• Ново
JSJ professional card Nong turn 6.35 Big two основната 6.5 one minute two mixer power amplifier line безплатна доставка

JSJ professional card Nong turn 6.35 Big two основната 6.5 one minute two mixer power amplifier line безплатна доставка

BGN 41.60
BGN 21.00 -50 %

Сума
Налично за поръчка

Информации за производот Име на Производ : XLR формула со двојно 6.35 Производ интерфејс : 24 K позлатен злато фитинзи Материјал : 99.99% 4 N кислород-free) бакарна квалитетот на Производот инспекција : биле висок стандард 8 квалитет Челичното јадро спецификација : Висока густина конзервирани бакар shield Максимална жица со дијаметар : 6.0 (mm) Сертификација на производи : ISO9001-2000 Боја : треска ниво транспарентен сина Големина : 0.5 M, 1 M, 1.5 М, 2 M, 3 M, 5 M, 8 M, 10 M, 12 M, 15 МИЛИОНИ, 20М, 30 M

Всичко за продукта

Дължина:
50cm, 1.5m, 2m, 3m, 5m, 1m
Приложение:
говорител
Пакет:
ДА
бягство:
Плитка
Пол:
Мъж, Жена
B Конектор:
Спикон
Опаковка:
Найлонова торбичка
Тип:
Спикон
Пакет:
Комплект 1
Характеристика:
Няма
Жак И:
Спикон
търговска марка:
JSJ
Номер На Модела:
92

Подобни продукти в категория

MPS X-9 кабел 6N OCC посеребренный тел обновяване на кабели HD700 слушалки слушалки headset аудио кабел

ПРАТЕНИЦИТЕ X9 кабел 6 N OCC Среброобложено жица ажурирање кабли HD700 слушалки Слушалка Слушалки Аудио кабелПлаќање на цел почнува обработка еднаш исплата е расчисти...

BGN 160.00 175.98

Високоскоростен черно мини USB, RJ-45 кабел адаптер удължител удължител, адаптер до 150 метра с помощта на кабел CAT5 (LAN

Функција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 СетОвој адаптер ќе им овозможи на USB камери, принтери, веб камери, тастатура / маус екстензии или било кој друг USB уред точно каде што сакате без да се движите низ вашиот компјутер.Напојува преку USB порта, нема потреба за екстра моќПогоден за Cat5 / RJ45 / Cat6 печ кабелотСогласност за USB 1.1 .Конектори на Локалната Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип Б USB Машки Конекција со PCКонектори на Далечинска Единица : RJ45 CAT5 продолжување каблирањеТип НА USBМашки Конекција со USB УредMax должина на : 150ft (45m)Пакет Содржина : 1 Set USB Extension Extender Адаптер До 150ft Користење CAT5 RJ45 LAN Кабел (НЕ Мало Поле...

BGN 7.00 9.14

Цифрово-аналогов аудио конвертор, усилвател за HiFi слушалки с коаксиальным адаптер Toslink за динамиката на TV Box

