видео кабел HiEnd Чисто сребро позлатен audiophile РКА Кабел hifi аудио interconnect кабелМодел : Audiocrast РКА кабелматеријал : чисто сребро позлатенприклучоци : caron влакна РКА приклучокдолжина : 1.5 Мубава изгледа Одлично звучи

BGN 122.00 128.00

100шт HDMI Женски към HDMI Женски с резбови отвори адаптер HDMI удължител за кабел конвертор конектор

Карактеристики1 HDMI Женски HDMI Женско со Завртка Дупки 2 Злато позлатен конектори за највисок сигнал за пренос стапка и отпорност на корозија 3...

BGN 143.98

Нов оригинален LCD led видео гъвкав кабел за LENOVO G580 G585 G580A (версия 2) 50.4SH07.001 лаптоп LVDS кабела

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За ЛЕНОВО G580 G585 G580 A (version 2)1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел

BGN 8.00 10.46

Buyee 1x HDMI Right Angle Male To Female 90-180 градуса адаптер кабел полето конектор

1x HDMI Десен Агол Машки Да се Женски 90180 Степен Адаптер Кабел Доведе Connector Colour : ЦрнаЛесен за употреба,plug and playОвој адаптер кабел ви помага да се заштити внатрешната пристаништа на вашите уреди.Конектор 1 : HDMI машки x 1; Конектор 2 : HDMI женски x1ПрегледСо овој HDMI машки да се женски адаптер, вие не треба наведнувам HDMI кабли претерано.Оваа порта saver олеснува вирус на точката на конекција за да се елиминира оштетување на HDMI порти на вашиот телевизор.СпецификацииПоддржува 4 K (3840x2160), Длабоко Боја, True HD, DTSHD и 3 DКомпактен дизајн за лесен транспорт и чување на податоциЗлато Позлатен Конектори помогне да се спротивстави на корозијапакет се вклучени : 1 x HDMI Десен Агол Машки Да се Женски 90180 Степен АдаптерAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.32

Нов оригинален LCD led видео гъвкав кабел за ACER aspire V5-171 V5-131, aspire One 756 C710 DC02001KE10 DC02001SB10

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER стремат V5171 V5131,се стремат Еден 756 C7101.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ReplcementПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 8.00 10.46

ALITER USB-Type C C USB 3.1 Male To Female USB OTG Data Adapter за OnePlus 3T MacBook

USBC Тип C USB 3.1 Машки Да USB Женски OTG Податоци Адаптер За One Pl T Mac BookПакетот вклучува : 1 x USB Женски Тип C USB 3.1 машки Податоци Адаптер(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на USB Женски USB 3.1 Типc OTG машки...

BGN 2.00 2.38

Оригинални автентични за Lenovo A540 A740 Y500 All In One PC ZAA70 DC02001Y500 SATA HDD твърд диск кабел

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 24.85

Оригинален сплитер MT-SD102 3G SDI 1x2 поддържа скорост на трансфер на данни до 2,970 Gbit / s и поддържа видеосигналы SD-SDI, HD-SDI и 3G-SDI

Опис на производот : Наменета за професионални SMPTE видео апликации, ова 3 G SDI 1x2 Splitter ви овозможува да се дистрибуираат еден SDI видео извор на 2 SDI видео монитори...

BGN 121.00 153.58

RJ-45 8P8C Cat 6 Cat6 мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 1ft 2FT 0.3 m 0.6 m 1m 1.5 m 2m 3m с дупки за закрепване на панел

FTP STP UTP Мачка 6 1000 M Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелотсо Панел Планината ДупкиДолжина : 30cm 60cm 100cm 150cm 200cm 300cm8p8c RJ45 машки да се женски конектор со ШтитРабота за секој ethernet печ кабелот проширување.

BGN 4.00 4.78

50 см 0,5 м прав ъгъл 90 градуса USB 2.0 A тип мъж до 4 тел открит кабел за DIY заваряване OEM черен цвят

Десна Аглеста 90 степени USB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел за DIY ОЕМ Црна Боја 50cmUSB 2.0 Тип Машки на 4 Жици се Отвори Кабел Жица90 степени десна Аглеста USB 2.0 Тип конекторСе користи за DIY ОЕММожете да продаваат жица себе за било функции.Црна БојаДолжина : 50cmЖица : Црвена,Бела,Зелена,Црна и бела (28 AWG*4c)Кабел OD : 2.80 mmПакување вклучуваат : 1x USB кабел за ДА го отворите 50cm

BGN 4.77

Високоскоростен черно мини USB, RJ-45 кабел адаптер удължител удължител, адаптер до 150 метра с помощта на кабел CAT5 (LAN

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 СетОвој адаптер ќе им овозможи на USB камери, принтери, веб камери, тастатура / маус екстензии или било кој друг USB уред точно каде што сакате без да се движите низ вашиот компјутер.Напојува преку USB порта, нема потреба за екстра моќПогоден за Cat5 / RJ45 / Cat6 печ кабелотСогласност за USB 1.1 .Конектори на Локалната Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип Б USB Машки Конекција со PCКонектори на Далечинска Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип НА USBМашки Конекција со USB УредMax должина на : 150ft (45m)Пакет Содржина : 1 Set USB Extension Extender Адаптер До 150ft Користење CAT5 RJ45 LAN Кабел (НЕ Мало Поле...

BGN 7.00 9.14