• Ново
FPV 90 градуса нагоре под ъгъл HDMI конектор Тип A за МУЛЬТИКОПТЕРНОЙ въздушна FPV HDTV

FPV 90 градуса нагоре под ъгъл HDMI конектор Тип A за МУЛЬТИКОПТЕРНОЙ въздушна FPV HDTV

BGN 9.09
BGN 8.00 -12 %

Сума
Налично за поръчка


Опис На Производот
SKU : H-138-UP
FPV HDMI Тип Машки Конектор До Аглеста 90 степени за FPV HDTV Multicopter Воздушна Фотографија
Answer : ___________________________ Note :
1. Пакет вклучуваат само еден конектор, за конектори аглеста тип е иста како и на првиот главната слика.
2. Вие исто така може да се купи друг крајот конектор врз основа на вашите барања. ве молиме пребарување "FPV" во нашата продавница да купат други конектор.
3. ние, исто така имаат FPC кабелот од конектор за полнач (10cm или 100cm),ве молиме пребарување "FPV" во нашата продавница.
Се работи за Multicopter Воздушна Фотографија
Типична примена : поврзете го вашиот видео уред со HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез.
Кога кабелот е премногу здрвени, тоа може да влијае на gimbal перформанси, особено за оние мала тежина gimbals.
Овој кабел е многу мека ,посебно ориентирана brushless gimbal апликација ,одговараат за камери со HDMI порт.

Всичко за продукта

Дължина на кабела:
Друго
търговска марка:
CY
Пакет:
ДА
Тип:
Кабелен Адаптер
Статут На Продукти:
Склад
Номер На Модела:
H138-UP

Подобни продукти в категория

Високо качество на моно 1/4 мъжки Джак микрофон 6.5 мм до XLR 3 Pin мъжки аудио кабел за миксер, усилвател фоно микрофон микрофон 1 м 2 м 3 м

Детален опис на производот : Тип : XLR МАШКИ да 6.35 mm машки аудио кабелИнтерфејс : XLR6.35 MMБоја : Црвена, СИНАДолжина : имаат 1.530 МЕТРИ (Ако сте треба други должина,ве молиме контактирајте со нас.)Диригент : Висок квалитет на 4 N OFC, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен векКонектор : дебела 24 K позлатени конекториМатеријал : 24 K позлатени терминали, бакар алуминиумски глава собранието, употребата на кислородбесплатни бакар (OFC) терминал увоз, меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.Карактеристики : 1...

BGN 15.92

ALITER USB-Type C C USB 3.1 Male To Female USB OTG Data Adapter за OnePlus 3T MacBook

USBC Тип C USB 3.1 Машки Да USB Женски OTG Податоци Адаптер За One Pl T Mac BookПакетот вклучува : 1 x USB Женски Тип C USB 3.1 машки Податоци Адаптер(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на USB Женски USB 3.1 Типc OTG машки...

BGN 2.00 2.38

1,5 м аудио-видео кабел за Hi-End Pure silver plated audiophile RCA кабел hifi аудио кабел за свързване

1.5 М аудио видео кабел HiEnd Чисто сребро позлатен audiophile РКА Кабел hifi аудио interconnect кабелМодел : Audiocrast РКА кабелматеријал : чисто сребро позлатенприклучоци : caron влакна РКА приклучокдолжина : 1.5 Мубава изгледа Одлично звучи

BGN 122.00 128.00

Супер дълъг USB кабел за зареждане на данни, зарядно устройство, кабел за Samsung Galaxy Tab2 P3100 P5100 Забележка 10.1 N8000 P7510 P6800 P1000 1m 3M/10 фута

USB Кабел за P1000 Спецификација : 1 Диригент : Чист Бакар 2 Интерфејс : USB 3 Должина : 1m / 3м 4 Боја : Црна 5 Поддршка на полнење, за пренос на податоци 6...

BGN 4.00 5.25

3шт 6.35 мм Мъжки до 3.5 мм женски стерео аудио адаптер включете Джак конвертор златист цвят

1.100% сосема нов Висок qualtiy2 6.35 mm Машки 3,5 мм Женски3 Лесен за користење и игра4 Боја : ЗлатнаПакет се вклучени : 3 еез Адаптер xПревозот 1...

BGN 8.78

Стенни изход плоча HDMI Лакът поставяне на лентата с предна панел гнездо за домашно адаптер

Карактеристики : 1 Еден HDMI модул2 Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн3 Панел материјал : ABS4 База : електронски компоненти5...

BGN 12.78

RJ-45 8P8C Cat 6 Cat6 мъж към жена Lan Ethernet мрежова удължител 1ft 2FT 0.3 m 0.6 m 1m 1.5 m 2m 3m с дупки за закрепване на панел

FTP STP UTP Мачка 6 1000 M Машки да се Женски Lan Ethernet Мрежа Продолжување Кабел Печ Кабелотсо Панел Планината ДупкиДолжина : 30cm 60cm 100cm 150cm 200cm 300cm8p8c RJ45 машки да се женски конектор со ШтитРабота за секој ethernet печ кабелот проширување.

BGN 4.00 4.78

JSJ professional card Nong turn 6.35 Big two основната 6.5 one minute two mixer power amplifier line безплатна доставка

Информации за производот Име на Производ : XLR формула со двојно 6.35 Производ интерфејс : 24 K позлатен злато фитинзи Материјал : 99.99% 4 N кислородfree) бакарна квалитетот на Производот инспекција : биле висок стандард 8 квалитет Челичното јадро спецификација : Висока густина конзервирани бакар shield Максимална жица со дијаметар : 6.0 (mm) Сертификација на производи : ISO90012000 Боја : треска ниво транспарентен сина Големина : 0.5 M, 1 M, 1.5 М, 2 M, 3 M, 5 M, 8 M, 10 M, 12 M, 15 МИЛИОНИ, 20М, 30 M

BGN 21.00 41.60

5шт 3Pin Жена до 2* 3PIN мъжки удължителен кабел захранващ адаптер, кабел за PC корпуса вентилатор на процесора Безплатна доставка

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

BGN 20.00

Аудио кабел мъжки 6.35 мм към XLR женски 3 пинов стерео кабел за усилвател смесителен пулт на говорителя с микрофон 6.5 мм към XLR кабел

Детален опис на производот : Тип : Машки 6.35 mm до XLR Женски Аудио КабелИнтерфејс : XLR6.35 MMБоја : Црвена, Сина, Бела, ЦрнаДолжина : имаат 1.530 МЕТРИ (Ако сте треба други должина,ве молиме контактирајте со нас.)Диригент : Висок квалитет на 4 N OFC, антиоксиданс, за лесно да ги пренесувате и долг животен векКонектор : дебела 24 K позлатени конекториМатеријал : 24 K позлатени терминали, бакар алуминиумски глава собранието, употребата на кислородбесплатни бакар (OFC) терминал увоз, меки материјали како гума, кожа, кабел мека, свиткување отпор, нема сигнал слабеењето.Карактеристики : 1...

BGN 15.00 16.72

Нов LCD led видео гъвкав кабел за ASUS N76 N76VZ N76VJ N76V N76VB N76VM P/N 1422-015X000 ремонт на лаптоп, LCD кабел LVDS

Објектот Спецификација : Лаптоп, ЛЦД Кабел Замена За ASN76 N76 VZ N76 VJ N76 V N76 VB N76 VM 1.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 11.00 13.44