Дигитални да Аналогни Аудио Конвертор Hi Fi Слушалки Засилувач Со Toslink Коаксијален Адаптер за DVD,TV Кутија за ЗвучникВОВЕДОвој Дигитален да Аналогни Аудио конвертор е дизајниран за домашна или професионална аудио префрлување,Таа го претвора коаксијален или Toslink дигитални аудио сигнали за аналогни L / R аудио и може да биде поврзан со надворешни уреди како што се засилувачи преку стандарден РКА од типот на џек,Можете исто така да 3.5 mm џек за слушалки излез,поврзете се со висока верност слушалки,На конвертор е мал и лесно да го инсталирате,Изграденаво голема верност засилувач чипови,слушалки и РКА излезен порт може лесно да се притисни 16300 ohm висока верност слушалки,За поддршка на производот исклучување,обемот, големината на вредноста,се повеќе лесно да се адаптира на различни извори,различни средини,производ, исто така, поддржува Toslink на текст за да Toslink,коаксијален излез,коаксијален на текст за да Toslink,коаксијален излез,можат да се прилагодат на повеќе дигитални аудио засилувач интерфејс.КАРАКТЕРИСТИКИОвој конвертор има многу функции кои овозможуваат да се изврши е супериорен начин.Меѓу оние карактеристики ќе најдете : Се конвертира Коаксијален или Tosink дигитални аудио сигнали за аналогни L / R audioПоддржува земање мостри стапка на 32k HZ,44.1 k HZ,48k HZ,96k HZ и 192k HZ,до 24битна резолуција24битна S / PDIF дојдовни битстрим на лево и десно каналиПоддржува 16300 ohm висока верност слушалкиПоддршка исклучувањеПоддршка на звук големината за да се прилагоди на ќеПоддржува Toslink влез на излез коаксијаленПоддржува коаксијален на текст за да Toslink излезОбезбедува electrcomagneticбучавабесплатен преносЛесно да се инсталира и да се едноставни за ракувањеПАКЕТ СОДРЖИНА1)Главната единица(Digital да Аналогни Аудио Hi Fi Слушалки Засилувач)1pcs2)5 V DC Напојување1pcs3)Корисникот Прирачник1pcsПАНЕЛ ОПИСИВе молиме студија на панел цртежи подолу и да се запознаат со сигнал на текст(s),излез(s) и моќ барања.Се сврти на прекинувач на лево,и да го слушнете "бип" исклучување.Волумен префрлување контролер.Toslink текст порта.④Toslink коаксијален префрлување на текст switch.⑤Coaxial текст порта.⑥Power Индикатор⑦Power влез : DC / 5 V.⑧Toslink излезниот порт.⑨Coaxial излезниот порт.⑩L излезниот порт.⑾R излезниот порт.⑿Headphone излезниот порт.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме прочитајте го ова упатство упатство пред употреба.Ве молиме не го отворите машина,ако треба да се поправи,ве молиме контактирајте со продавачот или да го најдете стручен и технички персонал за одржување.Исклучете ја машината за долго време без помош на машина.Избегнувајте користење на производот во влажни и висока температура средина,Ако течноста влегува во овој производ,ве молиме, консултирајте професионална техничар пред употреба.Користете слушалки не може да го слушате звукот од надворешна средина ,за вашата лична безбедност,ве молиме не користете слушалки во опасни средина,За да го заштитите вашиот слух,вметнете ги слушалките во состојба на минимум волуменот и употреба на контрола на јачина на звук во удобно држава.

BGN 54.00 57.60

Стенни изход плоча HDMI Лакът поставяне на лентата с предна панел гнездо за домашно адаптер

Карактеристики : 1 Еден HDMI модул2 Бело во боја, со елегантен футуристички дизајн3 Панел материјал : ABS4 База : електронски компоненти5...

BGN 12.78

Оригинални автентични за лаптоп MSI MS-11621 MSI MS-1162 MSI MS-1162A Wlan board

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

BGN 50.45

50 см двойна порта USB 3.0 към дънна платка дънна платка 20pin заглавие адаптер кабел w / заден панел PCI група, 20-пинов към 2 X USB A женски

Карактеристики : 1.Додадете екстра USB 3.0 порти до било кој КОМПЈУТЕР со оваа двојна USB 3.0 да плоча Y адаптер кабел со PCI задните заградата.2.Карактеристики еден 20Пински IDC плоча Насловот на еден крај,што навивачите од два USB 3.1 ТипЖенски3.Способен за поддршка на USB 3.0 датум на пренос стапка од 4.8 Gbps, кога се користи со помош на USB 3.0 домаќин и уред4.Наназад компатибилен со USB 2.0&1.15.50 cm(18inches) кабел со PCI заграда,се прошири на вашиот USB 3.0 на матичната плоча на задната страна на вашиот десктоп случај6.Конектор : USB 3.0 20pin заглавие 2 x Женски7.Брзината на трансфер на податоци : 4.8 GbpsПакетот вклучува : 1*USB Кабли со заградатаБоја : Црно или Сино Romdom превозот ,Исто употреба...

BGN 13.00 14.21

Нов LCD led видео гъвкав кабел за TOSHIBA A500 A505 с жак камера DC02000UG00 лаптоп LVDS кабела

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За TOSHIBA A500 A505(За LED,Со камера конектор)1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 11.00 13.95

Wolive Brand iMac 21.5 A1418 2012 2013 2014 LCD температурен сензор кабел 923-0280

Производ Бренд нови i Mac 21.5" A1418 2012 2013 2014 LCD Сензор на Температура на Кабелот 9230280 Дел Број 9230280 Одговара Модел i Mac A1418 21.5" 20122014 LCD Собранието Оригинална Состојба , Сосема Нова , во парк Пакет Антиелектростатско пакување Гаранција3months

BGN 12.00

Нов кабел за лаптоп TOSHIBA C50 C55 C50-A PT10 PT10F P/N: 1422-01F5000 1422-01F7000

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За TOSHIBA C50 C55 C50А PT10 PT10 F1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 10.00 13.95

10 см/20 см / 30 см / 50 см/100 см 90 градуса ъгъл FPV HDMI спк стартира строителни плосък кабел за Мультикоптерной хил.лв

90 степени Аглеста FPV Мини HDMI Машки да HDMI Машки FPC Рамен Кабел Кабел : Црна боја Должина : 10cm 20cm 30cm 50cm 80см 100cm Работа за Multicopter Воздушна Фотографија Типична примена : поврзете го вашиот видео уред со мини HDMI приклучок за видео уред со стандарден HDMI влез...

BGN 17.00 20.13

Нов оригинален LCD led видео гъвкав кабел за ACER aspire V5-171 V5-131, aspire One 756 C710 DC02001KE10 DC02001SB10

Објектот Спецификација : Лаптоп со LCD Кабел Замена За ACER стремат V5171 V5131,се стремат Еден 756 C7101.Верзија : LCD Кабел2.Тип : ReplcementПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 8.00 10.46

1,5 м аудио-видео кабел за Hi-End Pure silver plated audiophile RCA кабел hifi аудио кабел за свързване

1.5 М аудио видео кабел HiEnd Чисто сребро позлатен audiophile РКА Кабел hifi аудио interconnect кабелМодел : Audiocrast РКА кабелматеријал : чисто сребро позлатенприклучоци : caron влакна РКА приклучокдолжина : 1.5 Мубава изгледа Одлично звучи

BGN 122.00 128.00

Нов кабел за лаптоп Acer E5-522 E5-522G E5-532 E5-532T E5-532G E5-573 E5-573G ZRT PN: DD0ZRTLC161

Објектот Спецификација : Лаптоп, ЛЦД Кабел Замена За Acer E5522 E5522 G E5532 E5532 T E5532 G E5573 E5573 G E5573 E5573 G ZRT1.Верзија : LCD / LEDКабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X КабелТопло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

BGN 13.00 18.53

5шт 3Pin Жена до 2* 3PIN мъжки удължителен кабел захранващ адаптер, кабел за PC корпуса вентилатор на процесора Безплатна доставка

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

BGN 20.00

ALITER USB-Type C C USB 3.1 Male To Female USB OTG Data Adapter за OnePlus 3T MacBook

USBC Тип C USB 3.1 Машки Да USB Женски OTG Податоци Адаптер За One Pl T Mac BookПакетот вклучува : 1 x USB Женски Тип C USB 3.1 машки Податоци Адаптер(други додатоци демо на сликата не е вклучена.) Опис : 100% сосема нов и висок квалитет на USB Женски USB 3.1 Типc OTG машки...

BGN 2.00 2.38

Нов кабел LVDS за ASUS X551 X551A X551C X551CA LCD кабел LVDS X551 14005-01070100 DD0XJCLC000

НИ RU UA Од e Packet превозот e Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен превозотЕкономијата на Превозот (5 до 15 работни дена) $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMSСтандард за Испорака (од 3 до 10 дена) $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHLРакување со времето : 3 работни дена International shippingВие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.Алтернативни меѓународни превозот опцииСтанот : иста цена кон сите купувачиБрод : во Светот ; Услуга : ( 20 до 60 дена) БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) $ 38.00 ; $ 10.00EMSБрод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) $ 48.00 ; $ 0.00DHLод Хонгконг пост воздух mail или Дојче Пост или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( Случаен ) НОВИ X551 1400501070100 DD0 XJCLC000 LVDS КАБЕЛ ЗА ASX551 X551 A X551 C X551 CA LCD LVDS КАБЕЛ

BGN 9.58

1.4 m кабел за компютър USB мъжки-женски удължител

USB кабел за Машко женски продолжување кабел Компјутер продолжување кабел USB кабелМашко женски продолжување кабелКомпјутер продолжување кабелДолжина : 1,4 mБоја : ЦрнаПакет : 1 x продолжување кабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

BGN 2.48

3шт 6.35 мм Мъжки до 3.5 мм женски стерео аудио адаптер включете Джак конвертор златист цвят

1.100% сосема нов Висок qualtiy2 6.35 mm Машки 3,5 мм Женски3 Лесен за користење и игра4 Боја : ЗлатнаПакет се вклучени : 3 еез Адаптер xПревозот 1...

BGN 8.78

3,5 мм цифрово-аналогов аналогов аудио конвертор с USB-кабел optical Toslink аналогов L/R RCA аудио конвертор Toslink

.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}.тпроизвод {backgroundcolor : #fff;width : 100% ;maxширина : 1200px;маргина : 0 авто;дисплеј : flex;баласт : 40px 0;fontfamily : "Ping Fang SCМедиум"}.тпроизвод.обратна {flexнасока : редобратна}.тпроизвод .слика {position : relative;flex : 4;textalign : право}.тпроизвод.обратно .слика {textalign : left}.тпроизвод .image img {ширина : 400px;висина : авто}.тпроизвод .инфо {flex : 5;кутијаголемината : границаbox); дисплеј : flex;flexнасока : колона;оправдасодржина : центар}.тпроизвод .информации .наслов {fontsize : 28px;lineheight : 40px;маргина : 0 10% 0 20%;color : #333}.тпроизвод .информации .содржина {fontsize : 18px;lineheight : 28px;color : #999;маргина : 20px 10% 0 20%}@медиуми (maxширина : 750px) {.тпроизвод {баласт : 0;flexнасока : колона !важно}.тпроизвод .слика {textalign : center !важно}.тпроизвод .image img {ширина : 95.73%}.тпроизвод .информации .наслов {textalign : center;маргина : 4vw 10% 0;fontsize : 3.7 "фолксваген"; lineheight : 5.3 "фолксваген"}.тпроизвод .информации .содржина {textalign : center;fontsize : 3.2 "фолксваген"; lineheight : 4.3 "фолксваген"; маргина : 2.7 "фолксваген" 10% 4vw}}Дигитални да аналоген аудио конверторСо NeoteckКарактеристики и спецификации : Карактеристики : Се конвертира коаксијален или toslink дигитални аудио сигнали за аналогни L / R audio device.Се поврзува надворешен уред како што е засилувач преку стандард РКА 3,5 мм џек.Поддржува некомпресирани 2.0 канал LPCM дигитален аудио сигнал на излез.Поддржува земање мостри стапка на 32, 44.1, 48, и 96 KHz.24битна SPDIF дојдовни битстрим на лево и десно канали.Обезбедува електромагнетна бучавабесплатен пренос.Компактни димензии, лесно да го инсталирате, и едноставни за ракување.Спецификации : Излез аудио : L / R audio, 3.5 милиметарски џекТекст и аудио приклучок : 1 Toslink, 1 РКА (Коаксијален)Излез аудио приклучок : 2 РКА(R / L)Боја : ЦрнаПридвижуван од 5.5 мм USB кабел за напојувањеПотрошувачка : 0.5 W (max)Димензии : 70 x 55 x 18 mmAnswer : ___________________________ Note : Тоа не е во согласност со 5.1 канал сигнал како што се Dolby AC3...

BGN 21.00 37.84